Jel ko uspio to provjerit da nije foto montaza ???obrijanopile je napisao/la: ↑07 avg 2025, 19:00Danac je rekao da se Zekic vraća, možda su izgradili situaciju. Sto bi samo zbog Ljajić pravili vanredni press
FK Sarajevo
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
-
johntravolta123
- Postovi: 1664
- Pridružen/a: 16 maj 2019, 13:31
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Re: FK Sarajevo
@Eastmadnes, prosetaj malo po Banovicima, upozoravah te ja, ali nisi izdrzao...
- Varijantas8
- Postovi: 272
- Pridružen/a: 01 nov 2022, 18:12
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Pa što bi Danca ubacilijohntravolta123 je napisao/la: ↑07 avg 2025, 19:03Jel ko uspio to provjerit da nije foto montaza ???obrijanopile je napisao/la: ↑07 avg 2025, 19:00Danac je rekao da se Zekic vraća, možda su izgradili situaciju. Sto bi samo zbog Ljajić pravili vanredni press
Re: FK Sarajevo
Ma brate hvala tebi ali ne mogu ovih plavih sto od muke prave nove profile nek popiju po jednu tabletu za proliv da se ne useru gdje u gradu na kafi od mukeSineTalexy je napisao/la: ↑07 avg 2025, 18:15Plaćam ti pivu, sok, kafu sta god hoćešHaksss je napisao/la: ↑07 avg 2025, 16:02Ali je objavio dva nova i bolja gdje je stavio svi na KosevoSineTalexy je napisao/la: ↑07 avg 2025, 12:01Ademov kum izbrisao storye na od sinoć dok su bili na putu za Sarajevo i onaj iz restorana u Sarajevu
![]()
-
SineTalexy
- Postovi: 28
- Pridružen/a: 22 jan 2025, 21:03
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Brate ako misliš na mene da sam plavi prije bi sebi amputirao noge nego bio plav, ako želiš javi se u pp kad hoćeš ide kafa, sok, piva kod masnog prije tekme. A to sto sam novi na forumu istina je nisam aktivan redovno jer ne mogu da se raspravljam sa ljudima bespotrebno samo ponekad nešto prokomentsrisemHaksss je napisao/la: ↑07 avg 2025, 19:05Ma brate hvala tebi ali ne mogu ovih plavih sto od muke prave nove profile nek popiju po jednu tabletu za proliv da se ne useru gdje u gradu na kafi od muke
-
striktnosarajevski
- Postovi: 27
- Pridružen/a: 27 jan 2025, 11:37
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ovo sam i ja čuo isto danas, i nešto me vjerujem, al na hajr.obrijanopile je napisao/la: ↑07 avg 2025, 19:00Danac je rekao da se Zekic vraća, možda su izgradili situaciju. Sto bi samo zbog Ljajić pravili vanredni press
Možda pravo i Aylu nabije u 3 lijepe.
- MokraKifla
- Postovi: 685
- Pridružen/a: 06 sep 2024, 19:38
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ima li se gdje gledati pressica?
Re: FK Sarajevo
Ma ko god da dođe za trenera, samo da ne filozofira neće biti problema. Sa ovim igračima ne možeš fuliti, samo im ne mjenjat pozicije i to je to. Kod ZZ kreneš na beku, pa ma krilo pa u napad. Ja to još nigdje vidio nisam. To zamjeram ZZ i glupe izmjene.
Najbolji bi bio ovaj Ivanković da se uzme. Ozbiljan trener i kod onakog šiljenja za Borac tako je brutalno vodio ekipu i uzeo titulu. Sa njim bi bilo top, ovo oživljavanje starih veza mi je gubljenje vremena.
Najbolji bi bio ovaj Ivanković da se uzme. Ozbiljan trener i kod onakog šiljenja za Borac tako je brutalno vodio ekipu i uzeo titulu. Sa njim bi bilo top, ovo oživljavanje starih veza mi je gubljenje vremena.
Re: FK Sarajevo
Nije Ivanković riješenje, ono što radi kod njih ne radi kod nas, oni su ozbiljniji klub gdje sav pritisak nije na treneru kao kod nas, treba nam neko jače imemacahz je napisao/la: ↑07 avg 2025, 19:26Ma ko god da dođe za trenera, samo da ne filozofira neće biti problema. Sa ovim igračima ne možeš fuliti, samo im ne mjenjat pozicije i to je to. Kod ZZ kreneš na beku, pa ma krilo pa u napad. Ja to još nigdje vidio nisam. To zamjeram ZZ i glupe izmjene.
Najbolji bi bio ovaj Ivanković da se uzme. Ozbiljan trener i kod onakog šiljenja za Borac tako je brutalno vodio ekipu i uzeo titulu. Sa njim bi bilo top, ovo oživljavanje starih veza mi je gubljenje vremena.
-
johntravolta123
- Postovi: 1664
- Pridružen/a: 16 maj 2019, 13:31
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Sta ja znam ne vjerujem ovih dana nicemu brate ako razumijesVarijantas8 je napisao/la: ↑07 avg 2025, 19:04Pa što bi Danca ubacilijohntravolta123 je napisao/la: ↑07 avg 2025, 19:03Jel ko uspio to provjerit da nije foto montaza ???obrijanopile je napisao/la: ↑07 avg 2025, 19:00Danac je rekao da se Zekic vraća, možda su izgradili situaciju. Sto bi samo zbog Ljajić pravili vanredni press![]()
Svi neke informacije imaju i svasta pisu
Re: FK Sarajevo
100% provjereno; Zekic se vratio
Re: FK Sarajevo
Evo sat vremena pred press, ima li gdje objavljem sastav pressice 
- Varijantas8
- Postovi: 272
- Pridružen/a: 01 nov 2022, 18:12
- Kontakt:
-
laznokrilo
- Postovi: 69
- Pridružen/a: 08 jul 2025, 10:34
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Vjerovatno ce biti uzivo na zvanicnoj YouTube stranici.
Re: FK Sarajevo
macahz je napisao/la: ↑07 avg 2025, 19:26Ma ko god da dođe za trenera, samo da ne filozofira neće biti problema. Sa ovim igračima ne možeš fuliti, samo im ne mjenjat pozicije i to je to. Kod ZZ kreneš na beku, pa ma krilo pa u napad. Ja to još nigdje vidio nisam. To zamjeram ZZ i glupe izmjene.
Najbolji bi bio ovaj Ivanković da se uzme. Ozbiljan trener i kod onakog šiljenja za Borac tako je brutalno vodio ekipu i uzeo titulu. Sa njim bi bilo top, ovo oživljavanje starih veza mi je gubljenje vremena.
Zekic je za sve trenere u plBiH Guardiola licno. On bi sa Zrinjskim ubjedljivo osvojio ligu. Sudjenje plus manji pritisak.
Re: FK Sarajevo
@Vanja de ga maknite sviju vam, eto pogledajte mu zadnjih 20 postova, samo trolla
2x šampion Jugoslavije
5x šampion Bosne i Hercegovine
8x osvajač Kupa BiH
1x osvajač Superkupa BiH
--Najtrofejniji klub u Bosni i Hercegovini--
---------Saraj'vo, za tebe zivimo!!--------
5x šampion Bosne i Hercegovine
8x osvajač Kupa BiH
1x osvajač Superkupa BiH
--Najtrofejniji klub u Bosni i Hercegovini--
---------Saraj'vo, za tebe zivimo!!--------
Re: FK Sarajevo
Nisam za tebe rekao ni pomialio nego za pojedince sto uporno pisu propao transfer Ljajica po 5 puta a to sto si ti novi na forumu to nema nikakve vezeSineTalexy je napisao/la: ↑07 avg 2025, 19:11Brate ako misliš na mene da sam plavi prije bi sebi amputirao noge nego bio plav, ako želiš javi se u pp kad hoćeš ide kafa, sok, piva kod masnog prije tekme. A to sto sam novi na forumu istina je nisam aktivan redovno jer ne mogu da se raspravljam sa ljudima bespotrebno samo ponekad nešto prokomentsrisem
Re: FK Sarajevo
@Vanja de ga maknite sviju vam, eto pogledajte mu zadnjih 20 postova, samo trolla
[/quote]
Maknite mi se skurrca mirvicevi plavi misevi
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 40 gostiju.



