FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koju poziciju će zauzeti FKS na kraju ove sezone?

Prvaci
46
11%
Drugi
42
10%
Treći
138
34%
Četvrti
76
19%
Peti
34
8%
Šesti
17
4%
Sedmi
6
1%
Osmi
15
4%
Ispadamo iz lige
36
9%
 
Ukupno glasova: 410

Avatar
OldTownDistrict
Postovi: 1634
Pridružen/a: 04 okt 2023, 10:14
Lokacija: Maršala Tita 38b
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la OldTownDistrict » 04 avg 2025, 10:45

enzo1 je napisao/la:
04 avg 2025, 10:37
Na žalost al ZZ će na kraju sam sebe otjerati. Čovjek il nije kalibar trenera za FKS, ili ga zaboli neka stvar pa potcjenjuje ligu i eksperimentiše kako mu se digne. Nakon više od godine dana i 20+ igrača koje je otjerao i doveo nove opet priča iste šuplje kako neki igrači nisu za FKS al zato redovno igraju. Ne raumijem kako on sa svojim iskustvom i temperamentom nije autoritet igračima i kako ih psihički ne pripremi? Meni ovi njegovi kiksevi samo potvrđuje činjenicu da mi sa njim nećemo napraviti neki iskorak jer on nije taj kalibar i kapacitet trenera.
Ako mu se desi još jedan ovakav kiks (a ovaj i mnogi su isključivo njegova greška) mislim da će dobiti nogu. Nema smisla dozvoliti mu poigravanje koje će nas koštati borbe "titule" kad će se ispaliti na prvu bolju ponudu. Ne prizivam povratak nekih starih trenera al samo jednom se ovako nešto smije tolerisati jer je bolesnik za klubom i ako ga ja lično nikad više ne bih volio vidjeti ne klupi FKS.
Tacno se vidi da si upucen u FKS tih 9 postova zivota da ti prevedem upucen și kao nana u advanced computer science, eblo te tvoje iskustvo i temperament.
"Nemam vremena da se vise bavim Zeljom, a dok investitor ne udje ne interesuje me vise ni kad ni s kim igra" - NoDi80

propoklopac
Postovi: 723
Pridružen/a: 16 jun 2021, 09:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la propoklopac » 04 avg 2025, 10:51

Vanja8 je napisao/la:
04 avg 2025, 10:41
Smirite malo ljudi...
Ocigledno je da postoje ljudi koji nisu navijaci FKS i koji doljevaju ulje na vatru jer su pravi navijaci najpodlozniji u takvim situacijama...
Zamolicu, nase navijace da ne nasjedaju na provokacije i da ne gube kontrolu komunikacije...

Ne moze se banovati svako ko ima drugacije misljenje, ali ubacenih elemenata ima, procesljacemo tih par nickova i shodno tome bice i udaljeni sa teme ako se utvrdi da nisu nasi navijaci...
Razocarenje je veliko, razumijem, jer ni sam od sinoc nisam dobar, ali vas molim za malo sabura i normalne komunikacije
:!: :!:

Hordas1990
Postovi: 991
Pridružen/a: 13 maj 2025, 18:47
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Hordas1990 » 04 avg 2025, 10:51

slika
slika

Na Kosevu 2 milje ljudi, na Mokrom Docu 3.

Sta reci???
Zadnja izmjena: Hordas1990, dana/u 04 avg 2025, 11:00, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
luckystrike
Postovi: 3246
Pridružen/a: 19 okt 2023, 10:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la luckystrike » 04 avg 2025, 10:54

bordobijeli je napisao/la:
04 avg 2025, 09:17
ŠTA_JE je napisao/la:
04 avg 2025, 08:32
bordobijeli je napisao/la:
04 avg 2025, 08:21
Jedan pokazatelja koliko je stalo nasim igracima do uspjeha je i kakva atmosfera vlada u svlačionici je Renan Oliveira . Sav sretan s osmjehom slika se za rostiljem i poziva na utakmicu . Njima uopste ne smeta ni kad su na tribinama ,laganica plata ide a ostalo nije ni bitno .
Pa i treba biti nasmijan i poslat je da se slika s navijacina. Sta treba da bude smrknut pa da napises:"Boli ga k. za nama sta ko preko klinca s rajom sw slikat jer je morao doci." Daj ba malo ohani ne mora se sve negativno gledat i komentarisati.
Ma ocito je drugo vrijeme doslo i da je sve ok . Meni nije ok , ja da sam fudbaler i da me neko posalje na tribine nebi s smjeskao sigurno al ocito da je sad tako i kad si na tribinama osmjeh i lagano sto reko plata ide .
Mislim da nisi upravu u ovom slučaju. Renan je ostavljen na tribinama samo iz razloga jer ne mogu tri stranca u zapisnik. Trener je procjenio da mu on najmanje treba jer ga može nadomjestiti Butićem i Turkešom. Za ostale je već teže izmisliti zamjenu.

Njegov angažman među navijačima čak gledam kao pozitivnu stvar. Neko mu je vjerovatno to predložio i on je pristao što je dobra stvar u povezivanju zajednice sa Klubom i igračima. Fotografije, potpisi, mali razgovori... jedino mi je taj roštilj viška.

PapakIzSa
Postovi: 419
Pridružen/a: 13 sep 2024, 18:09
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la PapakIzSa » 04 avg 2025, 10:55

TarpiTarpi je napisao/la:
03 avg 2025, 23:46
PapakIzSa je napisao/la:
03 avg 2025, 23:29
**** vas cijena karti, hocete novi stadion hocete kapitalce hocete titulu hocete evropu problem vam dat 15km za kartu
Evo dali smo večeras, gdje da dođemo po kapitalce, titulu, evropu?
dalo nas 2000 svaka nam cast
Za bordobijele boje

Mahalac7
Postovi: 69
Pridružen/a: 21 avg 2024, 13:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Mahalac7 » 04 avg 2025, 10:57

Vanja8 je napisao/la:
04 avg 2025, 10:41
Smirite malo ljudi...
Ocigledno je da postoje ljudi koji nisu navijaci FKS i koji doljevaju ulje na vatru jer su pravi navijaci najpodlozniji u takvim situacijama...
Zamolicu, nase navijace da ne nasjedaju na provokacije i da ne gube kontrolu komunikacije...
Ne moze se banovati svako ko ima drugacije misljenje, ali ubacenih elemenata ima, procesljacemo tih par nickova i shodno tome bice i udaljeni sa teme ako se utvrdi da nisu nasi navijaci...
Razocarenje je veliko, razumijem, jer ni sam od sinoc nisam dobar, ali vas molim za malo sabura i normalne komunikacije
Tako je Vanja, svaka cast :clap:

_weella_
Postovi: 338
Pridružen/a: 27 okt 2008, 18:52

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la _weella_ » 04 avg 2025, 10:57

DaBogda se raspali svi koji prizivaju novog trenera i promjene neke.

Nije Zekić kriv što Guliashvili zamahuje i baca neke lobove na prazan go, nije Zekić kriv što na 3-1 Mlinarić cirkus izvodi ne dodaje loptu samom igraču, nije Zekić kriv što su ovi umislili da su zvijezde protiv Radnika na 3-0 pa neće da trče i drže taktiku i linije.

Da Zekić ne zna, ne bi 65 minuta izgledalo onako, pravili smo šanse poigravali se zabijali, e to je Zekićeva zasluga nacrto je sve kako treba, dok su bili ozbiljni i poštovali izgledalo je savršeno.

Sve što stane u 15 minuta od 65-80, ne može objasniti ni naučna fantastika. Nije dirao koncept, pa da kažeš eskperiment izvodi kaznili nas. Na 3-0 bi svako živ uveo djecu i dao priliku, on čak ni to nije uradio pa da kažeš glupira se.

Ovo što se sinoć desilo čista je krivica onih na terenu, koji karakter nisu pokazali i vjerujem da će on na tome poraditi i riješiti stvari unutra. Vrlo je jasno da kvalitet postoji, postoje mehanizmi u igri samo je stvar glave i maksimalne ozbiljnosti u malim utakmicama. Jer od 65-80 primiš4 gola i onda se u zadnjih 5 minuta uozbiljiš i mogao si okrenuti. To ti je pokazatelj samo neozbiljnosti u glavama.

Ja vjerujem da će ovo naleći, samo da ekipa vidi da Zekić ima podršku i da se moraju podići. Ako se ijedne minute osjeti da Zekić nema podršku, klošari na terenu će odmah počet minirati tako to bude.
Zadnja izmjena: _weella_, dana/u 04 avg 2025, 10:58, ukupno mijenjano 1 put.
Biti srcem vezan, u tome leži snaga!

Avatar
AVNOJ
Postovi: 3196
Pridružen/a: 14 apr 2013, 10:51
Lokacija: 43°52'26.8"N 18°24'28.0"E
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AVNOJ » 04 avg 2025, 10:58

luckystrike je napisao/la:
04 avg 2025, 10:42
Amcho1 je napisao/la:
04 avg 2025, 00:26
luckystrike je napisao/la:
04 avg 2025, 00:14


Po meni je to nerezonska odluka totalno. Cijenu karata možeš dizati onda kada publici osim sadržaja na terenu daš nešto zauzvrat, npr. krov nad glavom.

Klub koji ima investitore s ozbiljnim novcima i koji uspješno posluje prodajom igrača, ne bi trebalo interesovati da li će prihod od prodaje ulaznica biti 30 ili 40 hiljada KM.

Da se ja pitam, važnije bi mi bilo da imam barem 5000 ljudi na tribini na svakoj utakmici.
U modernom fudbalu ili ti ga biznisu sve ide po principu istraživanja i planiranja, samo što kod nas fali realizacija planova jer smo uvijek tako blizu i onda doživimo flop. Naš mentalitet nije nepoznanica, daj sadržaj na terenu/rezultate i imati ćeš pun stadion makar se tribine urušavale i cijena ulaznica bila visoka jer narod smo kojeg nosi euforija, živimo to i volimo. Imamo mnogo igrača što kroz primarni što kroz sekundarni tim i isti se mogu finansirati kroz transfer politiku isl, dok bi glavno finansiranje stadiona pored države čiji je isti trebala da budu sredstva ostvarena od ulaznica isl. Znači jbga, treba nam kontinuitet da bi imali rezultat, sa rezultatom ćemo imati publiku, a onda valjda i krov nad glavom. Pozz
Mislim da je baš suprotno. Ne fali realizacija, "uspješno" su proveli zamisao s uklanjanjem prodaje karata ispred stadiona, pa brže bolje vraćali. Evo sprovode i nerezonske cijene karata, s povećanjem cijene na jednoj tribini za 90%, dok su cijene na drugoj tribini ostale iste. Vrijeme će pokazati ispravnost te odluke.

Nama nedostaje strateškog planiranja i istraživanja tržišta, jer je evidentno da neko s vrha nešto zamisli s malo ili nimalo poznavanja potrošačkih navika, klimačice glavom to u delirijumu dočekaju i sprovedu u djelo. Rezultati su vidljivi golim okom.
Zaboravio si lobotomce koji su i ovde pravdali takve odluke pod izgovorom da je to normalno, jest al u njihovom ograničenom mozgovima.
Čovjek nije slobodan dok sve ne izgubi.

Mahalac7
Postovi: 69
Pridružen/a: 21 avg 2024, 13:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Mahalac7 » 04 avg 2025, 11:02

_weella_ je napisao/la:
04 avg 2025, 10:57
DaBogda se raspali svi koji prizivaju novog trenera i promjene neke.

Nije Zekić kriv što Guliashvili zamahuje i baca neke lobove na prazan go, nije Zekić kriv što na 3-1 Mlinarić cirkus izvodi ne dodaje loptu samom igraču, nije Zekić kriv što su ovi umislili da su zvijezde protiv Radnika na 3-0 pa neće da trče i drže taktiku i linije.

Da Zekić ne zna, ne bi 65 minuta izgledalo onako, pravili smo šanse poigravali se zabijali, e to je Zekićeva zasluga nacrto je sve kako treba, dok su bili ozbiljni i poštovali izgledalo je savršeno.

Sve što stane u 15 minuta od 65-80, ne može objasniti ni naučna fantastika. Nije dirao koncept, pa da kažeš eskperiment izvodi kaznili nas. Na 3-0 bi svako živ uveo djecu i dao priliku, on čak ni to nije uradio pa da kažeš glupira se.

Ovo što se sinoć desilo čista je krivica onih na terenu, koji karakter nisu pokazali i vjerujem da će on na tome poraditi i riješiti stvari unutra. Vrlo je jasno da kvalitet postoji, postoje mehanizmi u igri samo je stvar glave i maksimalne ozbiljnosti u malim utakmicama. Jer od 65-80 primiš4 gola i onda se u zadnjih 5 minuta uozbiljiš i mogao si okrenuti. To ti je pokazatelj samo neozbiljnosti u glavama.

Ja vjerujem da će ovo naleći, samo da ekipa vidi da Zekić ima podršku i da se moraju podići. Ako se ijedne minute osjeti da Zekić nema podršku, klošari na terenu će odmah počet minirati tako to bude.

Potpisujem. Smiriti strasti i dobiti sve do titule.

Gomis99
Postovi: 768
Pridružen/a: 18 dec 2014, 11:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Gomis99 » 04 avg 2025, 11:03

Mi mozemo svakoj ekipi dati tri gola ukljucujuci i Zrinjski i Borac, ali od svakog od njih mozemo primiti najmanje dva. Koliko smo dobru odbranu imali pred kraj prosle sezone, sad je raspasoj. I ne znam kako da se vratimo na to, ne zelim da vjerujem da je Soldo bio taj kljuc. Nadam se Gojkovicu sto prije. Definitivno Mujkica vratiti na lijevog stopera, gori od Jovica i Paskaleva nije.
Nema tjeranja smirite dozivljaj, mi po utakmici imamo 7 8 sto postotnih prilika. Prizivate Dudica kod kojeg smo kao to imali, nismo bas, ispao si od Celika tada treceligasa, ubila te Tuzla , tako da nemojte se sprdati. sve je to nepotrebno. Najbolji fudbal igramo pod Zekicem samo treba da se otvori, mislim ti si dao opet 4 gola, ali si trebao dati 7. Zalosno je samo ovo sto radi Guli, pored samog Keremeha da na onaj nacin pokusava da zavrsi akciju nestvarno. Mi samo da zabijamo nase prilike i da se rijesi sebicnost nama ne bi bila problem ni ova 4 gola od Radnika.

Sanchez87hz
Postovi: 872
Pridružen/a: 11 feb 2023, 13:18
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sanchez87hz » 04 avg 2025, 11:04

Napapijri je napisao/la:
04 avg 2025, 08:08
Svu krivicu snosi Mirvic i niko drugi. Nikada jedan sportski kolektiv nece biti uspjesan dok ne poslozi stvari van terena, pod time mislim prvo na ljude koji su u i oko kluba. Konkretan primjer Mlinaric. Dobar igrac, imas koristi od njega, vjerovatno bi ga svako pozelio sto se fudbalskog znanja tice. Onda otvoris je.beni facebook i vidis da ga je doveo Dzeka Muminovic, isti onak koji je doveo Ziljkica. Znaci, nemas karaktera u klubu. Mlinaric se ne dovodi da je Messi. On i njemu slicni nemaju i ne smiju imati mjesta u FKS. Sve dok se to ne rijesi, napretka nece biti, a napretka nece biti dok je Mirvica.
:clap:

Avatar
Herson
Postovi: 2791
Pridružen/a: 24 nov 2022, 15:14

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Herson » 04 avg 2025, 11:04

Nema opravdanja za sinošnju blamažu. Te pamflete bezrezervne podrške stručnom štabu okačite mačku o rep. Rumuniju mu je većina progledala kroz prste, jak protivnik, prve utakmice u sezone, izostanak ključnih igrača, nedovoljna fizička sprema pojedinih igrača i svako iole razuman mu ne može uzimati za zlo tu utakmicu. Ali primiti 4 komada od hebenog Radnika iz Bijeljine na svom terenu je blamaža epskih razmjera. I opet se vraćamo na istu priču o sebičnosti i neodgovornosti pojedinaca nakon 3 odrađena prelazna roka. Ko su pojedinci, zašto igraju i zašto nema sankcije za iste? Previše demagogije, a tek je počela sezona.
Biti srcem vezan, u tome leži snaga!

Avatar
ThrillerHz
Postovi: 3269
Pridružen/a: 06 jan 2016, 23:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ThrillerHz » 04 avg 2025, 11:05

E cuj imamo sistem, upali u krizu, al bitno je da pravimo sanse :urnebes: :urnebes:

Svaki prelazni rok tjeras 10, dovodis 10 ako ne losijih, nista boljih igraca.

Trpaju te razne vukoje*ine, i kod kuce i u gostima.

I pored rostera od 30+ igraca, izmisljaju se pozicije igracima.

Optuzivanje pojedinaca za sabotazu, neozbiljnost, pa par dana poslije istih 11 istrci i istih 3-5 udje s klupe.

E bas nam je jak ovaj sistem :urnebes: :urnebes:
1946~

JalaBrat
Postovi: 91
Pridružen/a: 21 dec 2024, 19:26

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la JalaBrat » 04 avg 2025, 11:06

treba dati priliku ljubomiru pejovicu mozda se pokaze pa ga zavalimo za tursku :pray:

_weella_
Postovi: 338
Pridružen/a: 27 okt 2008, 18:52

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la _weella_ » 04 avg 2025, 11:07

I samo ću dodati kako je izgledao početak šampionske sezone 18/19, poslije poraza od 0-8 protiv Atalante

Radnik 2-1 Sarajevo
Sarajevo 4-0 Mladost
Sloboda 0-1 Sarajevo
Sarajevo 1-1 GOŠK
Željezničar 2-2 Sarajevo

A onda do kraja prvog dijela, do 22. kola samo jedan remi i poraz i sve pobjede.
Dakle polahko, hajmo se skupiti i krenuti onako kako najbolje znamo.
Ovaj roster je daleko širi i bolji od tih vremena.
Zadnja izmjena: _weella_, dana/u 04 avg 2025, 11:08, ukupno mijenjano 1 put.
Biti srcem vezan, u tome leži snaga!

Morpheus
Postovi: 2752
Pridružen/a: 28 jul 2019, 18:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Morpheus » 04 avg 2025, 11:08

Ono jučer je SRAMOTA. Nema jednog krivca, svi su krivci. Napad za neiskorištavanje šansi, sredina je nestala, odbrana propuh, golman izgubljen, Zekić pogrešne poteze vukao. Od 3:0 do 3:4, pa J*** ti, je li moguće? Sreća Mlinarić postiže gol.

SRAMOTA!

I posjeta je sramotna, ali osim što je jaka kiša padala malo prije utakmice, na ovome možemo zahvaliti onima koji su formirali onakve cijene karata.

Mahalac7
Postovi: 69
Pridružen/a: 21 avg 2024, 13:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Mahalac7 » 04 avg 2025, 11:08

Gomis99 je napisao/la:
04 avg 2025, 11:03
Mi mozemo svakoj ekipi dati tri gola ukljucujuci i Zrinjski i Borac, ali od svakog od njih mozemo primiti najmanje dva. Koliko smo dobru odbranu imali pred kraj prosle sezone, sad je raspasoj. I ne znam kako da se vratimo na to, ne zelim da vjerujem da je Soldo bio taj kljuc. Nadam se Gojkovicu sto prije. Definitivno Mujkica vratiti na lijevog stopera, gori od Jovica i Paskaleva nije.
Nema tjeranja smirite dozivljaj, mi po utakmici imamo 7 8 sto postotnih prilika. Prizivate Dudica kod kojeg smo kao to imali, nismo bas, ispao si od Celika tada treceligasa, ubila te Tuzla , tako da nemojte se sprdati. sve je to nepotrebno. Najbolji fudbal igramo pod Zekicem samo treba da se otvori, mislim ti si dao opet 4 gola, ali si trebao dati 7. Zalosno je samo ovo sto radi Guli, pored samog Keremeha da na onaj nacin pokusava da zavrsi akciju nestvarno. Mi samo da zabijamo nase prilike i da se rijesi sebicnost nama ne bi bila problem ni ova 4 gola od Radnika.
Sve si u pravu al ovakva utakmica se desi jednom u 10g ako ne i vise. Da je ponovimo dobili bi 3-4 razlike. Sad je potreban mir i puna podrska ekipi. Sigurno smo najbolji u ligi. Samo treba povratiti samopouzdanje. Uz manje korekcije titula je nasa.

Avatar
Maroon1946
Postovi: 2003
Pridružen/a: 11 mar 2024, 12:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Maroon1946 » 04 avg 2025, 11:10

Kriviti igrače za sinoćnu blamažu je suludo. Svaki pravi trener bi preuzeo odgovornost. Hem sto je stavio u21 golmana hem sto pravi totalno nerezonske izmjene.

slika

Butic ni cim nije pridonio sinoc. Djordjevic pravi faul ne moze da potrci 3 metra do lopte. Dok na klupi sjede Vrban i Krdzalic.
Zadnja izmjena: Maroon1946, dana/u 04 avg 2025, 11:11, ukupno mijenjano 1 put.

HZSydney
Postovi: 149
Pridružen/a: 29 apr 2025, 11:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la HZSydney » 04 avg 2025, 11:11

Jos sebi ne mogu doci prvo od cetvrtka pa onda od sinocnje utakmice. Sve smo probali, trener, igrace, k..ce, pal..e...izgleda da mi kao navijaci ne zasluzujemo vise I bolje. Karma JE ...
Za nas JE Safet Susic teleca glava, Husref Musemic JE usro, Hadzibegic supak...mogao bih do prekosutra.
Necu o mrtvima jer obicno tek tad pocnemo cijeniti ono sto smo imali.
Ne valja nam Kosevo, cijene, termini, dresovi, marketing, shopovi...
Dodje 2000 na utakmicu u Avgustu, sta ce bit u Novembru...
Sportski razlozi staganacije:
Svaka nasa generacije je imala bar jednog prepoznatljivog odbrambenog igraca koji je nosio tu odbranu godinams, Hadzibegic, Nedic, Zukic, Krupinac, Trivunovic, Torlak, Dupovac...Nisu uvijek bili najkvalitetniji Ali su bili pouzdani I konstantni. Mi vec godinama mijenjamo stopere a nijednog se ne sjecamo nakon 2 sedmice. Isto Tako nemamo konstantnog napadaca kao sto smo imali Musemic, Barnjak, Avduc, Skoro, Obuca, Hadzic, Benko, Ahmetovic...
Zrinski u godinama u kojima je dominirao JE imao upravo to Jakovljevica I Bilbiju I njih dvojica su sprecavsli da dozive sunovrate ko mi sinoc...
Izgleda da Niko u klubu nema viziju I znanje jer ocigledno novca ima. Umjesto da prepoznaju lidera u nekom od mladjih iz akademije I da ga guraju kao Celika oni samo gledaju da prodaju igraca I ostvare profit.
Super JE to sa strane biznisa Ali sportski nas nece biti nigdje Jos dugo
.. jer Stari je volio Sarajevo...

propoklopac
Postovi: 723
Pridružen/a: 16 jun 2021, 09:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la propoklopac » 04 avg 2025, 11:13

_weella_ je napisao/la:
04 avg 2025, 10:57
DaBogda se raspali svi koji prizivaju novog trenera i promjene neke.

Nije Zekić kriv što Guliashvili zamahuje i baca neke lobove na prazan go, nije Zekić kriv što na 3-1 Mlinarić cirkus izvodi ne dodaje loptu samom igraču, nije Zekić kriv što su ovi umislili da su zvijezde protiv Radnika na 3-0 pa neće da trče i drže taktiku i linije.

Da Zekić ne zna, ne bi 65 minuta izgledalo onako, pravili smo šanse poigravali se zabijali, e to je Zekićeva zasluga nacrto je sve kako treba, dok su bili ozbiljni i poštovali izgledalo je savršeno.

Sve što stane u 15 minuta od 65-80, ne može objasniti ni naučna fantastika. Nije dirao koncept, pa da kažeš eskperiment izvodi kaznili nas. Na 3-0 bi svako živ uveo djecu i dao priliku, on čak ni to nije uradio pa da kažeš glupira se.

Ovo što se sinoć desilo čista je krivica onih na terenu, koji karakter nisu pokazali i vjerujem da će on na tome poraditi i riješiti stvari unutra. Vrlo je jasno da kvalitet postoji, postoje mehanizmi u igri samo je stvar glave i maksimalne ozbiljnosti u malim utakmicama. Jer od 65-80 primiš4 gola i onda se u zadnjih 5 minuta uozbiljiš i mogao si okrenuti. To ti je pokazatelj samo neozbiljnosti u glavama.

Ja vjerujem da će ovo naleći, samo da ekipa vidi da Zekić ima podršku i da se moraju podići. Ako se ijedne minute osjeti da Zekić nema podršku, klošari na terenu će odmah počet minirati tako to bude.
:!: :!:

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []