FK Sarajevo
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
-
ajdohordas
- Postovi: 4428
- Pridružen/a: 25 jun 2015, 13:31
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ne valja Zekić a Žižović je odmor za oči...
Šta se sve neće pročitat ovdje, nevjerovatno...
Šta se sve neće pročitat ovdje, nevjerovatno...
Re: FK Sarajevo
@Vanja, mozes li nam ti napraviti anketu koga zelimo za novog trenera? Moj prijedlog bi bio da biramo izmedju dudic, husref, neki stranac ili eto ne znam ko je vise slobodan ili u opticaju. Da vidimo sta raja misli
Re: FK Sarajevo
vratiti Dudica jer covjek ima ovde nedovrsenog posla i otisao je jer je imao parmake u ekipi.
Nas covjek, igra dobar fudbal, zna ligu i nece traziti 15 novih igraca
Nas covjek, igra dobar fudbal, zna ligu i nece traziti 15 novih igraca
Re: FK Sarajevo
Evo letim da pobijem samoprozvane novinareHordas1990 je napisao/la: ↑04 avg 2025, 14:48Zar je bitno ko je objavio? Bavi se sadrzajem. Hajde pobij argumentovano ovaj tekst. Da cujemo???
Re: FK Sarajevo
Ako dovedu Dudica nek se ubiju
Re: FK Sarajevo
Zbog njihovog dizanja smo tu gdje jesmo. Čim sam vidio da Alispahić, Kreso i kompanija palamude po portalima znao sam da je jama iskopana. Već viđeno copy paste kada je Faruk javno rekao imamo mi naših ljudi ne trebaju nam stranci pred utakmicu Vasoski je poslije utakmice spakovao kofere. Bez obzira na sve koga god da dovedemo ovo je pet koraka u rikverc.roccosiffredi je napisao/la: ↑06 avg 2025, 00:54
Ovog treba otjerati, da spasimo klub dok se još spasiti može. Svaki njegov dan u klubu smo bliži tački bez povratka. HZ, BP, bivše legende, obični ljudi, čaršija, svi se moramo dići i ovog debelog debila otjerati. Dok još ima nade da spasimo klub koji nam je otet od ovog probisvijeta i spletkaroša.
Mi nikada odustati necemo...
Re: FK Sarajevo
Fuj fuj fuj. Ne pratim vise Sarajevo
Re: FK Sarajevo
Radnički je u Srbiji politički projekat koji je naravno povezan sa vladajućom strankom. Zvezda je pustila Radnički u toj utakmici da se Vojvodina ne bi plasirala u kvalifikacije, čime bi se ovaj klub dodatno ojačao po pitanji i finansija, što je kod njih manje bitno, ali ono što je važnije po pitanju igračkog kadra. Feđa nije za nas i daleko mu lijepa kuća bila.Lucas je napisao/la: ↑06 avg 2025, 02:13Imao je stvarno dosta pehova u prvom mandatu, iako je i on imao bisera (prešaltavanje na 3-5-2, nakon sto je razvalio u prve tri-četiri utakmice sa 4-2-3-1, Dzafic u špicu, Irfan Ramic desni bek, Avramovski zadnji vezni, Čatakovic desno krilo.....).Sada je tri godine iskusniji, fino se pokazao u jačoj ligi, razvalio Zvezdu 4:1, uzeo bodove Partizanu....a u Radnickom je stalno forsirao 4-2-3-1.MokraKifla je napisao/la: ↑06 avg 2025, 01:50Imam neki pozitivan osjecaj ako dodje dudic natrag mora se vratiti za sve promasaje ondaLucas je napisao/la: ↑06 avg 2025, 01:24
Dudic je poceo sa 4-2-3-1 (tri pobjede zaredom, Borac, Sloga, Posusje gol razlika 10:3), onda je i on poceo eksperimentisati, igrati 3-5-2. Sjeti se derbija na Grbavici kad smo vodili 2:0 do 90 minute i nismo pobjedili, ostavio Ćirjaka samog na zadnjem veznom. Doduše, imao je i problema sa povrjeđenim igračima, prodali mu Mujakica, iako mu se nije išlo, igranje u Zenici..... Haj znaj, mozda je i napustio Radnicki zbog nase ponude, tamo su ga molili da ostane.
Hajde, jos cemo vidjeti tokom današnjeg dana sta ce biti, ja se jos uvijek nadam vecem trenerskom imenu.
Re: FK Sarajevo
Trebao je još kojeg igrača otpisati i da mu se dovedu još 2-3 po želji pa onda da da otkaz, taman oko trećeg kola. Picketina.
Re: FK Sarajevo
E i jesmo prćija rahmeta mi…
Pa ko god dodje nek potpiše na godinu dana, svakako neće puno duže ostati.
Dodjes bez priprema krpiš se do zime kako znaš i umiješ, prodje zima, ugasi te Vico nekad u martu, naredno ljeto, pripreme, Evropa malo se oklizneš ne možeš proći objektivno jačeg, počne liga, ne možeš dobiti 7-8/0, digne se hajka i da si Capello moraš otić jer niko normalan ne bi trpio da mu polusvijet i novinarčići pritisak stvaraju svaki dan bez osnova. Da se čeka sekunda da te zakolju sa svih strana + interno ti barem 40% ljudi radi o glavi jer ne daš klošarima da biraju igrače.
A ja bi rekao na kraju, VI ŠTO DIŽETE MEDIJSKE HAJKE, **** VAM MAJKE!
Nadam se da slavite sad smećari novinarski i interni dušmani. Ovo i nije liga i klub za gospodina Zekića.
Hvala ti i oprosti nam!
Pa ko god dodje nek potpiše na godinu dana, svakako neće puno duže ostati.
Dodjes bez priprema krpiš se do zime kako znaš i umiješ, prodje zima, ugasi te Vico nekad u martu, naredno ljeto, pripreme, Evropa malo se oklizneš ne možeš proći objektivno jačeg, počne liga, ne možeš dobiti 7-8/0, digne se hajka i da si Capello moraš otić jer niko normalan ne bi trpio da mu polusvijet i novinarčići pritisak stvaraju svaki dan bez osnova. Da se čeka sekunda da te zakolju sa svih strana + interno ti barem 40% ljudi radi o glavi jer ne daš klošarima da biraju igrače.
A ja bi rekao na kraju, VI ŠTO DIŽETE MEDIJSKE HAJKE, **** VAM MAJKE!
Nadam se da slavite sad smećari novinarski i interni dušmani. Ovo i nije liga i klub za gospodina Zekića.
Hvala ti i oprosti nam!
Biti srcem vezan, u tome leži snaga!
Re: FK Sarajevo
Kakav si ti bijedni klošar i **** podmuklo štrumfovsko. Adžema zamijeni sa Zizovicem. Ionako su obojica pukli, a i ti si.Antikloc je napisao/la: ↑06 avg 2025, 06:23Neizmjerno sam sretan zbog odlaska ovog ublehasa sa klupeDavno je bilo vrijeme. Vrijeme je bilo od onog sramnog poraza protiv Sirokog na Kosevu,kada nas je prodao i predao. Iduce jutro je morao biti bivsi. Zasto nije,ne shvatam,no konacno se i ta nepravda ispravila.
Neka vas ne zavarava to sto je on 'dao ostavku' to je samo formulacija razlaza. Razlaza koji je bio neminovan.
Ko ce ga zamijeniti ? Ja bih volio pravog trenera,sposobnog,ambicioznog a ne nekog izgladnjelog jadnika sa biroa za nezaposlene. Volio bih trenera koji Sarajevo vidi kao stepenicu u karijeri,kao nacin napredovanja. Spreman garantovati rezultat ali i traziti da mu se da ekipa za to. Lika koji ce biti spreman popickarati se s Mirvicem oko pojacanja,kako prvi dan,tako i uvijek. No,znamo da od toga nema nista. Angazovace se neko trenutno dostupan. A dostupni su Dudic,Ivankovic,Zizovic.
Dudic nas je izbrukao u vrijeme svog prvog mandata,tesko izbrukao. Izbrukao se i u Radnickom. Dudic ima isti problem kao i Zekic. Pokusaj da u mahalskoj ligi,sa mahalskim igracima provode neke njihove fix zamisli taktika iz EPL i slicno. A to ne ide.Najnoviji primjer toga je tekma sa Craiovom,kada suludi Zekic igra visoki presing sa fizicki nespremnim igracima i kada igraci ispusu oko 60-e minute ,onda te protivnik filuje ko paprike. Ispravno i jedino moguce je procijeniti ali dobro procijeniti kakve igrace imas i koje su njihove mogucnosti i shodno tome postaviti igru. A za to treba znanje i iskustvo. A s tim je Dudic bio jako deficitaran ,prilikom boravka kod nas. Sad bi mogao biti malo bolji ali sumnjam.
Ostaju Ivankovic i Zizovic. Obojica su otjerani ko psi iz bivsih klubova. No,uprkos tome imaju nekih kvaliteta i rezultata iza sebe. Ivankovic djeluje pismenije ,no to znaci da je veliki demagog a drugo,sve sto je postigao,postigao je na krilima Beusa a mi u Sarajevu,Beusa nemamo. Zizovic je pravi mahalski trener,expert za nasu ligu. Ja sam za njega ,bio bi pravi odmor za oci i usi ,poslije ovih HR demagoga i ublehasa.
Mi nikada odustati necemo...
Re: FK Sarajevo
Jes glupo kad si upravu za Mirvica i kad na njegove gluposti upozoravas dugo unazad.
-
obrijanopile
- Postovi: 1158
- Pridružen/a: 10 mar 2021, 13:35
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
E, cuj Žižović

. Koji smo mi cirkus od kluba, a za sve je kriv Mirvic. Je li iko od vas misli da će iti jedan ozbiljan trener ikada doći da nas trenira? Nece! Svako ko drži do sebe i svog digniteta zna da nikada neće imati podršku od strane uprave, u slučaja krize rezultata, mahalski zakulusni radnji, koje su kod nas uobičajene, pokušaja dovodjenj u red igrače koji misli da je ovo njihova prcija. Sad na polusezoni ide tjeranje ovih igrača, koje nije doveo Zekuc, i to je covihek hiljadu puta ponovio, vec Mirvic I ekipa oko njega, pa isplate njima u kojima će se nalaziti razni menadzeri, prodaja Gulija, ako Bog da, što prije jer on je dao sto ima da da, i tu ugradjivanje. Koji ozbiljan trener bi ovo trpio? Mi smo seljački mentalitet, zaostali u svemu i takvi ćemo uvijek biti. E, za nas takve i jesu Žižovici, Dudici, Musemici i ti nigdje, nikada, dokazani treneri. Nama treba trener koji ce surovati sa upravom i raditi sta mu oni kažu. Očit primjer je dovođenje Ljajica, a nama kao suho zlato treba u21 igrac za prve ekipe. Ko je to smislio, pa "nas" vrli Mirvic. Zar nije malo čudno da je ostavka i informacija o Ljajicu izašla u vremenskoj razlici nekih dvadesetak minuta? Uvijek sam staja sa postovima uz upravu i trenere, cak napadao navijače, ali sad vidim da nekome nisu bitne titule i radost navijača, vec izvlačenje novca kroz transfere i isplate nakon raskida ugovora. Zao mi je sto sam postao svjestan da mi nikada nećemo biti ni blizu klub kao pojedini klubovi iz regiona, a cini mi se da za nekih desetak godina, nećemo biti ni blizu Zrinjskig. I da odmah znate, nije meni zao Zekica, zao mi je jer sam pomisli da smo krenuli naprijed i prestali sa mijenjanjem svake godine trenera i igračkog kadra. Mahala bili, mahala ostali i takvi cemo i nestati.
Zadnja izmjena: obrijanopile, dana/u 06 avg 2025, 08:09, ukupno mijenjano 1 put.
Evo i oni tebe selame!
-
ZmajOdBosne33
- Postovi: 95
- Pridružen/a: 06 jan 2025, 14:22
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Sve dok nama treneri budu otkaz dobijali zbog 2-3 poraza i ne zadrze se duze od godine. Nema hljeba ovdje i napretka. A tome svemu kumujemo i mi satro navijaci, jer imamo prevelika ocekivanja i u dosta situacija nas treba na zemlju spustiti realnost. I tako svake sezone. Uvijek ista prica i uvijek ista kuknjava, a nikad napredovati.
Re: FK Sarajevo
Cuj oprosti nam i hvala ti._weella_ je napisao/la: ↑06 avg 2025, 07:34E i jesmo prćija rahmeta mi…
Pa ko god dodje nek potpiše na godinu dana, svakako neće puno duže ostati.
Dodjes bez priprema krpiš se do zime kako znaš i umiješ, prodje zima, ugasi te Vico nekad u martu, naredno ljeto, pripreme, Evropa malo se oklizneš ne možeš proći objektivno jačeg, počne liga, ne možeš dobiti 7-8/0, digne se hajka i da si Capello moraš otić jer niko normalan ne bi trpio da mu polusvijet i novinarčići pritisak stvaraju svaki dan bez osnova. Da se čeka sekunda da te zakolju sa svih strana + interno ti barem 40% ljudi radi o glavi jer ne daš klošarima da biraju igrače.
A ja bi rekao na kraju, VI ŠTO DIŽETE MEDIJSKE HAJKE, **** VAM MAJKE!
Nadam se da slavite sad smećari novinarski i interni dušmani. Ovo i nije liga i klub za gospodina Zekića.
Hvala ti i oprosti nam!
Pa nije ga niko otjerao, sam je otisao ko pi*ka ! I za sta mu hvala ? Za 8 primljenih golova u dvije utakmice ? Nisam za njegov odlazak da me pogresno ne shvatis, ali napravite razliku izmedju, otisao sam i otjeran. Zekic je sam podvio rep a to cini razliku!
U novi boj ...
- Shategabri
- Postovi: 18990
- Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ako je tačno da dolazi Dudić i Ljajić, onda ovo nije od jučer.
Onda je Mirvić radio Zekiću iza leđa, time i neopoziva ostavka.
Jasno je da Mirvić hoće trenera kojem će on uređivati i transfer politiku i da moraju igrati određeni igrači.
Zekić nije taj sigurno. Mislim nije da nije uvažavao predsjednikove želje, eto vidjeli smo i zadnju utakmicu sa golmanom koji je na kraju bila kap koja je prelila čašu. Al očito dalje tako ne ide.
Jasno je i da s ovim sistemom nećemo do titule.
Pishaj ga, tako je kako je. Slavićemo kakav slučajni kup i rekordne transfere.
Onda je Mirvić radio Zekiću iza leđa, time i neopoziva ostavka.
Jasno je da Mirvić hoće trenera kojem će on uređivati i transfer politiku i da moraju igrati određeni igrači.
Zekić nije taj sigurno. Mislim nije da nije uvažavao predsjednikove želje, eto vidjeli smo i zadnju utakmicu sa golmanom koji je na kraju bila kap koja je prelila čašu. Al očito dalje tako ne ide.
Jasno je i da s ovim sistemom nećemo do titule.
Pishaj ga, tako je kako je. Slavićemo kakav slučajni kup i rekordne transfere.
Koševo Zapad
Re: FK Sarajevo
Moja želja je Pape, a realna opcija je Fedja. Mislim da je on tražio Ljajića i zajedno da dolaze. Ako krene rezultat, za mjesec dva imati će podršku svih nas. Ako zezne na početku, onda na zimu nova promjena..pa ja, to smo mi. 
Sad gledajući ponudu nama poznatih trenera, Fedja je napravio rezultat gdje je god bio osim kod nas. Imali smo tada neku i igru, mislim da bi novi update sa njim nakon par godina iskustva mogao ovu sezonu učiniti zanimljivom.
Sad gledajući ponudu nama poznatih trenera, Fedja je napravio rezultat gdje je god bio osim kod nas. Imali smo tada neku i igru, mislim da bi novi update sa njim nakon par godina iskustva mogao ovu sezonu učiniti zanimljivom.
-
Sarajevo_BiH
- Postovi: 120
- Pridružen/a: 03 jan 2009, 22:47
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
**** li te dudic a i ti njega. sam je birao te parmake, a najmanje je nas s obzirom da ne smije javno reci za koga navija, pickica obicna
- moj uzor-S.G
- Postovi: 4173
- Pridružen/a: 03 avg 2011, 12:54
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ne znam sta da kazem, napisem. Žao mi je, izgradio je neki odnos s nama bio, podrzavqli smo ga, voljeli ali sta je unutra bilo tesko cemo saznati. Jesu li ga igrači probušili, je li neko napravio neku analizu podvukao crtu i zaključio da nije to to. Ne znam, milion je pitanja u glavi. Krstina juce objava, vjerovatni spin s Ljaljicem, pa navece ostavka. Bio sam uvjeren da je on taj trener kojeg cemo istrpiti bar dvije godine. Nisam od onih koji ce pljunuti i kazati dosta je neću ići. Ići ću! Naše je da podrzavamo Klub, tribina ce sama shvatiti ko je bio upravu, koga treba zaboraviti ili koga tjerati.

