napoleon72 je napisao/la: ↑04 avg 2025, 11:45
Krivi su svi vala, za 15 minuta primit 4 komada od Radnika je nestvarno, ne mozes nikog amnestirat. Zekic mi ide na qrac sa svojim prozivkama "pojedinaca". Deseti put on spominje neke "pojedince" a NIKAD NIKO nije udaljen iz ekipe. Igraci presebicni, mi smo prodisali bez Guliashvilija u finisu prosle sezone, jednostavno se dig'o previse i hoce sve sam da zavrsava i pumpa statistiku. U rosteru imamo 4 spica, sve da ih sastavis i iskombinujes, nemas kvalitet jednog Merse a kamoli dalje. Groblje smo spiceva, od vremena Skore i Avdica smo uboli sa dva napadaca, Benko i Merso. Isti problem smo imali u sezoni 20/21 kad je ekipa ostala na Handzicu. Stvore mu 4 zicera, on promasi, razyebe koncentraciju svima na terenu jer svi osim njega odrade posao, i onda dodje kiks. Pa na terminu pop.izdis kad neko ne zna gol zabit a kamoli na utakmici.
Posjeta je plod neuslovnog stadiona i skupih ulaznica. Mislim da se vise kod ljudi radja revolt jer gledaju kako nicu stadioni u drzavi i regionu a Kosevo maltene isto zadnjih 40 godina. Vrapcici od livade postali top stadion, Grbavica od krompirista sa dvije tribine postade ko Hajberi. Mi i dan danas gledamo u nebo i vadimo zimske jakne iz naftalina kad hocemo na utakmicu. I za taj "luksuz" za sebe i porodicu trebas izdvojit 100 maraka. Onda i ostanes na 2k bolesnika, jer ni ti bolesnici nisu toliko bolesni da povedu bilo koga po kisi gore.
Apsolutno jesu svi krivi, ja sam upravo to jucer pisao. Ne amnestiram Zekica ni sekunde, ali ne mozes doci sa 3:0 na 3:4 i reci iskljucivo trener je kriv, to nije realno. Da imas dva igraca manje opet ne mozes 4 primit i to od Radnika, nismo protiv Barcelone igrali.
Mene kod Zekica brine sto stalno rotira, vrti, trazi nesto. To je i ok, ali tu si vec dugo vremena, mora se znati sta hoces, davno se moralo znati. Upoznat je sada i sa ligom, kakvi eksperimenti vise? Nema potrebe za tim.
Evo ima podrsku. Osam golova u dvije utakmice primio, pa opet ima podrsku velike vecine navijaca. Znaci spremni smo i da trpimo, ali mora i on znati da treba kontrolisati ekipu i da ovo prozivanje samo od sebe nekih igraca nece dati rezultate. Ima daleko najskuplju ekipu lige, sta pokaze prstvom dovedu mu. Gdje je problem?
O igracima necu, dovoljno o njihovom karakteru govori da su primili ponavljam 4 gola nakon vodstva 3-0!!! Da ti je trener Hana Hadziavdagic ne smijes to sebi dozvoliti kao profesionalac.
Sto se posjete tice, kisa bila u Posusju pa ih doslo 3 milje opet, a koliko oni navijaca imaju i koliki je to "grad"? Puno stvari utice na posjetu, a jedan od faktora za ovu sramotu su cijene to je sigurno svidjalo se to nekome ili ne i ma koliko se guralo pod tepih.
Cak nije mozda cifra sama po sebi toliki ogroman problem nego naglo povecanje. Nece ljudi iz principa nekad kad misle da ih neko muze. Ako pijes kafu negdje godinama za 2 marke i onda odjednom dignu na 4, a sve isto, ista kafa, isti kafic, isti vlasnik, isto sve, prestaces ici.
I nemoj da neko kaze ja bi iso da je petobanka, bi ti ali shvati da si u manjini i to je to.