FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koju poziciju će zauzeti FKS na kraju ove sezone?

Prvaci
46
11%
Drugi
42
10%
Treći
138
34%
Četvrti
76
19%
Peti
34
8%
Šesti
17
4%
Sedmi
6
1%
Osmi
15
4%
Ispadamo iz lige
36
9%
 
Ukupno glasova: 410

zagorski
Postovi: 8310
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagorski » 10 avg 2025, 22:59


Avatar
tabba77
Postovi: 3787
Pridružen/a: 16 feb 2023, 11:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la tabba77 » 10 avg 2025, 23:01

zagorski je napisao/la:
10 avg 2025, 22:59
:mrgreen:
Nikad poraz, samo lekcija.

Avatar
kempes
Postovi: 2364
Pridružen/a: 05 mar 2024, 22:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la kempes » 10 avg 2025, 23:01

E cuj husref u 2025 sunce ti jebbem i mater svima kome je ovo ok.

Avatar
f0rest1946
Postovi: 3576
Pridružen/a: 18 maj 2016, 15:11
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la f0rest1946 » 10 avg 2025, 23:03

MaroonBjelave je napisao/la:
10 avg 2025, 22:57
samoFKS je napisao/la:
10 avg 2025, 22:52
Ma ovom NazorUso je Husref natakario mamu ili nanu, nema druge. Kakva mrznja btj
Smiri malo s takvim postovima. Ovo ti je posljednje upozorenje.
Zasto ne opomenes Nazor? Koji pljuje i psuje godinama to nista aa ?

Avatar
brojjedan
Postovi: 482
Pridružen/a: 31 mar 2018, 14:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la brojjedan » 10 avg 2025, 23:04

Shreck bijednice ljigavi. Gadi mi se lik...Pamtimo ti sve...
Volim Sarajevo, ko god da ga trenira. Husref je zadnji koji to treba biti...Nakon svega.

Fino Velez odigra u listici

Avatar
MaroonBjelave
Postovi: 6276
Pridružen/a: 18 jun 2018, 13:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MaroonBjelave » 10 avg 2025, 23:05

f0rest1946 je napisao/la:
10 avg 2025, 23:03
MaroonBjelave je napisao/la:
10 avg 2025, 22:57
samoFKS je napisao/la:
10 avg 2025, 22:52
Ma ovom NazorUso je Husref natakario mamu ili nanu, nema druge. Kakva mrznja btj
Smiri malo s takvim postovima. Ovo ti je posljednje upozorenje.
Zasto ne opomenes Nazor? Koji pljuje i psuje godinama to nista aa ?
Opsovao nekad nekom forumašu ili slično? Na forumu nema međusobnih psovki jednih prema drugima.

mosarajvosa83
Postovi: 10366
Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mosarajvosa83 » 10 avg 2025, 23:06

Cudo ovi timovi koji su sampioni mislim iz regije nikad nisu nekog vracali 6 puta? Valjda su njihovi navijaci u uorave gluplji od nas,mozda da im damo neki savjet? Jakirovic osvoji sa Dinamom nemoguce kad je bilo,plasira se u LP izgubi od Bayerna i otkaz niko ni pomislio nije da ga vrati,vizija je cudo. Od mene ce imat podrsku iskljucivo sto je trener mog tima,zasto sam protiv mogu do jutra nabrajati.

Avatar
plisek
Postovi: 1093
Pridružen/a: 09 mar 2024, 20:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la plisek » 10 avg 2025, 23:07

Conscious je napisao/la:
10 avg 2025, 22:39
plisek je napisao/la:
10 avg 2025, 22:27
Husref ce dobit svaku do kraja i zacepit usta svima. Ko god nije zadovoljan ne mora ni dolazit na Kosevo i vozdra. Za sve vas Husref je Sarajevo
Za koga "nas" je Husref Sarajevo?

Više i priča ova i sve, naplatio je on svaki otkaz, prestanite ga okivati u zvijezde.
Za sve koji su protiv njega i njegovog lika. Sta je trebao reci neka nemojte mi dat pare nakon sto ste me nogirali ko smece? Pusti mi se te price, svi lazni moralisti
2x šampion Jugoslavije
5x šampion Bosne i Hercegovine
8x osvajač Kupa BiH
1x osvajač Superkupa BiH
--Najtrofejniji klub u Bosni i Hercegovini--
---------Saraj'vo, za tebe zivimo!!--------

Avatar
H8Z7
Postovi: 7184
Pridružen/a: 12 okt 2022, 18:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la H8Z7 » 10 avg 2025, 23:08

MaroonBjelave je napisao/la:
10 avg 2025, 23:05
f0rest1946 je napisao/la:
10 avg 2025, 23:03
MaroonBjelave je napisao/la:
10 avg 2025, 22:57

Smiri malo s takvim postovima. Ovo ti je posljednje upozorenje.
Zasto ne opomenes Nazor? Koji pljuje i psuje godinama to nista aa ?
Opsovao nekad nekom forumašu ili slično? Na forumu nema međusobnih psovki jednih prema drugima.
ledesma je napisao/la:
09 avg 2025, 17:43
H8Z7 je napisao/la:
09 avg 2025, 17:41
Veliko hvala našem preCedniku na ovako lijepim dresovima. Hvala i Ajli Alimanović. Sad protiv Posušja svi balone u ruke, aplauz i pjevanje za našeg preCednika, nešto kao što ima Kim Jong Un. :ljepota: :clap:
Pa ne igra predsjednik yebo ti on sav zenski rod u kuci


Ne blamiraj se gurbetska debilcino, idi prosi
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene

L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!

Avatar
MaroonBjelave
Postovi: 6276
Pridružen/a: 18 jun 2018, 13:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MaroonBjelave » 10 avg 2025, 23:10

H8Z7 je napisao/la:
10 avg 2025, 23:08
MaroonBjelave je napisao/la:
10 avg 2025, 23:05
f0rest1946 je napisao/la:
10 avg 2025, 23:03


Zasto ne opomenes Nazor? Koji pljuje i psuje godinama to nista aa ?
Opsovao nekad nekom forumašu ili slično? Na forumu nema međusobnih psovki jednih prema drugima.
ledesma je napisao/la:
09 avg 2025, 17:43
H8Z7 je napisao/la:
09 avg 2025, 17:41
Veliko hvala našem preCedniku na ovako lijepim dresovima. Hvala i Ajli Alimanović. Sad protiv Posušja svi balone u ruke, aplauz i pjevanje za našeg preCednika, nešto kao što ima Kim Jong Un. :ljepota: :clap:
Pa ne igra predsjednik yebo ti on sav zenski rod u kuci


Ne blamiraj se gurbetska debilcino, idi prosi
Izvini drug, ne mogu sve pohvatati. Bit ce i ovo proslijeđeno gdje treba. :thumbup:

Avatar
Pendulum
Postovi: 5304
Pridružen/a: 14 jun 2024, 23:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pendulum » 10 avg 2025, 23:11

Treba biti realan i pohvaliti Mirvića - kako svaki put zna "šta tačno uraditi" da se smire navijači - doktorski.

Husrefu dajem 2 kola prije nego mu krenu psovati, i na forumu i na tribinama.
Postao/la 19vendetta87 » 14 sep 2024, 22:48

Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)

Avatar
Vanja8
Postovi: 14075
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Vanja8 » 10 avg 2025, 23:13

plisek je napisao/la:
10 avg 2025, 23:07
Conscious je napisao/la:
10 avg 2025, 22:39
plisek je napisao/la:
10 avg 2025, 22:27
Husref ce dobit svaku do kraja i zacepit usta svima. Ko god nije zadovoljan ne mora ni dolazit na Kosevo i vozdra. Za sve vas Husref je Sarajevo
Za koga "nas" je Husref Sarajevo?

Više i priča ova i sve, naplatio je on svaki otkaz, prestanite ga okivati u zvijezde.
Za sve koji su protiv njega i njegovog lika. Sta je trebao reci neka nemojte mi dat pare nakon sto ste me nogirali ko smece? Pusti mi se te price, svi lazni moralisti
U prvi mah pomislih da sam na forumu u S.Koreji...

Avatar
H8Z7
Postovi: 7184
Pridružen/a: 12 okt 2022, 18:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la H8Z7 » 10 avg 2025, 23:17

MaroonBjelave je napisao/la:
10 avg 2025, 23:10
H8Z7 je napisao/la:
10 avg 2025, 23:08
MaroonBjelave je napisao/la:
10 avg 2025, 23:05

Opsovao nekad nekom forumašu ili slično? Na forumu nema međusobnih psovki jednih prema drugima.
ledesma je napisao/la:
09 avg 2025, 17:43


Pa ne igra predsjednik yebo ti on sav zenski rod u kuci


Ne blamiraj se gurbetska debilcino, idi prosi
Izvini drug, ne mogu sve pohvatati. Bit ce i ovo proslijeđeno gdje treba. :thumbup:
Ne brini bruda sve 5.

Što se Husrefa tiče boljeg trenera u ovim okolnostima teško da bi našli.
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene

L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!

fera
Postovi: 6770
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fera » 10 avg 2025, 23:18

Sretno Husrefu valjda bude bolji od prethodnika i donese nam titulu. Zanima me jel potpisao do kraja sezone ili na dvije godine.
You are someone else I am still right here

Ismire odlazi!!!

Avatar
Vanja8
Postovi: 14075
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Vanja8 » 10 avg 2025, 23:19

fera je napisao/la:
10 avg 2025, 23:18
Sretno Husrefu valjda bude bolji od prethodnika i donese nam titulu. Zanima me jel potpisao do kraja sezone ili na dvije godine.
Nadje li zastavu ? :mrgreen:

PapakIzSa
Postovi: 419
Pridružen/a: 13 sep 2024, 18:09
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la PapakIzSa » 10 avg 2025, 23:22

HyperOS je napisao/la:
10 avg 2025, 22:17
NazorUso je napisao/la:
10 avg 2025, 22:14
Nadam se da je potpisom ugovora nas sef, nase Sarajevo, postao i clan kluba jer to godinama unazad nije bio...
Uplatit ce mu klub to, da na predstavljanju moze ponosno pokazati.

Gledaj ga, vrijeme ga pojelo. Ostario, zreo za penzije. Al Mirvica boli qurac, daj da navijace malo jos podijelim

slika
:damn:
Za bordobijele boje

mikimaus
Postovi: 547
Pridružen/a: 30 jul 2011, 22:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mikimaus » 10 avg 2025, 23:23

P.S. NE LAZITE DA JE SMIJENJEN S PRVOG MJESTA, TAD SMO BILI DRUGI, NISMO SVI ZLATNE RIBICE DA ZABORAVLJAMO CINJENICE !!!
[/quote]

To je i zadnji put da smo bili drugi , hej da je biti drugi rodili bi se . Mi se vec 2 sezone tucemo za 3 ilk 4 mjesto .
SAMO TI I NIKO VISE SARAJ' VO ... ZA TOBOM LUDI SMO SVI

Harunga
Postovi: 61
Pridružen/a: 15 avg 2024, 18:56
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Harunga » 10 avg 2025, 23:24

Znaci kod Husrefa je lazna ljubav jer je naplatio svoj rad nakon sto su ga zaebali i dali otkaz a mi seremo sto je karta 15 a nije 12 ili 10 😤

Povedi nas Husrefe po duplu !
https://****.com - [url=https://****.com/girl/kacy-79.html]Kacy[/url] [url=https://****.com/girl/mia-98.html]Mia[/url] [url=https://****.com/girl/mia-98.html]Mia[/url] [url=https://****.com/girl/kriss-kiss-66.html]Kriss Kiss[/url] [url=https://****.com/girl/lola-la-fleur-11.html]Lola La Fleur[/url] - No Verify - Anonymous Sex Dating - [url=https://****.com] Dating Without Fake Profiles [/url]

Avatar
gh0stHZ
Postovi: 516
Pridružen/a: 01 jul 2025, 14:30
Lokacija: DE
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la gh0stHZ » 10 avg 2025, 23:25

slika
I na kraju svijeta, tebe bodriti.

Avatar
GianlucaPagliuca71
Postovi: 410
Pridružen/a: 24 sep 2024, 18:18
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GianlucaPagliuca71 » 10 avg 2025, 23:27

Covjek kojem su prosli put psovali sve redom i covjek koji je optuzio klub da su ga otpustili SMS-om, a onda za koji dan na Hayatu rekao da je pozvan na sastanak gdje mu se zahvalilo na svemu. Pa onda one suze.. Da ne govorim o rjecniku i uvaljivanje Rundinih pulena iz jueseja.

Sretno neka ti je Husrefe ali sumnjam da ce to biti bolje sesti put.
Zadnja izmjena: GianlucaPagliuca71, dana/u 10 avg 2025, 23:28, ukupno mijenjano 1 put.
Svi u napad jedan je Hase!
ZZ !

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: benko21, johntravolta123, KarloIvandic, trunks1946, Turo i 35 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []