FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koju poziciju će zauzeti FKS na kraju ove sezone?

Prvaci
46
11%
Drugi
42
10%
Treći
138
34%
Četvrti
76
19%
Peti
34
8%
Šesti
17
4%
Sedmi
6
1%
Osmi
15
4%
Ispadamo iz lige
36
9%
 
Ukupno glasova: 410

Avatar
hazarder
Postovi: 3144
Pridružen/a: 20 sep 2020, 13:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hazarder » 04 avg 2025, 22:36

A dobro ne bih Bralića još otpisao zato što nije postojao u utakmici u kojoj niko naš nije postojao. Ima on dosta teških utakmica u nogama, duga je sezona vjerujem da može pomoći. Povratak Renata bi bio najveće pojačanje ovoj klimavoj odbrani.
Situacija s Krdžalićem mi nije jasna da se sada oštri qrac u situaciji kada imamo 2 i po veznjaka u ekipi. Da su ga iz Aque propaljenog doveli da odigra poluvrijeme manje bi nas koštao rezultatski.
I to stopiranje Kovačika ako je istina još jedna glupost u nizu, Zeki ako je prekipilo zaboli me kita nek' diže ekipu kako zna i umije, dobro je plaćen kolko sam upoznat. Vrijeme za odlazak je bilo prije par mjeseci a ne sada kad je na sisu kluba spojio Ristovskog, Banića, Bralića, Elezija, Butića, Unušića po 3 godine. Nema sumnje da većina nabrojanih posjeduje kvalitet ali nema smisla "svoja" pojačanja sad na kraju prelaznog uvaljivati nekom drugom treneru ako si već karakter i poštuješ klub. Što je tebi igračina nekome drugom je hamelj i obrnuto...

Bole ova 2 izgubljena boda u sedmici u kojoj je Borac kiksao a Zrinjski potpisao kamikazu trenera, nisam dobar nikako, više mi je onih 20 minuta protiv Radnika život skratilo nego komplet dvomeč protiv Craiove.

Avatar
Vanja8
Postovi: 14088
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Vanja8 » 04 avg 2025, 22:37

Ima problema u klubu to niko ne spori...
Najveci je problem sto igraci nisu ispostovali Aylin zahtjev da kupe po 50 pratilaca za klub na Instagramu...
Ovo vam je milion posto tacna informacija, inace ako mi ne vjerujete, ja sam svaku tekmu na Zapadu ulaz A12, bujrum...

TrofejiSuTu
Postovi: 1521
Pridružen/a: 26 sep 2020, 12:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la TrofejiSuTu » 04 avg 2025, 22:41

Znaci onaj gol nije regularan i povlacenje linija. Ljudi se smiju na tv analizi.

Pocelo je…
„Neki pojedinci imaju dosta upitnika kad ne igraju, a ja imam upitnike kad igraju.“ ZZ
Biti srcem vezan,u tome lezi snaga!

Lucas
Postovi: 4859
Pridružen/a: 20 apr 2022, 20:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lucas » 04 avg 2025, 22:43

benko21 je napisao/la:
04 avg 2025, 22:30
junioR je napisao/la:
04 avg 2025, 22:27
Kao što ste mogli primjetiti po objavi Krste, stručni štab je dobio podršku na sastanku koji se održao danas sa kompletnim kolektivnom.

Naredni dana je sastanak samo sa šefom i njegovim stručnim štabom i možete očekivati da su neki igraci odigrali posljednju utakmicu u našem dresu.

Isto tako u narednim danima cemo znati nesto vise oko transfera i da li smo stopirali i ostale pregovore.
Pored Kovacika trebali smo dobiti jos u21 igrača i jedno jako kvalitetno pojačanje u vrhu (stranac).

P.s. Stručni štab je pojačao Robert Krčmar.
pretpostavljam da su jedni od tih igraca koji idu su Turkes i bugarin Paskalev
Ne razumijem, zasto bi Turkes isao ? Prosle sezone 10 golova (prvenstvo i kup) iako je dosao kasno, što je fenomenalan učinak, ako se uzme u obzir da nije imao nikakav kontinuitet nastupa i da je uglavnom bio rezerva. Koliko vidim i cujem , ne buni se ni sada, sto je rezerva, tako da njegov odlazak bi bila glupost.
Odlazak Paskaleva, također bi bila glupost, odigrao je pristojno proljece, jucer nije bio na nivou, nije smak svijeta, ima dovoljno vremena da se doozve. I Zekiceve česte rotacije, dosta utiču na formu pojedinih igraca.

Avatar
NazorUso
Postovi: 6867
Pridružen/a: 09 avg 2021, 18:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NazorUso » 04 avg 2025, 22:53

Samo mi nije jasno kako se primite na to da se na Mamasa ne racuna ?!
Izvor : "Vjeruj mi kume, znam ja pasha"... identican kao i za "namjestenu utakmicu" protiv Sirokog.
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC

Avatar
hazarder
Postovi: 3144
Pridružen/a: 20 sep 2020, 13:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hazarder » 04 avg 2025, 22:58

Lucas je napisao/la:
04 avg 2025, 22:43
benko21 je napisao/la:
04 avg 2025, 22:30
junioR je napisao/la:
04 avg 2025, 22:27
Kao što ste mogli primjetiti po objavi Krste, stručni štab je dobio podršku na sastanku koji se održao danas sa kompletnim kolektivnom.

Naredni dana je sastanak samo sa šefom i njegovim stručnim štabom i možete očekivati da su neki igraci odigrali posljednju utakmicu u našem dresu.

Isto tako u narednim danima cemo znati nesto vise oko transfera i da li smo stopirali i ostale pregovore.
Pored Kovacika trebali smo dobiti jos u21 igrača i jedno jako kvalitetno pojačanje u vrhu (stranac).

P.s. Stručni štab je pojačao Robert Krčmar.
pretpostavljam da su jedni od tih igraca koji idu su Turkes i bugarin Paskalev
Ne razumijem, zasto bi Turkes isao ? Prosle sezone 10 golova (prvenstvo i kup) iako je dosao kasno, što je fenomenalan učinak, ako se uzme u obzir da nije imao nikakav kontinuitet nastupa i da je uglavnom bio rezerva. Koliko vidim i cujem , ne buni se ni sada, sto je rezerva, tako da njegov odlazak bi bila glupost.
Odlazak Paskaleva, također bi bila glupost, odigrao je pristojno proljece, jucer nije bio na nivou, nije smak svijeta, ima dovoljno vremena da se doozve. I Zekiceve česte rotacije, dosta utiču na formu pojedinih igraca.
Daleko od toga da ga smatram vrijednim plate koju prima al' samo dvije Turkešove utakmice, protiv Sloge u gostima i protiv ubica u kupu su veće od prosječne Renanove polusezone otkad je uletio u igranku s Penom. Odigrao je dobro pripremnu protiv Pazara koju smo svejedno fasovali, i tu smo čvrku fasovali glatko...
Guli i Renan moraju ogromnu redukciju minuta da dobiju, razumijem da nemamo luksuz da ih ukinemo obojicu. Mlinarić mora da igra ono što je igrao kad je zapao za oko ljudima iz kluba ba su odlučili da pola miliona konvertibilnih daju Veležu.
Za Paskaleva se slažem s tobom. Ima on šta da ponudi još.

boki86
Postovi: 5141
Pridružen/a: 17 okt 2022, 11:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la boki86 » 04 avg 2025, 23:07

Mamas lika ko da je minibus udario, nigdje ga, odigrao par onih pripremnih i nestao.
Ne znam sta je sa krdzalicem, mozda bi on mogao jos ruke dati, ali bojim se da mu je jednostavno prevelika konkurencija sada.
Mujkic nadam se da ce brzo oporaviti, on se dobro popravio bio pred kraj sezone i visok je za razliku od jovica.
Nama realno samo fali taj zadnji vezni u paru sa jatom, poginut ce jatta sam u defanzivi.
Guli bgm gusi ekipu, dobro neko podsjeti na onaj pokusaj loba, trebao ga je zekic tad odmah zamjeniti da se ne zajebava. Iskreno nadam se da ide brzo, hvala mu na svemu ali najbolje i za nas i za njega da ide. Nekako mi djeluje preko kurza da igra

bvsic
Postovi: 4861
Pridružen/a: 21 apr 2024, 00:18
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bvsic » 04 avg 2025, 23:10

