FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koju poziciju će zauzeti FKS na kraju ove sezone?

Prvaci
46
11%
Drugi
42
10%
Treći
138
34%
Četvrti
76
19%
Peti
34
8%
Šesti
17
4%
Sedmi
6
1%
Osmi
15
4%
Ispadamo iz lige
36
9%
 
Ukupno glasova: 410

Avatar
f0rest1946
Postovi: 3576
Pridružen/a: 18 maj 2016, 15:11
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la f0rest1946 » 10 avg 2025, 23:27

gh0stHZ je napisao/la:
10 avg 2025, 23:25
slika
:salut: :salut:

Avatar
AngelDiMaria
Postovi: 2139
Pridružen/a: 22 avg 2018, 16:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AngelDiMaria » 10 avg 2025, 23:28

Jos samo da alija ustane i da bude predsjednik i welcome to the past.
Ako nista, pojedini sverceri ce moci lakse talit igrace.
Pozdrav za krajinu. Sto se mene tice, ne moraju je natkrivati dok je husref trener
"Ćiro je trenirao svjetske igrače, ali je Safet Sušić neponovljiv, jedan i jedini. On je bio umjetnik!"

rimljanin90
Postovi: 1031
Pridružen/a: 27 apr 2025, 18:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la rimljanin90 » 10 avg 2025, 23:30

GianlucaPagliuca71 je napisao/la:
10 avg 2025, 23:27
Covjek kojem su prosli put psovali sve redom i covjek koji je optuzio klub da su ga otpustili SMS-om, a onda za koji dan na Hayatu rekao da je pozvan na sastanak gdje mu se zahvalilo na svemu. Pa onda one suze.. Da ne govorim o rjecniku i uvaljivanje Rundinih pulena iz jueseja.

Sretno neka ti je Husrefe ali sumnjam da ce to biti bolje sesti put.
Satro voli sarajevo a samo pare u glavi.

Antikloc
Postovi: 3369
Pridružen/a: 11 mar 2021, 08:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Antikloc » 10 avg 2025, 23:31

Raduj se Bordo nacijo !! :mrgreen:
Vracamo se na staze uspjeha i slave !! :mrgreen:

Avatar
benko21
Postovi: 3000
Pridružen/a: 17 mar 2016, 13:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la benko21 » 10 avg 2025, 23:32

rimljanin90 je napisao/la:
10 avg 2025, 23:30
GianlucaPagliuca71 je napisao/la:
10 avg 2025, 23:27
Covjek kojem su prosli put psovali sve redom i covjek koji je optuzio klub da su ga otpustili SMS-om, a onda za koji dan na Hayatu rekao da je pozvan na sastanak gdje mu se zahvalilo na svemu. Pa onda one suze.. Da ne govorim o rjecniku i uvaljivanje Rundinih pulena iz jueseja.

Sretno neka ti je Husrefe ali sumnjam da ce to biti bolje sesti put.
Satro voli sarajevo a samo pare u glavi.
jbg nije malo 600K
Saraj'vu zakletvu ja sam dao i ponavljam ja nju svaki dan jer njemu ja vjecno cu biti odan
ko Šoja Stojan

Avatar
Herson
Postovi: 2783
Pridružen/a: 24 nov 2022, 15:14

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Herson » 10 avg 2025, 23:34

Husref ima podršku velike većine navijača. Nisam još pročitao negativan komentar na društvenim mrežama, a i tribine će u subotu reći svoje. Nekolicina pojedinaca ovdje pljuje iz svojih nekih razloga i interesa, ne treba puno pridavati pažnje tome.
Naše je da u subotu ispunimo Koševo i pružimo podršku igračima i treneru. Sezona tek treba da počne.
SFF :ljepota:
Biti srcem vezan, u tome leži snaga!

Avatar
GianlucaPagliuca71
Postovi: 410
Pridružen/a: 24 sep 2024, 18:18
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GianlucaPagliuca71 » 10 avg 2025, 23:35

rimljanin90 je napisao/la:
10 avg 2025, 23:30
GianlucaPagliuca71 je napisao/la:
10 avg 2025, 23:27
Covjek kojem su prosli put psovali sve redom i covjek koji je optuzio klub da su ga otpustili SMS-om, a onda za koji dan na Hayatu rekao da je pozvan na sastanak gdje mu se zahvalilo na svemu. Pa onda one suze.. Da ne govorim o rjecniku i uvaljivanje Rundinih pulena iz jueseja.

Sretno neka ti je Husrefe ali sumnjam da ce to biti bolje sesti put.
Satro voli sarajevo a samo pare u glavi.
Neka voli, voli ih svako meni to nije sporno. Naplatio sta je dogovoreno i ja bih isto postupio. Problem su lazi, lazno patetisanje i sesta repriza covjeka koji je jednom nogom vec bio u penziji. Zelim mu svu srecu ali nemam vise ni najmanji zivac da gledam nesto vec vidjeno i nadati se svake sezone necemu boljem pa onda hladan tus.

Sarajevo i Husref su kao Viza za buducnost i FTV u fucking 2025. godini.
Od mene toliko, na Kosevo u subotu sve ostalo mi je totalno svejedno.
Zadnja izmjena: GianlucaPagliuca71, dana/u 10 avg 2025, 23:37, ukupno mijenjano 1 put.
Svi u napad jedan je Hase!
ZZ !

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 11448
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 10 avg 2025, 23:35

Bio sam izrazito protiv ovog poteza, a i nadao sam se da ga nećemo više gledati na klupi jer jednostavno što je dosta, dosta je.
Ali eto, gotovo, zvanično je tu i iako je ovo bilo nevjerovatno za predviditi prije samo 14 dana - Husrefe dobrodošao i svu sreću svijeta ti želim.
Vjerujem da je ovo i definitivno last dance, pa neka bar to bude u stilu, halalit ću mu sve trzavice od prije.
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

Avatar
NazorUso
Postovi: 6851
Pridružen/a: 09 avg 2021, 18:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NazorUso » 10 avg 2025, 23:36

pitar je napisao/la:
10 avg 2025, 22:40
Spahic98 je napisao/la:
10 avg 2025, 22:04
Pozdrav za svu bracu koji su bili na protestima za Husrefa prije 6 godina ,kao sto se pokazalo bili smo u pravu i nije trebao dobiti otkaz.
Piša ih Husref a još ni jedan trening nije odradio.

slika
Ne mislim na poklonjenu clansku, treba izdvojit 20-30 KM od onih 200k sto je isplakao...
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC

Avatar
NazorUso
Postovi: 6851
Pridružen/a: 09 avg 2021, 18:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NazorUso » 10 avg 2025, 23:37

mosarajvosa83 je napisao/la:
10 avg 2025, 22:41
Nego po kojem principu ce Hus dovoditi pojacanja? Vjerovatno ce nam Sabanovic,Tatar i slicni biti prioritet u sljedecem prelaznom roku,cisto sumnjam da on voli igrace tipa Elezi,Ristovski,Jatta nemaju taj mahalski mentalitet jer za sve nas Hus je Sarajevo.
Dovodit ce ko i Zekic iz bivsih klubova koje je trenirao... Uuups vecina ugasena ili nizeligasi :bih:
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC

Sanchez87hz
Postovi: 872
Pridružen/a: 11 feb 2023, 13:18
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sanchez87hz » 10 avg 2025, 23:38

POVEDI NAS ŠEFE !!! SJAJNA VIJEST POSLIJE SVIH OVIH MLADIH I MODERNIH KOJI SU NAS SAMO UNAZADILI NAPOKON PRAVO RIJESENJE.
:tokralju: :tokralju: :bih: :bih: :clap: :clap:

Avatar
AngelDiMaria
Postovi: 2139
Pridružen/a: 22 avg 2018, 16:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AngelDiMaria » 10 avg 2025, 23:38

Najgori su mi ovi neutralni, ko biva nisu oni za husrefa al eto dobro dosao treba podrzat.
"Ćiro je trenirao svjetske igrače, ali je Safet Sušić neponovljiv, jedan i jedini. On je bio umjetnik!"

Avatar
Pitar6785
Postovi: 8132
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 10 avg 2025, 23:39

Mirvicu fala ti na svemu, volim FK SARAJEVO praticu klub, al ovo je dokaz i meni koji sam te branio najvise da si prevara


ISMIRE MIRVICU ODLAZ

NIT HUS NIT MIRVIC ODMENE PODRSKU NEMAJU VISE..

Husrefa sam volio sad samo postovanje ima odmene SAMO RADI BRATA nista drugo..

HUSREF JE TAKODJE ISPO PICKETINA , plako ponizavo se i onda pristane ponovi da sisa kitu.. samo pare su bitne

Citirajteme ; za 4 kola ce Husref bit smjenjen; copy past ko sa Adzemom, ljudi zaostali u 2008 godini..
Zadnja izmjena: Pitar6785, dana/u 10 avg 2025, 23:44, ukupno mijenjano 1 put.

Lucas
Postovi: 4856
Pridružen/a: 20 apr 2022, 20:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lucas » 10 avg 2025, 23:40

Hajde @Napoleone, fali tvoja završna rijec :)

Sanchez87hz
Postovi: 872
Pridružen/a: 11 feb 2023, 13:18
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sanchez87hz » 10 avg 2025, 23:41

Herson je napisao/la:
10 avg 2025, 23:34
Husref ima podršku velike većine navijača. Nisam još pročitao negativan komentar na društvenim mrežama, a i tribine će u subotu reći svoje. Nekolicina pojedinaca ovdje pljuje iz svojih nekih razloga i interesa, ne treba puno pridavati pažnje tome.
Naše je da u subotu ispunimo Koševo i pružimo podršku igračima i treneru. Sezona tek treba da počne.
SFF :ljepota:
Jedan od rijetkih je ovaj bolid nazoruso koji konstantno vrijedja i naziva svakakvim imenima naseg najtrofejnijeg trenera,dok su mu svi stranci ok taman bio i najgori to je bosnjo pravi,valjala mu samo Sabra i Celavi jer su i oni unistavali klub kao i ovi stranci..

bordobijeli
Postovi: 18303
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 10 avg 2025, 23:42

Lahka vam noć pitari moji nemojte se plaho svađati nema potrebe. Vamos Rajvosa sretno Husrefe.

maroon46
Postovi: 566
Pridružen/a: 16 jan 2025, 21:48

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la maroon46 » 10 avg 2025, 23:42

Pendulum je napisao/la:
10 avg 2025, 23:11
Treba biti realan i pohvaliti Mirvića - kako svaki put zna "šta tačno uraditi" da se smire navijači - doktorski.

Husrefu dajem 2 kola prije nego mu krenu psovati, i na forumu i na tribinama.
Moj brate vise nisu ni karte problem, ni ayla, ni uprava ni sfk, ni uslovi na stadionu, nema problema. Treba priznati dobro handle-a mirvah ovo, a navijaci odraz stanja u drzavi i drustvu, pamcenje kao zlatne ribice. Nadam se da uzimamo titulu i tada treba traziti odlazak 70% ljudi u klubu.

Avatar
Pantelija
Postovi: 13710
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 10 avg 2025, 23:42

Sretno husrefu...

A ove ribice, niti je otjeran s prvog mjesta ni sl.
Otidao je nakon dva derbija gdje je primio more golva, od lošijeg želješćara. Nakon uzasnih utakmica.

Isti ti koji du ga smjenili, drzali su ga na klupi poslije 8 komada na kosevu, nakon sto je u drugom dijelu prvenstva prosuo svu prednost pa se spasavali u zadnja dva kola od zrinjskog.

Zaboravili ste psovanje sa gribina istom cijelog skoro istoka i zapada, poslije prvog derbija a posebno drugog.
Ko nije ima internet.

Ali to ne znaci da treba biti konj i zeljeto svom klubu lose jer je tu neko ko se nama ne svidja.
Dabogda uzeo 10 duplih kruna za 10 godina!!!!
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Posejdon
Postovi: 169
Pridružen/a: 25 mar 2025, 00:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Posejdon » 10 avg 2025, 23:43

Po društvenim mrežama na 50 komentara ide jedan negativan, na ovom forumu je vječito negativa. Pozitivni budu samo kad se pobjedjuje pa tad krenu sa hvalisanjem i podcjenjivanjem svakog moguceg protivnika, a onda kada se izgubi krenu priče kako je ovo raspad sistema, kako nista ne valja i da se svi igraci trebaju rasprodat, a do jucer su bili za prepisavanje lige ( citiram "samo ih pustiti da igraju, ne treba im trener" ). Budite jednom dosljedni, pruzite *ebenu podrsku ekipi i kad ide i kad ne ide. Uz sinergiju igraca, strucnog staba i navijaca ova ekipa uz par rezova ( odlasci/dolasci ) će biti konkurent u borbi za trofej do samog kraja. Samo malo vjere, još imaju 34 kola za odigrati. Bez odustajanja, ugraditi taj mentalitet i u navijace i igrace. Igrači red, rad, disciplina, pogini na terenu. Navijaci...podrska i vjera...
Are you not entertained ?!

Avatar
broj6
Postovi: 757
Pridružen/a: 04 mar 2017, 15:55
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la broj6 » 10 avg 2025, 23:48

Da je docekat dan nakon svih turbulencija koje prozivljavamo, da svi zajedno damo podrsku treneru i igracima, ali tesko izgleda.

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: johntravolta123 i 39 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []