FK Sarajevo
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
Re: FK Sarajevo
Kako nece bit licno, kad navijam za klub gdje oni gledaju zaradu ? Izaci ce taj H.H S clankom druze bolji nego ijedan od ss.ba i tako to, moze jedino jos banana izbacit bolji clanak.zasto da se ne proziva leterme ajla i ostala kompanija?
Evo informacija, znas li da je taj isti mirvic nudio dudicu bogatstvo da dodje u martu u jeku sezone, znas li da se na mamasa ne racuna, da leterme odredi par igraca i da zekicu da bira, gdje ima tako da funkcionise klub ?
Evo informacija, znas li da je taj isti mirvic nudio dudicu bogatstvo da dodje u martu u jeku sezone, znas li da se na mamasa ne racuna, da leterme odredi par igraca i da zekicu da bira, gdje ima tako da funkcionise klub ?
SARAJ'VO ZIVOT JE MOJ !!!
DUPLA KRUNA 2018/19
ZORAN ZEKIC MANGUP!
DUPLA KRUNA 2018/19
ZORAN ZEKIC MANGUP!
Re: FK Sarajevo
H.H je jedini novinar koji je isao u Craiovu o trosku kluba toliko,a vamo se busa u prsa ja volim Sarajevo
Saraj'vu zakletvu ja sam dao i ponavljam ja nju svaki dan jer njemu ja vjecno cu biti odan
ko Šoja Stojan
ko Šoja Stojan
Re: FK Sarajevo
Nekakve glupane biramo da nam odredjuju cijene imamo najneuovniji stadion na svijetu, rusi su odlucili prestat s ovakvim stadionima, ne mozes se vode napit a ne nesto vise, zato i kazem treba i pljuvat ce se administracija pa kome smeta nek preskoci moje “odgovore” al to je istina od koje bjezimo, rasproda nam se sve u klubu zarad para, odustaju igraci kao nisu prosli ljekarske pusti to .. nismo djeca
SARAJ'VO ZIVOT JE MOJ !!!
DUPLA KRUNA 2018/19
ZORAN ZEKIC MANGUP!
DUPLA KRUNA 2018/19
ZORAN ZEKIC MANGUP!
-
Hordas1990
- Postovi: 991
- Pridružen/a: 13 maj 2025, 18:47
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Jesi siguran u ovo? Posebno da se na Mamasa ne racuna koji je 200k placen, a gdje je plata i ostalo?? Ko bi to dopustio?
Re: FK Sarajevo
Milion posto siguran, a volio bi da nije takoHordas1990 je napisao/la: ↑04 avg 2025, 16:36Jesi siguran u ovo? Posebno da se na Mamasa ne racuna koji je 200k placen, a gdje je plata i ostalo?? Ko bi to dopustio?
SARAJ'VO ZIVOT JE MOJ !!!
DUPLA KRUNA 2018/19
ZORAN ZEKIC MANGUP!
DUPLA KRUNA 2018/19
ZORAN ZEKIC MANGUP!
Re: FK Sarajevo
Ne znam zasto je polemika oko te formacije toliko. Igrala se kod Rozmana, igra se kod Zekica, igrat ce se kod nekog sljedeceg.broj6 je napisao/la: ↑04 avg 2025, 16:22Zekic ima svoj stil i svoju formaciju od koje sigurno nece odustajati. Pokusao je par puta da igramo sa 4 nazad ali to je bilo bezuspjesno. I mislim da je besmisleno sad novu formaciju uigravat jer to nije problem, tako da pomirit se moramo sa 3-5-2 ili tacnije 3-4-2-1.
Gledao sam dosta ekipa koje su uspjesno igrale ovakav fudbal, Atalanta je mozda najbolji primjer. Ekipa koja igra 3-5-2 ili 3-4-3 uvijek je u prednosti bila zbog dodatnih igraca u sredini i vecinu ih je krasila sigurnija odbrana. Kod nas sve naopako, s ovom formacijom smo uspjeli dobiti neku kombinatoriku, tranziciju i brzinu prema naprijed ali nonsalantnost nas kosta puno rupa u odbrani. Losa strana ove formacije je usamljenost ofanzivnih bekova sto protivnik koristi overlappingom svojih bekova i krila. Nama to ponekad stvara problem jer trebas imati stabilne lijeve i desne stopere, a Ristovski i Beganovic se i dalje ne razumiju. S druge strane Jovic je ogranicen i jos gore to izgleda na strani Kupresaka. Da ne govorimo o prebacivanju glavom nakon kojeg ponovo primamo gol sinoc, stoper kasno izlazi na skok a Kupresak ostaje ukopan toliko da krilo ne bude u ofsajdu.
Kod normalne ekipe koja igra slicnu formaciju pri vodstvu, 3-5-2 vise lici na 5-3-2 ili 5-4-1 i gotovo je nemoguce probiti ih i izvuci pozitivan rezultat jer ti jos prijeti kontra. Nama 3-5-2 postane 3-2-5 jer svi misle da je gotovo i kao da zele da se jos vise dokazu ili samo da zabiju gol. A fudbal je nekad vise od zabiti gol, treba znati da odbraniti gol je podjednako bitno.
Jel ljudi slusaju pressove ikad, Zekic je rekao igraci se dovode za sistem i kad dodje sljedeci trener imat ce igrace za tu formaciju. Ovo je jos frisko, i jos minimalno godina treba da bude optimalno uigrano stanje za sistem.
Zekic je doveden da igra tu 3-5-2 i ovo je odlicna formacija, kao sto rece u postu imas 5-4-1 a mozes i napast 3-2-5 primjer, strasna formacija.
Na sve dodamo nesrecu, gdje Gojkovic koji nikad se nije povrijedio syebe krizne, slabiji si za 30% odma.
Butic se zaleti odlicno derbi povrijedi se.
Dovedes Mamasa povrijedi se
Evo sad i Mujkic povrijedjen.
Re: FK Sarajevo
Ma ne treba nista dramatizirat brate. Puna podrska ekipi i Zekicu. Igraju lijep fudbal, odbrnaa se mora stegnut. U Doboj po bodove.
Uprava treba sve karte stavit na titulu al ibukvalno sve plus sminkat stadioon da mozemo igrati grupe. Sigran sam da mozemo doci i do EL ne samo KL.
Volim te Sarajevo
Uprava treba sve karte stavit na titulu al ibukvalno sve plus sminkat stadioon da mozemo igrati grupe. Sigran sam da mozemo doci i do EL ne samo KL.
Volim te Sarajevo
-
Tatamata1946
- Postovi: 2547
- Pridružen/a: 09 dec 2019, 11:22
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Pa covjek je fino sve rekao ta posjetu i karte.
A sto se tice igre i rezultata smijesno je bilo sta reci nakon jedne baksuzne utakmice i tu se ne slazem sa njim
A sto se tice igre i rezultata smijesno je bilo sta reci nakon jedne baksuzne utakmice i tu se ne slazem sa njim
-
mosarajvosa83
- Postovi: 10366
- Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Bacaju vam gurbeti ovdje koske. Sve se bojim da je Laterme odredio Zekicu Ristovskog,Elezija hahahah
-
Hordas1990
- Postovi: 991
- Pridružen/a: 13 maj 2025, 18:47
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
E tbjrb ne znam onda koji su ga **** dovodili. Ja sam pisao ovdje odmah da samo udara nije neka pljacka od igraca, ali rekoh hajde neko strucan je mozda vidio nesto drugo.crnehorde je napisao/la: ↑04 avg 2025, 16:37Milion posto siguran, a volio bi da nije takoHordas1990 je napisao/la: ↑04 avg 2025, 16:36Jesi siguran u ovo? Posebno da se na Mamasa ne racuna koji je 200k placen, a gdje je plata i ostalo?? Ko bi to dopustio?
A Mirvic je lud ako je uopste pomislio da dovede demagoga i ublehasa Dudica.
Re: FK Sarajevo
Pitanje za admine: Može li se banovati osoba za koju se očigledno vidi da nije navijač Sarajeva, ali nije nikome psovala ili nekog uvrijedila? Nerealno je koliko pacijenata ima na ovom forumu i to ih je 50% juče napravilo profil ili nakon ispadanja od Craiove i svaki njihov post je isključivo pljuvanje. Razumijem kritike, i ja imam 100 kritika trenutno da uputim, ali stvarno mi nije jasno o kakvom tjeranju trenera se ovdje priča. Pa vratite se na postove nakon prve utakmice protiv Craiove. Svi su, uključujući i mene, ovdje najavljivali titule i trofeje, a sad bi sve tjerali. Ne ide to tako. Odigrali smo tri utakmice u kojima smo bili odlični do negdje 60-te minute, a onda potpuni pad. Međutim, taj pad je bio puno izražajniji juče i u četvrtak i protivnici su nas ozbiljno kaznili, 8 golova u dvije utakmice je nedopustivo, ali poraz protiv ekipe koja je duplo skuplja od nas i
kiks protiv Radnika ne smije biti dovoljno da se odmah počnu tjerati svi redom.Jesmo u krizi ali nije kraj sezone yebemu majku, ne bi ništa dobili i da danas smjenimo Zekića, ne bi nam se popravila sezona doviđenjem novog trenera u ovom trenutku. Treba pustiti ljude da rade, nije realno nikom suditi nakon dvije utakmice.
Volio bih ako može neko ko je upućen malo da mi pojasni situaciju oko kovačika, jel to 100% propalo?
kiks protiv Radnika ne smije biti dovoljno da se odmah počnu tjerati svi redom.Jesmo u krizi ali nije kraj sezone yebemu majku, ne bi ništa dobili i da danas smjenimo Zekića, ne bi nam se popravila sezona doviđenjem novog trenera u ovom trenutku. Treba pustiti ljude da rade, nije realno nikom suditi nakon dvije utakmice.
Volio bih ako može neko ko je upućen malo da mi pojasni situaciju oko kovačika, jel to 100% propalo?
Vamos Rajvosa!
Ko te nije volio nije ni obolio...
Ko te nije volio nije ni obolio...
Re: FK Sarajevo
Isti sam, ovaj rezultat može biti odličan šamar ako se lekcija nauči.
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene
L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!
L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!
Re: FK Sarajevo
Ne vjerujem koliko je raja naivna, doduse mnogi to namjerno i prave se ludi. Ne vjerujem da je ijedan igrac doveden bez zekicevog znanja, tako da tu pricu mogu macku o rep. A na zekicu je da podigne ekipumosarajvosa83 je napisao/la: ↑04 avg 2025, 16:42Bacaju vam gurbeti ovdje koske. Sve se bojim da je Laterme odredio Zekicu Ristovskog,Elezija hahahah
-
SamoDaKazeem
- Postovi: 1529
- Pridružen/a: 21 jul 2023, 23:00
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Dzabe ti to njima pišeš.Pola ih Sarajevo prati preko portala, veze oni nemaju šta se u stvarnosti dešava.crnehorde je napisao/la: ↑04 avg 2025, 16:32Nekakve glupane biramo da nam odredjuju cijene imamo najneuovniji stadion na svijetu, rusi su odlucili prestat s ovakvim stadionima, ne mozes se vode napit a ne nesto vise, zato i kazem treba i pljuvat ce se administracija pa kome smeta nek preskoci moje “odgovore” al to je istina od koje bjezimo, rasproda nam se sve u klubu zarad para, odustaju igraci kao nisu prosli ljekarske pusti to .. nismo djeca
Zadnja izmjena: SamoDaKazeem, dana/u 04 avg 2025, 16:50, ukupno mijenjano 1 put.
Re: FK Sarajevo
Kakvi ba gurbeti druze, ne vidis dalje od nosa, ja sam ovdje 10 godina, ja kazem da laterme predlozi zekicu 3,4 igraca i onda da on bira kojeg ce.mosarajvosa83 je napisao/la: ↑04 avg 2025, 16:42Bacaju vam gurbeti ovdje koske. Sve se bojim da je Laterme odredio Zekicu Ristovskog,Elezija hahahah
Ovdje se izgleda ne smiju iznjeti svoja misljenja, ili si ti jedan od onih sto trebaju se pokazati karte clanska i tako to da bi se vidjelo za koga se navija a ni to nije problem.
Po tebi izgleda treba dat aplauz mirvicu ajli letermeu ovoj vildani za karte itd itd
SARAJ'VO ZIVOT JE MOJ !!!
DUPLA KRUNA 2018/19
ZORAN ZEKIC MANGUP!
DUPLA KRUNA 2018/19
ZORAN ZEKIC MANGUP!
Re: FK Sarajevo
Pa da smo ovo odredjivali par igraca i davali trenerima da biraju prije ne bi ti danas pisao postove. To je sasvim normalna stvar i koja je u svakom klubu normalna, samo pitarima je strano. Dodje Dudic dovede svoje, dodje Rozman dovede svoje, dodje Adzem konama dovede svoje, dodje Zekic dovede svoje, sutra ovi svi odose pa im raskidaj ugovore jer ce neki novi doc sa svojim igracima. Zato nema yebenog napretka i nema nas evo 2-3 sezone nigdje.
Zato sistem se napravi i nema trener da kaze prilagodjavanje neko, kad Zekic ode dovedes mu jednog 2 igraca i dokazi se. Ekipa postoji uigrana sama od sebe, tvoje je da zasluzis ostalo sve. Naravno trenera dovodis koji praktikuje ovu formaciju
TRENER JE PROLAZNA STVAR, EKIPA NIJE I NE SMIJE BITI. Puna podrska za ovaj sistem rada i skauting sluzbu
Oni ce tek bit pregazeni ja mislim, ovo je u najboljoj situaciji doslo i ukazane su sve mane, konkurenti kiksali, zrinjski nece se borit za titulu, kone nemaju kapacitet da igraju citavu sezonu s ovim kadrom
-
mosarajvosa83
- Postovi: 10366
- Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ovo ti je vanago od portala,ovo im je sve cilj,misle da smo kao neki od juce ovdje pa da nismo upuceni,ovo stanje ovdje trenutno da nam kone orgijaju i.novi nikovi je za njih raj.riki46 je napisao/la: ↑04 avg 2025, 16:44Pitanje za admine: Može li se banovati osoba za koju se očigledno vidi da nije navijač Sarajeva, ali nije nikome psovala ili nekog uvrijedila? Nerealno je koliko pacijenata ima na ovom forumu i to ih je 50% juče napravilo profil ili nakon ispadanja od Craiove i svaki njihov post je isključivo pljuvanje. Razumijem kritike, i ja imam 100 kritika trenutno da uputim, ali stvarno mi nije jasno o kakvom tjeranju trenera se ovdje priča. Pa vratite se na postove nakon prve utakmice protiv Craiove. Svi su, uključujući i mene, ovdje najavljivali titule i trofeje, a sad bi sve tjerali. Ne ide to tako. Odigrali smo tri utakmice u kojima smo bili odlični do negdje 60-te minute, a onda potpuni pad. Međutim, taj pad je bio puno izražajniji juče i u četvrtak i protivnici su nas ozbiljno kaznili, 8 golova u dvije utakmice je nedopustivo, ali poraz protiv ekipe koja je duplo skuplja od nas i
kiks protiv Radnika ne smije biti dovoljno da se odmah počnu tjerati svi redom.Jesmo u krizi ali nije kraj sezone yebemu majku, ne bi ništa dobili i da danas smjenimo Zekića, ne bi nam se popravila sezona doviđenjem novog trenera u ovom trenutku. Treba pustiti ljude da rade, nije realno nikom suditi nakon dvije utakmice.
Volio bih ako može neko ko je upućen malo da mi pojasni situaciju oko kovačika, jel to 100% propalo?
Re: FK Sarajevo
A evo ne znam kad ja ispadam budala sto vam kazem svoje misljenje i neke info sto imam sto zekic na svakom pressu kaze isto za dovodjenje igraca i to sve ?
SARAJ'VO ZIVOT JE MOJ !!!
DUPLA KRUNA 2018/19
ZORAN ZEKIC MANGUP!
DUPLA KRUNA 2018/19
ZORAN ZEKIC MANGUP!
- OsmanhodzicBuco
- Postovi: 2335
- Pridružen/a: 26 sep 2015, 21:00
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Zbog cega se ne racuna na mamasa?crnehorde je napisao/la: ↑04 avg 2025, 16:30Kako nece bit licno, kad navijam za klub gdje oni gledaju zaradu ? Izaci ce taj H.H S clankom druze bolji nego ijedan od ss.ba i tako to, moze jedino jos banana izbacit bolji clanak.zasto da se ne proziva leterme ajla i ostala kompanija?
Evo informacija, znas li da je taj isti mirvic nudio dudicu bogatstvo da dodje u martu u jeku sezone, znas li da se na mamasa ne racuna, da leterme odredi par igraca i da zekicu da bira, gdje ima tako da funkcionise klub ?
Re: FK Sarajevo
Sad je meni jasno odakle dolazi ova "crnehorde" kuhinja. Hvala vam momci.SamoDaKazeem je napisao/la: ↑04 avg 2025, 16:48Dzabe ti to njima pišeš.Pola ih Sarajevo prati preko portala, veze oni nemaju šta se u stvarnosti dešava.crnehorde je napisao/la: ↑04 avg 2025, 16:32Nekakve glupane biramo da nam odredjuju cijene imamo najneuovniji stadion na svijetu, rusi su odlucili prestat s ovakvim stadionima, ne mozes se vode napit a ne nesto vise, zato i kazem treba i pljuvat ce se administracija pa kome smeta nek preskoci moje “odgovore” al to je istina od koje bjezimo, rasproda nam se sve u klubu zarad para, odustaju igraci kao nisu prosli ljekarske pusti to .. nismo djeca
Postao/la 19vendetta87 » 14 sep 2024, 22:48
Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)
Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)
Online
Trenutno korisnika/ca: Ammko99, Google Adsense [Bot], johntravolta123, SamoTi4000 i 20 gostiju.


