FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koju poziciju će zauzeti FKS na kraju ove sezone?

Prvaci
46
11%
Drugi
42
10%
Treći
138
34%
Četvrti
76
19%
Peti
34
8%
Šesti
17
4%
Sedmi
6
1%
Osmi
15
4%
Ispadamo iz lige
36
9%
 
Ukupno glasova: 410

PapakIzSa
Postovi: 419
Pridružen/a: 13 sep 2024, 18:09
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la PapakIzSa » 03 avg 2025, 23:29

**** vas cijena karti, hocete novi stadion hocete kapitalce hocete titulu hocete evropu problem vam dat 15km za kartu
Za bordobijele boje

Najprvi
Postovi: 305
Pridružen/a: 23 jul 2025, 02:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Najprvi » 03 avg 2025, 23:29

Nije mala stvar zabiti radniku 4 komada

bordobijeli
Postovi: 18324
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 03 avg 2025, 23:29

mosarajvosa83 je napisao/la:
03 avg 2025, 23:26
Znaci ako odigramo nerijeseno onda moramo cutati ako nas nagrde sudije? Inace kad je Elezi izasao mu smo imali 15 minuta crnila.
I on je trazio izmjenu ,dobar je bio al ocito ni on ne moze vise od 60 min.

Avatar
adoado
Postovi: 356
Pridružen/a: 08 jun 2025, 23:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la adoado » 03 avg 2025, 23:32

Kako bih volio da imam 11 momaka sličnih Mujkiću koji su prošli našu akademiju, vole ovaj grad i grb, pogledajte kako Jusufbegović priča u najavi kola koliko je za Sarajevo bitna akademija i igrači koji dolaze iz nje.
Zaklinj'o si se,
Pehar obećav'o...

Avatar
huntingseason
Postovi: 60
Pridružen/a: 18 avg 2021, 17:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la huntingseason » 03 avg 2025, 23:34

Sve bih razumio, i psovke i blaćenje i pozive na ostavke, sve sve sve jer su zaslužili... ali 2000 ljudi na stadionu na otvorenju sezone ne mogu razumjeti nikako.
I nek su odigrali 4:4, da su bogdo izgubili. Ko ce im sta reci?
Ja da sam prije 10 dana igrao pred 25000 ljudi a nakon toga pred 2000 rekao bih i sam ma boli me ku*ac nek nas gu*e 'ta cu pred 2 milje igrat.

Mi smo navijaci rezultata, hajpa i euforije.
Da Bog da svaku izgubili gdje nema minimum 7000 ljudi.

Nek vas je stid i sramota, pojedinačno svakog pi*kice jedne.

Avatar
Noke995
Postovi: 1078
Pridružen/a: 27 sep 2024, 09:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Noke995 » 03 avg 2025, 23:37

huntingseason je napisao/la:
03 avg 2025, 23:34
Sve bih razumio, i psovke i blaćenje i pozive na ostavke, sve sve sve jer su zaslužili... ali 2000 ljudi na stadionu na otvorenju sezone ne mogu razumjeti nikako.
I nek su odigrali 4:4, da su bogdo izgubili. Ko ce im sta reci?
Ja da sam prije 10 dana igrao pred 25000 ljudi a nakon toga pred 2000 rekao bih i sam ma boli me ku*ac nek nas gu*e 'ta cu pred 2 milje igrat.

Mi smo navijaci rezultata, hajpa i euforije.
Da Bog da svaku izgubili gdje nema minimum 7000 ljudi.

Nek vas je stid i sramota, pojedinačno svakog pi*kice jedne.
.
MNON

Najprvi
Postovi: 305
Pridružen/a: 23 jul 2025, 02:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Najprvi » 03 avg 2025, 23:37

Ko nije bio na utakmici nek ne komentarise!

Avatar
ErosViverosViv
Postovi: 3379
Pridružen/a: 05 sep 2024, 19:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ErosViverosViv » 03 avg 2025, 23:38

huntingseason je napisao/la:
03 avg 2025, 23:34
Sve bih razumio, i psovke i blaćenje i pozive na ostavke, sve sve sve jer su zaslužili... ali 2000 ljudi na stadionu na otvorenju sezone ne mogu razumjeti nikako.
I nek su odigrali 4:4, da su bogdo izgubili. Ko ce im sta reci?
Ja da sam prije 10 dana igrao pred 25000 ljudi a nakon toga pred 2000 rekao bih i sam ma boli me ku*ac nek nas gu*e 'ta cu pred 2 milje igrat.

Mi smo navijaci rezultata, hajpa i euforije.
Da Bog da svaku izgubili gdje nema minimum 7000 ljudi.

Nek vas je stid i sramota, pojedinačno svakog pi*kice jedne.
Ma jesi mi ti bistar, samo tako.

Kada su stavili potpis na ugovor, dogovorili su za koju svotu igraju, a ne za koliko publike.
Ako igras za FK Sarajevo, ima da ga zivis 24/7 i da igras isto pred 2 i pred 34 hiljade ljudi. Da bog da im niko ne dosao, svakako nisu zasluzili nista.

Tu matematiku baci macku o rep.

Avatar
ledesma
Postovi: 5768
Pridružen/a: 28 feb 2016, 14:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ledesma » 03 avg 2025, 23:39

Da li su oni na pripremama trenirali ili se zayebavali?

Fudbal se igra 90+ minuta
"Znaš kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijaš za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Želju. Hvala Bogu ja nisam među njima". Dino Merlin

Avatar
Oikamid
Postovi: 2828
Pridružen/a: 11 feb 2018, 00:48

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Oikamid » 03 avg 2025, 23:40

huntingseason je napisao/la:
03 avg 2025, 23:34
Sve bih razumio, i psovke i blaćenje i pozive na ostavke, sve sve sve jer su zaslužili... ali 2000 ljudi na stadionu na otvorenju sezone ne mogu razumjeti nikako.
I nek su odigrali 4:4, da su bogdo izgubili. Ko ce im sta reci?
Ja da sam prije 10 dana igrao pred 25000 ljudi a nakon toga pred 2000 rekao bih i sam ma boli me ku*ac nek nas gu*e 'ta cu pred 2 milje igrat.

Mi smo navijaci rezultata, hajpa i euforije.
Da Bog da svaku izgubili gdje nema minimum 7000 ljudi.

Nek vas je stid i sramota, pojedinačno svakog pi*kice jedne.
:rol:

bordobijeli
Postovi: 18324
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 03 avg 2025, 23:40

huntingseason je napisao/la:
03 avg 2025, 23:34
Sve bih razumio, i psovke i blaćenje i pozive na ostavke, sve sve sve jer su zaslužili... ali 2000 ljudi na stadionu na otvorenju sezone ne mogu razumjeti nikako.
I nek su odigrali 4:4, da su bogdo izgubili. Ko ce im sta reci?
Ja da sam prije 10 dana igrao pred 25000 ljudi a nakon toga pred 2000 rekao bih i sam ma boli me ku*ac nek nas gu*e 'ta cu pred 2 milje igrat.

Mi smo navijaci rezultata, hajpa i euforije.
Da Bog da svaku izgubili gdje nema minimum 7000 ljudi.

Nek vas je stid i sramota, pojedinačno svakog pi*kice jedne.
Ja da vodim klub zapitao bi se zasto je to tako . Imali smo mi i proje losije timove i rezultate pa nikad na otvaranju sezone nije bilo manje od 5000. Sta ce bit u decembru s posjetom kad je danas u augustu 2000.

Avatar
OsmanhodzicBuco
Postovi: 2335
Pridružen/a: 26 sep 2015, 21:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la OsmanhodzicBuco » 03 avg 2025, 23:41

Psiha, nista drugo. Nagli polet nakon prve utakmice protiv Krajove, i naglo hladjenje do Radnika.
Isto tako i kod navijaca.
Igraci i treneri od heroja, miliona, aviona, do smeljista, amatera i neznalica, sve u deset dana. Mentalitet. Nema drugog objasnjenja za prokockati sve dobro u 5 minuta, osim da je problem u glavi.
Za igrace je odgovoran Zekic, za Zekica Mirvic. A navijacima samo Bog moze pomoci, jer imamo kao narod najgori mentalitet u Europi.

mosarajvosa83
Postovi: 10366
Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mosarajvosa83 » 03 avg 2025, 23:42

bordobijeli je napisao/la:
03 avg 2025, 23:29
mosarajvosa83 je napisao/la:
03 avg 2025, 23:26
Znaci ako odigramo nerijeseno onda moramo cutati ako nas nagrde sudije? Inace kad je Elezi izasao mu smo imali 15 minuta crnila.
I on je trazio izmjenu ,dobar je bio al ocito ni on ne moze vise od 60 min.
To se vidjelo,mada i ovaj Radnik vile nosale,svaki hebeni sut udje onoj rupi na golu al hajd sad. Beganovicu treba reci da ne prelazi centar.

Zeko87
Postovi: 2974
Pridružen/a: 15 avg 2019, 22:56
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zeko87 » 03 avg 2025, 23:43

Da sumiramo:

- Odlična igra 60 min
- Sebičnost igrača kao znak nepovezanosti i nedostatka hemije među njima
- loše izmjene, loša reakcija ekipe u trenucima kad je trebalo stati na loptu (znak nepoštivanja protivnika)
- ponovili iste greške kao protiv Rumuna

Za neke stvari krivi igrači a za neke trener. Tjeranjem Zekića ne bi ništa dobili. Pod hitno definisati prvih 11 i pustiti ih da igraju.

- Gulija prodati zatvoriti troškove sezone na njemu, smanjiti cijene karata i izviniti se navijačima za ovu bruku.
Zadnja izmjena: Zeko87, dana/u 03 avg 2025, 23:44, ukupno mijenjano 1 put.
🇵🇸 FREE PALESTINE! 🇵🇸

PapakIzSa
Postovi: 419
Pridružen/a: 13 sep 2024, 18:09
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la PapakIzSa » 03 avg 2025, 23:44

elezi nespreman doso, a spremniji od cijele ekipe…
Za bordobijele boje

Avatar
relativizam
Postovi: 1729
Pridružen/a: 11 sep 2024, 08:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la relativizam » 03 avg 2025, 23:45

huntingseason je napisao/la:
03 avg 2025, 23:34
Sve bih razumio, i psovke i blaćenje i pozive na ostavke, sve sve sve jer su zaslužili... ali 2000 ljudi na stadionu na otvorenju sezone ne mogu razumjeti nikako.
I nek su odigrali 4:4, da su bogdo izgubili. Ko ce im sta reci?
Ja da sam prije 10 dana igrao pred 25000 ljudi a nakon toga pred 2000 rekao bih i sam ma boli me ku*ac nek nas gu*e 'ta cu pred 2 milje igrat.

Mi smo navijaci rezultata, hajpa i euforije.
Da Bog da svaku izgubili gdje nema minimum 7000 ljudi.

Nek vas je stid i sramota, pojedinačno svakog pi*kice jedne.
Evo moraliste
Otišao na utakmicu i sad je prepametan.
Onda ću i ja svaku utakmicu koju ne pobjede reci ma boli me qrc otići do Zeke i tražiti povrat novca, kakvo ti je to razmišljanje, čuj ne bi ni on igro ako ima 2 hiljada ljudi ahhahhahah

Pa neka ne igraju ,ko im brani, bolj3 i da ne igraju nego ako će ovako

Avatar
ErosViverosViv
Postovi: 3379
Pridružen/a: 05 sep 2024, 19:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ErosViverosViv » 03 avg 2025, 23:45

ledesma je napisao/la:
03 avg 2025, 23:39
Da li su oni na pripremama trenirali ili se zayebavali?

Fudbal se igra 90+ minuta
Zayebavali ali ne igraci, nego strucni stab.
Dovedu ti sta pozelis, otjeras sta hoces, poslije prvog kola kazes da neki ne zasluzuju da nose dres. Pa ako si to tek sad shvatio, ne zasluzujes ga ni ti.

Pripremas golmana za sezonu, brani, uigrava se sa odbranom, komunicira, brani evropu..
Prvo kolo lige ti ga bacis na klupu :urnebes:

bordobijeli
Postovi: 18324
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 03 avg 2025, 23:45

Zeko87 je napisao/la:
03 avg 2025, 23:43
Da sumiramo:

- Odlična igra 60 min
- Sebičnost igrača kao znak nepovezanosti i nedostatka hemije među njima
- loše izmjene, loša reakcija ekipe u trenucima kad je trebalo stati na loptu (znak nepoštivanja protivnika)
- ponovili iste greške kao protiv Rumuna

Za neke stvari krivi igrači a za neke trener. Tjeranjem Zekića ne bi ništa dobili. Pod hitno definisati prvih 11 i pustiti ih da igraju.

- Gulija prodati zatvoriti troškove sezone na njemu, smanjiti cijene karata i izviniti se navijačima za ovu bruku.
+1

Avatar
luckystrike
Postovi: 3246
Pridružen/a: 19 okt 2023, 10:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la luckystrike » 03 avg 2025, 23:46

Unatoč Mušijinim dobrim partijama na pripremama mislim da je izbor njega na gol večeras greška. Konstantna odbijanja lopte protivničkim igračima u noge a poslije 2. gola su mu se i njegove noge oduzele. Debi iz noćne more, neće sebi doći do zime.

Osim te greške, Zoranu moram fakturisati i loše vođenje u drugom poluvremenu, tj. loše izmjene.

Ofanzivna varijanta s Guliashvilijem, Kyeremehom i Mlinarićem daje rezultate dok ekipa ima kuveta, kad ponestane snage naš vezni red ne postoji.

Guliashvili mi je postao naporan soliranjem i forsiranjem. Obradovat ću se njegovom prodajom.

Sramotna posjeta, po meni na obraz Klubu koji nema osjećaja za navijače. Ovdje se pojedinci ismijavaju i rugaju drugima, a nekome nije malo izdvojiti 25 KM da dođe i povede dijete. Osim toga ima raje iz Konjica, Kaknja, Visokog i sl. koji na to dodaju još i gorivo, putarinu. Kad dodaš loše vrijeme u jednačinu, imaš 2500 na stadionu na početku sezone. Sljedeću utakmicu vjerovatno još i manje.

Razočaravajući početak sezone, al' možda baš iz tog izdobri. Morat će sad svi ozbiljnije shvatiti stvar i još više potegnuti.

Na hajr, akoBogda.

Avatar
broj6
Postovi: 757
Pridružen/a: 04 mar 2017, 15:55
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la broj6 » 03 avg 2025, 23:46

Najgore od svega je sto smo u prvom kolu svima pokazali koliko smo ranjivi. I to tesko da cemo izvest neki kvalitetniji sastav kad vidis roster. Sad nek svako zna kako cemo se naguzit cim nas malo stisnu.

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: nedimmmm1337 i 23 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []