feniksptica je napisao/la: ↑31 jul 2025, 22:21Vidjet cemo u ligi sad jesu l oni bas toliko spremniji il mi nismo jednostavno dosli na 100% i hocemo l uopste doc.
Ma ne možemo se uvijek vaditi na spremu i odmah pikirati kondicione trenere. Nije to baš tolika razlika pa da protivnici uvijek lete po terenu kad zabiju gol. Sve su ovo prosječne ekipe evropskog fudbala koje prvi ozbiljniji protivnik redovno oduči od fudbala.
Mi smo za 8 minuta primili 3 komada, vi za 15 minuta isto toliko. To je jednostavno taktička nezrelost, loši igrači i tu priča počinje i završava.
Ako ništa dobili ste definitivnu potvrdu da je Jatta paklen igrač i da će se uzeti ozbiljna lova na njemu, možda i najveći transfer do sad.