Vanja8 je napisao/la:
04 avg 2025, 22:37
Ima problema u klubu to niko ne spori...
Najveci je problem sto igraci nisu ispostovali Aylin zahtjev da kupe po 50 pratilaca za klub na Instagramu...
Ovo vam je milion posto tacna informacija, inace ako mi ne vjerujete, ja sam svaku tekmu na Zapadu ulaz A12, bujrum...
Ovo vam je 100% istina, ja ga sreo sad protiv Radnika na A12 i sve mi ovako ispricao isto !

Sazg
Postovi: 464
Pridružen/a: 11 apr 2023, 20:35
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sazg » 04 avg 2025, 23:13

hazarder je napisao/la:
04 avg 2025, 22:36
A dobro ne bih Bralića još otpisao zato što nije postojao u utakmici u kojoj niko naš nije postojao. Ima on dosta teških utakmica u nogama, duga je sezona vjerujem da može pomoći. Povratak Renata bi bio najveće pojačanje ovoj klimavoj odbrani.
Situacija s Krdžalićem mi nije jasna da se sada oštri qrac u situaciji kada imamo 2 i po veznjaka u ekipi. Da su ga iz Aque propaljenog doveli da odigra poluvrijeme manje bi nas koštao rezultatski.
I to stopiranje Kovačika ako je istina još jedna glupost u nizu, Zeki ako je prekipilo zaboli me kita nek' diže ekipu kako zna i umije, dobro je plaćen kolko sam upoznat. Vrijeme za odlazak je bilo prije par mjeseci a ne sada kad je na sisu kluba spojio Ristovskog, Banića, Bralića, Elezija, Butića, Unušića po 3 godine. Nema sumnje da većina nabrojanih posjeduje kvalitet ali nema smisla "svoja" pojačanja sad na kraju prelaznog uvaljivati nekom drugom treneru ako si već karakter i poštuješ klub. Što je tebi igračina nekome drugom je hamelj i obrnuto...

Bole ova 2 izgubljena boda u sedmici u kojoj je Borac kiksao a Zrinjski potpisao kamikazu trenera, nisam dobar nikako, više mi je onih 20 minuta protiv Radnika život skratilo nego komplet dvomeč protiv Craiove.
Menađer firme za koju radim je do prije godinu dana bio sportski direktor jednog prvoligaša HNL, inače bio desni bek dok je igrao. Naravno zna kakav sam bolsenik i zbog tablica na autu i zbog toga što je gazda jedino meni dozvolio da na laptopu nemam logo firme nego logo kluba. Prića mi neki dan da je jedan prvoligaš HNL tražio Krdžu na posudbu ali da naši nisu dali, rekli da nam je on prva opcija za U 21. Došli smo do toga komentarišući Durakovića i Pavičića u Gorici. Ovo je milijardu posto istina jer znam da je jaran da dosta ljudi u klubovima HNL. Znam da je Riletu pravo drago što je Krdža tu jer se znaju iz Dinama i da ga Rile jako cijeni, pričao mi Gojak a i Rile mi rekao na Rogli. Eh sad jel se šta promijenilo u međuvremenu ne znam, svašta može biti. Mada i to je pošteno ako ne računaš na nekoga reci mu i nek se snalazi dok je vrijeme, bolje je za sviju tako.

Avatar
BegovicRamiz
Postovi: 2717
Pridružen/a: 12 nov 2021, 14:28
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BegovicRamiz » 04 avg 2025, 23:17

NazorUso je napisao/la:
04 avg 2025, 22:53
Samo mi nije jasno kako se primite na to da se na Mamasa ne racuna ?!
Izvor : "Vjeruj mi kume, znam ja pasha"... identican kao i za "namjestenu utakmicu" protiv Sirokog.
zato sto iz kluba ostavljaju prostor za to brate
niko pojma nema sta je sa njim sa Mujkicem sa Krdzalicem
jel tesko napisati
Nermin Mujkic - bol u predjelu prepona, pucketanje - 20 dana
Mamas - nestona latinskomsesjebalo - 14 dana
ovako ljudi nagadjaju umjesto da budes precizan
@sazg brat napisa da je Krdzalic fit spreman i zdrav
i ja mu vjerujem jer je blizak njemu i normalno da svako moze sad na nesto posumnjati

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 11456
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 04 avg 2025, 23:18

junioR je napisao/la:
04 avg 2025, 22:27
Kao što ste mogli primjetiti po objavi Krste, stručni štab je dobio podršku na sastanku koji se održao danas sa kompletnim kolektivnom.

Naredni dana je sastanak samo sa šefom i njegovim stručnim štabom i možete očekivati da su neki igraci odigrali posljednju utakmicu u našem dresu.

Isto tako u narednim danima cemo znati nesto vise oko transfera i da li smo stopirali i ostale pregovore.
Pored Kovacika trebali smo dobiti jos u21 igrača i jedno jako kvalitetno pojačanje u vrhu (stranac).

P.s. Stručni štab je pojačao Robert Krčmar.
Sve ok, samo me zabrinjava ovaj dio TREBALI SMO DOBITI. Jel od tog ipak nema ništa ili?
Ne vidim razlog zašto bi se stopirali transferi?
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

Avatar
hazarder
Postovi: 3144
Pridružen/a: 20 sep 2020, 13:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hazarder » 04 avg 2025, 23:22

Stopiraš transfer ako misliš mijenjati trenera što nije razlog budući da su dobili podršku. Drugo što mi pada na pamet je da si računao na neke pare pa se preletio, tipa prolazak Craiove ili neka ponuda za Gulija.

Tobejarabi mislim da za godinu više teorija nisam imao al' što Ramiz reče više je do kluba nego do nas bgm

Avatar
NazorUso
Postovi: 6867
Pridružen/a: 09 avg 2021, 18:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NazorUso » 04 avg 2025, 23:29

BegovicRamiz je napisao/la:
04 avg 2025, 23:17
NazorUso je napisao/la:
04 avg 2025, 22:53
Samo mi nije jasno kako se primite na to da se na Mamasa ne racuna ?!
Izvor : "Vjeruj mi kume, znam ja pasha"... identican kao i za "namjestenu utakmicu" protiv Sirokog.
zato sto iz kluba ostavljaju prostor za to brate
niko pojma nema sta je sa njim sa Mujkicem sa Krdzalicem
jel tesko napisati
Nermin Mujkic - bol u predjelu prepona, pucketanje - 20 dana
Mamas - nestona latinskomsesjebalo - 14 dana
ovako ljudi nagadjaju umjesto da budes precizan
@sazg brat napisa da je Krdzalic fit spreman i zdrav
i ja mu vjerujem jer je blizak njemu i normalno da svako moze sad na nesto posumnjati
Pa receno je za Mujkica pred revans u Rumuniji da je zadobio udarac.
Za Mamasa isto, da je jos od priprema na posebnom rezimu treninga.
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC

Avatar
H8Z7
Postovi: 7200
Pridružen/a: 12 okt 2022, 18:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la H8Z7 » 05 avg 2025, 00:13

Protiv Sloge
Banić
Ristovski Turda Jović
Beganović Krdžalić Jatta Elezi Kuprešak
Kyeremeh Mlinarić
Guliashvili neka malo ohladi
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene

L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!

bvsic
Postovi: 4861
Pridružen/a: 21 apr 2024, 00:18
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bvsic » 05 avg 2025, 00:18

H8Z7 je napisao/la:
05 avg 2025, 00:13
Protiv Sloge
Banić
Ristovski Turda Jović
Beganović Krdžalić Jatta Elezi Kuprešak
Kyeremeh Mlinarić
Guliashvili neka malo ohladi
Renan umjesto Keremeha nek se ovaj sad slika

mosarajvosa83
Postovi: 10366
Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mosarajvosa83 » 05 avg 2025, 00:50

TrofejiSuTu je napisao/la:
04 avg 2025, 22:41
Znaci onaj gol nije regularan i povlacenje linija. Ljudi se smiju na tv analizi.

Pocelo je…
Pored naseg katastrofalnog pada u igri od 60-te minute u utakmici koju smo odigrali vrhunski ovo niko ni ne spominje,ustasa je gledao VAR i cist ofsajd nije svirao sto nama nije nista strano,vazno je da orgijaju ovdje.

Avatar
Derdiyok
Postovi: 18386
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Derdiyok » 05 avg 2025, 01:11

Samo da su cijene goriva jeftinije

slika
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
Oerde
Postovi: 886
Pridružen/a: 19 jul 2014, 03:50
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Oerde » 05 avg 2025, 02:32

H8Z7 je napisao/la:
05 avg 2025, 00:13
Protiv Sloge
Banić
Ristovski Turda Jović
Beganović Krdžalić Jatta Elezi Kuprešak
Kyeremeh Mlinarić
Guliashvili neka malo ohladi
To je to. Ako ove u napadu ne bude islo, ima Turkes, ovi su mu musterija.

Avatar
OldTownDistrict
Postovi: 1634
Pridružen/a: 04 okt 2023, 10:14
Lokacija: Maršala Tita 38b
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la OldTownDistrict » 05 avg 2025, 02:35

enzo1 je napisao/la:
04 avg 2025, 12:06
OldTownDistrict je napisao/la:
04 avg 2025, 10:45
enzo1 je napisao/la:
04 avg 2025, 10:37
Tacno se vidi da si upucen u FKS tih 9 postova zivota da ti prevedem upucen și kao nana u advanced computer science, eblo te tvoje iskustvo i temperament.
Dobro neko napisa, kakvi smo i ne zaslužujemo bolje.
Tako je parmak
"Nemam vremena da se vise bavim Zeljom, a dok investitor ne udje ne interesuje me vise ni kad ni s kim igra" - NoDi80

obrijanopile
Postovi: 1158
Pridružen/a: 10 mar 2021, 13:35
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la obrijanopile » 05 avg 2025, 05:13

TrofejiSuTu je napisao/la:
04 avg 2025, 22:41
Znaci onaj gol nije regularan i povlacenje linija. Ljudi se smiju na tv analizi.

Pocelo je…
Normalno da je neregularan! Pregledo sam utakmicu, odnosno kako smo primili golove, i moze se primjetiti kada je var vrsio privjeru, da je sudija odmah pokrio usta i nesto govori i ide prema centru. Odmah da raščistimo, mi smo sami sebi krivi sto smo se doveli u ovu situaciju, ali ako neko misli da će biti pošteno sudjenje i da nas u svakoj mogućnosti nece krasti dobro su se zaj.ebali. Igra do 60-te minute je bila perfektna u svakom segmentu, osim golmana koji je bio totalno nesiguran, ali i to je razumljivo jer su mu ovo prve utakmice. Jedino sto zabrinjava jeste sebičnost igraca, ali i to ima pozadinu. Kada Guli ima šansu da doda nekome od igraca on to nikada neće uraditi i zbog toga drugi igrači njega ignorišu, ali če se i to riješiti. Mislim da u ovoj ekipi nemaju mjesta Paskalev i oba beka, kao i Turkes, koji je indirektno krivac za jedan gol Radnika jer nije uklizao da bi dobio loptu u posjed , vec je poskocio da ga , možda, ne bi povrijedio igrac radnika koji uzima loptu i gura naprijed i mi primamo go. Ovaj momak Musija nije djete ima 20 godina , a isto tako nije ni kvalitet, trenutno. Unosio je nervozu medju igrače, odbijanjem lopti koje je mogao i uhvatiti, a za gol sa preko 35 metara necu ni da pišem. Neka ga posude nekome na kaljenje. Da je postignut napredak u igri jeste, da treba ispraviti neke stvari , treba, ali da se skidaju glave Zekicu i ostalim u SŠ ne treba. I ponavljam, krali su nas, krašče nas, a mi samo ne treba da im damo za to prilike koliko možemo.
Evo i oni tebe selame!

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 27 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []