FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koju poziciju će zauzeti FKS na kraju ove sezone?

Prvaci
46
11%
Drugi
42
10%
Treći
138
34%
Četvrti
76
19%
Peti
34
8%
Šesti
17
4%
Sedmi
6
1%
Osmi
15
4%
Ispadamo iz lige
36
9%
 
Ukupno glasova: 410

Avatar
Benkara21
Postovi: 3659
Pridružen/a: 01 avg 2015, 14:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Benkara21 » 06 avg 2025, 01:15

Sramota Ismire! Podržavao sam te, ali ovo je previše!
Yugoslavia: ★★
Bosnia&Herzegovina League: ★★★★★
Bosnia&Herzegovina Cup: ★★★★★★★★
Super Cup: ★
18.05.2019. 🏆

Hordas1990
Postovi: 991
Pridružen/a: 13 maj 2025, 18:47
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Hordas1990 » 06 avg 2025, 01:16

benko21 je napisao/la:
06 avg 2025, 01:07
Hordas1990 je napisao/la:
06 avg 2025, 01:01
macahz je napisao/la:
06 avg 2025, 00:58
Koliko nerealnih likova na ovom forumu. Razumijem ja da su se ljudi zasitili promjena trenera, čak su nas i efendije na hutbama prozivali kako mijenjamo trenere. Od te traume velika većina ljudi na forumu je vidjela fatamorganu u liku ZZ i precijenili njegove kvalitete. Ako ćemo realno, nijedan trener nije imao uslove u PLBiH kao on, i šta je na kraju uradio, ništa posebno, razlika u kvaliteti nije se poznavala uopšte. Ove zadnje 2 amaterske utakmice su dokaz da on veze nema, i ovo što smo pobjeđivali je isključivo na osnovu individualnih kvaliteta pojedinaca. Neću zaboraviti tekmu protiv Zrinskog i Borca kući kad nismo loptu mogli da iznesemo. Raduje me odlazak i vjerujem da neće biti teško nadomjestiti ZZ.
Ljudi pljuju Mirvića i Tana koji svoje pare ulažu i da njih nije bilo, sad bi se zvali FK Sarajevo1946 i igrali bi od 5 lige, a podržavaju ZZ kao da je čovjek volontirao, a ne uzimao platu a nikakve rezultate nije imao.
I Ljaljić je bolji igrač od svakog našeg u rostetu kao i od onih što su se ikad povezivali sa nama. Treba biti realan a ne emotivno nastupati.
EVo ako ovo nije bot ubijte me. Znaci ubijte me ako frajer nije placen da ovo pise.


slika
evo jedan za bota
Ide Bash ide :rol: :rol: :rol: :rol:

Ali pazi molim te sta je ono smislislo, cuj da nema Mirvica bili bi u petoj ligi i zvali se Sarajevo 1946 :bow: :bow: :bow:

SMANJITE MU DNEVNICU AKO CITATE NE ZNA GDJE UDARA

VolimoSarajevo
Postovi: 500
Pridružen/a: 04 okt 2023, 12:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la VolimoSarajevo » 06 avg 2025, 01:17

Joj poslje 2 vezane pobjede,90% ga nece spomenuti,dobro vas je vise

Avatar
ado-hz
Postovi: 3880
Pridružen/a: 25 dec 2009, 22:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ado-hz » 06 avg 2025, 01:19

Gotovo je ovo sto se tice Zekica i nece se predomisliti ni on ni Uprava.
Izaslo je na svim portalima kako kod nas tako i u Hr i nije Zekic balavac da kaze sad piskit cu kakit cu.
Dao sam neopozivu al evo predomisio sam se. Mi vise nemamo trenera to je jedino jasno kao dan.

