FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koju poziciju će zauzeti FKS na kraju ove sezone?

Prvaci
46
11%
Drugi
42
10%
Treći
138
34%
Četvrti
76
19%
Peti
34
8%
Šesti
17
4%
Sedmi
6
1%
Osmi
15
4%
Ispadamo iz lige
36
9%
 
Ukupno glasova: 410

Avatar
ledesma
Postovi: 5768
Pridružen/a: 28 feb 2016, 14:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ledesma » 07 avg 2025, 09:33

Još kad bi doveli Pjanića i lijevog beka, gorilo bi svee
"Znaš kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijaš za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Želju. Hvala Bogu ja nisam među njima". Dino Merlin

Avatar
Fudo
Postovi: 5312
Pridružen/a: 07 sep 2009, 10:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Fudo » 07 avg 2025, 09:36

Jaci tim nije igrao na pasnjacim Bhpl.
BordoCrvena...Fk.Sarajevo i Liverpool

bosnas_
Postovi: 4447
Pridružen/a: 02 avg 2008, 01:50
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bosnas_ » 07 avg 2025, 09:37

Pusic ili Petev, oba trenera odlicna, sad koliko je to realno ne znam.
Kako god, puno je lijepih vijesti koji dolaze i koji ce doci iz kluba. Samo da vise šarne Ljajic, jos uvijek ne mogu vjerovato da takvo igračko ime dolazi u ovu ligu.. ogroman je to podvig, samo da se obistini i da stavi svoj potpis na ugovor.
Sarajevo ima fenomenalnu ekipu, usudit ću se reći nikad jaču, samo da se Mamas oporavi, i da se sve to fino uigra i poslozi, plus Gojković kad se vrati, biće to top ekipa na proljeće aBd. Ako se sad ne osvoji titula ne znam kad će, jer liga iako nikad nije bila jača, konkurenti za titulu su ipak nesto slabiji nego prosle sezone, a mi mnogo mnogo jači..

Avatar
luckystrike
Postovi: 3246
Pridružen/a: 19 okt 2023, 10:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la luckystrike » 07 avg 2025, 09:44

Sazg je napisao/la:
07 avg 2025, 08:51
eccehomo je napisao/la:
07 avg 2025, 08:23
luckystrike je napisao/la:
06 avg 2025, 19:11
Za starije generacije šmeker je lafac, i šmeka trebe.

Za tik tok degeneracije...
Ti garant nisi iz Sa čim tako kontam.
Šmeker je vazda bio cinkaroš
Predlažem da popustimo i Zekića i Ljajića dok se ne utvrdi jel šmeker lafac ili cinkaroš 😊😊😊.

Ako gledate Sarajevaki sleng šmeker je šupak koji šemka raju muriji, starcima, razrednicima.
Ako gledate Beogradski sleng šmeker jeb lafac, yebač, mangup. Imate film “Šmeker”, snimljen u Beogradu 80 ih godina, koji oslikava sve gore navedeno.
Eh sad da li je @luckystrike iz Sarajeva, to je tema za sebe 😂😂😂.
Po babi iz Žepe po materi iz Žepča 😂

Neko je napisao da je Zoran šmeker, drugi ga pitao koga je to cinkao :D

Ja sam samo iz najbolje, drugarske i građanske namjere napomenuo da šmeker može značiti i lafac i frajer, a došli smo do toga da se moram pravdati da nisam iz Bg-a iako znam da je pomenuti film režirao Zoran Amar a glumio Laušević :urnebes:

Avatar
Oikamid
Postovi: 2827
Pridružen/a: 11 feb 2018, 00:48

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Oikamid » 07 avg 2025, 09:45

Ako ne bude nekih drastičnih promjena danas, Husref je novi trener.

Avatar
luckystrike
Postovi: 3246
Pridružen/a: 19 okt 2023, 10:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la luckystrike » 07 avg 2025, 09:47

boki86 je napisao/la:
07 avg 2025, 09:17
Lucky je onda beogradjanin :kafa:
De si bre boki brate?!

Avatar
nokee
Postovi: 3511
Pridružen/a: 10 feb 2012, 22:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la nokee » 07 avg 2025, 09:48

Oikamid je napisao/la:
07 avg 2025, 09:45
Ako ne bude nekih drastičnih promjena danas, Husref je novi trener.
Ma ubjedljivo najbolje rijesenje za nas. Ni za milimetra nismo za bolje od toga. Repuha za pomocnika i opleti... Sta ja znam! Sta je tu je!

Avatar
Maroon1946
Postovi: 2001
Pridružen/a: 11 mar 2024, 12:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Maroon1946 » 07 avg 2025, 09:50

slika

:kafa:

Lucas
Postovi: 4857
Pridružen/a: 20 apr 2022, 20:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lucas » 07 avg 2025, 09:52

Bit ce neprocjenjivo vidjeti, kako Abdulah Oruč na treningu daje savjete Ljajiću i Ristovskom.

boki86
Postovi: 5123
Pridružen/a: 17 okt 2022, 11:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la boki86 » 07 avg 2025, 09:53

luckystrike je napisao/la:
07 avg 2025, 09:47
boki86 je napisao/la:
07 avg 2025, 09:17
Lucky je onda beogradjanin :kafa:
De si bre boki brate?!
Ne daj se tebra, keve ti :D

Avatar
Pendulum
Postovi: 5304
Pridružen/a: 14 jun 2024, 23:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pendulum » 07 avg 2025, 09:55

nokee je napisao/la:
07 avg 2025, 09:48
Oikamid je napisao/la:
07 avg 2025, 09:45
Ako ne bude nekih drastičnih promjena danas, Husref je novi trener.
Ma ubjedljivo najbolje rijesenje za nas. Ni za milimetra nismo za bolje od toga. Repuha za pomocnika i opleti... Sta ja znam! Sta je tu je!
Oikamid, nadam se da trolaš. :roll:
Postao/la 19vendetta87 » 14 sep 2024, 22:48

Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)

boki86
Postovi: 5123
Pridružen/a: 17 okt 2022, 11:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la boki86 » 07 avg 2025, 09:56

bosnas_ je napisao/la:
07 avg 2025, 09:37
Pusic ili Petev, oba trenera odlicna, sad koliko je to realno ne znam.
Kako god, puno je lijepih vijesti koji dolaze i koji ce doci iz kluba. Samo da vise šarne Ljajic, jos uvijek ne mogu vjerovato da takvo igračko ime dolazi u ovu ligu.. ogroman je to podvig, samo da se obistini i da stavi svoj potpis na ugovor.
Sarajevo ima fenomenalnu ekipu, usudit ću se reći nikad jaču, samo da se Mamas oporavi, i da se sve to fino uigra i poslozi, plus Gojković kad se vrati, biće to top ekipa na proljeće aBd. Ako se sad ne osvoji titula ne znam kad će, jer liga iako nikad nije bila jača, konkurenti za titulu su ipak nesto slabiji nego prosle sezone, a mi mnogo mnogo jači..

Taj pusic mi se cini nerealnim, petev bi bio dobro rjesenje, poznaje ligu, mentalitet. Reprezentacija puna sljivotresa je dobro igrala kad ih je vodio

Avatar
gh0stHZ
Postovi: 516
Pridružen/a: 01 jul 2025, 14:30
Lokacija: DE
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la gh0stHZ » 07 avg 2025, 09:56

Husref je osvajao kada je iole normalno bilo igrat i fer suđenje (i tad je bilo propusta, ali ovih zadnjih sezona je otvoreni atak na FKS od strane 90% sudijskog kadra). Mislite da bi sa ustajalim znanjem i taktikama iz 2000tih u ovakvom okruženju izborio išta?

Ljudi zaboravljaju koliko je puna kapa igračima bila njegovog psovanja, bogaranja i majki na treningu i utakmici. Hvala mu na do sad odrađenom, upisan je u historiju zlatnim slovima rezultatski, ali što je dosta, dosta je.

Prošla su vremena kad si bogaranjem mogao utjerati "autoritet".
I na kraju svijeta, tebe bodriti.

striktnosarajevski
Postovi: 27
Pridružen/a: 27 jan 2025, 11:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la striktnosarajevski » 07 avg 2025, 09:57

ErosViverosViv je napisao/la:
07 avg 2025, 07:53
10.Skoro je napisao/la:
07 avg 2025, 07:33
ErosViverosViv je napisao/la:
07 avg 2025, 06:55
Mnogo ljepse jutro nego prethodno :D
Zbog? Meni je muka kao da mi je neko umro. Svjestan sam da je rezultatski moglo bolje ali jednostavno taj Zekić mi je legao pojavom i vjerovao sam da će napraviti nešto veće pa možda i taj famozni iskorak. Vidio sam da imamo igru malo nam je falilo ali nažalost nećemo nikad saznati šta bi bilo da je ostao i da li sam imao pravo. Koga god da dovedemo korak je u nazad jer jednostavno opet ide selekcija, adaptacija i ostale faze koje su prirodne.
Otisao, nije otjeran.
Ostavio nas na cjedilu nakon sto smo milione ulozili u njegove igrace.
Jedino redari nisu bili po njegovom izboru. I opet nista nije napravio, naprotiv obrukao nas historijski. I opet podrsku dobio.
Kasnije kad predsjednik hoce da ne klupiras jednog igraca, dignes nos i odes ko neko dijete.

Covjek je bivsi, dovidjenja prijatno. Da smo barem znali prije sezone da ce otici pa na vrijeme da reagujemo, ovsko nas vise izyebo nego jesic.

Uzivaj bordo nacijo, danas potpisuje najvece pojacanje u historiji lige i to u top formi!
Po čemu nas je to obrukao historijski?

Nećemo mi zadugo kontinuitet postići nikakav. I ovu godinu ćemo opet jovo nanovo. Daj Bože da opet dođe neko sličan Zekiću i da ostane duže od 12 mjeseci. Ovako teško da ćemo mi išta moći. Jer ko god dođe, dok se navikne i uhoda, proći će pofin period..

Husref jeste naša legenda, u svakom smislu te riječi, ali mislim da bi to bilo jedno 10 koraka unazad. Njegov stil igre je već pročitan na našim livadama i mislim da sa tim ništa ne bi postigli. Plus prva psovka prema njemu sa tribine, to bi njemu značilo kraj života, a poznavajući nas.... j.. ti nas. ;)

bhfanatic14
Postovi: 5991
Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bhfanatic14 » 07 avg 2025, 09:58

Usro musemic 🤮 mirvic 🤮 pojacanje milion maraka a trener iz kamena doba hahah kakav cirkus. Samo dokaz kakav kriminal se radi i koliko je klub zaosto. Zekica mjenjat usrefom :tokralju: kad im pocne yebat mater ko u kamena doba pa ide bojkot ekipe.
SAVEZ NAPOLJE ! ! ! NSBIH = 0% fudbal 100% kriminal
Stadion Koševo

Avatar
napoleon72
Postovi: 7134
Pridružen/a: 04 jul 2019, 12:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la napoleon72 » 07 avg 2025, 10:00

Fak ju Jata, fak jor trajb šaman
Agone, yebem ti majkata
Guliii, yebo li te Staljin da te yebo, dodaj loptu nekom u pichku materinu
GRMI SA SJEVERA!
1946

Sumnja ubija više snova, nego što će neuspjeh ikada.

VolimoSarajevo
Postovi: 500
Pridružen/a: 04 okt 2023, 12:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la VolimoSarajevo » 07 avg 2025, 10:00

Ko ce trpiti da mu neko je.b.e mater,a platu ima 100 milja daj ba...Volim ga nek je ziv i zdrav al od trenerske klupe sto dalje.

Avatar
Surreal
Postovi: 11814
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Surreal » 07 avg 2025, 10:04

LAST DANCE!! :opaopa: :opaopa:
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo.

🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤

U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?
Smrt je ništa. Smrt ne boli. Uživaj - to je smisao.

Avatar
Napapijri
Postovi: 4519
Pridružen/a: 02 jan 2019, 15:41
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Napapijri » 07 avg 2025, 10:05

Sta su to igraci sada zasticeni kao medvjedi? Je li mislite da ne psuju vrhunski treneri, Fergusson, Mourinho i sl.? Neki dan gledam intervju i jedan igrac kaze kako je bilo tesko raditi sa Van Gaalom jer nije imao dlake na jeziku, znao je cesto vrijedjati, ali to ne mijenja cinjenicu da su najbolji rezultati ostvareni za vrijeme njegovog mandata. Na kraju krajeva, mislite da Zekic nije psovao igracima ili galamio? To je sasvim normalno i niko ne uzima za zlo.

Ovo ne govorim u svrhu odbrane Musemica nego kao cinjenicu da toga ima kod svakog trenera, bilo je i bit ce.

U svakom slucaju, onoliko koliko je meni poznato, male su sanse da Musemic uopste i bude trener, cak nije niti kontaktiran. Dudic, s druge strane, kotira jako visoko.
For those who have been involved, no explanation is needed. For those who haven't, no explanation is possible.

Zlatna kopacka ssba lige za sezonu 2023/24.

Zadnja klupa - sampioni 34 sezone ss.ba lige.

johntravolta123
Postovi: 1664
Pridružen/a: 16 maj 2019, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la johntravolta123 » 07 avg 2025, 10:08

Nemoj ni jednog starog trenera da dovodimo (Husref/Dudic)...
Husrefa postujem i volim i ne mogu nista ruzno reci ali njegovo je otkucalo i hvala mu na svim trofejima

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: nedimmmm1337 i 20 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []