FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koju poziciju će zauzeti FKS na kraju ove sezone?

Prvaci
46
11%
Drugi
42
10%
Treći
138
34%
Četvrti
76
19%
Peti
34
8%
Šesti
17
4%
Sedmi
6
1%
Osmi
15
4%
Ispadamo iz lige
36
9%
 
Ukupno glasova: 410

Avatar
hazarder
Postovi: 3143
Pridružen/a: 20 sep 2020, 13:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hazarder » 08 avg 2025, 14:45

Hoće li bit stručnog štaba kakvog? Treba jedno 3 prevodioca angažovat ako ne mislimo raskidat ugovore ovim strancima. Kondicioni novi. Zamjena za Jattu. Krilo il' dva fale, osim ako mislimo igrat' "daj Ademu loptu" i tesbih u ruke.
Zadnja izmjena: hazarder, dana/u 08 avg 2025, 14:45, ukupno mijenjano 1 put.

boki86
Postovi: 5117
Pridružen/a: 17 okt 2022, 11:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la boki86 » 08 avg 2025, 14:45

Istok ce goriti protiv Posusja, pola ih protiv husrefa, pola ih za, jos aBd debi Ljajica :rol: :rol: :rol:

_weella_
Postovi: 338
Pridružen/a: 27 okt 2008, 18:52

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la _weella_ » 08 avg 2025, 14:45

Ja sam davno rekao ko bi bio moj 1. izbor za ovu skupinu igrača a slobodan je, Nenad Bjelica.
Istresi novac za trenera, kad se već prsiš sa igračima i pravi priču. Gospodin, odmjeren, veliki znalac. To je KAPITALAC


Ali ako bi morao gledati neke Grofove, Klafuriće i slične, nemoj molim te. Daj Husrefa, barem znam da će ostaviti srce pored terena i da će to usaditi ovima na terenu.
Sve je to u pet deka trenerskim kvalitetom.
Zato i imaš asistente, evo Merso završava te licence, on može dati moderan šlif, nek dođe kao asistent i nek malo daje modernih savjeta, pa da od njega napravimo narednog šefa stručnog štaba.
Biti srcem vezan, u tome leži snaga!

Avatar
benko21
Postovi: 3000
Pridružen/a: 17 mar 2016, 13:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la benko21 » 08 avg 2025, 14:46

Znaci ide u.sro taldzija :puke: :puke:
Saraj'vu zakletvu ja sam dao i ponavljam ja nju svaki dan jer njemu ja vjecno cu biti odan
ko Šoja Stojan

Avatar
Hamagara
Postovi: 721
Pridružen/a: 01 feb 2021, 23:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Hamagara » 08 avg 2025, 14:47

I ovima sto kao kazu :
MENE KOŠEVO NECE VIDJETI
JA NEĆU PRATITI SARAJEVO
TREBA MALO ODMORITI itd…

MRŠ…. tranzistor navijaci. I sebi dajete za pravo da nesto uslovljavate i prijetite.

Samo Sarajevo pa da ga vodi i Kunto i Panto
JEDAN GRAD DVA KLUBA
JEDAN ŠPICA DRUGI TRUBA

Lavcina
Postovi: 1741
Pridružen/a: 17 nov 2023, 16:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lavcina » 08 avg 2025, 14:47

Nikako ne mogu zamisliti, da Husref uci Ristovskog ili Ljajica nečemu. Eto nikako Bgm. Pa likovi prosli vise nego sto je on kao igrač i trener zajedno.

Mogu misliti Ljajica trenirali ga Mancini, Montela, Rudi Garcia, Prandeli, Mazzari i sad mu Husref dodje kao slag na tortu :rol: :rol:

obrijanopile
Postovi: 1158
Pridružen/a: 10 mar 2021, 13:35
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la obrijanopile » 08 avg 2025, 14:48

Ljudi, pustite suplju priču . Istina je ta da nas niti jedan ozbiljan trener nije htjeo, jer sw zna da je Mirvic jedan kreten i egoista, koji ne poštuje dogovore. Mi smo promijenili deset trenera u cetri godine. Kada niko neće ide priča on je vojnik kluba, on je jedan od nas, on će ovo, on će ono. Ovakvu ekipu dati Husrefu u ruke je u najmanju ruku za Haga. Ali, tako je odlučio veliki vozd, jer nas nije htjeo preuzeti niti jedan ozbiljan stručnjak. Samo se ne treba nervirati.. Opet ce biti slijeganje ramenima i phm , uh itd.
P.S. Živim za dan kada ce, ako Bog da, Mirvic predati klub nekome drugom.
Sretno nam...
Zadnja izmjena: obrijanopile, dana/u 08 avg 2025, 14:50, ukupno mijenjano 1 put.
Evo i oni tebe selame!

Kyle88
Postovi: 401
Pridružen/a: 12 jun 2025, 15:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Kyle88 » 08 avg 2025, 14:49

obrijanopile je napisao/la:
08 avg 2025, 14:48
Ljudi, pustite suplju priču . Istina je ta da nas niti jedan ozbiljan trener nije htjeo, jer sw zna da je Mirvic jedan kreten i egoista, koji ne poštuje dogovore. Mi smo promijenili deset trenera u cetri godine. Kada niko neće ide priča on je vojnik kluba, on je jedan od nas, on će ovo, on će ono. Ovakvu ekipu dati Husrefu u ruke je u najmanju ruku za Haga. Ali, tako je odlučio veliki vozd, jer nas nije htjeo preuzeti niti jedan ozbiljan stručnjak. Samo se ne treba nervirati.. Opet ce biti slijeganje ramenima i phm , uh itd.
De Allaha ti nemoj teorije zavjere.

kraljlavova
Postovi: 651
Pridružen/a: 01 feb 2013, 01:20
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la kraljlavova » 08 avg 2025, 14:49

Nisam za Musemica nikako nije kapacitet za nesto vise staromodan trener nastranu njegove zasluge od ranije

Avatar
JuricaSpindl
Postovi: 371
Pridružen/a: 31 jul 2023, 00:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la JuricaSpindl » 08 avg 2025, 14:50

_weella_ je napisao/la:
08 avg 2025, 14:45
Ja sam davno rekao ko bi bio moj 1. izbor za ovu skupinu igrača a slobodan je, Nenad Bjelica.
Istresi novac za trenera, kad se već prsiš sa igračima i pravi priču. Gospodin, odmjeren, veliki znalac. To je KAPITALAC


Ali ako bi morao gledati neke Grofove, Klafuriće i slične, nemoj molim te. Daj Husrefa, barem znam da će ostaviti srce pored terena i da će to usaditi ovima na terenu.
Sve je to u pet deka trenerskim kvalitetom.
Zato i imaš asistente, evo Merso završava te licence, on može dati moderan šlif, nek dođe kao asistent i nek malo daje modernih savjeta, pa da od njega napravimo narednog šefa stručnog štaba.
Za sta ce ti Bjelica? Da ga otjeramo za 2 mjeseca i proglasimo ublehom? Da slusamo komentare kako dovodi samo hrvate, izmisljanje pozocija itd ? Husref je za nas, nismo nista bolje zasluzili. Kakav Bjelica ljudi dragi, budite realni, mi smo sve samo nismo ozbiljan klub.

Simin Han, Sloboda, Igman, to je trener za nas, naš kapacitet :bih:

Kaunas
Postovi: 13498
Pridružen/a: 08 dec 2013, 11:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Kaunas » 08 avg 2025, 14:50

Lavcina je napisao/la:
08 avg 2025, 14:47
Nikako ne mogu zamisliti, da Husref uci Ristovskog ili Ljajica nečemu. Eto nikako Bgm. Pa likovi prosli vise nego sto je on kao igrač i trener zajedno.

Mogu misliti Ljajica trenirali ga Mancini, Montela, Rudi Garcia, Prandeli, Mazzari i sad mu Husref dodje kao slag na tortu :rol: :rol:
Ovo samo Bosnjo moze napisat.
15.10.2013.

"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."

obrijanopile
Postovi: 1158
Pridružen/a: 10 mar 2021, 13:35
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la obrijanopile » 08 avg 2025, 14:50

Kyle88 je napisao/la:
08 avg 2025, 14:49
obrijanopile je napisao/la:
08 avg 2025, 14:48
Ljudi, pustite suplju priču . Istina je ta da nas niti jedan ozbiljan trener nije htjeo, jer sw zna da je Mirvic jedan kreten i egoista, koji ne poštuje dogovore. Mi smo promijenili deset trenera u cetri godine. Kada niko neće ide priča on je vojnik kluba, on je jedan od nas, on će ovo, on će ono. Ovakvu ekipu dati Husrefu u ruke je u najmanju ruku za Haga. Ali, tako je odlučio veliki vozd, jer nas nije htjeo preuzeti niti jedan ozbiljan stručnjak. Samo se ne treba nervirati.. Opet ce biti slijeganje ramenima i phm , uh itd.
De Allaha ti nemoj teorije zavjere.
Je li ti stvarno misliš da je on bio prvi pik. De ba..
Evo i oni tebe selame!

Avatar
plisek
Postovi: 1093
Pridružen/a: 09 mar 2024, 20:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la plisek » 08 avg 2025, 14:50

ON VOLI SARAJVO PRAVI JE HORDAS.....

DOBRODOSAO NAZAD SEFE, POVEDI NAS DO DUPLE KRUNE!!!!
2x šampion Jugoslavije
5x šampion Bosne i Hercegovine
8x osvajač Kupa BiH
1x osvajač Superkupa BiH
--Najtrofejniji klub u Bosni i Hercegovini--
---------Saraj'vo, za tebe zivimo!!--------

Kyle88
Postovi: 401
Pridružen/a: 12 jun 2025, 15:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Kyle88 » 08 avg 2025, 14:51

@Lucas crtaj nam 4231

mosarajvosa83
Postovi: 10366
Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mosarajvosa83 » 08 avg 2025, 14:51

_weella_ je napisao/la:
08 avg 2025, 14:45
Ja sam davno rekao ko bi bio moj 1. izbor za ovu skupinu igrača a slobodan je, Nenad Bjelica.
Istresi novac za trenera, kad se već prsiš sa igračima i pravi priču. Gospodin, odmjeren, veliki znalac. To je KAPITALAC


Ali ako bi morao gledati neke Grofove, Klafuriće i slične, nemoj molim te. Daj Husrefa, barem znam da će ostaviti srce pored terena i da će to usaditi ovima na terenu.
Sve je to u pet deka trenerskim kvalitetom.
Zato i imaš asistente, evo Merso završava te licence, on može dati moderan šlif, nek dođe kao asistent i nek malo daje modernih savjeta, pa da od njega napravimo narednog šefa stručnog štaba.
Kakvi bolan nasi treneri ili pomocni,pa Duduk ispada od Mornara iz CG i Klasvika,danas fudbal trazi nesto novo a ne zaostale metode i trenere i sve drugo je utopija i laz,mozes samo nazadovat i ako osvojis 6 titula zaredom. Mada nama je ovo mjera,neka za pomocnog dovede Turkovica i onog Seferovica obavezno.

Avatar
ledesma
Postovi: 5768
Pridružen/a: 28 feb 2016, 14:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ledesma » 08 avg 2025, 14:51

Opet neko zeli da budu podjele i loša situacija u klubu dolaskom Usre? Ko je ta osoba što to želi? Zar mu nije jasno da većina ne želi Usru?

Nema pameti ni sekunde ko ovo pravi...

Šta ćeš postići majmune?? Pitaš li se makedonac?
Zadnja izmjena: ledesma, dana/u 08 avg 2025, 14:52, ukupno mijenjano 1 put.
"Znaš kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijaš za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Želju. Hvala Bogu ja nisam među njima". Dino Merlin

Kaunas
Postovi: 13498
Pridružen/a: 08 dec 2013, 11:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Kaunas » 08 avg 2025, 14:52

Imal vise tog bijelog dima iz Titove

Imam neki osjecaj da je ovo za Husrefa samo blef dok se neko drugi zavrsava.
15.10.2013.

"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."

Avatar
NazorUso
Postovi: 6851
Pridružen/a: 09 avg 2021, 18:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NazorUso » 08 avg 2025, 14:53

samoFKS je napisao/la:
08 avg 2025, 14:09
slika

Olovo gori
@bvsic nekad fuli terapiju nekad profil...
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC

MSOZ101
Postovi: 928
Pridružen/a: 11 avg 2020, 19:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MSOZ101 » 08 avg 2025, 14:53

Poželio narod da nas kmeljo šamara kod kuće i na strani, Bože svašta.

Avatar
adoado
Postovi: 355
Pridružen/a: 08 jun 2025, 23:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la adoado » 08 avg 2025, 14:54

Sanjao sam sinoć Husrefa, to je taj znak...
Zaklinj'o si se,
Pehar obećav'o...

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: boki86 i 23 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []