-
NoDi80
- Postovi: 19027
- Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
-
Kontakt:
Post
Postao/la NoDi80 » 31 jul 2025, 21:52
Riziko je napisao/la: ↑31 jul 2025, 21:52
Generalno smo svi qurac na biciklu.
Biće tu sporadičnih dobrih rezultata u evropi (kao mi prošle sezone)
Ali ništa to nije plod dobrog rada, nego puste sreće.
Srećno mom Borcu u ligi i da je osvojimo.
Sportski pozdrav za ono malo normalnih ljudi na forumu.
Haj sto smo losi nego realno nismo ni sretni
Craiova, Slovan, Koper to su sve ozbiljni klubovi za Bh ligu
Balkani dobio Florianu iz Estonije
Hajduk neku Ziru
Radnicki Klasvik
Evo Viking vodi 3:5
Koper 12 golova primio hahah
Zadnja izmjena:
NoDi80, dana/u 31 jul 2025, 21:53, ukupno mijenjano 1 put.
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
-
tutankamon1905
- Postovi: 5266
- Pridružen/a: 16 jun 2017, 14:21
-
Kontakt:
Post
Postao/la tutankamon1905 » 31 jul 2025, 21:52
feniksptica je napisao/la: ↑31 jul 2025, 21:50
tutankamon1905 je napisao/la: ↑31 jul 2025, 21:47
A evo ni nasem novom pazaru bas ne ide. katastrofa dan
Sreca, Hajduk nam dobro ide.
to je vec posebna vrsta pacijenata
-
feniksptica
- Postovi: 19117
- Pridružen/a: 14 nov 2019, 19:12
-
Kontakt:
Post
Postao/la feniksptica » 31 jul 2025, 21:55
Riziko je napisao/la: ↑31 jul 2025, 21:52
Generalno smo svi qurac na biciklu.
Biće tu sporadičnih dobrih rezultata u evropi (kao mi prošle sezone)
Ali ništa to nije plod dobrog rada, nego puste sreće.
Srećno mom Borcu u ligi i da je osvojimo.
Sportski pozdrav za ono malo normalnih ljudi na forumu.
Sta mislis je l moguce pokazat realnu snagu u Europi dok je kod sve nerealno godinama.
Pogubu se realna slika svega.
Od temelja se krece.
Plavo oko plakalo je.
BOT (ponude u inbox)
-
aqarius
- Postovi: 4024
- Pridružen/a: 12 maj 2009, 16:54
-
Kontakt:
Post
Postao/la aqarius » 31 jul 2025, 21:59
Dobro pitanje postavi voditelj ...pa šta više treba...reče ovaj kontinuitet .ja i sad ne kontam kontinuitet u čemu ..u nastupanju u Evropi..pa ne možeš imati kuntinuitet na zor,pa ne možeš proći pretkolo..ili kontinuitet igranja utakmica općenito . .pa sva Evropa normalno igra redovnu ligu,kupove i evropu ko igra..kakva odgađanja..kaže Rumuni već imaju 4-5 utakmica u nogama..pa igrajte i vi ne odgađajte,pa bi i naši imali već određen broj tekmi u nogama..nikada nisam bio za ta odgađanja,bukvalno nikada,igraj brajte pa nisi od papira..
-
NoDi80
- Postovi: 19027
- Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
-
Kontakt:
Post
Postao/la NoDi80 » 31 jul 2025, 22:01
aqarius je napisao/la: ↑31 jul 2025, 21:59
Dobro pitanje postavi voditelj ...pa šta više treba...reče ovaj kontinuitet .ja i sad ne kontam kontinuitet u čemu ..u nastupanju u Evropi..pa ne možeš imati kuntinuitet na zor,pa ne možeš proći pretkolo..ili kontinuitet igranja utakmica općenito . .pa sva Evropa normalno igra redovnu ligu,kupove i evropu ko igra..kakva odgađanja..kaže Rumuni već imaju 4-5 utakmica u nogama..pa igrajte i vi ne odgađajte,pa bi i naši imali već određen broj tekmi u nogama..nikada nisam bio za ta odgađanja,bukvalno nikada,igraj brajte pa nisi od papira..
Samo amateri odgadjaju zato nas i nema nigdje
Nema ozbiljne ekipe koja odgadja
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
-
TylerBurey
- Postovi: 66
- Pridružen/a: 26 jun 2025, 21:54
-
Kontakt:
Post
Postao/la TylerBurey » 31 jul 2025, 22:02
Lik je napisao/la: ↑31 jul 2025, 21:47
TylerBurey je napisao/la: ↑31 jul 2025, 21:39
Snažan restart koji vraća u stvarnost pitaroide. Bravo i za Jagu koja vodi protiv simpatičnih gostiju iz Raške.
Kakve Oni veze imaju **** ti Ajduk umrlu baku
Spominjali su se jutros kao ''naš'' klub.
Bit ćeš opet prvak čest - nasmijao me humor u tvom potpisu.
-
aqarius
- Postovi: 4024
- Pridružen/a: 12 maj 2009, 16:54
-
Kontakt:
Post
Postao/la aqarius » 31 jul 2025, 22:03
NoDi80 je napisao/la: ↑31 jul 2025, 22:01
aqarius je napisao/la: ↑31 jul 2025, 21:59
Dobro pitanje postavi voditelj ...pa šta više treba...reče ovaj kontinuitet .ja i sad ne kontam kontinuitet u čemu ..u nastupanju u Evropi..pa ne možeš imati kuntinuitet na zor,pa ne možeš proći pretkolo..ili kontinuitet igranja utakmica općenito . .pa sva Evropa normalno igra redovnu ligu,kupove i evropu ko igra..kakva odgađanja..kaže Rumuni već imaju 4-5 utakmica u nogama..pa igrajte i vi ne odgađajte,pa bi i naši imali već određen broj tekmi u nogama..nikada nisam bio za ta odgađanja,bukvalno nikada,igraj brajte pa nisi od papira..
Samo amateri odgadjaju zato nas i nema nigdje
Nema ozbiljne ekipe koja odgadja
Da,da zamisli Liverpool,Chelsea odgode tekmu protiv Leedsa jer igraju evropu...
-
NoDi80
- Postovi: 19027
- Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
-
Kontakt:
Post
Postao/la NoDi80 » 31 jul 2025, 22:09
aqarius je napisao/la: ↑31 jul 2025, 22:03
NoDi80 je napisao/la: ↑31 jul 2025, 22:01
aqarius je napisao/la: ↑31 jul 2025, 21:59
Dobro pitanje postavi voditelj ...pa šta više treba...reče ovaj kontinuitet .ja i sad ne kontam kontinuitet u čemu ..u nastupanju u Evropi..pa ne možeš imati kuntinuitet na zor,pa ne možeš proći pretkolo..ili kontinuitet igranja utakmica općenito . .pa sva Evropa normalno igra redovnu ligu,kupove i evropu ko igra..kakva odgađanja..kaže Rumuni već imaju 4-5 utakmica u nogama..pa igrajte i vi ne odgađajte,pa bi i naši imali već određen broj tekmi u nogama..nikada nisam bio za ta odgađanja,bukvalno nikada,igraj brajte pa nisi od papira..
Samo amateri odgadjaju zato nas i nema nigdje
Nema ozbiljne ekipe koja odgadja
Da,da zamisli Liverpool,Chelsea odgode tekmu protiv Leedsa jer igraju evropu...
Ne mogu ni zamisliti
Dovoljno je vidjeti da Slovenci, Rumuni, Slovaci ne odgadjaju
Valjda sta naucimo ove godine i budemo spremniji naredne
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
-
BoixosNois1899
- Postovi: 12618
- Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
-
Kontakt:
Post
Postao/la BoixosNois1899 » 31 jul 2025, 22:12
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"
FC Grizzlies
-
torbica
- Postovi: 298
- Pridružen/a: 26 jul 2025, 21:33
-
Kontakt:
Post
Postao/la torbica » 31 jul 2025, 22:14
jurisicduska je napisao/la: ↑31 jul 2025, 19:53
Nemoj ti majke ti komentarisat, razumije se u fudbal ko Mara u kriv k.urac.
Apsolutno smo ravnopravni. Čak i bolji.
svaka cast majstore casno ste predstavljali drzavu ovih 180 minuta u evropi
duze jala brat bio na eurosongu
a milioni a investitori avioni kamioni ko balon od sapunice
Zadnja izmjena:
torbica, dana/u 31 jul 2025, 22:15, ukupno mijenjano 1 put.
-
Lik
- Postovi: 5592
- Pridružen/a: 05 mar 2009, 10:50
- Lokacija: Tribina
-
Kontakt:
Post
Postao/la Lik » 31 jul 2025, 22:14
TylerBurey je napisao/la: ↑31 jul 2025, 22:02
Lik je napisao/la: ↑31 jul 2025, 21:47
TylerBurey je napisao/la: ↑31 jul 2025, 21:39
Snažan restart koji vraća u stvarnost pitaroide. Bravo i za Jagu koja vodi protiv simpatičnih gostiju iz Raške.
Kakve Oni veze imaju **** ti Ajduk umrlu baku
Spominjali su se jutros kao ''naš'' klub.
Bit ćeš opet prvak čest - nasmijao me humor u tvom potpisu.
E keru jadni, daj nam neke podatke o Svinjskom iz npr 60,70,80-tih godina??

BIT
ĆEŠ
OPET
PRVAK
ČEST
1946
-
pitara
- Postovi: 1481
- Pridružen/a: 18 jun 2019, 23:06
-
Kontakt:
Post
Postao/la pitara » 31 jul 2025, 22:15
NoDi80 je napisao/la: ↑31 jul 2025, 22:09
aqarius je napisao/la: ↑31 jul 2025, 22:03
NoDi80 je napisao/la: ↑31 jul 2025, 22:01
Samo amateri odgadjaju zato nas i nema nigdje
Nema ozbiljne ekipe koja odgadja
Da,da zamisli Liverpool,Chelsea odgode tekmu protiv Leedsa jer igraju evropu...
Ne mogu ni zamisliti
Dovoljno je vidjeti da Slovenci, Rumuni, Slovaci ne odgadjaju
Valjda sta naucimo ove godine i budemo spremniji naredne
Hajde intelektualac objasni šta je odgođeno?
Objasne ti ljudi da je odgođena utakmica sa Zrinjskim jer nije bilo moguće da se igra, šta se još odgodilo?
Navalio lik ko da nam je liga počela prije mjesec pa se odgodilo 6 utakmica
-
feniksptica
- Postovi: 19117
- Pridružen/a: 14 nov 2019, 19:12
-
Kontakt:
Post
Postao/la feniksptica » 31 jul 2025, 22:16
Lik je napisao/la: ↑31 jul 2025, 22:14
TylerBurey je napisao/la: ↑31 jul 2025, 22:02
Lik je napisao/la: ↑31 jul 2025, 21:47
Kakve Oni veze imaju **** ti Ajduk umrlu baku
Spominjali su se jutros kao ''naš'' klub.
Bit ćeš opet prvak čest - nasmijao me humor u tvom potpisu.
E keru jadni, daj nam neke podatke o Svinjskom iz npr 60,70,80-tih godina??
Dobro tad je i Covke za Veleza navijao..to se ne broji
Plavo oko plakalo je.
BOT (ponude u inbox)
-
NoDi80
- Postovi: 19027
- Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
-
Kontakt:
Post
Postao/la NoDi80 » 31 jul 2025, 22:16
pitara je napisao/la: ↑31 jul 2025, 22:15
NoDi80 je napisao/la: ↑31 jul 2025, 22:09
aqarius je napisao/la: ↑31 jul 2025, 22:03
Da,da zamisli Liverpool,Chelsea odgode tekmu protiv Leedsa jer igraju evropu...
Ne mogu ni zamisliti
Dovoljno je vidjeti da Slovenci, Rumuni, Slovaci ne odgadjaju
Valjda sta naucimo ove godine i budemo spremniji naredne
Hajde intelektualac objasni šta je odgođeno?
Objasne ti ljudi da je odgođena utakmica sa Zrinjskim jer nije bilo moguće da se igra, šta se još odgodilo?
Navalio lik ko da nam je liga počela prije mjesec pa se odgodilo 6 utakmica
Svake godine odgadjamo i ispadamo
Mozda da ste nekako odigrali
Mozda bi i vi i Zrinjski imali vece sanse
Sigurno bi spremniji bili
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
-
Celtic
- Postovi: 2604
- Pridružen/a: 12 dec 2012, 19:39
-
Kontakt:
Post
Postao/la Celtic » 31 jul 2025, 22:19
-
lisander
- Postovi: 3187
- Pridružen/a: 25 feb 2009, 19:43
- Lokacija: velika zabacenost
-
Kontakt:
Post
Postao/la lisander » 31 jul 2025, 22:21
Jel moguće da je Koper od Vikinga primio 10 komada u dvije utakmice, a da će Sarajevo proći ove Rumune samo su naivci i neznalice vjerovali, ali duplo veći debakl je ispasti od ove Sante ili Kopera, tako da Pitari imate manju sramotu.
Zadnja izmjena:
lisander, dana/u 31 jul 2025, 22:22, ukupno mijenjano 1 put.
-
Lik
- Postovi: 5592
- Pridružen/a: 05 mar 2009, 10:50
- Lokacija: Tribina
-
Kontakt:
Post
Postao/la Lik » 31 jul 2025, 22:21
feniksptica je napisao/la: ↑31 jul 2025, 22:16
Lik je napisao/la: ↑31 jul 2025, 22:14
TylerBurey je napisao/la: ↑31 jul 2025, 22:02
Spominjali su se jutros kao ''naš'' klub.
Bit ćeš opet prvak čest - nasmijao me humor u tvom potpisu.
E keru jadni, daj nam neke podatke o Svinjskom iz npr 60,70,80-tih godina??
Dobro tad je i Covke za Veleza navijao..to se ne broji
Covke je od oni kako vitar puse. Bija jugoslaven, velezovac I potpisivao se cirilicom. Razlika izmedju velikog I malog r'vata, mali se krsti dok je mali, a veliki kad poraste

BIT
ĆEŠ
OPET
PRVAK
ČEST
1946
-
Hrammm1921
- Postovi: 1629
- Pridružen/a: 08 jul 2025, 21:57
-
Kontakt:
Post
Postao/la Hrammm1921 » 31 jul 2025, 22:21
Kaze 700 ih
Na kraju zeljo pumpa

DEBUG SSO: [] | STATUS: []