FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koju poziciju će zauzeti FKS na kraju ove sezone?

Prvaci
46
11%
Drugi
42
10%
Treći
138
34%
Četvrti
76
19%
Peti
34
8%
Šesti
17
4%
Sedmi
6
1%
Osmi
15
4%
Ispadamo iz lige
36
9%
 
Ukupno glasova: 410

Imamkarbarum
Postovi: 426
Pridružen/a: 21 nov 2024, 19:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Imamkarbarum » 08 avg 2025, 13:37

Herson je napisao/la:
08 avg 2025, 13:31
Ljajić i Musemić :ljepota:

Gdje je i šta radi @NazorUso?
Mos misliti hersone kad se ta dva karaktera sudare ☺️

bhfanatic14
Postovi: 5991
Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bhfanatic14 » 08 avg 2025, 13:38

Fk Sarajevo 1946 i to bukvalno ! 1946 .. nece se dobro završit. Daj boze da grijesim, ali ovo nece na dobro. Voli on pare vise nego sebe. Zorane sve najbolje u daljnem zivotu i karijeri :salut: doktor si za sve njih.
SAVEZ NAPOLJE ! ! ! NSBIH = 0% fudbal 100% kriminal
Stadion Koševo

Turo
Postovi: 1037
Pridružen/a: 06 maj 2025, 19:56
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Turo » 08 avg 2025, 13:38

keli je napisao/la:
08 avg 2025, 13:36
Turo je napisao/la:
08 avg 2025, 13:31
Nadam se da će dobiti ugovor na 5 godina.da bi nakon godinu dana mogao plakati na TV-u jer želi svojih 500.000 km.

25 godina trener ima 3 titule :tokralju:
4 lige 2 kupa. Korona titula je njegova titula. Dobio otkaz na prvoj poziciji dok se neki na -20 oplakuju. Najbolje rjesenje.
Primio je 8 golova od Želje, a onda je s pravom otpušten. Željo je tada bio prvi, ne mi.

Avatar
Maroon1946
Postovi: 2001
Pridružen/a: 11 mar 2024, 12:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Maroon1946 » 08 avg 2025, 13:39



Hoćemo titulu na Koševu! :opaopa:

HZSydney
Postovi: 148
Pridružen/a: 29 apr 2025, 11:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la HZSydney » 08 avg 2025, 13:39

goGlobal je napisao/la:
08 avg 2025, 12:52
HZSydney je napisao/la:
08 avg 2025, 11:39
Realno, doveli smo najboljeg strijelca bh lige prosle sezone, najboljeg igraca srbijanske lige prosle sezone, clana najboljh 11 hrvatake lige, tu su bivsi bundesligaski igrac, representativac Gruzije, par mladjih momska kao Jatta, Mujkic pa I Krdzalic koji bi kod novog trenera mogao dobit vise minuta...imenovanje novog trenera JE od krucijalne vaznosti za slijedecih 10 godina FKS jer trener sa pravim karakterom moze donijet bar 4/5 titula u narednoj deceniji Ali Ako fulimo I dovedemo novog Rozmana, Vasiskog, Sablica mislim da nas ocekuje period frustracije I nemoci.
Nije trener ko dodje u ekipu I rastjera sve pa dovede neke svoje igrace pa kupuje vrijeme pricom trebaju mi pripreme. Previse se igraju FM
Pravi strucnjak preuzme ekipu I od toga napravi maksimum...primjera bezbroj
To je to. Puno mi mastamo kao navijaci a malo imamo pojma. Sve si objasnio.
Ako je Husref sretno mu bilo zajedno sa Nama. Ovakvim igracima ne treba neki pedagog I ucitelj. Treba in Neko da ih motivise, poreda I zagalami kad prime dva gola na 3:0.
Zekic je bio dobra Ali se poceo gubiti u svima vaznijim utakmicama. Na 2:0 protiv Krajove morao je znati da ce ekipa poceti padati a on nista nije promijenio, smirio.
Isto tako u Rumuniji totalno nelogicne poteza je vukao, umjesto da Malo zatvori na pocetku drugog poluvremena on ostavio auto put u sredini. I na kraju protiv Radnika, domaca utakmica, 3:0, 60ta minuta...tu se ubacuju juniori da dobiju minute a ne Turkes I Djordjevix.
Take greske Husref nece praviti.
On je nas najtrofejniji trener I zasluzuje postovanje.
Nije valja da postujemo nase velicine samo onda kad umru.
.. jer Stari je volio Sarajevo...

HordasFks
Postovi: 317
Pridružen/a: 21 mar 2021, 15:51
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la HordasFks » 08 avg 2025, 13:39

Vi svi znalci,ne do bog da se vas sta pita.Kad nas je one godine stigo Borac u prvom dijelu prvenstva smo igrali toliko dobro da ste poceli pisat yebo ligu treba napravit iskorak u europi.Eh eto te godine pa sve do dan danas ni lige a bogami ni europe.Sve znalci.Kako pisete za legendu kluba.Osvojit se Husref opet duplu i ima da mu se izgradi statua ispred novog stadiona psssttt
Ko te nije volio,nije ni obolio❤️

Avatar
ErosViverosViv
Postovi: 3374
Pridružen/a: 05 sep 2024, 19:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ErosViverosViv » 08 avg 2025, 13:39

Dobra stvar je što ćemo prvenstveno dobiti na identitetu. Mišljenja sam da je izbor mogao biti mnogo bolji, ali ŠTA JE TU JE :).
Prošli su razni stranci kroz klub pa mi titule ne osjetismo, tako da ne vjerujem da može biti gore nego u zadnjih 5 godina.

Avatar
Napoli
Postovi: 873
Pridružen/a: 21 avg 2009, 00:13
Lokacija: West
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Napoli » 08 avg 2025, 13:40

Surreal je napisao/la:
08 avg 2025, 13:33
PAPCI HUSREF JE SARAJEVO
Sarajevo je veće od Husrefa i sviju vas papci
Do zadnjeg dana života mog' samo Sarajevo
🇵🇸

Lucas
Postovi: 4856
Pridružen/a: 20 apr 2022, 20:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lucas » 08 avg 2025, 13:40

James1987 je napisao/la:
08 avg 2025, 13:29
Yebo te zivot dovodis Rileta i Adema a trener ti Husref sad jos vise zalim za Zekićem...
Ne znam samo, po cemu je Zekić ispred Husrefa ? Neko ce reci radio u inostranstvu. Jeste, u Moldaviji gdje sa Šerifom u prvom mandatu nije uspio osvojiti titulu, iako su prije toga uzeli 12 titula u 13 sezona, a u drugom mandatu ispao u Evropi od irskih amatera, na domacem terenu.U Mađarskoj ostao tri mjeseca i ispao iz lige, isto toliko se zadržao u Albaniji.Na kraju krajeva, imaš primjera, gdje je neka ekipa imala zvjeri na terenu, a na klupi trenera koji nije evropska klasa ili kako ovdje vole napisati, nije moderan. Npr. Di Mateo, niđe veze ko trener, preuzeo Chelsea na konto toga što je klupska legenda i osvojio sa njima Ligu prvaka, ili recimo Kompany, ništa specijalno ko trener, pa vodi one Bayernove zvijezde, Xabi Alonso maltene kao početnik, pregazio Bundesligu....
Zadnja izmjena: Lucas, dana/u 08 avg 2025, 13:41, ukupno mijenjano 1 put.

Kaunas
Postovi: 13497
Pridružen/a: 08 dec 2013, 11:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Kaunas » 08 avg 2025, 13:40

Sto rece Dzemo, najbolje eto da je Husref dzaba radio.

Ustat kad se njegovo ime spominje bez obzira bio novi trener ili ne, bio je tu za klub kad mnogi nisu a sad se slepaju gdje stignu.
15.10.2013.

"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."

TarpiTarpi
Postovi: 568
Pridružen/a: 01 feb 2020, 15:14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la TarpiTarpi » 08 avg 2025, 13:41

Husref Musemić :salut:

Avatar
NazorUso
Postovi: 6848
Pridružen/a: 09 avg 2021, 18:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NazorUso » 08 avg 2025, 13:41

Nasa legenda ima 200 000 razloga da ponovo preuzme kormilo. Yebo obraz, yebo zdravlje, yebo to sto je u Tuzla C. zapinjao i rukama i nogama protiv nas a Chetnicima se sklanjao... Yebo sve pare su pare ❤️
Povedi nas legendo, valjda te ne pozovu iz Zvezde pa da te, ne d'o Bog, izgubimo !!!
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC

Avatar
071
Postovi: 341
Pridružen/a: 03 mar 2011, 22:23
Lokacija: Curva La Zapad
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la 071 » 08 avg 2025, 13:42

Kaunas je napisao/la:
08 avg 2025, 13:40
Sto rece Dzemo, najbolje eto da je Husref dzaba radio.

Ustat kad se njegovo ime spominje bez obzira bio novi trener ili ne, bio je tu za klub kad mnogi nisu a sad se slepaju gdje stignu.
A bilo je i momenata kada je pobjegao u Đerzelez.

Arhitekt
Postovi: 858
Pridružen/a: 20 jan 2013, 23:20
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Arhitekt » 08 avg 2025, 13:42

Napoli je napisao/la:
08 avg 2025, 13:40
Surreal je napisao/la:
08 avg 2025, 13:33
PAPCI HUSREF JE SARAJEVO
Sarajevo je veće od Husrefa i sviju vas papci
Za koga sad mi navijamo :?: :?:

HyperOS
Postovi: 813
Pridružen/a: 01 mar 2025, 18:35
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la HyperOS » 08 avg 2025, 13:43

Mirvicu, egoistoooo. Usta ti se poseremo

Red1946
Postovi: 735
Pridružen/a: 09 avg 2020, 01:39
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Red1946 » 08 avg 2025, 13:44

Pendulum je napisao/la:
08 avg 2025, 13:35
Pošto obraz Husrefe? :kafa:
Obraz je pokazao u Simin Hanu.
I u plaču po Hayat u i portalima.
Sramota Mirviću koga si vratio, bolje i Repuh, Hošić, nego ovaj Zvezdaš...vratit ga nazad u rodno mjesto Janja
Zadnja izmjena: Red1946, dana/u 08 avg 2025, 13:46, ukupno mijenjano 2 puta.
FKS*Champion**2x Yu //84/85 , 66/67//
FKS*Champion; 5xB&H // 19/20 , 18/19 , 14/15 , 06/07 , 98/99 //
Cup winner BiH* 8x //24/25, 20/21 , 18/19 , 13/14 , 04/05 , 01/02 , 97/98 , 96/97 //
Super kup 1997

Avatar
Hajdeee
Postovi: 6350
Pridružen/a: 05 maj 2018, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Hajdeee » 08 avg 2025, 13:44

Dajte malo vise postovanja prema jednoj od legendi kluba
Ja isto nisam za njegov izbor, ali pretjerujete sa uvredama i omalovazavanjima.
- FKS -

Avatar
NazorUso
Postovi: 6848
Pridružen/a: 09 avg 2021, 18:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NazorUso » 08 avg 2025, 13:45

Red1946 je napisao/la:
08 avg 2025, 13:44
Pendulum je napisao/la:
08 avg 2025, 13:35
Pošto obraz Husrefe? :kafa:
Obraz je pokazao u Simin Hanu.
I u plaču po Hayat u i portalima.
Sramota Mirviću koga si vratio, boje i Tepih, Hošić, nego ovaj ....
Ma nije tacno. Nije on zapinjao protiv nas a sklanjao se Borcu, to ste vi sanjali... Gdje bi to nasa legenda ?!
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC

Avatar
Galantni
Postovi: 369
Pridružen/a: 04 okt 2023, 19:46
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Galantni » 08 avg 2025, 13:46

Hocemo stadion **** trenera. BTW ja sam za Kek-a, Bjelicu ili Baku

Avatar
SilaMoc1946
Postovi: 349
Pridružen/a: 13 maj 2024, 17:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SilaMoc1946 » 08 avg 2025, 13:46

Ma odakle sad da je Husref trener?
Sarajevo ljubavi moja 1946

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: PingoFTW, sekac i 29 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []