FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koju poziciju će zauzeti FKS na kraju ove sezone?

Prvaci
46
11%
Drugi
42
10%
Treći
138
34%
Četvrti
76
19%
Peti
34
8%
Šesti
17
4%
Sedmi
6
1%
Osmi
15
4%
Ispadamo iz lige
36
9%
 
Ukupno glasova: 410

Imamkarbarum
Postovi: 428
Pridružen/a: 21 nov 2024, 19:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Imamkarbarum » 05 avg 2025, 22:57

ZEKS jednostavno nije kapacitet da vodi FKS,mozda jeste mu u nekim klubovima islo ali ovo sto gledamo u zadnje vrijeme,pocevsi od pripremnih gdje te Vukovar isamara,pa do zadnjih tekmi gdje 8 komada primis u tri poluvremena,mislim da je previse i da nije dorastao da bude na klupi iskreno.Teoretski on nesto zna ali uvjek padne pod pritiskom i svaku utakmicu od kako je trener FkS je izmisljao pozicije i gurao igrace tamo gdje ne treba barem po jednom igracu izmisli poziciju...Nista ali apsolutno nista novo nam nije donio u odnosu na ono sto smo gledali pod Rozmanom i slicno,a pricale se bajke ne znam mozda mu sredina ova ne odgovara i to je to i on to vidi i zato daje ostavku ako je istina.

MSOZ101
Postovi: 928
Pridružen/a: 11 avg 2020, 19:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MSOZ101 » 05 avg 2025, 22:57

Podrška Zoranu, ostao ili otišao vazda će biti znalac i gospodin, a mi šabanski klub čija uprava veze nema.

Avatar
budzak
Postovi: 564
Pridružen/a: 03 jun 2011, 15:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la budzak » 05 avg 2025, 22:58

Šefe, nemoj ići!!!
Najbolji trener u Premijer ligi definitivno.
Ako ti niko ne sastavlja prvi tim i udara na autoritet ostani i osvojimo titulu!
Ako se neko mješa u tvoj posao reci da svi znamo istinu.

endeende
Postovi: 125
Pridružen/a: 22 jan 2019, 15:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la endeende » 05 avg 2025, 22:58

Fudo je napisao/la:
05 avg 2025, 22:55
Najprvi je napisao/la:
05 avg 2025, 22:54
PODRSKA GOSPODINU ZORANU ZEKICU NAJBOLJEM TRENERU LIGE!

Mirvicu jebbem ti najmilije u cmarove :bih:
Nije dobio otkaz, dobio je pojacanja a nije ni blizu najboljeg trenera lige, pitaj Zizu
kakva ba pojačanja? mamasa koji ne može da hoda, koji je gori od djordjevica trenutno,prodas bubanju pred crajovu

Avatar
GalileoGalilei
Postovi: 2826
Pridružen/a: 11 avg 2021, 01:02
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GalileoGalilei » 05 avg 2025, 22:58

Fudo je napisao/la:
05 avg 2025, 22:51
Koliko ljudi placu, ko da je Klopp otiso a ne Zekic. Nisam bio za njegov odlazak, ali sta je to pokazao sa najskupljim i odgovorno tvrdim po imenima najboljem timom lige, mehhh neku srednju zalost. Covjek ima pricu, sarmu i nije domaci, to dosta znaci ovima sto ga brane, a realno po prikazanom i nije bas neki trenercina. Samo 10 puta se vadio da preuzima odgovornost, a nakon toga ist k... evo 11. put izgleda je upalio
Ne serri hljeba ti dragog. Šta vi ljudi hoćete, Kloppa, Guardiolu, Slota? Neku srednju žalost pokazao, satrali nam kriminalom prošle sezone i opet uzmemo Kup. Optuže te vlastiti navijači za namještanje, to čovjek nigdje nije doživio, pređe i preko toga i šta više hoćete? Kako vas nije stid pričati nije nešto uspio, zaboravljate sve radnje u vezi sudija prošle sezone, jel zlatna ribice?
Dobre stvari napravio gdje god da je radio, među najboljim hrvatskim trenerima, cijenjen u Hrvatskoj, ali eto tamo neki fudo rekao da je bezveze trener. Trebao je da pored sudija i svega ekipa zabija pet komada po utakmici, igra najljepše, izbaci akademce i da se osvoji dupla kruna. Ovaj gore priča kako je fulao pozicije, a milion puta je znao tok utakmica promijeniti izmjenama, promjenama formacije, govorom na poluvremenu itd. Craiovu pokidao na Koševu postavkom.

Zato je svrsavanje na hajpaša Dudića nekontrolisano. Hablečine koje prizivaju Dudića, Husrefa, Trivunovića i slične, pa mi smo zaslužili samo katanac.

Najveći poraz će biti ako ode gospodin kakav je Zekić.

Avatar
plisek
Postovi: 1093
Pridružen/a: 09 mar 2024, 20:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la plisek » 05 avg 2025, 22:59

E svaka vamcast moroni, otjerali ste jedinu dobru stvar u klubu. Hajmo sad opet mirze, sablice i ostale oblehe rotirat.
2x šampion Jugoslavije
5x šampion Bosne i Hercegovine
8x osvajač Kupa BiH
1x osvajač Superkupa BiH
--Najtrofejniji klub u Bosni i Hercegovini--
---------Saraj'vo, za tebe zivimo!!--------

Avatar
OsmanhodzicBuco
Postovi: 2335
Pridružen/a: 26 sep 2015, 21:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la OsmanhodzicBuco » 05 avg 2025, 23:00

Ne valja ovo nista. Moguce da je trazio da se rijesi odredjenih igraca na sastanku ili tako nesto. Ocigledno je imao podrsku, ali da bude kako nadredjeni hoce.

Dudic je imao vec svoju priliku, trener za trece mjesto, dopadljiv nogomet i povremene teske kikseve kao protiv tuzle.

Avatar
BijeliBordo1946
Postovi: 450
Pridružen/a: 15 jan 2021, 00:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BijeliBordo1946 » 05 avg 2025, 23:00

fali nam srba.

Avatar
071
Postovi: 345
Pridružen/a: 03 mar 2011, 22:23
Lokacija: Curva La Zapad
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la 071 » 05 avg 2025, 23:01

OsmanhodzicBuco je napisao/la:
05 avg 2025, 23:00
Dudic je imao vec svoju priliku, trener za trece mjesto, dopadljiv nogomet i povremene teske kikseve kao protiv tuzle.
A tek ispadanje od treceligasa Celika…

Avatar
Napoli
Postovi: 873
Pridružen/a: 21 avg 2009, 00:13
Lokacija: West
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Napoli » 05 avg 2025, 23:01

Ništa bolje ni ne zaslužujemo
Do zadnjeg dana života mog' samo Sarajevo
🇵🇸

Avatar
riki46
Postovi: 467
Pridružen/a: 22 maj 2025, 21:26
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la riki46 » 05 avg 2025, 23:02

GalileoGalilei je napisao/la:
05 avg 2025, 22:58
Fudo je napisao/la:
05 avg 2025, 22:51
Koliko ljudi placu, ko da je Klopp otiso a ne Zekic. Nisam bio za njegov odlazak, ali sta je to pokazao sa najskupljim i odgovorno tvrdim po imenima najboljem timom lige, mehhh neku srednju zalost. Covjek ima pricu, sarmu i nije domaci, to dosta znaci ovima sto ga brane, a realno po prikazanom i nije bas neki trenercina. Samo 10 puta se vadio da preuzima odgovornost, a nakon toga ist k... evo 11. put izgleda je upalio
Ne serri hljeba ti dragog. Šta vi ljudi hoćete, Kloppa, Guardiolu, Slota? Neku srednju žalost pokazao, satrali nam kriminalom prošle sezone i opet uzmemo Kup. Optuže te vlastiti navijači za namještanje, to čovjek nigdje nije doživio, pređe i preko toga i šta više hoćete? Kako vas nije stid pričati nije nešto uspio, zaboravljate sve radnje u vezi sudija prošle sezone, jel zlatna ribice?
Dobre stvari napravio gdje god da je radio, među najboljim hrvatskim trenerima, cijenjen u Hrvatskoj, ali eto tamo neki fudo rekao da je bezveze trener. Trebao je da pored sudija i svega ekipa zabija pet komada po utakmici, igra najljepše, izbaci akademce i da se osvoji dupla kruna. Ovaj gore priča kako je fulao pozicije, a milion puta je znao tok utakmica promijeniti izmjenama, promjenama formacije, govorom na poluvremenu itd. Craiovu pokidao na Koševu postavkom.

Zato je svrsavanje na hajpaša Dudića nekontrolisano. Hablečine koje prizivaju Dudića, Husrefa, Trivunovića i slične, pa mi smo zaslužili samo katanac.

Najveći poraz će biti ako ode gospodin kakav je Zekić.
+1
Vamos Rajvosa!
Ko te nije volio nije ni obolio...

Avatar
Aduka87
Postovi: 10644
Pridružen/a: 10 sep 2020, 03:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Aduka87 » 05 avg 2025, 23:03

De ba banujte ove sto prizivaju neke Dudice, halo jel vi imate kratko pamcenje ili ?
| SARAJEVO SIAMO NOI |

YEBEM TE LISTICO

Antikloc
Postovi: 3369
Pridružen/a: 11 mar 2021, 08:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Antikloc » 05 avg 2025, 23:03

slika

Avatar
Zastone
Postovi: 1736
Pridružen/a: 10 okt 2013, 00:23
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zastone » 05 avg 2025, 23:03

Podrska sefu, sa smjenom nista ne dobijamo.

deda
Postovi: 533
Pridružen/a: 04 apr 2008, 19:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la deda » 05 avg 2025, 23:04

riki46 je napisao/la:
05 avg 2025, 23:02
GalileoGalilei je napisao/la:
05 avg 2025, 22:58
Fudo je napisao/la:
05 avg 2025, 22:51
Koliko ljudi placu, ko da je Klopp otiso a ne Zekic. Nisam bio za njegov odlazak, ali sta je to pokazao sa najskupljim i odgovorno tvrdim po imenima najboljem timom lige, mehhh neku srednju zalost. Covjek ima pricu, sarmu i nije domaci, to dosta znaci ovima sto ga brane, a realno po prikazanom i nije bas neki trenercina. Samo 10 puta se vadio da preuzima odgovornost, a nakon toga ist k... evo 11. put izgleda je upalio
Ne serri hljeba ti dragog. Šta vi ljudi hoćete, Kloppa, Guardiolu, Slota? Neku srednju žalost pokazao, satrali nam kriminalom prošle sezone i opet uzmemo Kup. Optuže te vlastiti navijači za namještanje, to čovjek nigdje nije doživio, pređe i preko toga i šta više hoćete? Kako vas nije stid pričati nije nešto uspio, zaboravljate sve radnje u vezi sudija prošle sezone, jel zlatna ribice?
Dobre stvari napravio gdje god da je radio, među najboljim hrvatskim trenerima, cijenjen u Hrvatskoj, ali eto tamo neki fudo rekao da je bezveze trener. Trebao je da pored sudija i svega ekipa zabija pet komada po utakmici, igra najljepše, izbaci akademce i da se osvoji dupla kruna. Ovaj gore priča kako je fulao pozicije, a milion puta je znao tok utakmica promijeniti izmjenama, promjenama formacije, govorom na poluvremenu itd. Craiovu pokidao na Koševu postavkom.

Zato je svrsavanje na hajpaša Dudića nekontrolisano. Hablečine koje prizivaju Dudića, Husrefa, Trivunovića i slične, pa mi smo zaslužili samo katanac.

Najveći poraz će biti ako ode gospodin kakav je Zekić.
+1
+1

Avatar
James1987
Postovi: 970
Pridružen/a: 31 jul 2023, 20:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la James1987 » 05 avg 2025, 23:05

“Istina je, dao sam neopozivu ostavku. Detalje ću riješiti s klubom. Ne bih htio trenutno više komentirati”, potvrdio je Zekić hrvatskim medijima.

E ybg
Zauvijek ti znaj da cu tebe voljet' ja,
zauvijek ti znaj da cu tebe bodrit' ja!

Avatar
sonpenn
Postovi: 3516
Pridružen/a: 12 avg 2013, 00:07
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la sonpenn » 05 avg 2025, 23:05

Jel kasno da se Kurban zakolje na centru Koseva ?????????
Sarajevo ljubavi moja.

SAMO BORDO
Postovi: 118
Pridružen/a: 05 feb 2011, 00:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SAMO BORDO » 05 avg 2025, 23:05

Samo mogu reci FUJ
Nemam snage vise za ovaj cirkus🤬🤮

Avatar
NazorUso
Postovi: 6867
Pridružen/a: 09 avg 2021, 18:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NazorUso » 05 avg 2025, 23:06

Fudo je napisao/la:
05 avg 2025, 22:55
Najprvi je napisao/la:
05 avg 2025, 22:54
PODRSKA GOSPODINU ZORANU ZEKICU NAJBOLJEM TRENERU LIGE!

Mirvicu jebbem ti najmilije u cmarove :bih:
Nije dobio otkaz, dobio je pojacanja a nije ni blizu najboljeg trenera lige, pitaj Zizu
Jel spreman najveci, jel pripremio maramice za Hayata ???
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC

TrofejiSuTu
Postovi: 1521
Pridružen/a: 26 sep 2020, 12:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la TrofejiSuTu » 05 avg 2025, 23:07

Nisam pametan.
Ako ostane realno tesko cemo napraviti bilo sta vise nego prosle sezone,mislim u ligi.

Da moze podici igru na veci nivo,i da cemo gledati nesto novo,opet tesko.

Da je kiksao jeste. Da bih volio da bude jos par sezona,volio bih,ali sta mi svi skupa imamo od toga sto ga vecina i dalje gotivi a rezultati ce da trpe,jer ko moze sad reci da cemo biti bolji.

Mislim da je i on postao svjestan da ne moze vise nista uraditi nego sto jeste.


Da bilo koga sad dovedes i ocekujes blistavu igru preko noci,i to jako tesko.

Bas zayebana situacija.

Zbog svega mozda ipak da ostane jer nije neopoziva ostavka,ali ako je zakljucio da ne moze dalje i vise od ovoga treba covjeka pustiti,i neces ga nicim zadrzati.


Covjek je na kraju ipak ostao gospodin.

Ako ides Zeka majstore svu srecu ti zelim.
„Neki pojedinci imaju dosta upitnika kad ne igraju, a ja imam upitnike kad igraju.“ ZZ
Biti srcem vezan,u tome lezi snaga!

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: misstianopenaldo i 7 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []