FK Sarajevo
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
-
mosarajvosa83
- Postovi: 10366
- Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Zamisli igras evropu,bas bi me zanimale analize Husrefove ekipe,plan itd ljepota,dajte i Fazlagica nek bude pomocni. Posto pojma nemaju,neka dovedu Carevica iz Gorice,brutalan profesionalac,mlad al posto nemaju viziju nikakvu onda nije ni bitno ko ce bit na klupi.
Re: FK Sarajevo
Ne treba prenagljivati,nista se jos ne zna za trenera. A u svakom slucaju bolje Husref nego 'moderni'.
Za Seferovica se mahala ali ne vjerujem,skup. A sta ce ti Seferovic ,kad imas Turkeša,ubicu !!
Za Seferovica se mahala ali ne vjerujem,skup. A sta ce ti Seferovic ,kad imas Turkeša,ubicu !!
Re: FK Sarajevo
Izmedju onog sa 1%i 3% glasova?
Zelim zelis je na drugom programu
Re: FK Sarajevo
Ništa prijatelju ne možemo se uvijek ni slagati. Imati ces priliku sad da gledas jedno ultra napadacko, ultra moderno Sarajevo. Sve ce ti se samo reći.HZSydney je napisao/la: ↑08 avg 2025, 14:07noke druze, dijelim tvoje misljenje 99% Ali u vezi Husrefa mislim da grijesi dosta raje. Imali smo ove satro moderne trener Ali nikad vise utakmica na Kosevu nismo izgubili, derbi utakmice vrlo tanko osim Zekica I kupa, nismo dobili nista sa njima osim autobusa igraca.nokee je napisao/la: ↑08 avg 2025, 13:54Cijenim uvijek tvoje mišljenje. Jedan od drazih forumasa. Prijatelju ja sam podržavao Ismira, i hajde da kazem branio neke njegove poteze zarad nekakvog napredka kluba, ali... Nema ovdje nikakvog napredka kad on svoj ego ne moze da stavi po strani zarad uspjeha kluba u svakom smislu. Jednostavno to je lik zeljan pažnje, u Americi valjda moze kupiti sve osim toga jer tamo ima bruku milionera pa sta ce jadan. Eto tako ga ja sad dozivljavam. Ko dijete zeljno pažnje, maltretirali ga svi u vrticu, u skoli, na fakultetu pa se dokopalo para. Otprilike.Samozdravlje je napisao/la: ↑07 avg 2025, 23:35
Mozda se varam, ali mi se cini da sam uvijek s tobom dijelio isto misljenje. Ti i @robertkosar imate slike jedine legende koju sam ja pratio, rahm. Vahidina , rahm. Asima nisam gledao.
Slazem se za ZZ, vrlo veliki gubitak, obzirom da je prvenstvo pocelo i nacin na koji odlazi, tu smo na istom.
Ono s cime se ne slazem je preostra kritika Ismira. Je li Nurkovic igrao i da li ce uopste igrati ? Po meni najbolji prelazni rok
usuditi cu se reci u istoriji FKS. Otisli; Viveros, Soldo, Rogic, Mustafic, Durakovic i nazalost Bubanja(840 kE), a
dosli: Banic, Turda, Ristevski, Mlinaric i Ljajic. Jos su neki otislii dosli. Ovo je dovoljno da se stori slika o prelaznom roku.
Dug je put preslo Sarajevo do ovog rostera. Ismir Mirvic je dosao u trenutku kad smo potonuli i bili na putu Celika i Slobode.
Lutao jeste, ali ocito je da imamo tim za respekt, ne zahvaljujuci prodanim clanskim,godisnjim i ulaznicama. Mozda Ti znas,
sto ja ne znam. ZZ je trebao/morao ostati bar do kraja polusezone, da tu se slazemo. Pozz
Ps. Univ. Crairova : Spartak T. 3:0
Evo vidis sad s Husrefom poteza na nivou maloumne osobe.
Ko zna na cemu ce nas ostaviti, kad mu raja okrene leđa, i opet ce to biti jer je egocentrik teski.
Daobogda se ja prevario a ti meni ziv i zdrav bio.
Moramo biti posteni pa priznat da Husref nije uvijek imao najjacu ekipu, 2005, 2007, 2012 pa I 2019/20 bilo je tu dosta poluigraca Ali se igralo cvrsto, jako na rezultat I siguran Sam da njegova ekipa ne bi prosuls 3:0 od 60te minute.
Eno Hajduk I Dinamo probase sa svjetskim prvacima pa corak.
Sto se Ismira tice ne znam dovoljno obzirom na distancu Ali obzirom na sistem u koji ulaze treba mu odat priznanje.
Maksuz pozdrav za SZ
Husref u eri kad je uzimao titule i era koja je sad na snazi gdje imas mnogo jace protivnike i sudije protiv sebe je nešto sasvim drugo, tako da prica da on po difoltu uzima nesto, ne stoji.
Ja ne znam kad smo mi ovako izgledali kao protiv ove Kraovie, evo kad smo sa Husrefom odigrali onakvu utakmicu, protiv bas jakog protivnika koji je evo razvalio Spartaka..?
Jednostavno ovo je korak nazad i to ce ti se pokazati a dabogda da sam ja u krivu.
Re: FK Sarajevo
Zar Stanojević nije nedavno zamalo ugasio Partizan il' je to drugi lik?
Re: FK Sarajevo
Aleksandar Stanojević prvi izbor
FKS*Champion**2x Yu //84/85 , 66/67//
FKS*Champion; 5xB&H // 19/20 , 18/19 , 14/15 , 06/07 , 98/99 //
Cup winner BiH* 8x //24/25, 20/21 , 18/19 , 13/14 , 04/05 , 01/02 , 97/98 , 96/97 //
Super kup 1997
FKS*Champion; 5xB&H // 19/20 , 18/19 , 14/15 , 06/07 , 98/99 //
Cup winner BiH* 8x //24/25, 20/21 , 18/19 , 13/14 , 04/05 , 01/02 , 97/98 , 96/97 //
Super kup 1997
Re: FK Sarajevo
Husref je uzimao titule - tačna konstatacija
Husref je legenda kluba - tačna konstatacija
Husref nije ozbiljan trener već dugo vremena - tačna konstatacija
Husref je uzimao titule kad se igralo bukvalno na pašnjacima, kad si od europskog fudbala imao samo isti oblik stadiona i lopte. A u 2025. godini sa 10 ekipa u ligi, među kojima su europski Zrinjski, europski Borac - oboje potpomognuti sudijama, Vicom i Beusom, te iskreno rečeno Željo koji nije bio jači u proteklih 5 godina, nakon ONAKVIH partija pod vodstvom ZZ-a, Husref nema šta da traži.
Okej, ako ne možemo bolje, ugovor do januara, i onda 5 mjeseci pregovarati za nekog do januara, a ovu sezonu već unaprijed bataliti, priznati da su bačene pare na ovakvu mega ekipu, i opet jovo nanovo.
Husref je legenda kluba - tačna konstatacija
Husref nije ozbiljan trener već dugo vremena - tačna konstatacija
Husref je uzimao titule kad se igralo bukvalno na pašnjacima, kad si od europskog fudbala imao samo isti oblik stadiona i lopte. A u 2025. godini sa 10 ekipa u ligi, među kojima su europski Zrinjski, europski Borac - oboje potpomognuti sudijama, Vicom i Beusom, te iskreno rečeno Željo koji nije bio jači u proteklih 5 godina, nakon ONAKVIH partija pod vodstvom ZZ-a, Husref nema šta da traži.
Okej, ako ne možemo bolje, ugovor do januara, i onda 5 mjeseci pregovarati za nekog do januara, a ovu sezonu već unaprijed bataliti, priznati da su bačene pare na ovakvu mega ekipu, i opet jovo nanovo.
Re: FK Sarajevo
Dosta vala i tih mladih koji za 5 godina od 10 trofeja osvoje 1.mosarajvosa83 je napisao/la: ↑08 avg 2025, 14:12Zamisli igras evropu,bas bi me zanimale analize Husrefove ekipe,plan itd ljepota,dajte i Fazlagica nek bude pomocni. Posto pojma nemaju,neka dovedu Carevica iz Gorice,brutalan profesionalac,mlad al posto nemaju viziju nikakvu onda nije ni bitno ko ce bit na klupi.
Da ne znam pomislio bih da su u opticaju Xavi, onaj Topmöller iz Eintrachta, Terzic, Jaissle i slicni pa ono gdje ces Husrefa pored njih. Cuj Dean Klafuric i takvi
15.10.2013.
"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."
"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."
- muhamedhulk
- Postovi: 8512
- Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Hus moze ako je to PRIVREMENO, do polusezone npr. Sve ostalo je utopija.
I to moze ali sa nekim jacim trenerima u paketu, jer sta on sad moze ponuditi igracima koje smo doveli osim da kaze igramo 4231, na trenerima je da to uvjezbaju, Hus je tu da galami.
I to moze ali sa nekim jacim trenerima u paketu, jer sta on sad moze ponuditi igracima koje smo doveli osim da kaze igramo 4231, na trenerima je da to uvjezbaju, Hus je tu da galami.
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!
Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!
Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!
Re: FK Sarajevo
Izgledali smo mi odlicno 60 minuta Ali trener je tu da osjetila, prepozna, predvidi da mu ekipa pada a on to u 3 utakmice nije uspio pa I u Jos nekim vaznim utakmicama prosle sezone (zrinski dole, zeljo kuci I na strani doduse pobjeda na Kosevu Ali realno 4:0 a bilo 2:1 jrdva).nokee je napisao/la: ↑08 avg 2025, 14:13Ništa prijatelju ne možemo se uvijek ni slagati. Imati ces priliku sad da gledas jedno ultra napadacko, ultra moderno Sarajevo. Sve ce ti se samo reći.HZSydney je napisao/la: ↑08 avg 2025, 14:07noke druze, dijelim tvoje misljenje 99% Ali u vezi Husrefa mislim da grijesi dosta raje. Imali smo ove satro moderne trener Ali nikad vise utakmica na Kosevu nismo izgubili, derbi utakmice vrlo tanko osim Zekica I kupa, nismo dobili nista sa njima osim autobusa igraca.nokee je napisao/la: ↑08 avg 2025, 13:54
Cijenim uvijek tvoje mišljenje. Jedan od drazih forumasa. Prijatelju ja sam podržavao Ismira, i hajde da kazem branio neke njegove poteze zarad nekakvog napredka kluba, ali... Nema ovdje nikakvog napredka kad on svoj ego ne moze da stavi po strani zarad uspjeha kluba u svakom smislu. Jednostavno to je lik zeljan pažnje, u Americi valjda moze kupiti sve osim toga jer tamo ima bruku milionera pa sta ce jadan. Eto tako ga ja sad dozivljavam. Ko dijete zeljno pažnje, maltretirali ga svi u vrticu, u skoli, na fakultetu pa se dokopalo para. Otprilike.
Evo vidis sad s Husrefom poteza na nivou maloumne osobe.
Ko zna na cemu ce nas ostaviti, kad mu raja okrene leđa, i opet ce to biti jer je egocentrik teski.
Daobogda se ja prevario a ti meni ziv i zdrav bio.
Moramo biti posteni pa priznat da Husref nije uvijek imao najjacu ekipu, 2005, 2007, 2012 pa I 2019/20 bilo je tu dosta poluigraca Ali se igralo cvrsto, jako na rezultat I siguran Sam da njegova ekipa ne bi prosuls 3:0 od 60te minute.
Eno Hajduk I Dinamo probase sa svjetskim prvacima pa corak.
Sto se Ismira tice ne znam dovoljno obzirom na distancu Ali obzirom na sistem u koji ulaze treba mu odat priznanje.
Maksuz pozdrav za SZ
Husref u eri kad je uzimao titule i era koja je sad na snazi gdje imas mnogo jace protivnike i sudije protiv sebe je nešto sasvim drugo, tako da prica da on po difoltu uzima nesto, ne stoji.
Ja ne znam kad smo mi ovako izgledali kao protiv ove Kraovie, evo kad smo sa Husrefom odigrali onakvu utakmicu, protiv bas jakog protivnika koji je evo razvalio Spartaka..?
Jednostavno ovo je korak nazad i to ce ti se pokazati a dabogda da sam ja u krivu.
Sa Husrefom ili bilo kojim novim trenerom ocekujem bar sve pobjede kuci, dvice kod ZH I RS klubova u gostima I poneki remi sa Borcem I Zrinski. To bi trebalo biti dovoljno za titule.
Nadam se da nisi u pravu jer Ako budes bojim se da cemo se strmoglavit nakon ovog
.. jer Stari je volio Sarajevo...
-
HeavyBassBlues
- Postovi: 156
- Pridružen/a: 08 jul 2025, 08:23
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ja se uopšte na zamaram time ko ce nam biti trener. Ionako se pitam ko muž u pornicima. Ali, ima mi par nelogicnih stvari koje, bez obzira gdje živim, ne mogu nikako svariti:
Kako neko koga pet puta otpustiš kao lošeg, može šesti put biti dobar?? Pa zar to nije ona famozni definicija gluposti? I kako neko kome pet puta kažeš da ne valja i da je nepotreban, šesti put povjeruje da je on baš taj bez kojega se ne može?? Pa to su apsurdi prema kojima su i Nadrealisti naivni pačiči.
Što reče jedan moj jaran: volim ja sarajevo, ali bogami ne voli ono mene.
Kako neko koga pet puta otpustiš kao lošeg, može šesti put biti dobar?? Pa zar to nije ona famozni definicija gluposti? I kako neko kome pet puta kažeš da ne valja i da je nepotreban, šesti put povjeruje da je on baš taj bez kojega se ne može?? Pa to su apsurdi prema kojima su i Nadrealisti naivni pačiči.
Što reče jedan moj jaran: volim ja sarajevo, ali bogami ne voli ono mene.
-
ajdohordas
- Postovi: 4428
- Pridružen/a: 25 jun 2015, 13:31
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Srž svega, bravo.ErosViverosViv je napisao/la: ↑08 avg 2025, 13:39Dobra stvar je što ćemo prvenstveno dobiti na identitetu. Mišljenja sam da je izbor mogao biti mnogo bolji, ali ŠTA JE TU JE.
Prošli su razni stranci kroz klub pa mi titule ne osjetismo, tako da ne vjerujem da može biti gore nego u zadnjih 5 godina.
Probali sve i svasta, niko ni blizu nije bio. Sve sto je osvojeno sa njim je osvojeno to je cinjenica. Ni ja nisam zadovoljan ali ljudi pretjerujete. Pricate o covjeku kao da je najveci protivnik i neprijatelj kluba... dozovite se malo ybt.
Re: FK Sarajevo
Otprilike tako. Al evo ljudi ga pamte samo po tim nekim trofejima, za koje skidam kapu. U ovakvoj situaciji nema on sta traziti ili mi nemamo sta traziti s njim.insimadop je napisao/la: ↑08 avg 2025, 14:17Husref je uzimao titule - tačna konstatacija
Husref je legenda kluba - tačna konstatacija
Husref nije ozbiljan trener već dugo vremena - tačna konstatacija
Husref je uzimao titule kad se igralo bukvalno na pašnjacima, kad si od europskog fudbala imao samo isti oblik stadiona i lopte. A u 2025. godini sa 10 ekipa u ligi, među kojima su europski Zrinjski, europski Borac - oboje potpomognuti sudijama, Vicom i Beusom, te iskreno rečeno Željo koji nije bio jači u proteklih 5 godina, nakon ONAKVIH partija pod vodstvom ZZ-a, Husref nema šta da traži.
Okej, ako ne možemo bolje, ugovor do januara, i onda 5 mjeseci pregovarati za nekog do januara, a ovu sezonu već unaprijed bataliti, priznati da su bačene pare na ovakvu mega ekipu, i opet jovo nanovo.
Zekic izgradi autoritet kao Husref i po strogoci je slican njemu, samo sto u istu ruku ima odličan i pošten odnos s igracima.. Ego zna staviti po strani sto Husref ne zna. O taktici i fudbalu da ne pricamo. Tacno vidis na sitnim detaljima njegovo djelo. Sa Husrefom ide na rezultat mrtvi sa nikakvom igrom.
Re: FK Sarajevo
A mi od europskog fudbala udaljeni svjetlosnu godinu.insimadop je napisao/la: ↑08 avg 2025, 14:17Husref je uzimao titule - tačna konstatacija
Husref je legenda kluba - tačna konstatacija
Husref nije ozbiljan trener već dugo vremena - tačna konstatacija
Husref je uzimao titule kad se igralo bukvalno na pašnjacima, kad si od europskog fudbala imao samo isti oblik stadiona i lopte. A u 2025. godini sa 10 ekipa u ligi, među kojima su europski Zrinjski, europski Borac - oboje potpomognuti sudijama, Vicom i Beusom, te iskreno rečeno Željo koji nije bio jači u proteklih 5 godina, nakon ONAKVIH partija pod vodstvom ZZ-a, Husref nema šta da traži.
Okej, ako ne možemo bolje, ugovor do januara, i onda 5 mjeseci pregovarati za nekog do januara, a ovu sezonu već unaprijed bataliti, priznati da su bačene pare na ovakvu mega ekipu, i opet jovo nanovo.
Eto igro si visoki presing protiv Rumuna, kad je Kyeremeh jezik isplazio poslije 60e minute kud ces dalje.
Europski fudbal Rozman prekrizi Vrancica.
Klupiraju Turkesa.
Igras bez 10ke, a kod nas dobre 10ke uzimaju titule.
-
NajvecaRadosti
- Postovi: 10159
- Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Dan te yebo da je Amar Osim trener ne bi ovo stanje bilo na forumu
Ne bi ni meni bio prvi izbor ali malo postovanja ljudi.Puno nam je taj covjek radosti donik
Sretno Husrefe i aBd da ponovis prosli mandat
Pomirite se da cemo vjecito bit carsijsko-mahalski klub koji se ipak mora malo pomaci da se ne bi doveli u situaciju ko kone da se borimo za opstanak.Valjda vam je to jasno nakon otkaza Zekicu.
Ne bi ni meni bio prvi izbor ali malo postovanja ljudi.Puno nam je taj covjek radosti donik
Sretno Husrefe i aBd da ponovis prosli mandat
Pomirite se da cemo vjecito bit carsijsko-mahalski klub koji se ipak mora malo pomaci da se ne bi doveli u situaciju ko kone da se borimo za opstanak.Valjda vam je to jasno nakon otkaza Zekicu.
Zadnja izmjena: NajvecaRadosti, dana/u 08 avg 2025, 14:25, ukupno mijenjano 1 put.
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Re: FK Sarajevo
Pa ne moze postati dobar, ali moze pokazati da klub nema apsolutno nikakvu viziju.HeavyBassBlues je napisao/la: ↑08 avg 2025, 14:20Ja se uopšte na zamaram time ko ce nam biti trener. Ionako se pitam ko muž u pornicima. Ali, ima mi par nelogicnih stvari koje, bez obzira gdje živim, ne mogu nikako svariti:
Kako neko koga pet puta otpustiš kao lošeg, može šesti put biti dobar?? Pa zar to nije ona famozni definicija gluposti? I kako neko kome pet puta kažeš da ne valja i da je nepotreban, šesti put povjeruje da je on baš taj bez kojega se ne može?? Pa to su apsurdi prema kojima su i Nadrealisti naivni pačiči.
Što reče jedan moj jaran: volim ja sarajevo, ali bogami ne voli ono mene.
Re: FK Sarajevo
Od ovih sto ih klix spominje, ovaj bozovic nema gdje nije bio, bezveze statistika, stanojevic, zar njega nisu ono prebili navijaci ili tako nesto?
Jesu li kontaktirali brku iz doline cupova
Jesu li kontaktirali brku iz doline cupova
Re: FK Sarajevo
Ma nisam ni ja Husrefa, uvijek sam bio za to da mu se da neko mjesto u klubu pa nek raducka ali za trenera 
Ali kad se sve sagleda, sta su nam drugi treneri donijeli. Sta su to unaprijedili, sta su osvojili ( sem ovog zadnjeg kupa )
Nikakve razlike izmedju njih i Husrefa, apsolutno nikakve.
E sad za lovu …. Taman je Zeka, Rožman i istali bili tu za kilu krastavaca od Hece ili vruceg bureka od Bosne … al u kurcu..
Dosta, dosta vise su para uzeli od Sarajeva a donijeli su KITU
Ali kad se sve sagleda, sta su nam drugi treneri donijeli. Sta su to unaprijedili, sta su osvojili ( sem ovog zadnjeg kupa )
Nikakve razlike izmedju njih i Husrefa, apsolutno nikakve.
E sad za lovu …. Taman je Zeka, Rožman i istali bili tu za kilu krastavaca od Hece ili vruceg bureka od Bosne … al u kurcu..
Dosta, dosta vise su para uzeli od Sarajeva a donijeli su KITU
JEDAN GRAD DVA KLUBA
JEDAN ŠPICA DRUGI TRUBA
JEDAN ŠPICA DRUGI TRUBA
Re: FK Sarajevo
Od ponuđenih Stanojević bez ikakve dileme...
Re: FK Sarajevo
Ja na mogu vjerovati kakvi smo mi, pa vi ne postujete covjeka koji nam je titule donosio i koji se setao ligom. Evo svi ovi poslije i prije njega su bili bas za nas, sve same titule nam donosili, jesu al kad cucnes.
Husref je neko ko voli sarajevo vise od svog zivota i koji je dokazao da je za nase prostore tj nasu ligu Pep Gvardiola licno.
Dovedite ga pa ce se u maju pred vjecnom slaviti titula
Husref je neko ko voli sarajevo vise od svog zivota i koji je dokazao da je za nase prostore tj nasu ligu Pep Gvardiola licno.
Dovedite ga pa ce se u maju pred vjecnom slaviti titula
Online
Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 22 gosta.

