Premijer liga BiH - aktuelno
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Tako kažu zvanični podaci. Pogledaj finansijske izvještaje, jedine relevantane izvore.Hrammm1921 je napisao/la: ↑09 avg 2025, 21:34Jel moguce da ista pises ? Yebo ti sebi mater maloumnu
U rupe !
Biti srcem vezan, u tome leži snaga!
- prisonbreak
- Postovi: 5329
- Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..
Samo godine bola i nadanja..
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Loše je ovaj simulirao, nije se trebao uhvatiti za glavu dok je padao.
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Hm… opet navlacenje za Zelju zbog Borca cccc
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Pocetna jaka i cvrsta inicijativa Zelje, rastrcani u prvih 20-25 minuta, kasnije veliki pad i Rudar preuzima inicijativu u igri gdje je bolji protivnik.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Jel NoDi zviždi uz TV kao i raja na Grbavici? 
Bolji Željo.
Bolji Željo.
Postao/la 19vendetta87 » 14 sep 2024, 22:48
Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)
Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Sarajevski klubovi ove sezone briljiraju 
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Penal nije bio ali je jeste visoko podignuta noga, sto je insirekt na pet ketara od gola, al ajd kada se navlaci za Zelju zbog Borca meni je ok 
- mamonelafo
- Postovi: 1132
- Pridružen/a: 14 avg 2020, 21:11
- Lokacija: Bulevar Ivice Osima 27
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Da samo hoće otići ova naša dnk sa klupe, dan te yebo, Ridar pravi šanse...
FK ŽELJEZNIČAR! MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!
Jači od ratova, režima i partija!
Jači od ratova, režima i partija!
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Željo-Rudar 0:0, slika stvarnog stanja bh nogometa. Andora ima jaču ligu, o Sloveniji, Rumuniji da ne govorimo.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Neće ni ovaj Adzem dočekati početak škole na klupi zelje
-
worchester
- Postovi: 1289
- Pridružen/a: 16 jun 2013, 13:06
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Sto se fk sarajevo tice,ja ne znam koji ce trenerski strucnjak uspjeti dovesti u red gulija,ljajica i mlinarica!? Jedino da im svima da po loptu pa da tako igraju. Ova ekipa fks se zasitila nekih stvari ocigledno,spanovani su za titulu a titule nema. Na sve to kada se doda da je guliasvili ocekivao transfer kojeg jos nema,realno je da i njegova motivacija krene niz brdo. Ovo sarajevo je nabralo solidnih igraca ali pitanje je da li ce novi trener od njih stvoriti tim
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Joj željovci jes loš ovaj Olimpik oca mi
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
E moj Mufticu
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Kao sto rekoh, treba dodati katastrofalnu reakciju Muftica
Izgubiti ili osvojit samo bod je ravan katastrofi. Rudar daleko najslabija ekipa u ligi.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
U rupu.Hrammm1921 je napisao/la: ↑09 avg 2025, 21:34Jel moguce da ista pises ? Yebo ti sebi mater maloumnu
U rupe !
I na kraju svijeta, tebe bodriti.
- akisarajevo92
- Postovi: 19228
- Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ali kakav jad od glavnog grada od rata pa no ovamo, u jednom danu te guze Doboj i Prijedor, u kosarci te dugo guzilo selo od Sirokog Brijega, pa preuzeo sad Aleksandrovac, u rukometu kara Ljubuski, u fudbalu najtrofejniji klub sa 200 navijaca sa otetim stadionom
neka izgubimo ako ce Adzem vec veceras biti bivsi
neka izgubimo ako ce Adzem vec veceras biti bivsi
Don't believe the hype.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ovaj Mohedano je u top 10 igrača lige,ali lik totalno fizički nespreman.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ha,ha..lopta putuje do gola možeš sevdalinku otpjevati i frajer primi gol..ako je u svemu ovome išta dobro to je da su sarajlije sapatnici i razumiju jedni druge....brate ne zna se ko je veća sramota
Online
Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 12 gostiju.




