FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koju poziciju će zauzeti FKS na kraju ove sezone?

Prvaci
46
11%
Drugi
42
10%
Treći
138
34%
Četvrti
76
19%
Peti
34
8%
Šesti
17
4%
Sedmi
6
1%
Osmi
15
4%
Ispadamo iz lige
36
9%
 
Ukupno glasova: 410

Avatar
pierce
Postovi: 92
Pridružen/a: 03 sep 2018, 12:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la pierce » 04 avg 2025, 09:48

zadnja dva komentara su ispravan stav. ekipa je odlična. zekic je pogrijesio jedino u tome sto nije zatvarao utakmicu na 3:0 i sto je pokusao da im damo jos 2 gola do kraja. realno na klupi nije ni imao neki veliki izbor defanzivnih veznih. isto tako u pravu je neko ko je rekao da nam je najlakše dati gol tako da se ide na polu kontru preko krila, pa umjesto ubacaja u senaesterac odigra povratna u sredinu. tu treba da posao odradi vezni red, kojeg mi nemamo jer su preofanzivni.
doktor

propoklopac
Postovi: 723
Pridružen/a: 16 jun 2021, 09:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la propoklopac » 04 avg 2025, 09:50

Jedna u 122 utakmice, gdje protivnika ubijes nogama po glavi, bude sretan sto u 66 min nije 6 0, radi izmjene da proba s djecom igrati, cuva bitne igrace... onda pocinje dio filma gdje prabacis na drugi kanal jer je nerealno sta se desava, neke odbice, nepotrebno jurcanje prema gore, ostavis kamaru prostora, uklizas-lopta ode Gogicu koji je sam i pretvara se u A.Škoru....

Lopta je kur.a to se pokazalo mnogo puta. kad se glupiras i omalovazavas protivnika i kad si sebican, vrati ti se, evo ovdje na brutalan nacin...

Prom.trenera ovdje ne donosi nista novo, ubjeđen sam da je ovo idealan trener za FKS, ima ovdje kvaliteta, sistema igre, opasni smo gore mnogo (al i dole po sebe ;) :) ) smiriti strasti, prvo je kolo, desava se...tako da izvuci pouke, biti mudar max, raditi, razgovarati podrska iz sve snage!!!
Zadnja izmjena: propoklopac, dana/u 04 avg 2025, 10:26, ukupno mijenjano 5 puta.

pitara
Postovi: 1481
Pridružen/a: 18 jun 2019, 23:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la pitara » 04 avg 2025, 09:51

Tjeranjem Zekića ništa dobro se ne bi dobilo, isto sam govorio kad je Dudić otjeran, jer je ekipa i tad i sad imala dobru igru, za razliku od perioda pod Rozmanom.
Desila se kriza i treba je što prije prebroditi, očito da igrači imaju psihički problem jer nam se u 4 dana dva puta dešava da nakon primljenog gola padamo u dubiozu, Zekić i sš to moraju regulisati što prije.
Podrška ekipi i idemo po 3 boda u Doboj

pitara
Postovi: 1481
Pridružen/a: 18 jun 2019, 23:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la pitara » 04 avg 2025, 09:54

pierce je napisao/la:
04 avg 2025, 09:48
zadnja dva komentara su ispravan stav. ekipa je odlična. zekic je pogrijesio jedino u tome sto nije zatvarao utakmicu na 3:0 i sto je pokusao da im damo jos 2 gola do kraja. realno na klupi nije ni imao neki veliki izbor defanzivnih veznih. isto tako u pravu je neko ko je rekao da nam je najlakše dati gol tako da se ide na polu kontru preko krila, pa umjesto ubacaja u senaesterac odigra povratna u sredinu. tu treba da posao odradi vezni red, kojeg mi nemamo jer su preofanzivni.
Od Vinka priželjkujemo ekipu koja ca da napada 90 minuta i koja se neće zatvarati, sjeti se hebavanja majke njemu kad se na 1-0 ili 2-0 zatvori

guadalupe
Postovi: 1715
Pridružen/a: 01 feb 2022, 14:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la guadalupe » 04 avg 2025, 09:54

Nisam citao forum, ima li jos delegata onih da podrzvaju ove cijene ulaznica ? Kakvi su ovo retardi sto rade u klubu, sve vam glupo je.bbem.

bordobijeli
Postovi: 18324
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 04 avg 2025, 09:57

Ja kritikujem al nisam za tjeranje Zekica i igraca . Treba istrpiti al trebaju i ljudi u klubu istrpiti trenera i igrace a ne svaki prelazni rok autobus igraca dodje autobus igraca ode.

MSOZ101
Postovi: 928
Pridružen/a: 11 avg 2020, 19:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MSOZ101 » 04 avg 2025, 10:04

pierce je napisao/la:
04 avg 2025, 09:48
zadnja dva komentara su ispravan stav. ekipa je odlična. zekic je pogrijesio jedino u tome sto nije zatvarao utakmicu na 3:0 i sto je pokusao da im damo jos 2 gola do kraja. realno na klupi nije ni imao neki veliki izbor defanzivnih veznih. isto tako u pravu je neko ko je rekao da nam je najlakše dati gol tako da se ide na polu kontru preko krila, pa umjesto ubacaja u senaesterac odigra povratna u sredinu. tu treba da posao odradi vezni red, kojeg mi nemamo jer su preofanzivni.
Ubacivanje Đorđevića prije Krdžalića i kasno izbacivanje Paskaleva su greške Zekića.

boki86
Postovi: 5141
Pridružen/a: 17 okt 2022, 11:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la boki86 » 04 avg 2025, 10:06

pitara je napisao/la:
04 avg 2025, 09:54
pierce je napisao/la:
04 avg 2025, 09:48
zadnja dva komentara su ispravan stav. ekipa je odlična. zekic je pogrijesio jedino u tome sto nije zatvarao utakmicu na 3:0 i sto je pokusao da im damo jos 2 gola do kraja. realno na klupi nije ni imao neki veliki izbor defanzivnih veznih. isto tako u pravu je neko ko je rekao da nam je najlakše dati gol tako da se ide na polu kontru preko krila, pa umjesto ubacaja u senaesterac odigra povratna u sredinu. tu treba da posao odradi vezni red, kojeg mi nemamo jer su preofanzivni.
Od Vinka priželjkujemo ekipu koja ca da napada 90 minuta i koja se neće zatvarati, sjeti se hebavanja majke njemu kad se na 1-0 ili 2-0 zatvori
Vinko je bio majstor za te stvari, drzanje rezultata, one prazne igre gdje se nista ne desava, ali smo igrali dobro i bili efikasni. Njemu je dohakala ona besparica poslije Nam-a i jbg.
Mislim da niko nije za tjeranje zekica, ali isto tako ne treba ga amnestirati od kritike. Ako je razuman covjek vidjeti ce gdje grijesi, ako je tvrdoglava mazga, onda sam sebi kopa grob.

Avatar
nokee
Postovi: 3511
Pridružen/a: 10 feb 2012, 22:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la nokee » 04 avg 2025, 10:13

Raspadamo li se pitarcine.? Jbt isto vazda, poslije prve s rumunima, osvajamo KL, evo sad nevalja niko.. I tako..

Moj neki utisak je potpuno razočarenje sa ponašanjem jedne ekipe koja ima 3 razlike. Ja sam to govorio i nakon prve utakmice s rumunima, gdje imas priliku da ih nakautiras do kraja a mi se zajebbajemo 2 na 1, 1 na 1 i tako dalje.. Jednostavno ne shvatljivo ili prije ce biti da nema neke kohezije medju navalnim igracima.

Propuh u odbrani jednostavno nebi samo stavio na teret stoperima, u ovakvoj formaciji i ideji svi igraju odbranu. Cudna je odluka za golmana, vjerovatno se islo na to da Radnik nece imati toliko prilike da prijeti previse.. Al eto los potez kako god. Ne znam sta je sa Krdzalicem, mozda se nije ni imalo izbora..

Jednostavno ovakve utakmice se desavaju jednom u 10 godina, steta sto ne udje na kraju ona precka Turkesa za potpuni delirijum. Mislim realno ako se uzme čitava utakmica, potpuno zasluzeno bi bilo da smo dobili. Previse zajjebavanja u završnici i previse propustenih prilika pored ovog ne shvatljivog pada koncentracije..
Idemo dalje, Sloga ce biti sve samo ne lagan zadatak ali i pokazatelj karaktera igraca..

roccosiffredi
Postovi: 648
Pridružen/a: 24 feb 2023, 17:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la roccosiffredi » 04 avg 2025, 10:16

plisek je napisao/la:
04 avg 2025, 00:42
roccosiffredi je napisao/la:
03 avg 2025, 23:57
Zoran Zekić: "Pojedinci se ponašaju kao da je ovo privatna prčija"

slika
Naguzimo ti nas 2000 sa tekme veceras staru smradu sa sadaka arene, idi farbaj stolice i bori se za opstanak
Jel ima iko od admina da regulise ove ubacene elemente na temi?
**** ti "ubaceni element" tetku u slezenu, staru pod pazuh.

Tatamata1946
Postovi: 2547
Pridružen/a: 09 dec 2019, 11:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Tatamata1946 » 04 avg 2025, 10:16

propoklopac je napisao/la:
04 avg 2025, 09:50
Jedna u 122 utakmice, gdje protivnika ubijes nogama po glavi, bude sretan sto u 66 min nije 6 0, radi izmjene da proba s djecom igrati, cuva bitne igrace... onda pocinje dio filma gdje prabacis na drugi kanal jer je nerealno sta se desava, neke odbice, nepotrebno jurcanje prema gore, ostavis kamaru prostora, uklizas-lopta ode Gogicu koji je sam i pretvara se u A.Škoru....

Lopta je kur.a to se pokazalo mnogo puta. kad se glupiras i omalovazavas protivnika i kad si sebican, vrati ti se, evo ovdje na brutalan nacin...

Prom.trenera ovdje ne donosi nista novo, ubjeđen sam da je ovo idealan trener za FKS, ima ovdje kvaliteta, sistema igre, opasni smo gore mnogo (al i dole po sebe ;) :) )...tako da izvuci pouke, biti mudar max, raditi, razgovarati podrska iz sve snage!!!
Hehe jest bas tako, ovo se rijetko vidja sta smo sinoc dozivjeli

Avatar
belosevic23
Postovi: 1344
Pridružen/a: 11 jun 2017, 01:35
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la belosevic23 » 04 avg 2025, 10:20

smiriti strasti !!

Zekić je napravio sistem i igru u kojoj stvaramo bezbroj prilika, ne treba to sad narušiti pa sa novim trenerom još 6 mjeseci tražiti igru.

Disciplina i taktika igrača nekad zabrinjavaju, nakon primljenog gola mi smo raspad ekipa..kao da eto ne smijemo primiti ni jedan gol. Poraditi na glavi igrača je nešto što nam najviše treba.

Ljudi liga 10 je još teža, imat ćemo vremena igrati sa direktnim konkurentima za pozicije u ligi i to po 4 puta tako da...strpljivo

Zekića pustiti cijelu sezonu nek radi, bit će uspona i padova ali zamjena trenera nakon 1. kola nema smisla valjda smo to naučili na svojim greškama.

Paskalev me razoračao, visio je cijelu tekmu, ispadao ko dijete, pravio bespotrebne prekršaje..Turda je za njega Van Dijk lično. Ostali onako standarno, Began nekad sporo obrađuje loptu, čeka ga Ristovski.. Mlinarić opet maši prilike ali valjda će ga progulit..Elezi ima lucidnost..Jović loše ušao u ovu sezonu..treba probat Mujkića..a Banića na gol...Mušija nije taj kalibar

Avatar
plisek
Postovi: 1093
Pridružen/a: 09 mar 2024, 20:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la plisek » 04 avg 2025, 10:23

roccosiffredi je napisao/la:
04 avg 2025, 10:16
plisek je napisao/la:
04 avg 2025, 00:42
roccosiffredi je napisao/la:
03 avg 2025, 23:57
Zoran Zekić: "Pojedinci se ponašaju kao da je ovo privatna prčija"

slika
Naguzimo ti nas 2000 sa tekme veceras staru smradu sa sadaka arene, idi farbaj stolice i bori se za opstanak
Jel ima iko od admina da regulise ove ubacene elemente na temi?
**** ti "ubaceni element" tetku u slezenu, staru pod pazuh.

slika

Nepismen, glup i firaun. Al ovo sve govori: "Biracu tekme, ici cu ponekad, gledacu vremensku prognozu"
Nismo isti, nas par hiljada decenijama sjedi gore po kisi i minusu i zivi za klub, a smradovi ko ti se pojave u julu na evropi, uslikaju se za fejsa i onda palamude kako navijaju za Sarajevo. Sto nisi nista pisao nakon pobjede na Kosevu protiv rumuna? Sto u svojih 500 postova nemas nista pozitivno? Znam ja, jer si ubaceni element koji se pravi pitar. Ides na listu gnjavatora a Vanju ili nekog drugog od admina molim da poduzme nesto. Umrijet ces sam i niko te ne voli, vozdra
2x šampion Jugoslavije
5x šampion Bosne i Hercegovine
8x osvajač Kupa BiH
1x osvajač Superkupa BiH
--Najtrofejniji klub u Bosni i Hercegovini--
---------Saraj'vo, za tebe zivimo!!--------

bordobijeli
Postovi: 18324
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 04 avg 2025, 10:29

belosevic23 je napisao/la:
04 avg 2025, 10:20
smiriti strasti !!

Zekić je napravio sistem i igru u kojoj stvaramo bezbroj prilika, ne treba to sad narušiti pa sa novim trenerom još 6 mjeseci tražiti igru.

Disciplina i taktika igrača nekad zabrinjavaju, nakon primljenog gola mi smo raspad ekipa..kao da eto ne smijemo primiti ni jedan gol. Poraditi na glavi igrača je nešto što nam najviše treba.

Ljudi liga 10 je još teža, imat ćemo vremena igrati sa direktnim konkurentima za pozicije u ligi i to po 4 puta tako da...strpljivo

Zekića pustiti cijelu sezonu nek radi, bit će uspona i padova ali zamjena trenera nakon 1. kola nema smisla valjda smo to naučili na svojim greškama.

Paskalev me razoračao, visio je cijelu tekmu, ispadao ko dijete, pravio bespotrebne prekršaje..Turda je za njega Van Dijk lično. Ostali onako standarno, Began nekad sporo obrađuje loptu, čeka ga Ristovski.. Mlinarić opet maši prilike ali valjda će ga progulit..Elezi ima lucidnost..Jović loše ušao u ovu sezonu..treba probat Mujkića..a Banića na gol...Mušija nije taj kalibar
Mene brine sto igraci djeluju nesigurno . Imam osjecaj da 70% nije sigurna u svoju igru odnosno ne znaju hoće li poceti u prvih 11 ili ce biti na tribinama , to stvara konfuziju u glavama i ne znaju koje su tacno njihove uloge . Pa prica dolazi jos 2/3 igraca sve to utice na glavu igraca, ponavljam vec sam i dosadan mora se ustabiliti igračaki kadar i svlacionica ,stalne rotacije igraca nista dobro ne donose.

Pena
Postovi: 587
Pridružen/a: 30 jun 2023, 20:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pena » 04 avg 2025, 10:31

Nama treba jos jedan destruktivni vezni.
Ako Mamas vuce povredu, obavezno dovesti jos jednog.
Nedo Bog da se mali Jatta povrijedi.

rimljanin90
Postovi: 1034
Pridružen/a: 27 apr 2025, 18:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la rimljanin90 » 04 avg 2025, 10:33

bordobijeli je napisao/la:
04 avg 2025, 10:29
belosevic23 je napisao/la:
04 avg 2025, 10:20
smiriti strasti !!

Zekić je napravio sistem i igru u kojoj stvaramo bezbroj prilika, ne treba to sad narušiti pa sa novim trenerom još 6 mjeseci tražiti igru.

Disciplina i taktika igrača nekad zabrinjavaju, nakon primljenog gola mi smo raspad ekipa..kao da eto ne smijemo primiti ni jedan gol. Poraditi na glavi igrača je nešto što nam najviše treba.

Ljudi liga 10 je još teža, imat ćemo vremena igrati sa direktnim konkurentima za pozicije u ligi i to po 4 puta tako da...strpljivo

Zekića pustiti cijelu sezonu nek radi, bit će uspona i padova ali zamjena trenera nakon 1. kola nema smisla valjda smo to naučili na svojim greškama.

Paskalev me razoračao, visio je cijelu tekmu, ispadao ko dijete, pravio bespotrebne prekršaje..Turda je za njega Van Dijk lično. Ostali onako standarno, Began nekad sporo obrađuje loptu, čeka ga Ristovski.. Mlinarić opet maši prilike ali valjda će ga progulit..Elezi ima lucidnost..Jović loše ušao u ovu sezonu..treba probat Mujkića..a Banića na gol...Mušija nije taj kalibar
Mene brine sto igraci djeluju nesigurno . Imam osjecaj da 70% nije sigurna u svoju igru odnosno ne znaju hoće li poceti u prvih 11 ili ce biti na tribinama , to stvara konfuziju u glavama i ne znaju koje su tacno njihove uloge . Pa prica dolazi jos 2/3 igraca sve to utice na glavu igraca, ponavljam vec sam i dosadan mora se ustabiliti igračaki kadar i svlacionica ,stalne rotacije igraca nista dobro ne donose.
Kakva ba konfuzija zbog toga, jesil normalan ti? Primaju ogromne plate i da budu u nekoj konfuziji zbog toga? To im je poso nek igraju lopte svih 90min

enzo1
Postovi: 25
Pridružen/a: 22 jun 2023, 10:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la enzo1 » 04 avg 2025, 10:37

Na žalost al ZZ će na kraju sam sebe otjerati. Čovjek il nije kalibar trenera za FKS, ili ga zaboli neka stvar pa potcjenjuje ligu i eksperimentiše kako mu se digne. Nakon više od godine dana i 20+ igrača koje je otjerao i doveo nove opet priča iste šuplje kako neki igrači nisu za FKS al zato redovno igraju. Ne raumijem kako on sa svojim iskustvom i temperamentom nije autoritet igračima i kako ih psihički ne pripremi? Meni ovi njegovi kiksevi samo potvrđuje činjenicu da mi sa njim nećemo napraviti neki iskorak jer on nije taj kalibar i kapacitet trenera.
Ako mu se desi još jedan ovakav kiks (a ovaj i mnogi su isključivo njegova greška) mislim da će dobiti nogu. Nema smisla dozvoliti mu poigravanje koje će nas koštati borbe "titule" kad će se ispaliti na prvu bolju ponudu. Ne prizivam povratak nekih starih trenera al samo jednom se ovako nešto smije tolerisati jer je bolesnik za klubom i ako ga ja lično nikad više ne bih volio vidjeti ne klupi FKS.

Avatar
Vanja8
Postovi: 14088
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Vanja8 » 04 avg 2025, 10:41

Smirite malo ljudi...
Ocigledno je da postoje ljudi koji nisu navijaci FKS i koji doljevaju ulje na vatru jer su pravi navijaci najpodlozniji u takvim situacijama...
Zamolicu, nase navijace da ne nasjedaju na provokacije i da ne gube kontrolu komunikacije...
Ne moze se banovati svako ko ima drugacije misljenje, ali ubacenih elemenata ima, procesljacemo tih par nickova i shodno tome bice i udaljeni sa teme ako se utvrdi da nisu nasi navijaci...
Razocarenje je veliko, razumijem, jer ni sam od sinoc nisam dobar, ali vas molim za malo sabura i normalne komunikacije

Avatar
luckystrike
Postovi: 3246
Pridružen/a: 19 okt 2023, 10:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la luckystrike » 04 avg 2025, 10:42

Amcho1 je napisao/la:
04 avg 2025, 00:26
luckystrike je napisao/la:
04 avg 2025, 00:14
Amcho1 je napisao/la:
04 avg 2025, 00:01

Ma to za karte nije prošlo kako je zamišljeno. Trebalo je da ide pumpanje, pojačanja, uigravanje, prolasci u Europi, euforija , rezultati, lijepa igra, publika i opravdan momenat za povećanje cijena karata. Nažalost nije išlo po planu i kod nas se uvijek nekako zabedaći i okrene te dobiješ šta dobiješ 2000 publike. Raspad igračkog kadra, ispadanje iz EU na ružan način jer smo bili blizu, katastrofalan start posebno jer znamo sa kakvim se vjetrenjačama borimo. Treba pustiti Zekića da radi i pružiti čovjeku podršku jer jedino gore od svega bi bilo mijenjati trenera sada, nebi došli na početak nego bi se vratili dva koraka nazad. Ponavljam, nama treba kontinuitet sa trenerom i uigran kostur, tek onda možemo očekivati nešto više. Do tada poneki bosaurin, apaurin kišobran i kabanica jbga.
Po meni je to nerezonska odluka totalno. Cijenu karata možeš dizati onda kada publici osim sadržaja na terenu daš nešto zauzvrat, npr. krov nad glavom.

Klub koji ima investitore s ozbiljnim novcima i koji uspješno posluje prodajom igrača, ne bi trebalo interesovati da li će prihod od prodaje ulaznica biti 30 ili 40 hiljada KM.

Da se ja pitam, važnije bi mi bilo da imam barem 5000 ljudi na tribini na svakoj utakmici.
U modernom fudbalu ili ti ga biznisu sve ide po principu istraživanja i planiranja, samo što kod nas fali realizacija planova jer smo uvijek tako blizu i onda doživimo flop. Naš mentalitet nije nepoznanica, daj sadržaj na terenu/rezultate i imati ćeš pun stadion makar se tribine urušavale i cijena ulaznica bila visoka jer narod smo kojeg nosi euforija, živimo to i volimo. Imamo mnogo igrača što kroz primarni što kroz sekundarni tim i isti se mogu finansirati kroz transfer politiku isl, dok bi glavno finansiranje stadiona pored države čiji je isti trebala da budu sredstva ostvarena od ulaznica isl. Znači jbga, treba nam kontinuitet da bi imali rezultat, sa rezultatom ćemo imati publiku, a onda valjda i krov nad glavom. Pozz
Mislim da je baš suprotno. Ne fali realizacija, "uspješno" su proveli zamisao s uklanjanjem prodaje karata ispred stadiona, pa brže bolje vraćali. Evo sprovode i nerezonske cijene karata, s povećanjem cijene na jednoj tribini za 90%, dok su cijene na drugoj tribini ostale iste. Vrijeme će pokazati ispravnost te odluke.

Nama nedostaje strateškog planiranja i istraživanja tržišta, jer je evidentno da neko s vrha nešto zamisli s malo ili nimalo poznavanja potrošačkih navika, klimačice glavom to u delirijumu dočekaju i sprovedu u djelo. Rezultati su vidljivi golim okom.

bordobijeli
Postovi: 18324
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 04 avg 2025, 10:44

rimljanin90 je napisao/la:
04 avg 2025, 10:33
bordobijeli je napisao/la:
04 avg 2025, 10:29
belosevic23 je napisao/la:
04 avg 2025, 10:20
smiriti strasti !!

Zekić je napravio sistem i igru u kojoj stvaramo bezbroj prilika, ne treba to sad narušiti pa sa novim trenerom još 6 mjeseci tražiti igru.

Disciplina i taktika igrača nekad zabrinjavaju, nakon primljenog gola mi smo raspad ekipa..kao da eto ne smijemo primiti ni jedan gol. Poraditi na glavi igrača je nešto što nam najviše treba.

Ljudi liga 10 je još teža, imat ćemo vremena igrati sa direktnim konkurentima za pozicije u ligi i to po 4 puta tako da...strpljivo

Zekića pustiti cijelu sezonu nek radi, bit će uspona i padova ali zamjena trenera nakon 1. kola nema smisla valjda smo to naučili na svojim greškama.

Paskalev me razoračao, visio je cijelu tekmu, ispadao ko dijete, pravio bespotrebne prekršaje..Turda je za njega Van Dijk lično. Ostali onako standarno, Began nekad sporo obrađuje loptu, čeka ga Ristovski.. Mlinarić opet maši prilike ali valjda će ga progulit..Elezi ima lucidnost..Jović loše ušao u ovu sezonu..treba probat Mujkića..a Banića na gol...Mušija nije taj kalibar
Mene brine sto igraci djeluju nesigurno . Imam osjecaj da 70% nije sigurna u svoju igru odnosno ne znaju hoće li poceti u prvih 11 ili ce biti na tribinama , to stvara konfuziju u glavama i ne znaju koje su tacno njihove uloge . Pa prica dolazi jos 2/3 igraca sve to utice na glavu igraca, ponavljam vec sam i dosadan mora se ustabiliti igračaki kadar i svlacionica ,stalne rotacije igraca nista dobro ne donose.
Kakva ba konfuzija zbog toga, jesil normalan ti? Primaju ogromne plate i da budu u nekoj konfuziji zbog toga? To im je poso nek igraju lopte svih 90min
Pa kako nazvati ovo sto se desilo Rumuniji i protiv radnika nego konfuzuja , meni to bas djeluje tako da nemaju sigurnosti ni uigranosti . Oni su preplaćeni svakako ne pricam o tome nego o tome da glave nisu kako treba , igrac mora imati povjerenje saigraca ,trenera itd . A kod nas su stalne rotacije u svlacionici i ekipi i ubjedjen sam da je to razlog i konfuzije u ekipi . I to se najbolje ispoljava i vidi kad primimo gol odmah gubimo glavu .Fudbal nije menager da poredas igrace igras , ovo je ziva materija gdje psiho fizicko stanje utice na izvedbu .

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Haksss i 34 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []