FK Sarajevo
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
Re: FK Sarajevo
Moze neki link
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli
- napoleon72
- Postovi: 7134
- Pridružen/a: 04 jul 2019, 12:07
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
To ti je kad ovakvu ekipu povjeris čovjeku, koji Sim Bau ne moze trenirati. Otjerati i njega i Dupovca iz kluba, kako god utakmica završi.
Re: FK Sarajevo
Balavac ti tata moze biti, a sebe dobro preispitaj za te moralne pridike.
JEDAN GRAD DVA KLUBA
JEDAN ŠPICA DRUGI TRUBA
JEDAN ŠPICA DRUGI TRUBA
-
NajvecaRadosti
- Postovi: 10166
- Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Husref Musemic.
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Re: FK Sarajevo
Kako ljudi lako dolaze do go sanse, jbt sta je ovo, odbrana ne postoji. Pa ovim i treba neko ko ce im sve od do i neko ko ce ih fizicki bolje pripremiti.
- siroliver69
- Postovi: 648
- Pridružen/a: 31 mar 2018, 14:02
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Yebo nam je Homer majku za sva vremena
Re: FK Sarajevo
Ma mi od kako smo poceli igrati sa 3 nazad to nije dobro pa nek prica ko sta hoce
Re: FK Sarajevo
Ko god dođe do gola i zabije ga, odbrana katastrofa.
Re: FK Sarajevo
Odbrane nemamo daj Bože da ne fasujemo još koji
Re: FK Sarajevo
Kako nas je ZZ uigrao nazad. Godinu ipo vodiš ekipu, ljudi nazad ne znaju gdje stoje. Fulbekovi ništa, šta nam je čovjek uradio, trebaće pola sezone da se momci dohavizaju.
Re: FK Sarajevo
Zadnja izmjena: zagorski, dana/u 09 avg 2025, 17:25, ukupno mijenjano 1 put.
Re: FK Sarajevo
uzasna odbrana, Bralic kao amater, Jovic lijevo ne postoji, wing bekovi ne igraju nazad
Re: FK Sarajevo
Beskrvno, bezvoljno
Re: FK Sarajevo
Hajd sve i nekako al da nema nijedne akcije 25 minuta. To mi nikako nije jasno.
ISTINA ZA VEDRANA!
Re: FK Sarajevo
Bas ni jedan sut
-
bordobijeli
- Postovi: 18320
- Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Igramo preko one stvari.Guli dolazi na centar i prima loptu.Nista ne mozemo odigrati kroz sredinu.Ovdje treba autoritet i to je to i poceti odbijati od plate za ovo hodanje pa cemo tek onda vidjeti kako se igra.
Horde Zla ; Curva Sud Roma ; Los Borrachos Del Tablon
Este sentimiento nadie lo comprende
Este sentimiento nadie lo comprende
Re: FK Sarajevo
Garantujem životom, da bi mali Čengić ovo bolje posložio, sa njim ne bi sigurno sada gubili.
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.

