FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koju poziciju će zauzeti FKS na kraju ove sezone?

Prvaci
46
11%
Drugi
42
10%
Treći
138
34%
Četvrti
76
19%
Peti
34
8%
Šesti
17
4%
Sedmi
6
1%
Osmi
15
4%
Ispadamo iz lige
36
9%
 
Ukupno glasova: 410

Kyle88
Postovi: 401
Pridružen/a: 12 jun 2025, 15:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Kyle88 » 09 avg 2025, 21:52

Ponovilo se protiv Sloge “ko zabije prvi taj i dobije”, znali su gdje nas treba pritisnuti a to je kod te distribucije lopte u 2/3 terena.
Preiskusna ekipa koja kad ima rezultat je odlicna jer imaju pregrst iskustva.
Kupresak totalno van utakmica, na svaku sudijsku odluku je morao reagovati.
Guli i njegov kiseli kez mi ide na k i prica sa sudijama otkako je kapiten.
Jovic od glupog penala do dijagonali po 80m (majstore ti da znas to poslati ne bi bio ovdje nego bi bio backup opcija Bastoniju)
Bralic od krivca za gol do 20 losih pasova (nevjerovatno da lik ne izlazi na igraca koji mu okrece guzicu nego ide jos korak dva unazad)
3-5-2 kad im neko u šali nacrta treba da momentalno leti.

Drugo 4231, odmah kad imas 9tku koja prepoznaje to napravimo dobru polupriliku, kasnije gol i nakon toga nas uspiju malo uspavati.
Najgora stvar da je poslije toga trener se prebacio na 442 tu sa Buticem i Turkesom nemamo napretka, bolje bi Mlinaric bio sa Turkesom no hajd otom potom.

Rezime
raskinuti par ugovora
dovesti trenera koji igra 4231
prodati Gulija
dati kapitensku Ristovskom/Ljajicu



Ova Sloga ako kone nastave kiksat je prvi konkurent da se prikljuci top 4.

SHZ82
Postovi: 965
Pridružen/a: 21 maj 2023, 21:35
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SHZ82 » 09 avg 2025, 21:53

ako pobijedimo sve do kraja osvajamo titulu 100%

Avatar
MokraKifla
Postovi: 685
Pridružen/a: 06 sep 2024, 19:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MokraKifla » 09 avg 2025, 21:54

Ma ja cekam posusje da ih izvizdim pa da mi hebu mater jer bagra uziva gledajuci ovaj nemar u igracima

Avatar
Pendulum
Postovi: 5304
Pridružen/a: 14 jun 2024, 23:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pendulum » 09 avg 2025, 21:56

SHZ82 je napisao/la:
09 avg 2025, 21:53
ako pobijedimo sve do kraja osvajamo titulu 100%
Jednostavno.
slika
Postao/la 19vendetta87 » 14 sep 2024, 22:48

Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)

Avatar
MaroonWhite1946
Postovi: 257
Pridružen/a: 20 jul 2025, 14:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MaroonWhite1946 » 09 avg 2025, 21:56

Kako god bilo, tuzno je cuti izjavu da "igraci ne pokazuju karakter".. druze placen si kvalitetno i imas najbolje uslove u drzavi, ima da pokazujes i gines
...sve drugo ce proci! 🇱🇻

Lucas
Postovi: 4856
Pridružen/a: 20 apr 2022, 20:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lucas » 09 avg 2025, 21:57

Jedini benefit u današnjem porazu, je da je ovo zadnja utakmica koju smo počeli sa 3-5-2, u statut kluba treba unijeti, da nikad niko od pjetlica do seniora, ne smije igrati tu formaciju.

Avatar
broj6
Postovi: 757
Pridružen/a: 04 mar 2017, 15:55
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la broj6 » 09 avg 2025, 21:57

Pantelija je napisao/la:
09 avg 2025, 21:45
Kada sam govorio da je jovic prosjek, kada sam govorio da od tri igraca iz srbije ne moze se jedan sastaviti kako treba (rockov tribine, jovic nedaj boze nikome, đorđevic kod doktora), sprdalu me ovdje... Nastavite.
Isto tvrdim i za ovog turdova kao i za paskaleva, spoji ih nemas stopera.
Nikad nauciti da je bolje imati jednog jakog i jednog iz akademije nego dva prosjecna. Na kraju nemas nista.

O igri, ponasanju, i svemu na terenu, rezultati sve govore.
Nemamo mi stopera nikako. Zamisli sta smo doveli Turda, Paskalev, Bralic, Pejovic. Ima Gojkovic koji je povrijedjen i to je to. Ristovski silom prilika to mora igrati.

Haksss
Postovi: 227
Pridružen/a: 10 jan 2025, 18:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Haksss » 09 avg 2025, 21:57

:bow: :bow: :bow: Vule Trivunovic
Malo sam pod emocijama, ovo je moj klub, moja kuća. Želim sreću Sarajevu i vjerujem da će uz Zrinjski i Borac biti glavni pretedenti za titulu - kazao je Trivunović za MyTV, osvrnuvši se na to da je igrao za Sarajevo:
- Ne moram nikada viši biti dio Sarajeva, ali sretan sam što imao priliku nositi dres ovog kluba. :bow: :bow: :bow: :bow:

Avatar
H8Z7
Postovi: 7184
Pridružen/a: 12 okt 2022, 18:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la H8Z7 » 09 avg 2025, 21:59

Pendulum je napisao/la:
09 avg 2025, 21:56
SHZ82 je napisao/la:
09 avg 2025, 21:53
ako pobijedimo sve do kraja osvajamo titulu 100%
Jednostavno.
slika
Kakav proces? Srozavanje kluba? Uspješno idu ka tome.
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene

L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!

Avatar
broj6
Postovi: 757
Pridružen/a: 04 mar 2017, 15:55
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la broj6 » 09 avg 2025, 21:59

Kyle88 je napisao/la:
09 avg 2025, 21:52
Ponovilo se protiv Sloge “ko zabije prvi taj i dobije”, znali su gdje nas treba pritisnuti a to je kod te distribucije lopte u 2/3 terena.
Preiskusna ekipa koja kad ima rezultat je odlicna jer imaju pregrst iskustva.
Kupresak totalno van utakmica, na svaku sudijsku odluku je morao reagovati.
Guli i njegov kiseli kez mi ide na k i prica sa sudijama otkako je kapiten.
Jovic od glupog penala do dijagonali po 80m (majstore ti da znas to poslati ne bi bio ovdje nego bi bio backup opcija Bastoniju)
Bralic od krivca za gol do 20 losih pasova (nevjerovatno da lik ne izlazi na igraca koji mu okrece guzicu nego ide jos korak dva unazad)
3-5-2 kad im neko u šali nacrta treba da momentalno leti.

Drugo 4231, odmah kad imas 9tku koja prepoznaje to napravimo dobru polupriliku, kasnije gol i nakon toga nas uspiju malo uspavati.
Najgora stvar da je poslije toga trener se prebacio na 442 tu sa Buticem i Turkesom nemamo napretka, bolje bi Mlinaric bio sa Turkesom no hajd otom potom.

Rezime
raskinuti par ugovora
dovesti trenera koji igra 4231
prodati Gulija
dati kapitensku Ristovskom/Ljajicu



Ova Sloga ako kone nastave kiksat je prvi konkurent da se prikljuci top 4.
Na sta smo spali kad kapitensku treba dati nekome ko je tek dosao.

Avatar
gh0stHZ
Postovi: 516
Pridružen/a: 01 jul 2025, 14:30
Lokacija: DE
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la gh0stHZ » 09 avg 2025, 22:00

Haksss je napisao/la:
09 avg 2025, 21:57
:bow: :bow: :bow: Vule Trivunovic
Malo sam pod emocijama, ovo je moj klub, moja kuća. Želim sreću Sarajevu i vjerujem da će uz Zrinjski i Borac biti glavni pretedenti za titulu - kazao je Trivunović za MyTV, osvrnuvši se na to da je igrao za Sarajevo:
- Ne moram nikada viši biti dio Sarajeva, ali sretan sam što imao priliku nositi dres ovog kluba. :bow: :bow: :bow: :bow:
Jedan gospodin i uvijek bih mu držao vrata kluba otvorena.
I na kraju svijeta, tebe bodriti.

Avatar
Pendulum
Postovi: 5304
Pridružen/a: 14 jun 2024, 23:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pendulum » 09 avg 2025, 22:00

H8Z7 je napisao/la:
09 avg 2025, 21:59
Pendulum je napisao/la:
09 avg 2025, 21:56
SHZ82 je napisao/la:
09 avg 2025, 21:53
ako pobijedimo sve do kraja osvajamo titulu 100%
Jednostavno.
slika
Kakav proces? Srozavanje kluba? Uspješno idu ka tome.
Pa vidiš upitnike brate dragi. :mrgreen:
Postao/la 19vendetta87 » 14 sep 2024, 22:48

Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)

Avatar
scholsey
Postovi: 2963
Pridružen/a: 26 feb 2020, 21:50
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la scholsey » 09 avg 2025, 22:01

MaroonBjelave je napisao/la:
09 avg 2025, 21:40
Mnogo smo jadni!!!!
Ovo moderator? I onda se čudite što nas neće. Pihh..

Uspjeh je u suštini kulminacija neuspjeha.

slika
The saddest thing in life is wasted talent.

Haksss
Postovi: 227
Pridružen/a: 10 jan 2025, 18:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Haksss » 09 avg 2025, 22:02

gh0stHZ je napisao/la:
09 avg 2025, 22:00
Haksss je napisao/la:
09 avg 2025, 21:57
:bow: :bow: :bow: Vule Trivunovic
Malo sam pod emocijama, ovo je moj klub, moja kuća. Želim sreću Sarajevu i vjerujem da će uz Zrinjski i Borac biti glavni pretedenti za titulu - kazao je Trivunović za MyTV, osvrnuvši se na to da je igrao za Sarajevo:
- Ne moram nikada viši biti dio Sarajeva, ali sretan sam što imao priliku nositi dres ovog kluba. :bow: :bow: :bow: :bow:
Jedan gospodin i uvijek bih mu držao vrata kluba otvorena.
I u dresu dok je bio gino je na svakoj utakmici kapa do poda :tokralju:

Bejker
Postovi: 370
Pridružen/a: 19 maj 2025, 15:53
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Bejker » 09 avg 2025, 22:02

Kyle88 je napisao/la:
09 avg 2025, 21:52

Rezime
raskinuti par ugovora
dovesti trenera koji igra 4231
prodati Gulija
dati kapitensku Ristovskom/Ljajicu
100%

Lucas
Postovi: 4856
Pridružen/a: 20 apr 2022, 20:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lucas » 09 avg 2025, 22:03

broj6 je napisao/la:
09 avg 2025, 21:57
Pantelija je napisao/la:
09 avg 2025, 21:45
Kada sam govorio da je jovic prosjek, kada sam govorio da od tri igraca iz srbije ne moze se jedan sastaviti kako treba (rockov tribine, jovic nedaj boze nikome, đorđevic kod doktora), sprdalu me ovdje... Nastavite.
Isto tvrdim i za ovog turdova kao i za paskaleva, spoji ih nemas stopera.
Nikad nauciti da je bolje imati jednog jakog i jednog iz akademije nego dva prosjecna. Na kraju nemas nista.

O igri, ponasanju, i svemu na terenu, rezultati sve govore.
Nemamo mi stopera nikako. Zamisli sta smo doveli Turda, Paskalev, Bralic, Pejovic. Ima Gojkovic koji je povrijedjen i to je to. Ristovski silom prilika to mora igrati.
Kad ih stalno rotiras, mijenjas, pomjeras.....naravno da se nece pokazati u pravom svjetlu, u takvom haosu ni Marquinos ne bi došao do izražaja. Da je od Novog Pazara do Radnika počinjao sa dva ista stopera i uigravao ih, danas bi pricali drugu pricu.

Avatar
broj6
Postovi: 757
Pridružen/a: 04 mar 2017, 15:55
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la broj6 » 09 avg 2025, 22:03

Lucas je napisao/la:
09 avg 2025, 21:57
Jedini benefit u današnjem porazu, je da je ovo zadnja utakmica koju smo počeli sa 3-5-2, u statut kluba treba unijeti, da nikad niko od pjetlica do seniora, ne smije igrati tu formaciju.
Da smo poceli bilo kakvu formaciju danas izgubili bi. 2-6-2 da smo izmislili isto bi bilo. Gledam opet sazetak i govor tijela sve kaze. Skup pojedinaca i nikakva ekipa, to smo danas bili. Trener koji ocito ne zna sta radi i koji kaze da je cekao da se samo trening odradi. Pa halo Sarajevo vodis, nema kuci nijednom igracu dok se ne izglade stvaro, cuj trening samo da se odradi onako. Spali smo na placenike, pa treba da znaju za sta su placeni. Guliju je u 3 utakmice cijena sa 3 miliona pala.na 300 hiljada, frajer muha bez glave. Sramota!

Avatar
ado-hz
Postovi: 3880
Pridružen/a: 25 dec 2009, 22:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ado-hz » 09 avg 2025, 22:03

gh0stHZ je napisao/la:
09 avg 2025, 22:00
Haksss je napisao/la:
09 avg 2025, 21:57
:bow: :bow: :bow: Vule Trivunovic
Malo sam pod emocijama, ovo je moj klub, moja kuća. Želim sreću Sarajevu i vjerujem da će uz Zrinjski i Borac biti glavni pretedenti za titulu - kazao je Trivunović za MyTV, osvrnuvši se na to da je igrao za Sarajevo:
- Ne moram nikada viši biti dio Sarajeva, ali sretan sam što imao priliku nositi dres ovog kluba. :bow: :bow: :bow: :bow:
Jedan gospodin i uvijek bih mu držao vrata kluba otvorena.
Ja bih da uz Čalu ostavimo na miru i tog covjeka, da nam ostane u lijepom sjecanju. Malo ih je ostalo casnog obraza, jako malo. Ne zelim da neki bojkot igraca ili naredba nekoga iz kluba ko ce igrati pokvari sliku Vuleta, pa da i njega nabiju nogom.

Kyle88
Postovi: 401
Pridružen/a: 12 jun 2025, 15:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Kyle88 » 09 avg 2025, 22:04

broj6 je napisao/la:
09 avg 2025, 21:59
Kyle88 je napisao/la:
09 avg 2025, 21:52
Ponovilo se protiv Sloge “ko zabije prvi taj i dobije”, znali su gdje nas treba pritisnuti a to je kod te distribucije lopte u 2/3 terena.
Preiskusna ekipa koja kad ima rezultat je odlicna jer imaju pregrst iskustva.
Kupresak totalno van utakmica, na svaku sudijsku odluku je morao reagovati.
Guli i njegov kiseli kez mi ide na k i prica sa sudijama otkako je kapiten.
Jovic od glupog penala do dijagonali po 80m (majstore ti da znas to poslati ne bi bio ovdje nego bi bio backup opcija Bastoniju)
Bralic od krivca za gol do 20 losih pasova (nevjerovatno da lik ne izlazi na igraca koji mu okrece guzicu nego ide jos korak dva unazad)
3-5-2 kad im neko u šali nacrta treba da momentalno leti.

Drugo 4231, odmah kad imas 9tku koja prepoznaje to napravimo dobru polupriliku, kasnije gol i nakon toga nas uspiju malo uspavati.
Najgora stvar da je poslije toga trener se prebacio na 442 tu sa Buticem i Turkesom nemamo napretka, bolje bi Mlinaric bio sa Turkesom no hajd otom potom.

Rezime
raskinuti par ugovora
dovesti trenera koji igra 4231
prodati Gulija
dati kapitensku Ristovskom/Ljajicu



Ova Sloga ako kone nastave kiksat je prvi konkurent da se prikljuci top 4.
Na sta smo spali kad kapitensku treba dati nekome ko je tek dosao.
Tako je kako je doveo si dva igraca ove sezone i jednog prosle polusezone koji su alfe.

Mozemo mi ovo u svoji korist okrenuti, niko nije rekao da ce biti lako.

bordobijeli
Postovi: 18302
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 09 avg 2025, 22:05

Naši igrači su razmaženi plaćenici,bez karaktera . Dugo nisam popizdio kao danas u Doboju , nisam više ni razočaran. Sad sam u fazi ludila gdje mislim da igrace treba postrojiti i šiju zavrnuti . Nekad se ganjali igraci nisu smjeli ba bijel dan izaći a imali platu 2000 km . Sad ovi uzimaju desetine hiljada i šetkaju se po terenu . ****.
Zadnja izmjena: bordobijeli, dana/u 09 avg 2025, 22:06, ukupno mijenjano 1 put.

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: GBBP87, Google Adsense [Bot], Haksss i 17 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []