FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koju poziciju će zauzeti FKS na kraju ove sezone?

Prvaci
46
11%
Drugi
42
10%
Treći
138
34%
Četvrti
76
19%
Peti
34
8%
Šesti
17
4%
Sedmi
6
1%
Osmi
15
4%
Ispadamo iz lige
36
9%
 
Ukupno glasova: 410

laznokrilo
Postovi: 70
Pridružen/a: 08 jul 2025, 10:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la laznokrilo » 03 avg 2025, 14:20

Sad gledam,Yankuba Minteh je za 8miliona eura dosao u Newcastle iz osrednje ekipe u Danskoj.
Ima slican put kao i Jatta,iz Gambije u Evropski klub koji ima skoro pa istu vrijednost kao i mi.
Ako nastavi sa ovakvom igrom ide on za minimalno 5miliona eura.

Mahalac7
Postovi: 69
Pridružen/a: 21 avg 2024, 13:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Mahalac7 » 03 avg 2025, 14:27

Musija
Beganovic Ristovski Turda Kupresak
Jatta Elezi Mlinaric
Guli Renan/Turkes Francis

Kyle88
Postovi: 401
Pridružen/a: 12 jun 2025, 15:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Kyle88 » 03 avg 2025, 14:31

Ne zanima me prvih 11 samo pobjeda 3:0 ili vise.

Mahalac7
Postovi: 69
Pridružen/a: 21 avg 2024, 13:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Mahalac7 » 03 avg 2025, 14:32

N3R3D je napisao/la:
03 avg 2025, 13:07
3-4-3

Mušija
Ristovski - Turda - Jović
Beganović - Jatta - Elezi - Kuprešak
Mlinarić - Renan - Guli
Moze i to 3-4-3

maroon46
Postovi: 566
Pridružen/a: 16 jan 2025, 21:48

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la maroon46 » 03 avg 2025, 14:44

junioR je napisao/la:
03 avg 2025, 13:46
Sutra imamo sastanak sa opštinom i dalje imamo probleme oko finansiranja određeni stvari koje opština treba finansirati u stadion, a ne finansira.
Susret dvije skupine nesposobnih ljudi, koji ce se dogovoriti da se nista nece dogovoriti.

Avatar
mnon46
Postovi: 5197
Pridružen/a: 19 okt 2021, 14:55
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mnon46 » 03 avg 2025, 15:01

Najjače je kad ljudi počnu redat u 4231 i 433 ovdje, isto telad.
A kaj ti bum rekel, stari, danas kad je sve to jučer znam dvije stvari. Jedna je da postoji grad u kojem sam legenda, a druga da ne kitim zagorske tamburaše ako ne znaju odsvirati „Da ga hoće zabit Matko, joj nano, nanice“.

obrijanopile
Postovi: 1158
Pridružen/a: 10 mar 2021, 13:35
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la obrijanopile » 03 avg 2025, 15:01

maroon46 je napisao/la:
03 avg 2025, 14:44
junioR je napisao/la:
03 avg 2025, 13:46
Sutra imamo sastanak sa opštinom i dalje imamo probleme oko finansiranja određeni stvari koje opština treba finansirati u stadion, a ne finansira.
Susret dvije skupine nesposobnih ljudi, koji ce se dogovoriti da se nista nece dogovoriti.
Ne znam sta rade administratori, ovaj kloc i dalje pise na našoj temi, a garant nije navijac Sarajeva. Pogledaj mu samo nik "moroon46", sto nije stavio "moroon21"?
Evo i oni tebe selame!

Mahalac7
Postovi: 69
Pridružen/a: 21 avg 2024, 13:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Mahalac7 » 03 avg 2025, 15:13

mnon46 je napisao/la:
03 avg 2025, 15:01
Najjače je kad ljudi počnu redat u 4231 i 433 ovdje, isto telad.
A inas li ti bolji prijeog

Avatar
napoleon72
Postovi: 7134
Pridružen/a: 04 jul 2019, 12:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la napoleon72 » 03 avg 2025, 15:14

mnon46 je napisao/la:
03 avg 2025, 15:01
Najjače je kad ljudi počnu redat u 4231 i 433 ovdje, isto telad.
Druga sezona pod Zekicem, ne znam da smo ijednu utakmicu krenuli u nekoj drugoj formaciji, i neko i dalje crta neke nove formacije. :rol:
GRMI SA SJEVERA!
1946

Sumnja ubija više snova, nego što će neuspjeh ikada.

mosarajvosa83
Postovi: 10366
Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mosarajvosa83 » 03 avg 2025, 15:32

riki46 je napisao/la:
03 avg 2025, 14:02
junioR je napisao/la:
03 avg 2025, 13:46
Sutra imamo sastanak sa opštinom i dalje imamo probleme oko finansiranja određeni stvari koje opština treba finansirati u stadion, a ne finansira.
Eh tebe sam čeko, de ti meni reci imal šta Novo oko Kovačika i transfera generalno :rol:, a što se tiče stadiona, iskreno nadao sam se da će se napokon nešto uraditi, ali eto izgleda da ne možemo na zelenu granu nikako.
Nista cudno,tako rade 30 godina i napravili su ruglo od simbola grada,jedini grad i drzava koja Olimpojski stadion,simbol nije u stanju da obnovi,toliko o tim ublehama i lopovima.

mosarajvosa83
Postovi: 10366
Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mosarajvosa83 » 03 avg 2025, 15:34

obrijanopile je napisao/la:
03 avg 2025, 15:01
maroon46 je napisao/la:
03 avg 2025, 14:44
junioR je napisao/la:
03 avg 2025, 13:46
Sutra imamo sastanak sa opštinom i dalje imamo probleme oko finansiranja određeni stvari koje opština treba finansirati u stadion, a ne finansira.
Susret dvije skupine nesposobnih ljudi, koji ce se dogovoriti da se nista nece dogovoriti.
Ne znam sta rade administratori, ovaj kloc i dalje pise na našoj temi, a garant nije navijac Sarajeva. Pogledaj mu samo nik "moroon46", sto nije stavio "moroon21"?
On je tu da nam otvori oci, voli cak i da zabrani nekom da pise stalno o Vici, 24 sata cu pisat o Vici i lopovlucima,drago mi je da mu to bode oci.

Avatar
mnon46
Postovi: 5197
Pridružen/a: 19 okt 2021, 14:55
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mnon46 » 03 avg 2025, 15:39

Mahalac7 je napisao/la:
03 avg 2025, 15:13
mnon46 je napisao/la:
03 avg 2025, 15:01
Najjače je kad ljudi počnu redat u 4231 i 433 ovdje, isto telad.
A inas li ti bolji prijeog
Imam, nemoj pisati.
A kaj ti bum rekel, stari, danas kad je sve to jučer znam dvije stvari. Jedna je da postoji grad u kojem sam legenda, a druga da ne kitim zagorske tamburaše ako ne znaju odsvirati „Da ga hoće zabit Matko, joj nano, nanice“.

NoProfit
Postovi: 2781
Pridružen/a: 27 okt 2024, 14:02
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NoProfit » 03 avg 2025, 15:48

Kyle88 je napisao/la:
03 avg 2025, 14:31
Ne zanima me prvih 11 samo pobjeda 3:0 ili vise.
Bukvalno.

bhfanatic14
Postovi: 5996
Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bhfanatic14 » 03 avg 2025, 15:50

mosarajvosa83 je napisao/la:
03 avg 2025, 15:32
riki46 je napisao/la:
03 avg 2025, 14:02
junioR je napisao/la:
03 avg 2025, 13:46
Sutra imamo sastanak sa opštinom i dalje imamo probleme oko finansiranja određeni stvari koje opština treba finansirati u stadion, a ne finansira.
Eh tebe sam čeko, de ti meni reci imal šta Novo oko Kovačika i transfera generalno :rol:, a što se tiče stadiona, iskreno nadao sam se da će se napokon nešto uraditi, ali eto izgleda da ne možemo na zelenu granu nikako.
Nista cudno,tako rade 30 godina i napravili su ruglo od simbola grada,jedini grad i drzava koja Olimpojski stadion,simbol nije u stanju da obnovi,toliko o tim ublehama i lopovima.
Bravo. To sam vec piso, jedini grad na svijetu koji ima ovakav olimpijski stadion. Svugdje su odrzani i zasticeni takvi stadioni samo u nas izgleda kako izgleda. Sramota za drzavu i za grad. I uvijek radije bi gledo reprezentaciju na obnovljenom kosevu pred 30.000 nega na bilinom.Danas samo neka se pobjedi, bitna je pobjeda za mir u kuci i miran nastavak prvenstva. Vidjet cemo u kakvom su stanju igraci nakon cetvrtka, mozda bude rotacija kakvih.
SAVEZ NAPOLJE ! ! ! NSBIH = 0% fudbal 100% kriminal
Stadion Koševo

Mahalac7
Postovi: 69
Pridružen/a: 21 avg 2024, 13:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Mahalac7 » 03 avg 2025, 15:58

napoleon72 je napisao/la:
03 avg 2025, 15:14
mnon46 je napisao/la:
03 avg 2025, 15:01
Najjače je kad ljudi počnu redat u 4231 i 433 ovdje, isto telad.
Druga sezona pod Zekicem, ne znam da smo ijednu utakmicu krenuli u nekoj drugoj formaciji, i neko i dalje crta neke nove formacije. :rol:
Ali se pokazalo da se sa tom formacijom patimo protiv bunkerasa.
Sta ce ti 3 stopera kad protivnik dodje 5-6 puta do 16

Mahalac7
Postovi: 69
Pridružen/a: 21 avg 2024, 13:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Mahalac7 » 03 avg 2025, 16:00

mnon46 je napisao/la:
03 avg 2025, 15:39
Mahalac7 je napisao/la:
03 avg 2025, 15:13
mnon46 je napisao/la:
03 avg 2025, 15:01
Najjače je kad ljudi počnu redat u 4231 i 433 ovdje, isto telad.
A inas li ti bolji prijeog
Imam, nemoj pisati.
Eto ti ces meni reci ko je igro fudbal preko 20 a ti garant nisi ni sutno loptu u zivotu

junioR
Postovi: 825
Pridružen/a: 05 jan 2010, 17:20
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la junioR » 03 avg 2025, 16:01

riki46 je napisao/la:
03 avg 2025, 14:02
junioR je napisao/la:
03 avg 2025, 13:46
Sutra imamo sastanak sa opštinom i dalje imamo probleme oko finansiranja određeni stvari koje opština treba finansirati u stadion, a ne finansira.
Eh tebe sam čeko, de ti meni reci imal šta Novo oko Kovačika i transfera generalno :rol:, a što se tiče stadiona, iskreno nadao sam se da će se napokon nešto uraditi, ali eto izgleda da ne možemo na zelenu granu nikako.
Kovačik je tu sa ekipom :) ( prosao ljekarski, potpisao ugovor) - ne znam sta čeka marketing...
Najverovatnije da dolazi jedan u21 igrac krajem sljedeće sedmice. ( blizu je dogovor )

Lp

KosevoZove
Postovi: 1794
Pridružen/a: 15 dec 2024, 20:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la KosevoZove » 03 avg 2025, 16:03

Gdje ima uzeti kartu online sam pokusao ne moze,fan shop ne radi, imali kao prije kod stadiona?
Limvo te Rajvosa 🇱🇻🇱🇻

Avatar
napoleon72
Postovi: 7134
Pridružen/a: 04 jul 2019, 12:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la napoleon72 » 03 avg 2025, 16:05

Mahalac7 je napisao/la:
03 avg 2025, 15:58
napoleon72 je napisao/la:
03 avg 2025, 15:14
mnon46 je napisao/la:
03 avg 2025, 15:01
Najjače je kad ljudi počnu redat u 4231 i 433 ovdje, isto telad.
Druga sezona pod Zekicem, ne znam da smo ijednu utakmicu krenuli u nekoj drugoj formaciji, i neko i dalje crta neke nove formacije. :rol:
Ali se pokazalo da se sa tom formacijom patimo protiv bunkerasa.
Sta ce ti 3 stopera kad protivnik dodje 5-6 puta do 16
Radnik nije bunkeraska ekipa, na Grbavici su igrali vrlo lijep fudbal. A i da jest, tri stopera ne znace "park the bus", dovedeni su takvi igraci da oba bocna stopera mogu izac siroko i pokrit pozicije bekova koji idu skroz visoko. I Jovic/Mujkic i Ristovski su fakticki bekovi koji kod nas igraju bocne stopere, kao Azpilicueta birvaktile kod Contea u Chelseaju, ili kasnije Reece James kod Tuchela.
GRMI SA SJEVERA!
1946

Sumnja ubija više snova, nego što će neuspjeh ikada.

junioR
Postovi: 825
Pridružen/a: 05 jan 2010, 17:20
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la junioR » 03 avg 2025, 16:07

slika


Idemoooo danas po pobjedu :njanjanja:

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: perodeformero i 22 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []