FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koju poziciju će zauzeti FKS na kraju ove sezone?

Prvaci
46
11%
Drugi
42
10%
Treći
138
34%
Četvrti
76
19%
Peti
34
8%
Šesti
17
4%
Sedmi
6
1%
Osmi
15
4%
Ispadamo iz lige
36
9%
 
Ukupno glasova: 410

Avatar
ErosViverosViv
Postovi: 3377
Pridružen/a: 05 sep 2024, 19:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ErosViverosViv » 07 avg 2025, 08:35

napoleon72 je napisao/la:
07 avg 2025, 08:21
Poslije odlaska svakog trenera idu analize kako nije nikad ni valjao. :rol:

Da mi nije mrsko sad bih vratio postove poslije odlaska Rozmana. Trener za djecu, statisticar, kompjuteras, nema osjecaj za igru, Zeka je mangup, igrao je fudbal, zna kako to ide, bolji duplo... na kraju prodjose maltene isto, u 5 deka. Zekic jest uzeo kup al su Rozmana vise klali realno.
Sta si mogao reci za trenera koji je konacno dosao nakon sto se 18 zima povezivao s nama, previsoko misljenje ljudi imali i precijenili ga. Na kraju, najgori moguci scenario, naravno da ces popljuvati.
Covjek stavi ruku na grb i povede navijanje, ovdje atmosfera kao da je osvojio ligu prvaka. Treba prestati pricati o njemu.

Avatar
napoleon72
Postovi: 7134
Pridružen/a: 04 jul 2019, 12:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la napoleon72 » 07 avg 2025, 08:37

ErosViverosViv je napisao/la:
07 avg 2025, 08:35
napoleon72 je napisao/la:
07 avg 2025, 08:21
Poslije odlaska svakog trenera idu analize kako nije nikad ni valjao. :rol:

Da mi nije mrsko sad bih vratio postove poslije odlaska Rozmana. Trener za djecu, statisticar, kompjuteras, nema osjecaj za igru, Zeka je mangup, igrao je fudbal, zna kako to ide, bolji duplo... na kraju prodjose maltene isto, u 5 deka. Zekic jest uzeo kup al su Rozmana vise klali realno.
Sta si mogao reci za trenera koji je konacno dosao nakon sto se 18 zima povezivao s nama, previsoko misljenje ljudi imali i precijenili ga. Na kraju, najgori moguci scenario, naravno da ces popljuvati.
Covjek stavi ruku na grb i povede navijanje, ovdje atmosfera kao da je osvojio ligu prvaka. Treba prestati pricati o njemu.
Ma iza nas je svakako al mi smijesno kako se nakon svakog otkaza jave strucnjaci da kazu kako su svi znali da nikad nije ni valjao.
GRMI SA SJEVERA!
1946

Sumnja ubija više snova, nego što će neuspjeh ikada.

Lucas
Postovi: 4858
Pridružen/a: 20 apr 2022, 20:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lucas » 07 avg 2025, 08:39

Najjače Sarajevo od 1967, definitivno.Ja još ne mogu da vjerujem, da ce Ljajić za nas potpisati, previše mi dobro, da bude istinito.Nadam se da ce Mirvić i u naredna dva prelazna roka odrješiti kesu za ovakve igrace i napraviti tim za prolazak prvog pretkola Lige prvaka.Šta znače strani kapitalci, najbolje se vidjelo sinoc na primjeru Zvezde protiv Lecha.
Ovaj sastav je jači od finog broja klubova, koji ce igrati grupnu fazu EL/KL


slika
Zadnja izmjena: Lucas, dana/u 07 avg 2025, 08:40, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Pitar6785
Postovi: 8137
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 07 avg 2025, 08:39

Naj jaca je ova kad rece za mulalica kako kupi nepostojece mrve.

I tare sto rukavom

boki86
Postovi: 5128
Pridružen/a: 17 okt 2022, 11:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la boki86 » 07 avg 2025, 08:45

Lucas je napisao/la:
07 avg 2025, 00:49
Posejdon je napisao/la:
06 avg 2025, 23:36
Što se mene tiče može Ivaylo, nije **** tip kao Zeka, ali gospodin sa znanjem koji radi na sebi. Moderan pristup fudbalu, zna naš jezik, raja ga je u BiH zavolila jer je lik fakat ljudina, a i on je zavolio nas. Sjećam se da je u jednom intervjuu govorio da je na njega najveći utjecaj ostavio Unai Emery i da njegove seminare redovno posjećuje. Opet, ne znam da li je to izvodiva opcija, tek je preuzeo ovaj tim, ali danas se u fudbalu sa lovom sve može desiti.
Racunaj da bi Obuca bio prvi pomocnik, jer se znaju iz Bugarske, jedno vrijeme zajedno igrali. Dok je Petev bio selektor, nisu izlazili iz Huremove kafane, znaci mahala bi 100 % bila u klubu.
Nema veze, nije ni zekic izlazio iz muharemovica

propoklopac
Postovi: 723
Pridružen/a: 16 jun 2021, 09:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la propoklopac » 07 avg 2025, 08:47

BANIC
BEGAN RISTOVSKI TURDA MUJAKIĆ

JATTA

KEREMEH ELEZI(ĐORĐEVIĆ) MLINARIĆ

ADEM
GULI
Zadnja izmjena: propoklopac, dana/u 07 avg 2025, 09:02, ukupno mijenjano 1 put.

HyperOS
Postovi: 813
Pridružen/a: 01 mar 2025, 18:35
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la HyperOS » 07 avg 2025, 08:50

Samozdravlje je napisao/la:
06 avg 2025, 22:50
Ako je razlog "ostavke" ZZ to sto je htio klupirati Guliashvili-a, onda smo napravili gresku. Guliashvili jeste jako dobar igrac, vise
bio, nego sto je trenutno njegov doprinos. Jesmo li Kup uzeli bez njega, a sa ZZ. Ozbiljan klub(a FKS , to jeste) uvijek treba stati
uz trenera. Trener koji je imao toliko pehova oko povreda, osvoio Kup i svi ste ga u zvijezde ukivali. Na onakav nacin dobiti:
Borac, Zrinjski i SB nije malo. Titulu zbog "vise sile" nije mogao osvojiti, a i tih povreda.
Da ovaj remi najvise ide na dusu ZZ, ali i do igraca je. Mozda je Guliashvili "zlatna koka", ali do $$$$ je vjv daleko (mozda i ne).
Sto ga ne zabi ili asisitira Guliashvili protiv Radnika. Svaki, ali svaki prekid on izvodi. Slobodnjak u prv. pol. kao stvoren za
Kupresaka on izvodi. Prekid is lijeve i desne strane, bez obzira na distancu, kornere...
Guliashvili jeste igracina za ovu ligu, ali jedan gol u 3 utakmice ??
Mozda nisam kompetentan, ali igrali smo lijep fudbal pod palicom ZZ. Da utisak je samo 60 min., ali realno i nije imao nekog
izbora na klupi. Elezi, Djordjevic nespremni, Turkes nam nije trebao 60 min, ulaskom se i nije nesto snasao(da asist.).
Sa ZZ i Ljajicem bi bili top. ZZ je neopravdano otisao, ako je razlog klupiranje igraca. Mozda je nesto drugo, onda je druga prica.

Ps. Moje misljenje, a ono kao i dupe, svak ga ima.
Ovako se to rjesava, a ne otkazom.


https://www.facebook.com/share/v/1C62jrY4cj/

Sazg
Postovi: 461
Pridružen/a: 11 apr 2023, 20:35
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sazg » 07 avg 2025, 08:51

eccehomo je napisao/la:
07 avg 2025, 08:23
luckystrike je napisao/la:
06 avg 2025, 19:11
Za starije generacije šmeker je lafac, i šmeka trebe.

Za tik tok degeneracije...
Ti garant nisi iz Sa čim tako kontam.
Šmeker je vazda bio cinkaroš
Predlažem da popustimo i Zekića i Ljajića dok se ne utvrdi jel šmeker lafac ili cinkaroš 😊😊😊.

Ako gledate Sarajevaki sleng šmeker je šupak koji šemka raju muriji, starcima, razrednicima.
Ako gledate Beogradski sleng šmeker jeb lafac, yebač, mangup. Imate film “Šmeker”, snimljen u Beogradu 80 ih godina, koji oslikava sve gore navedeno.
Eh sad da li je @luckystrike iz Sarajeva, to je tema za sebe 😂😂😂.

Avatar
napoleon72
Postovi: 7134
Pridružen/a: 04 jul 2019, 12:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la napoleon72 » 07 avg 2025, 08:55

Lucas je napisao/la:
07 avg 2025, 08:39
Najjače Sarajevo od 1967, definitivno.Ja još ne mogu da vjerujem, da ce Ljajić za nas potpisati, previše mi dobro, da bude istinito.Nadam se da ce Mirvić i u naredna dva prelazna roka odrješiti kesu za ovakve igrace i napraviti tim za prolazak prvog pretkola Lige prvaka.Šta znače strani kapitalci, najbolje se vidjelo sinoc na primjeru Zvezde protiv Lecha.
Ovaj sastav je jači od finog broja klubova, koji ce igrati grupnu fazu EL/KL


slika
Zanimljivo da ti koji ne volis izmisljanje pozicija ovdje guras Guliashvilija na neprirodnu poziciju. :lol:

U karijeri je najmanje igrao lijevo krilo i statisticki je daleko najslabiji na toj poziciji (27 utakmica, 2 gola, 4 asistencije). I ovdje ti fali Jatta u sredini i fali u21 igrac.

Sudeci po kvaliteti rostera i pravilima koje moramo ispostovat, najvise potencijala bismo imali sa 442 romb formacijom. Jatta kao DMF, ispred Elezi i Krdzalic, Ljajic AMF, napad Mlinaric i Turkes/Butic/Guliashvili ako se ne proda. Ili 343 gdje bi Ljajic igrao lijevo krilo koje je igrao podjednako cesto i dobro kao i AMF. Tu bi mogao Mujkic bit treci stoper kao u21 opcija a sredina Elezi i Jatta.
GRMI SA SJEVERA!
1946

Sumnja ubija više snova, nego što će neuspjeh ikada.

HyperOS
Postovi: 813
Pridružen/a: 01 mar 2025, 18:35
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la HyperOS » 07 avg 2025, 08:55

mosarajvosa83 je napisao/la:
07 avg 2025, 00:06
Evo kod ovog Marijana kazu da mu se dala podrska medjutim dao ostavku,sad kome vjerovat Bog samo zna.
Ma tebi cemo vjerovati, samo reci.

Lucas
Postovi: 4858
Pridružen/a: 20 apr 2022, 20:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lucas » 07 avg 2025, 09:03

napoleon72 je napisao/la:
07 avg 2025, 08:55
Lucas je napisao/la:
07 avg 2025, 08:39
Najjače Sarajevo od 1967, definitivno.Ja još ne mogu da vjerujem, da ce Ljajić za nas potpisati, previše mi dobro, da bude istinito.Nadam se da ce Mirvić i u naredna dva prelazna roka odrješiti kesu za ovakve igrace i napraviti tim za prolazak prvog pretkola Lige prvaka.Šta znače strani kapitalci, najbolje se vidjelo sinoc na primjeru Zvezde protiv Lecha.
Ovaj sastav je jači od finog broja klubova, koji ce igrati grupnu fazu EL/KL


slika
Zanimljivo da ti koji ne volis izmisljanje pozicija ovdje guras Guliashvilija na neprirodnu poziciju. :lol:

U karijeri je najmanje igrao lijevo krilo i statisticki je daleko najslabiji na toj poziciji (27 utakmica, 2 gola, 4 asistencije). I ovdje ti fali Jatta u sredini i fali u21 igrac.

Sudeci po kvaliteti rostera i pravilima koje moramo ispostovat, najvise potencijala bismo imali sa 442 romb formacijom. Jatta kao DMF, ispred Elezi i Krdzalic, Ljajic AMF, napad Mlinaric i Turkes/Butic/Guliashvili ako se ne proda. Ili 343 gdje bi Ljajic igrao lijevo krilo koje je igrao podjednako cesto i dobro kao i AMF. Tu bi mogao Mujkic bit treci stoper kao u21 opcija a sredina Elezi i Jatta.
Ma ovo je od igraca iz trenutnog rostera, Guli lijevo, jer mi nešto žao Keru staviti na klupu, drag mi je :D .Sigurno ce se tu dosta toga promjeniti do sljedeceg ljeta, ali vec treba polako gledati unaprijed, jer se dolaskom Ljajića grudva zakotrljala i klub pokazuje ambicije za iskorak.Mislim da ovom sastavu titula ne može izmaci, da ne znam kakvo suđenje budemo imali.

Avatar
OldTownDistrict
Postovi: 1634
Pridružen/a: 04 okt 2023, 10:14
Lokacija: Maršala Tita 38b
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la OldTownDistrict » 07 avg 2025, 09:08

Sazg je napisao/la:
07 avg 2025, 08:51
eccehomo je napisao/la:
07 avg 2025, 08:23
luckystrike je napisao/la:
06 avg 2025, 19:11
Za starije generacije šmeker je lafac, i šmeka trebe.

Za tik tok degeneracije...
Ti garant nisi iz Sa čim tako kontam.
Šmeker je vazda bio cinkaroš
Predlažem da popustimo i Zekića i Ljajića dok se ne utvrdi jel šmeker lafac ili cinkaroš 😊😊😊.

Ako gledate Sarajevaki sleng šmeker je šupak koji šemka raju muriji, starcima, razrednicima.
Ako gledate Beogradski sleng šmeker jeb lafac, yebač, mangup. Imate film “Šmeker”, snimljen u Beogradu 80 ih godina, koji oslikava sve gore navedeno.
Eh sad da li je @luckystrike iz Sarajeva, to je tema za sebe 😂😂😂.
Izasao film Rane i ovdje propricaju srpskim, radio-televizije pocele hrvatskim… bosanskim ili sarajevskim malo ko vise zna sta je sta i ko od lingvistike. Bez opravdanja o licnoj svjesti korijena i historije, ali kako ce pogotovo mlada raja i znati kad najgora familija u historiji BiH vladala 30 godina pa se nije bavila kulturom, jezikom, historijom, historijom prije osmanlija… drzavom.

Nego, novi dan novi stres, bordo jutro ja te volim Saraj’vo :salut:
"Nemam vremena da se vise bavim Zeljom, a dok investitor ne udje ne interesuje me vise ni kad ni s kim igra" - NoDi80

Avatar
ronaldo99
Postovi: 18857
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ronaldo99 » 07 avg 2025, 09:16

Lucas je napisao/la:
07 avg 2025, 08:39
Najjače Sarajevo od 1967, definitivno.Ja još ne mogu da vjerujem, da ce Ljajić za nas potpisati, previše mi dobro, da bude istinito.Nadam se da ce Mirvić i u naredna dva prelazna roka odrješiti kesu za ovakve igrace i napraviti tim za prolazak prvog pretkola Lige prvaka.Šta znače strani kapitalci, najbolje se vidjelo sinoc na primjeru Zvezde protiv Lecha.
Ovaj sastav je jači od finog broja klubova, koji ce igrati grupnu fazu EL/KL


slika
A ko ti je ovdje U21? To glupo pravilo samo kod nas ima

johntravolta123
Postovi: 1665
Pridružen/a: 16 maj 2019, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la johntravolta123 » 07 avg 2025, 09:16

Ljajic nema brzine vise za krila
Njega treba koristit samo na AMF

boki86
Postovi: 5128
Pridružen/a: 17 okt 2022, 11:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la boki86 » 07 avg 2025, 09:17

Sazg je napisao/la:
07 avg 2025, 08:51
eccehomo je napisao/la:
07 avg 2025, 08:23
luckystrike je napisao/la:
06 avg 2025, 19:11
Za starije generacije šmeker je lafac, i šmeka trebe.

Za tik tok degeneracije...
Ti garant nisi iz Sa čim tako kontam.
Šmeker je vazda bio cinkaroš
Predlažem da popustimo i Zekića i Ljajića dok se ne utvrdi jel šmeker lafac ili cinkaroš 😊😊😊.

Ako gledate Sarajevaki sleng šmeker je šupak koji šemka raju muriji, starcima, razrednicima.
Ako gledate Beogradski sleng šmeker jeb lafac, yebač, mangup. Imate film “Šmeker”, snimljen u Beogradu 80 ih godina, koji oslikava sve gore navedeno.
Eh sad da li je @luckystrike iz Sarajeva, to je tema za sebe 😂😂😂.
Lucky je onda beogradjanin :kafa:

rimljanin90
Postovi: 1032
Pridružen/a: 27 apr 2025, 18:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la rimljanin90 » 07 avg 2025, 09:17

Jesam se nagledo glupih prijedloga za formaciju...

laznokrilo
Postovi: 70
Pridružen/a: 08 jul 2025, 10:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la laznokrilo » 07 avg 2025, 09:19

ronaldo99 je napisao/la:
07 avg 2025, 09:16
Lucas je napisao/la:
07 avg 2025, 08:39
Najjače Sarajevo od 1967, definitivno.Ja još ne mogu da vjerujem, da ce Ljajić za nas potpisati, previše mi dobro, da bude istinito.Nadam se da ce Mirvić i u naredna dva prelazna roka odrješiti kesu za ovakve igrace i napraviti tim za prolazak prvog pretkola Lige prvaka.Šta znače strani kapitalci, najbolje se vidjelo sinoc na primjeru Zvezde protiv Lecha.
Ovaj sastav je jači od finog broja klubova, koji ce igrati grupnu fazu EL/KL


slika
A ko ti je ovdje U21? To glupo pravilo samo kod nas ima
Ma glupo pravilo do neba,vecina tih igraca koja se pokazu igraju za Hrvatsku reprezentaciju i imamo x takvih primjera,samo Hrvatskoj cinimo uslugu.

Avatar
Pitar6785
Postovi: 8137
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 07 avg 2025, 09:27

Jos 3 Adema da dovedes moze titula izmac, mnogo faktora los trener, povrede, klanovi, stvari koje se desavaju u nogomet.

Drugo, VICO ZELJKOVIC, dali ste vidjeli izjavu Misimovica za start koji jeste bio za crveni, sudija suspendovan, za go iz offsida koji je utjecao na rezultat. Ponovo se ogradjujem crveni karton je bio i sudija je trebao bit kaznjen i nekaje kaznjen, na kosevu je linija kriva ko vrbas i zato je trebo var sudija da bude kaznjen..

Podrska dodiku od presjednika borca, direktno mjesanje sporta i politike.

E sad posle prespavane noci, nekako nebi vise dovodio trenere kao sto je zekic, mislim covjek ima znanje i po meni najbolji trener ikad sto je nas vodio (od 1995 godine), al sad vracajuci film i ono kako je na prvoj preskonferenci nekako se ponasao kao da je njega neko nasilu doveo, nemam ja elans zivaca vremena da ja biram igrace onda nekako osjecao sam da je ljut sam na sebe sto je tu, i nekako zvucalo je da ce se ovo desit.. postavlja se kao da je veci bitni od kluba.

Ko god bio trener, sd mirvic ko god da pregovara, mora postavit ova tri amadmana aneksa

Prvi, nema price kako on nije selektiro igracki kadar, kako treba vremena da se upozna sa deckim, kako treba par prelavi rokova itd itd.

Izricito mora se naglasit 3 dupla kruna je jedini cilj

Bilo sta od ovog nebudel se govorilo odma odkaz ba stetu trenera..

Posto, imamo 35 kola do kraja, imamo jak roster, al i roster koji se mora kandzijat, mozda bi HUSREF bio najbolja opcija.

Zna ligu, seljacina je sto treba ovim igracima, a zna nesto i o fudbalu..

Mekusac dobrica je nesto sto netreba rosteru..

Naravno ko god bio trener formacija 3-5-2 mora bit primarna

ŠTA_JE
Postovi: 1767
Pridružen/a: 17 avg 2009, 18:53
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ŠTA_JE » 07 avg 2025, 09:29

Ko je to rekao i na koji nacin argumentovao da ono nije bio ofsajd? I zasto mi OPET to prihvatamo tek tako?!

Tatamata1946
Postovi: 2547
Pridružen/a: 09 dec 2019, 11:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Tatamata1946 » 07 avg 2025, 09:32

ErosViverosViv je napisao/la:
07 avg 2025, 07:53
10.Skoro je napisao/la:
07 avg 2025, 07:33
ErosViverosViv je napisao/la:
07 avg 2025, 06:55
Mnogo ljepse jutro nego prethodno :D
Zbog? Meni je muka kao da mi je neko umro. Svjestan sam da je rezultatski moglo bolje ali jednostavno taj Zekić mi je legao pojavom i vjerovao sam da će napraviti nešto veće pa možda i taj famozni iskorak. Vidio sam da imamo igru malo nam je falilo ali nažalost nećemo nikad saznati šta bi bilo da je ostao i da li sam imao pravo. Koga god da dovedemo korak je u nazad jer jednostavno opet ide selekcija, adaptacija i ostale faze koje su prirodne.
Otisao, nije otjeran.
Ostavio nas na cjedilu nakon sto smo milione ulozili u njegove igrace.
Jedino redari nisu bili po njegovom izboru. I opet nista nije napravio, naprotiv obrukao nas historijski. I opet podrsku dobio.
Kasnije kad predsjednik hoce da ne klupiras jednog igraca, dignes nos i odes ko neko dijete.

Covjek je bivsi, dovidjenja prijatno. Da smo barem znali prije sezone da ce otici pa na vrijeme da reagujemo, ovsko nas vise izyebo nego jesic.

Uzivaj bordo nacijo, danas potpisuje najvece pojacanje u historiji lige i to u top formi!
Tako je, trebao je otici prije evrope i priprema. Sad nas je zezno postenski ali iscupacemo se mi i iz ovoga

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 26 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []