FK Sarajevo
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
Re: FK Sarajevo
Treba dati husrefu sansu da vidimo sta trenutno moze, u zadnje dvije utakmice imamo remi i poraz svakako nemamo sta izgubiti previse
Re: FK Sarajevo
Koja muda čovječe? Kakvih on drugih opcija ima ili je nekad imao? Koja će se druga budala u ovakvoj sredini zadržati duže od sezone?
Pa jedino njega moraš ko kera tjerati je čovjek ni poslije 5 poniženja nema obraza da sam ode.
Za ovakvu državu, ovakav narod i mentalitet, ovakvo Sarajevo on je idealan trener.
Do zadnjeg dana života mog' samo Sarajevo
🇵🇸
🇵🇸
Re: FK Sarajevo
Vraca se po sesti put zato sto je vojnik kluba,on i onako vec ima pare.Napoli je napisao/la: ↑10 avg 2025, 21:29Koja muda čovječe? Kakvih on drugih opcija ima ili je nekad imao? Koja će se druga budala u ovakvoj sredini zadržati duže od sezone?
Pa jedino njega moraš ko kera tjerati je čovjek ni poslije 5 poniženja nema obraza da sam ode.
Za ovakvu državu, ovakav narod i mentalitet, ovakvo Sarajevo on je idealan trener.
BUCA POTOK
FUDBALSKI KLUB SARAJEVO
FUDBALSKI KLUB SARAJEVO
- OsmanhodzicBuco
- Postovi: 2335
- Pridružen/a: 26 sep 2015, 21:00
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Holee, holee... šta šta je, šta šta je? J*** ti m.....
Puno bi nam bolje bilo da nije ni isao, ovi moderni dalje od treceg mjesta nisu mogli. Sto je jako tuzno na kraju. Nismo makli s mjesta.
Puno bi nam bolje bilo da nije ni isao, ovi moderni dalje od treceg mjesta nisu mogli. Sto je jako tuzno na kraju. Nismo makli s mjesta.
Re: FK Sarajevo
Jedno je sigurno da si budala jesi. Ali da u ovakvim okolnistima jedini nesto mozes uraditi mozes.
Sretno nama sa tobom, a i tebi sa nama.
Nisam se nadao sve do zvanicne objave, jer sam mislio da mu je zdravlje najbitnije ali ŠTA JE TU JE!
Sretno nama sa tobom, a i tebi sa nama.
Nisam se nadao sve do zvanicne objave, jer sam mislio da mu je zdravlje najbitnije ali ŠTA JE TU JE!
-
mosarajvosa83
- Postovi: 10366
- Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
To je bila spika kona,klown,medjed,narko bos,perac para,prodali se ,a kiflu,necemo da budemo kao Pitari bez indetiteta,pljuvanje doticnog na svakom koraku,dok su izmedju cetri zida molili da im neko slican udje u klub,sad su se digli na noge i pozivaju ko glasa protiv Sanina Mirvica da se objavi,da misli zlo klubu. Kad bude neko bio sa parama da preuzme klub prvi cu biti da preuzme do tada nam ostaje da podrzavamo i to je to.hazarder je napisao/la: ↑10 avg 2025, 21:20Mirvić je nažalost trenutno najteže zamjenjiv lik u klubu, već su ljudi objašnjavali nekih 3792. puta tjerali ga ne tjerali nama je s njim deverat do boljih dana. Kad to prihvatite lakše će sve ostalo da ide. Husref je trener, Dženis je prvi pomoćnik. Guliashvili će se gurat dok se ne proda. Kada se proda guraju se Jatta i Vrban, eventualno neko iz B tima ko se pokaže do zime. Vraćamo se jednostavnijem fudbalu jer od ovog modernog hajra nema. Konkurencija je tankosava tako da su kup ili superkup realan domet. Za Europu nema straha.
Zna li se šta će biti sa igračima? Hoće li biti raskida?
Re: FK Sarajevo
Za nas i jeste Husref.
-
strahmeipomisliti
- Postovi: 1099
- Pridružen/a: 25 avg 2023, 13:35
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Trenirati klub kao sto je Serif koji je pobjedio sampiona evrope Reala Madrida u Madridu i osvajati trofeje s njima je teze nego ugasene klubove Dzerzelez,Mladost DK,Olimpik,Tuzla City
Al sta usriovoje zna o tome njegov je najveci uspjeh prolaz prvog pretkola
Re: FK Sarajevo
Sve oke, neka je trener. Al nemoj mi ba patetike da voli Sarajevo vise od svog zivota, kad nije tacno.
I ovo moderan nije moderan trener, koga boli qurac, trebaju nam rezultati. Ko god na klupi bude, mora znati koje su posljedice nepobjedjivanja.
Placeni ste najvise da bi pobjede donosili. Yebe mi se jel -50 ili +50
I ovo moderan nije moderan trener, koga boli qurac, trebaju nam rezultati. Ko god na klupi bude, mora znati koje su posljedice nepobjedjivanja.
Placeni ste najvise da bi pobjede donosili. Yebe mi se jel -50 ili +50
Re: FK Sarajevo
Promjenit ce formaciju, prvi put od horor ere Sablica i to je prvi preduslov za uspjeh. Bar necemo gledati genocid na terenu kao kod ranijih trenerskih ubleha, kad na Koševu nismo znali pogledati na gol protivnika.
Re: FK Sarajevo
15.10.2013.
"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."
"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."
- ErosViverosViv
- Postovi: 3375
- Pridružen/a: 05 sep 2024, 19:19
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Srerno Husrefu. Gori ne moze biti od prethodnika.
Re: FK Sarajevo
Ove sezone ćemo se zadovoljiti plasmanom u evropska takmičenja i tjt, što znači da će biti lošiji.
Re: FK Sarajevo
Sretno mu bilo, mada nisam bio za njega. Barem je mnogo jeftiniji od drugih, ako uspije srediti svlačionicu biće to u dure.
- siroliver69
- Postovi: 648
- Pridružen/a: 31 mar 2018, 14:02
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Eno i kone spominju Sablju da ga vrate...hihihi 2025g. grob ti yebem!!! Pa jesmo li mi normalni!? Haloooo Homereee!!!
Evropsko Sarajevo, hahahah....
Evropsko Sarajevo, hahahah....
- MaroonBjelave
- Postovi: 6276
- Pridružen/a: 18 jun 2018, 13:12
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Sretno Husrefu i ako može da se Guliashvili odmah klupira.
- luckystrike
- Postovi: 3246
- Pridružen/a: 19 okt 2023, 10:30
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
30.5.2024.
Tada sam bio blizu pojedinih ljudi i znao neke detalje, a ovdje su se pojedini čudili i smijali, kad gle čuda godinu dana kasnije.
Novom Šefu struke neka je sa srećom a i nama sa njim.
6.6.luckystrike je napisao/la: ↑06 jun 2024, 14:47jedan od ljudi blizak Husrefu, upravo mi tvrdi da se čeka rasplet s trenutnim trenerom i da bi Husref trebao preuzeti.
11.6.luckystrike je napisao/la: ↑30 maj 2024, 21:36Ako se Ismir odluči na razlaz sa Simonom & co., novi trener je Husref sa Vuletom uza se a Krle bi mogao biti SD.
Ne iznenađuje me izbor Husrefa Musemića, s obzirom da je i prije dolaska Zorana bio jedan od vodećih kandidata.luckystrike je napisao/la: ↑11 jun 2024, 12:16drug moj blizak Husrefu, kojeg sam mislim prvi ovdje najavio još krajem maja, jutros mi na kahvi govori da su pregovori zaštekali.
ako nije mahalska, vrlo je mangupska, Husrefu su ponudili "skromnu" platu ali i određeni bonus za trofeje, međutim Husref odgovorio belgijancu ako osvojimo Ligu ja ću tebi isplatiti bonus![]()
Tada sam bio blizu pojedinih ljudi i znao neke detalje, a ovdje su se pojedini čudili i smijali, kad gle čuda godinu dana kasnije.
Novom Šefu struke neka je sa srećom a i nama sa njim.
Re: FK Sarajevo
Sigurno je samo, da necemo završiti - 20 ili - 25 u odnosu na prvog.
Re: FK Sarajevo
Ništa ovo Sarajevo neće biti manje evropsko nego ono pod Zekićem, Rožmanom i ostalimsiroliver69 je napisao/la: ↑10 avg 2025, 21:44Eno i kone spominju Sablju da ga vrate...hihihi 2025g. grob ti yebem!!! Pa jesmo li mi normalni!? Haloooo Homereee!!!
Evropsko Sarajevo, hahahah....
Biti srcem vezan, u tome leži snaga!
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 16 gostiju.