Avatar
hazarder
Postovi: 3143
Pridružen/a: 20 sep 2020, 13:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hazarder » 06 avg 2025, 01:20

Ide hajc Iskra Danilovgrad, Sloga Doboj atomski fudbal rumeni obrazi i oznojeno čelo. 4231 Turkeš Ljajić dynamic duo. Superkup je naš.

macahz
Postovi: 1274
Pridružen/a: 26 okt 2013, 14:53
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la macahz » 06 avg 2025, 01:20

Mogu reći i to da ovdje dosta forumaš mući taj štokholmski sindrom žrtve. Čovjek nas uništi, zadnje dvije utakmice, ubija nas, a pojedinci ga žale i pomažu mu.
A ako vam je lakše, jesam bot, ali ne ZZ ili Mirvićev već FKS, s ako sam ja Mirvićev bot što kritikujem loše stvari, u ovom slučaju ZZ, onda ste i vi ništa manje bitovi ZZ. Vidim neki ga imaju na avataru.

Hordas1990
Postovi: 991
Pridružen/a: 13 maj 2025, 18:47
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Hordas1990 » 06 avg 2025, 01:22

Ima li u lozi kakav trener da je slobodan Mirvicuuuuuuu

slika

Lucas
Postovi: 4856
Pridružen/a: 20 apr 2022, 20:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lucas » 06 avg 2025, 01:24

MokraKifla je napisao/la:
06 avg 2025, 00:36
ado-hz je napisao/la:
06 avg 2025, 00:34
MokraKifla je napisao/la:
06 avg 2025, 00:31
Ide dudic odradit posao koji nije davno zavrsen
Ja sam dobio info od covjeka koji je blizak sa Mirvicem da je Dudic novi trener i sa njim da dolazi Ljaljic. Sta se moze okrenuti za 24h Bog samo zna.
Al da smo luzekski klub to se jedino nece promijeniti jedan duzi vremenski perion
Barem se vracamo na 4-2-3-1 to je njegova formacija
Dudic je poceo sa 4-2-3-1 (tri pobjede zaredom, Borac, Sloga, Posusje gol razlika 10:3), onda je i on poceo eksperimentisati, igrati 3-5-2. Sjeti se derbija na Grbavici kad smo vodili 2:0 do 90 minute i nismo pobjedili, ostavio Ćirjaka samog na zadnjem veznom. Doduše, imao je i problema sa povrjeđenim igračima, prodali mu Mujakica, iako mu se nije išlo, igranje u Zenici..... Haj znaj, mozda je i napustio Radnicki zbog nase ponude, tamo su ga molili da ostane.

Avatar
benko21
Postovi: 3000
Pridružen/a: 17 mar 2016, 13:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la benko21 » 06 avg 2025, 01:25

Hordas1990 je napisao/la:
06 avg 2025, 01:22
Ima li u lozi kakav trener da je slobodan Mirvicuuuuuuu

slika
homerovi pretuku dzeku muminovica i onda mu da 20 milja da ne prijavljuje nista
komedija :rol:
Saraj'vu zakletvu ja sam dao i ponavljam ja nju svaki dan jer njemu ja vjecno cu biti odan
ko Šoja Stojan

strahmeipomisliti
Postovi: 1099
Pridružen/a: 25 avg 2023, 13:35
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la strahmeipomisliti » 06 avg 2025, 01:26

Nisam bio Zekicev poltron kao mnogi ovdje da sam ga brsnio za sve,ali sam nenormalno potresen ostavkom,nemogu rijecima opisati koliko mi je krivo

Avatar
BegovicRamiz
Postovi: 2717
Pridružen/a: 12 nov 2021, 14:28
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BegovicRamiz » 06 avg 2025, 01:27

ss prenosi od srbijanskih medija da se agent Ljajica nalazi vec u Sarajevu
Kli.x pise da je Mirvic u Beogradu na pregovorima

u toku dana idu dvije objave na zvanicnoj
Zekic nije vise trener
nakon 2h ide Ljajic novi fudbaler
cisto da se malo zamaze situacija

Avatar
ado-hz
Postovi: 3880
Pridružen/a: 25 dec 2009, 22:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ado-hz » 06 avg 2025, 01:28

Lucas je napisao/la:
06 avg 2025, 01:24
MokraKifla je napisao/la:
06 avg 2025, 00:36
ado-hz je napisao/la:
06 avg 2025, 00:34


Ja sam dobio info od covjeka koji je blizak sa Mirvicem da je Dudic novi trener i sa njim da dolazi Ljaljic. Sta se moze okrenuti za 24h Bog samo zna.
Al da smo luzekski klub to se jedino nece promijeniti jedan duzi vremenski perion
Barem se vracamo na 4-2-3-1 to je njegova formacija
Dudic je poceo sa 4-2-3-1 (tri pobjede zaredom, Borac, Sloga, Posusje gol razlika 10:3), onda je i on poceo eksperimentisati, igrati 3-5-2. Sjeti se derbija na Grbavici kad smo vodili 2:0 do 90 minute i nismo pobjedili, ostavio Ćirjaka samog na zadnjem veznom. Doduše, imao je i problema sa povrjeđenim igračima, prodali mu Mujakica, iako mu se nije išlo, igranje u Zenici..... Haj znaj, mozda je i napustio Radnicki zbog nase ponude, tamo su ga molili da ostane.
Sad cu malo otici u teorije zavjere, al sta ako je pred revans nazvao Mirvic Dudica i rekao mu ako vi ispadnete i mi ispadnemo, podnesi ostavku i imas mjesto u Sarajevu.
Zekic to namirisao i otisao
Dudic napravio fejk ceremoniju i isplakao se, a vec za 2-3 dana ce se smijati :kafa:

Posejdon
Postovi: 169
Pridružen/a: 25 mar 2025, 00:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Posejdon » 06 avg 2025, 01:28

Velika je ovo greška, u ovu zabokrecinu tesko da ce neko bolji doc. Ne impliciram da je ZZ Jurgen Klopp, ali jednostavno zbog renomea i svega sto se po ovoj ligi desava Zoran Zekic je bio vrlo vjerovatno zadnji trener takvog kalibra. Ne vjerujem da će se Fedja vratiti, Jakirovic cisto onako za usporerbu koji je level iznad Zeke i ostali treneri koji su bolji od Zeke takodjer ni u ludilu nece doc. S ovim smo dobili samo jedan veliki downgrade, otisao je covjek koji je gradio ekipu i dovodio igrace za jedan sistem, uigravao to sezonu i po, a sada ce na to njegovo doci, mogu sa sigurnoscu reci, losiji trener i takticki, o karakteru i mangupluku necu ni govoriti, sa Zoranom je to otislo. Hvala Zorane i sretno, spasio si se ove vukojebine i rupe bez dna.
Are you not entertained ?!

mosarajvosa83
Postovi: 10366
Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mosarajvosa83 » 06 avg 2025, 01:29

Tatamata1946 je napisao/la:
06 avg 2025, 00:54
broj6 je napisao/la:
06 avg 2025, 00:48
Beli98 je napisao/la:
06 avg 2025, 00:42

jel moguce sta lik napisa???? :shock:
Eto zamisli neko bi Zizovica prije nego Dudica, dokle nas pitarluk vodi hahahah. Onaj covjek pojavom vidis da nije sav svoj. Izbacili ga Andorci a poslije Vicine titule ja bih vodio ekipu s uspjehom. S Dudicem smo imali neku igru, daj sad da imamo i golove
Dudic je morao domace igrati u Zenici. Ako neko misli da su to bili normalni i posteni uslovi ne zna nista o nasoj ligi
Ma jest kazu to i ovi igraci Mornara i Klasvika,dusa nasa draga,nas Duduk.

Hordas1990
Postovi: 991
Pridružen/a: 13 maj 2025, 18:47
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Hordas1990 » 06 avg 2025, 01:29

benko21 je napisao/la:
06 avg 2025, 01:25
Hordas1990 je napisao/la:
06 avg 2025, 01:22
Ima li u lozi kakav trener da je slobodan Mirvicuuuuuuu

slika
homerovi pretuku dzeku muminovica i onda mu da 20 milja da ne prijavljuje nista
komedija :rol:
Sve Mirva moze da plati, sve ce veze da potegne, sta god treba, samo sudjenje normalno e to ne moze nikako da zavrsi, gdje ce se zamjeriti drugu Vicenzu :rol:

Pena
Postovi: 587
Pridružen/a: 30 jun 2023, 20:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pena » 06 avg 2025, 01:29

ErosViverosViv je napisao/la:
06 avg 2025, 01:14
Ovaj klub nam godisnje skrati zivot za 5 godina. Nikada ne razocara u tom segmentu.
Sto se nasikira u kasne sate.
Mislim da ovo sve ima neku pozadinu.
Ne kazem da je Zekic ekstra dobar nego me brine ko ce ga zamijeniti.
Zeka je dobar covjek, navikli smo na njeg i zao mi je, ko ce sad slusat nove demagogije 😀.

Avatar
H8Z7
Postovi: 7187
Pridružen/a: 12 okt 2022, 18:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la H8Z7 » 06 avg 2025, 01:30

BegovicRamiz je napisao/la:
06 avg 2025, 01:27
ss prenosi od srbijanskih medija da se agent Ljajica nalazi vec u Sarajevu
Kli.x pise da je Mirvic u Beogradu na pregovorima

u toku dana idu dvije objave na zvanicnoj
Zekic nije vise trener
nakon 2h ide Ljajic novi fudbaler
cisto da se malo zamaze situacija
Nemaš kuhara ali imaš dobre sastojke, eto to ti je tako. Sve više i više sumnjam u časne namjere Ismira Mirvića.
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene

L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!

mosarajvosa83
Postovi: 10366
Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mosarajvosa83 » 06 avg 2025, 01:31

Ove price o sistemu,trenerima ako neko sa ovim igracima koje imamo nije sposoban da igra neki sistem i da ima igru nek se odma ubije,sta hoce,kakve sisteme i igrace,da nece Mesija i Ronalda mozda i Jamala i Mbapea.

Avatar
Vrhbosnian
Postovi: 101
Pridružen/a: 09 avg 2022, 21:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Vrhbosnian » 06 avg 2025, 01:31

Nije mi se od početka sviđalo forsiranje formacije koje igra ZZ, tvrdoglavo držanje te formacije i nikad ne mijenjanje iste, bez obzira gubili, vodili itd, onda forsiranje igrača na neprirodnim pozicijama, i još dosta detalja vezanih za samu taktiku, koji su po meni donijeli premalo dobrih fudbalskih momenata i nikakvu dobru igru, niti generalno neku ideju u igri.
Međutim, što se tiče karaktera, samopouzdanja i nekog mangupluka, nikada boljeg lika na klupi nismo nismo imali i zbog toga mi je ekstremno krivo što se rastajemo ovako. Ako ništa drago mi je da klub nije donio moronski potez i otpustio ga, nego je išlo u obrnutom smjeru.
Nisam pametan šta dalje i ko bi mogao biti najbolja opcija za zamjenu. Trenutak je izuzetno nezgodan, ko god da se dovede neće proći pripreme niti će nešto specijalno moći dovesti sebi ciljanih pojačanja.
Helem, baš sam nekako polagao nadanja u ovu sezonu, kao nastavak stabilnosti, progresa, napredovanja. Prenaivno izgleda. :roll:

UltraNorth
Postovi: 73
Pridružen/a: 08 jul 2025, 19:20
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la UltraNorth » 06 avg 2025, 01:38

Samo znam da niko nije imao podršku kao on . Nikad se vise nije ulagalo kao sada dok je on trener bio . Opet ne želiš da ostaneš , hvala i doviđenja ! Sarajevo će biti sve drugo će proći !

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: DoktorXabaras, misstianopenaldo, Venom i 19 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []