Normalna pojava, pogotovo kod nasih grupa kad idu u evropu. Tu se kurta i murta pojavi, sto misli da je “neko”, pa krene krilati onima koji su tu stalno. U domacem prvenstvu to je rijetkost, skoro pa nemoguce da se desi.
Elem, sarajevo me razocaralo. Polagao sam velike nade u njih, da ce ako nista, ove cigane rumunske izbaciti. Ali qrko. Ocajno su odigrali ovu utakmicu.




