FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koju poziciju će zauzeti FKS na kraju ove sezone?

Prvaci
46
11%
Drugi
42
10%
Treći
138
34%
Četvrti
76
19%
Peti
34
8%
Šesti
17
4%
Sedmi
6
1%
Osmi
15
4%
Ispadamo iz lige
36
9%
 
Ukupno glasova: 410

boki86
Postovi: 5132
Pridružen/a: 17 okt 2022, 11:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la boki86 » 07 avg 2025, 11:08

Da hoce kod nas neko pokrenuti nesto kao onaj aftv kanal za navijace arsenala na youtube, intervjuisu raju, navijace i slicno. Jbt kakav bi to sou bio, prekucali bi youtube na balkanu
Zadnja izmjena: boki86, dana/u 07 avg 2025, 11:11, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
SilaMoc1946
Postovi: 349
Pridružen/a: 13 maj 2024, 17:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SilaMoc1946 » 07 avg 2025, 11:08

ErosViverosViv je napisao/la:
07 avg 2025, 11:06
Ma nece ahusref, nadam se da nece. Tolike milione Ismir da ulozi i da dovede Husrefa, nelogicno.
ako Bog da neće
Sarajevo ljubavi moja 1946

insimadop
Postovi: 389
Pridružen/a: 02 dec 2023, 00:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la insimadop » 07 avg 2025, 11:11

SilaMoc1946 je napisao/la:
07 avg 2025, 11:08
ErosViverosViv je napisao/la:
07 avg 2025, 11:06
Ma nece ahusref, nadam se da nece. Tolike milione Ismir da ulozi i da dovede Husrefa, nelogicno.
ako Bog da neće
POTPUNO nelogično, nadam se da je Ismir pametniji od ovoga

KO GOD DA BUDE osim Husrefa i Nalića (bio u loži za vikend) ja ću biti prezadovoljan, obzirom da se ova dva spominju

EastMadness
Postovi: 1188
Pridružen/a: 10 okt 2024, 14:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la EastMadness » 07 avg 2025, 11:13

ako nalic dodje klub ce ispasti iz lige

Avatar
riki46
Postovi: 467
Pridružen/a: 22 maj 2025, 21:26
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la riki46 » 07 avg 2025, 11:14

Ne vjerujem da ce Husrefa odabrati, pametniji je Mirvić od tog.
Vamos Rajvosa!
Ko te nije volio nije ni obolio...

Avatar
plisek
Postovi: 1093
Pridružen/a: 09 mar 2024, 20:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la plisek » 07 avg 2025, 11:14

insimadop je napisao/la:
07 avg 2025, 11:11
SilaMoc1946 je napisao/la:
07 avg 2025, 11:08
ErosViverosViv je napisao/la:
07 avg 2025, 11:06
Ma nece ahusref, nadam se da nece. Tolike milione Ismir da ulozi i da dovede Husrefa, nelogicno.
ako Bog da neće
POTPUNO nelogično, nadam se da je Ismir pametniji od ovoga

KO GOD DA BUDE osim Husrefa i Nalića (bio u loži za vikend) ja ću biti prezadovoljan, obzirom da se ova dva spominju
nalic bio tu zbog sina, ne zbog pozicije u klubu
2x šampion Jugoslavije
5x šampion Bosne i Hercegovine
8x osvajač Kupa BiH
1x osvajač Superkupa BiH
--Najtrofejniji klub u Bosni i Hercegovini--
---------Saraj'vo, za tebe zivimo!!--------

insimadop
Postovi: 389
Pridružen/a: 02 dec 2023, 00:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la insimadop » 07 avg 2025, 11:15

plisek je napisao/la:
07 avg 2025, 11:14
insimadop je napisao/la:
07 avg 2025, 11:11
SilaMoc1946 je napisao/la:
07 avg 2025, 11:08
ako Bog da neće
POTPUNO nelogično, nadam se da je Ismir pametniji od ovoga

KO GOD DA BUDE osim Husrefa i Nalića (bio u loži za vikend) ja ću biti prezadovoljan, obzirom da se ova dva spominju
nalic bio tu zbog sina, ne zbog pozicije u klubu
Nek još Husref bude patka, i svako drugi je dobar :salut:

Avatar
BegovicRamiz
Postovi: 2717
Pridružen/a: 12 nov 2021, 14:28
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BegovicRamiz » 07 avg 2025, 11:16

ErosViverosViv je napisao/la:
07 avg 2025, 11:06
Ma nece ahusref, nadam se da nece. Tolike milione Ismir da ulozi i da dovede Husrefa, nelogicno.
sad ces vidjeti sta je logika
kad Ismirinjo povuce jos jedan potez

Avatar
plisek
Postovi: 1093
Pridružen/a: 09 mar 2024, 20:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la plisek » 07 avg 2025, 11:16

insimadop je napisao/la:
07 avg 2025, 11:15
plisek je napisao/la:
07 avg 2025, 11:14
insimadop je napisao/la:
07 avg 2025, 11:11


POTPUNO nelogično, nadam se da je Ismir pametniji od ovoga

KO GOD DA BUDE osim Husrefa i Nalića (bio u loži za vikend) ja ću biti prezadovoljan, obzirom da se ova dva spominju
nalic bio tu zbog sina, ne zbog pozicije u klubu
Nek još Husref bude patka, i svako drugi je dobar :salut:
ne znam sta bi ti rekao, vec sam pisao da je dosla info da se samo husref spominje u titovoj
2x šampion Jugoslavije
5x šampion Bosne i Hercegovine
8x osvajač Kupa BiH
1x osvajač Superkupa BiH
--Najtrofejniji klub u Bosni i Hercegovini--
---------Saraj'vo, za tebe zivimo!!--------

Avatar
SilaMoc1946
Postovi: 349
Pridružen/a: 13 maj 2024, 17:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SilaMoc1946 » 07 avg 2025, 11:17

insimadop je napisao/la:
07 avg 2025, 11:11
SilaMoc1946 je napisao/la:
07 avg 2025, 11:08
ErosViverosViv je napisao/la:
07 avg 2025, 11:06
Ma nece ahusref, nadam se da nece. Tolike milione Ismir da ulozi i da dovede Husrefa, nelogicno.
ako Bog da neće
POTPUNO nelogično, nadam se da je Ismir pametniji od ovoga

KO GOD DA BUDE osim Husrefa i Nalića (bio u loži za vikend) ja ću biti prezadovoljan, obzirom da se ova dva spominju
odmah da se operem, Husrefa Musemića volim ko člana porodice ali ne bi volio da bude trener jer ne bi mogao da čitam nakon 4 utakmice kako su svi govorili da nije trener za Sarajeva i ne bi mogao da slušam na tribini kako mu neko je.e mater i govori odlazi.
Sarajevo ljubavi moja 1946

insimadop
Postovi: 389
Pridružen/a: 02 dec 2023, 00:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la insimadop » 07 avg 2025, 11:18

plisek je napisao/la:
07 avg 2025, 11:16
insimadop je napisao/la:
07 avg 2025, 11:15
plisek je napisao/la:
07 avg 2025, 11:14


nalic bio tu zbog sina, ne zbog pozicije u klubu
Nek još Husref bude patka, i svako drugi je dobar :salut:
ne znam sta bi ti rekao, vec sam pisao da je dosla info da se samo husref spominje u titovoj
Znam, znam, upratio sam to, te se nadam da je isto kao i kad je Zekic dosao.. Husref trebao potpisati jer se samo on spominje, a ono grom iz vedra neba naš ZZ

Avatar
ErosViverosViv
Postovi: 3377
Pridružen/a: 05 sep 2024, 19:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ErosViverosViv » 07 avg 2025, 11:19

insimadop je napisao/la:
07 avg 2025, 11:11
SilaMoc1946 je napisao/la:
07 avg 2025, 11:08
ErosViverosViv je napisao/la:
07 avg 2025, 11:06
Ma nece ahusref, nadam se da nece. Tolike milione Ismir da ulozi i da dovede Husrefa, nelogicno.
ako Bog da neće
POTPUNO nelogično, nadam se da je Ismir pametniji od ovoga

KO GOD DA BUDE osim Husrefa i Nalića (bio u loži za vikend) ja ću biti prezadovoljan, obzirom da se ova dva spominju
Ma pobili bi se on i ljajic drugu utakmicu odmah

Avatar
benko21
Postovi: 3000
Pridružen/a: 17 mar 2016, 13:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la benko21 » 07 avg 2025, 11:19

Zeka bio si mi drag a sad si mi jos drazi jer si onoj plasticnoj j.ebao sve po spisku
Saraj'vu zakletvu ja sam dao i ponavljam ja nju svaki dan jer njemu ja vjecno cu biti odan
ko Šoja Stojan

Avatar
plisek
Postovi: 1093
Pridružen/a: 09 mar 2024, 20:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la plisek » 07 avg 2025, 11:20

insimadop je napisao/la:
07 avg 2025, 11:18
plisek je napisao/la:
07 avg 2025, 11:16
insimadop je napisao/la:
07 avg 2025, 11:15


Nek još Husref bude patka, i svako drugi je dobar :salut:
ne znam sta bi ti rekao, vec sam pisao da je dosla info da se samo husref spominje u titovoj
Znam, znam, upratio sam to, te se nadam da je isto kao i kad je Zekic dosao.. Husref trebao potpisati jer se samo on spominje, a ono grom iz vedra neba naš ZZ
Ja bi vala od svih mena najradije Peteva.
2x šampion Jugoslavije
5x šampion Bosne i Hercegovine
8x osvajač Kupa BiH
1x osvajač Superkupa BiH
--Najtrofejniji klub u Bosni i Hercegovini--
---------Saraj'vo, za tebe zivimo!!--------

johntravolta123
Postovi: 1666
Pridružen/a: 16 maj 2019, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la johntravolta123 » 07 avg 2025, 11:23

plisek je napisao/la:
07 avg 2025, 11:20
insimadop je napisao/la:
07 avg 2025, 11:18
plisek je napisao/la:
07 avg 2025, 11:16


ne znam sta bi ti rekao, vec sam pisao da je dosla info da se samo husref spominje u titovoj
Znam, znam, upratio sam to, te se nadam da je isto kao i kad je Zekic dosao.. Husref trebao potpisati jer se samo on spominje, a ono grom iz vedra neba naš ZZ
Ja bi vala od svih mena najradije Peteva.
Petev je frisko otisao kod Arapa ?
Tako da ne vjerujem da je realan

Avatar
Surreal
Postovi: 11818
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Surreal » 07 avg 2025, 11:24

petev klubove vodi jako lose
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo.

🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤

U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?
Smrt je ništa. Smrt ne boli. Uživaj - to je smisao.

Avatar
Benkara21
Postovi: 3659
Pridružen/a: 01 avg 2015, 14:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Benkara21 » 07 avg 2025, 11:24

Ako je derao Barcu, derat će i ove kukuruz klubove.
Yugoslavia: ★★
Bosnia&Herzegovina League: ★★★★★
Bosnia&Herzegovina Cup: ★★★★★★★★
Super Cup: ★
18.05.2019. 🏆

Avatar
SilaMoc1946
Postovi: 349
Pridružen/a: 13 maj 2024, 17:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SilaMoc1946 » 07 avg 2025, 11:25

Bilo bi vrh kad bi uspjeli ovog Pušića angažovat
Sarajevo ljubavi moja 1946

Avatar
OsmanhodzicBuco
Postovi: 2335
Pridružen/a: 26 sep 2015, 21:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la OsmanhodzicBuco » 07 avg 2025, 11:25

benko21 je napisao/la:
07 avg 2025, 11:19
Zeka bio si mi drag a sad si mi jos drazi jer si onoj plasticnoj j.ebao sve po spisku
Sto njoj?

Avatar
plisek
Postovi: 1093
Pridružen/a: 09 mar 2024, 20:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la plisek » 07 avg 2025, 11:27

Posteno, nisam ga gledao u klubovima kako vodi, ostao mi u dobrom sjecanju sa repkom, sa nikakvim timom izvukao maksimum
2x šampion Jugoslavije
5x šampion Bosne i Hercegovine
8x osvajač Kupa BiH
1x osvajač Superkupa BiH
--Najtrofejniji klub u Bosni i Hercegovini--
---------Saraj'vo, za tebe zivimo!!--------

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: bordobijeli, PapakIzSa i 41 gost.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []