FK Sarajevo
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
Re: FK Sarajevo
J.ebem emirate Ivaylo Petev jedan je od nas.ErosViverosViv je napisao/la: ↑06 avg 2025, 20:27I Zekić je tek potpisao ugovorSurreal je napisao/la: ↑06 avg 2025, 20:25Kako Petev, čovjek haman tek potpisao za ovaj klub iz UAEErosViverosViv je napisao/la: ↑06 avg 2025, 20:21
Spominje se, menadžeri nude na sve strane, vjerujem da u klubu nema mira od sinoć.
Sva imena koja se spominju, osim feđe, imaju mnogo ozbiljniji CV od Zekića.
Samo neka Ljajić potpiše, ovoj ekipi trener neće ni trebati, nek sami igraju.![]()
Al' sad realno, teško da šta bude od toga, čovjek je prekjučer preuzeo ekipu.
Re: FK Sarajevo
In Babuka we trust!Maroon1946 je napisao/la: ↑06 avg 2025, 20:31I nađu se ljudi koji sumnjaju u namjere Ismira... puna podrška predsjedničeNove informacije tiču se finansijskih detalja saradnje Sarajeva i Ljajića, a **** iz izvora bliskih nogometašu saznaje da će 33-godišnji nogometaš na Koševu zarađivati 600.000 eura godišnje neto, što je debelo preko milion KM.
To je potpuno nestvaran iznos za bh. uslove te će Ljajić definitivno postati najplaćeniji igrač koji ikada igrao na našim terenima.![]()
"Znaš kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijaš za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Želju. Hvala Bogu ja nisam među njima". Dino Merlin
Re: FK Sarajevo
Ma mi Ismira nismo ni zasluzili.Maroon1946 je napisao/la: ↑06 avg 2025, 20:31I nađu se ljudi koji sumnjaju u namjere Ismira... puna podrška predsjedničeNove informacije tiču se finansijskih detalja saradnje Sarajeva i Ljajića, a **** iz izvora bliskih nogometašu saznaje da će 33-godišnji nogometaš na Koševu zarađivati 600.000 eura godišnje neto, što je debelo preko milion KM.
To je potpuno nestvaran iznos za bh. uslove te će Ljajić definitivno postati najplaćeniji igrač koji ikada igrao na našim terenima.![]()
Re: FK Sarajevo
Ma nama nikad nije dosadno to je jedina cinjenica.
Zekicu hvala za sve, ali ni ti je đaba radio, a ni ti ga ce se ko sjecati nakon 3 vezane pobjede.
Zekicu hvala za sve, ali ni ti je đaba radio, a ni ti ga ce se ko sjecati nakon 3 vezane pobjede.
-
Hordas1990
- Postovi: 991
- Pridružen/a: 13 maj 2025, 18:47
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
amypitar je napisao/la: ↑06 avg 2025, 20:44Ma mi Ismira nismo ni zasluzili.Maroon1946 je napisao/la: ↑06 avg 2025, 20:31I nađu se ljudi koji sumnjaju u namjere Ismira... puna podrška predsjedničeNove informacije tiču se finansijskih detalja saradnje Sarajeva i Ljajića, a **** iz izvora bliskih nogometašu saznaje da će 33-godišnji nogometaš na Koševu zarađivati 600.000 eura godišnje neto, što je debelo preko milion KM.
To je potpuno nestvaran iznos za bh. uslove te će Ljajić definitivno postati najplaćeniji igrač koji ikada igrao na našim terenima.![]()

Re: FK Sarajevo
The saddest thing in life is wasted talent.
-
laznokrilo
- Postovi: 70
- Pridružen/a: 08 jul 2025, 10:34
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Husref Musemic,Silvio Cabraja i Mislav Karoglan su navodno jedni od glavnih kandidata za novu poziciju sefa strucnog staba.
Re: FK Sarajevo
Nije Hišma. Krivi smo mi što smo ih pustili.
Re: FK Sarajevo
Jok dajte da nam haver od mahača iz mostara ugledni menager Buljić stefo dovede koga... Zna mahač kako se to radi, haveri su
Podrska mirvicu, dobro nam dosao Ljajke sine sandzački!
Podrska mirvicu, dobro nam dosao Ljajke sine sandzački!
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli
-
bhfanatic14
- Postovi: 5996
- Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Musemic 
5 koraka nazad u kamena doba. Dudic isto tako, presluso ga mornar i klaksvik 
Zeka majstore 
SAVEZ NAPOLJE ! ! ! NSBIH = 0% fudbal 100% kriminal
Stadion Koševo
Stadion Koševo
Re: FK Sarajevo
Cudo onaj NazorUso iz Čuništa nije napisao, da Husrefa treba obavezno vratiti.
Re: FK Sarajevo
Kakav si mi bipolarni ? Ima li kapitalaca ?
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC
Re: FK Sarajevo
Bice ovo bolje nego sto ocekujemo, uvjeren sam. 
kad sa sjevera pjesmu čuješ ti, dole na terenu srce ostavi..
- GianlucaPagliuca71
- Postovi: 418
- Pridružen/a: 24 sep 2024, 18:18
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Čabraja je jedini potencijal ali vodio je male klubove. Karoglan smiješan. Husrefa ne treba komentarisati
Svi u napad jedan je Hase!
ZZ !
ZZ !
Re: FK Sarajevo
Ljajic ispred Mamasa i Elezija, Kyeremeh i Guli na krilima, Mlinaric u špicu, da prste poližeš
Samo se bojim, kako ce svlačionica reagovati na Ljajicevu platu, jer znam da imamo nekoliko igraca vrlo izraženog ega. Takav problem je Zvezda imala u prvom mandatu Milojevica, domaci nisu bas najbolje prihvatili strane kapitalce sa ogromnim ugovorima.
Re: FK Sarajevo
Cabraja je dobar trener, ali je vodio Lokomotivu koja je razvojni klub za mlade igrace, sto mi i nismo. Karoglan cirkus.GianlucaPagliuca71 je napisao/la: ↑06 avg 2025, 21:19Čabraja je jedini potencijal ali vodio je male klubove. Karoglan smiješan. Husrefa ne treba komentarisati
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.

