Ja cu podrzat klub a Husrefa i strucni stab ako se to moze nazvat iskljucivo radi kluba,da 2 titule osvoji recu da je ovo u odnosu i na Zekica i na Rozmana 6 koraka unazad. Podrzacu i Mirvica ne zato sto mi je drag ili sto mislim da je najbolji i radi bez greske vec sto nemamo bolje trenutno,uglavnom samo nazadujemo da mi se gadi bukvalno gledat Cosica,Hosice i slicne amatere u 21 vijeku,zarobljeni u vremenu.AngelDiMaria je napisao/la: ↑10 avg 2025, 23:38Najgori su mi ovi neutralni, ko biva nisu oni za husrefa al eto dobro dosao treba podrzat.
FK Sarajevo
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
-
mosarajvosa83
- Postovi: 10366
- Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Re: FK Sarajevo
Nek je sretno novom, starom treneru.
Iako nakon dva kola imamo prosutih vec 5 bodova, titula je imperativ jer imamo najjači sastav.
Prošlih godina smo bili jaki, ali ništa jaci od Zrinjskog ili Borca u datom trenutku.
Sada smo se kvalitetom izdigli iznad njih, bar po trenutnoj situaciji. Vidjet ćemo šta će biti do kraja prelaznog roka i kakav će konačan zaključak biti.
Iako nakon dva kola imamo prosutih vec 5 bodova, titula je imperativ jer imamo najjači sastav.
Prošlih godina smo bili jaki, ali ništa jaci od Zrinjskog ili Borca u datom trenutku.
Sada smo se kvalitetom izdigli iznad njih, bar po trenutnoj situaciji. Vidjet ćemo šta će biti do kraja prelaznog roka i kakav će konačan zaključak biti.
Re: FK Sarajevo
Bas sad pozivate na ujedinjenje i pisete izlizane floskule ??? Sto nismo svi zajedno dali podrsku npr. Vasoskom ???
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC
Re: FK Sarajevo
Nisam bio za Musemića, nisam još uvijek. Al ako disciplinira ove zvjezdice, halalim mu povratak.
-
mosarajvosa83
- Postovi: 10366
- Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
To im sigurno nece Hosici,Cosici i slicni ugraditi,kakvi crni rezovi imas top ekipu u svakom pogledu,sve ostalo su nebuloze,kakva crna pojacanja imas top tim i igraj. Inace ti igraci treba da zasluze podrsku nakon one setnje po terenu.Posejdon je napisao/la: ↑10 avg 2025, 23:43Po društvenim mrežama na 50 komentara ide jedan negativan, na ovom forumu je vječito negativa. Pozitivni budu samo kad se pobjedjuje pa tad krenu sa hvalisanjem i podcjenjivanjem svakog moguceg protivnika, a onda kada se izgubi krenu priče kako je ovo raspad sistema, kako nista ne valja i da se svi igraci trebaju rasprodat, a do jucer su bili za prepisavanje lige ( citiram "samo ih pustiti da igraju, ne treba im trener" ). Budite jednom dosljedni, pruzite *ebenu podrsku ekipi i kad ide i kad ne ide. Uz sinergiju igraca, strucnog staba i navijaca ova ekipa uz par rezova ( odlasci/dolasci ) će biti konkurent u borbi za trofej do samog kraja. Samo malo vjere, još imaju 34 kola za odigrati. Bez odustajanja, ugraditi taj mentalitet i u navijace i igrace. Igrači red, rad, disciplina, pogini na terenu. Navijaci...podrska i vjera...
Re: FK Sarajevo
Husref sa 5 trofeja 20 godina trener,finom nogometnom karijerom dosego do slobode i igmana, dokazao je da je trenercina.. Fedja laznjakje uspio za 8 godina 0 trofeja otic u srbiju i bit trener 2 godine
Posle igmana citava liga promjenila trenera niko nije posego za husrefom, vule trivinovic feja maksimovic sabljic dobivali poso husrefa niko nije htio..
Takodje za 20 godina nije mogo do vukovara il ko fedja radnicki kragujevac..
Husrefove metode nice moci proc, samo kad dobije odkaz bice izgovor nisam sklapo ja ekipu treba vremena bila ekipa u kurcu dok ih dignem
Ova ekipa ima kvalitet i dovoljno je siroka i spremna da bili kakav trener koji zna 2+2 sabrat moze sa ovom ekipom da osvoji titulu (znam za VICINE IGRE) na fer nacin,
Posle igmana citava liga promjenila trenera niko nije posego za husrefom, vule trivinovic feja maksimovic sabljic dobivali poso husrefa niko nije htio..
Takodje za 20 godina nije mogo do vukovara il ko fedja radnicki kragujevac..
Husrefove metode nice moci proc, samo kad dobije odkaz bice izgovor nisam sklapo ja ekipu treba vremena bila ekipa u kurcu dok ih dignem
Ova ekipa ima kvalitet i dovoljno je siroka i spremna da bili kakav trener koji zna 2+2 sabrat moze sa ovom ekipom da osvoji titulu (znam za VICINE IGRE) na fer nacin,
Re: FK Sarajevo
Ima jos sasvim sigurno otpada koji tereti budzet nepotrebno. Kad prodas Gulija, ostajes na samo jednom krilu, o spicevima necu ni trositi rijeci, sve taraba do tarabe.mosarajvosa83 je napisao/la: ↑10 avg 2025, 23:52To im sigurno nece Hosici,Cosici i slicni ugraditi,kakvi crni rezovi imas top ekipu u svakom pogledu,sve ostalo su nebuloze,kakva crna pojacanja imas top tim i igraj. Inace ti igraci treba da zasluze podrsku nakon one setnje po terenu.Posejdon je napisao/la: ↑10 avg 2025, 23:43Po društvenim mrežama na 50 komentara ide jedan negativan, na ovom forumu je vječito negativa. Pozitivni budu samo kad se pobjedjuje pa tad krenu sa hvalisanjem i podcjenjivanjem svakog moguceg protivnika, a onda kada se izgubi krenu priče kako je ovo raspad sistema, kako nista ne valja i da se svi igraci trebaju rasprodat, a do jucer su bili za prepisavanje lige ( citiram "samo ih pustiti da igraju, ne treba im trener" ). Budite jednom dosljedni, pruzite *ebenu podrsku ekipi i kad ide i kad ne ide. Uz sinergiju igraca, strucnog staba i navijaca ova ekipa uz par rezova ( odlasci/dolasci ) će biti konkurent u borbi za trofej do samog kraja. Samo malo vjere, još imaju 34 kola za odigrati. Bez odustajanja, ugraditi taj mentalitet i u navijace i igrace. Igrači red, rad, disciplina, pogini na terenu. Navijaci...podrska i vjera...
Are you not entertained ?!
- GianlucaPagliuca71
- Postovi: 410
- Pridružen/a: 24 sep 2024, 18:18
- Kontakt:
-
Sanchez87hz
- Postovi: 872
- Pridružen/a: 11 feb 2023, 13:18
- Kontakt:
-
mosarajvosa83
- Postovi: 10366
- Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ljaljic moze krilo igrat,Mlinaric,vidjecemo kakvi su Hisrefovi tipovi igraca,jablani u odbrani i u napadu neko od dva metra,drvosjeca po mogucnosti,to su idealni igraci za taktiku izbij nabij,valjda i prevodioca dovedu u strucni tim.Posejdon je napisao/la: ↑10 avg 2025, 23:55Ima jos sasvim sigurno otpada koji tereti budzet nepotrebno. Kad prodas Gulija, ostajes na samo jednom krilu, o spicevima necu ni trositi rijeci, sve taraba do tarabe.mosarajvosa83 je napisao/la: ↑10 avg 2025, 23:52To im sigurno nece Hosici,Cosici i slicni ugraditi,kakvi crni rezovi imas top ekipu u svakom pogledu,sve ostalo su nebuloze,kakva crna pojacanja imas top tim i igraj. Inace ti igraci treba da zasluze podrsku nakon one setnje po terenu.Posejdon je napisao/la: ↑10 avg 2025, 23:43Po društvenim mrežama na 50 komentara ide jedan negativan, na ovom forumu je vječito negativa. Pozitivni budu samo kad se pobjedjuje pa tad krenu sa hvalisanjem i podcjenjivanjem svakog moguceg protivnika, a onda kada se izgubi krenu priče kako je ovo raspad sistema, kako nista ne valja i da se svi igraci trebaju rasprodat, a do jucer su bili za prepisavanje lige ( citiram "samo ih pustiti da igraju, ne treba im trener" ). Budite jednom dosljedni, pruzite *ebenu podrsku ekipi i kad ide i kad ne ide. Uz sinergiju igraca, strucnog staba i navijaca ova ekipa uz par rezova ( odlasci/dolasci ) će biti konkurent u borbi za trofej do samog kraja. Samo malo vjere, još imaju 34 kola za odigrati. Bez odustajanja, ugraditi taj mentalitet i u navijace i igrace. Igrači red, rad, disciplina, pogini na terenu. Navijaci...podrska i vjera...
Re: FK Sarajevo
Ono kad ne znas jel brat hvali ili kudiPitar6785 je napisao/la: ↑10 avg 2025, 23:52Husref sa 5 trofeja 20 godina trener,finom nogometnom karijerom dosego do slobode i igmana, dokazao je da je trenercina.. Fedja laznjakje uspio za 8 godina 0 trofeja otic u srbiju i bit trener 2 godine
Posle igmana citava liga promjenila trenera niko nije posego za husrefom, vule trivinovic feja maksimovic sabljic dobivali poso husrefa niko nije htio..
Takodje za 20 godina nije mogo do vukovara il ko fedja radnicki kragujevac..
Husrefove metode nice moci proc, samo kad dobije odkaz bice izgovor nisam sklapo ja ekipu treba vremena bila ekipa u kurcu dok ih dignem
Ova ekipa ima kvalitet i dovoljno je siroka i spremna da bili kakav trener koji zna 2+2 sabrat moze sa ovom ekipom da osvoji titulu (znam za VICINE IGRE) na fer nacin,
-
Sanchez87hz
- Postovi: 872
- Pridružen/a: 11 feb 2023, 13:18
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Odjednom kad je Husref frener ekipa nam je top,a za sve trenere do sad si govorio kako treba dva -tri prelazna da se ekipa uigra da trener dovede svoje igrace itd,,,kakva je ekipa pokazale su zadnje tri utakmice..Pitar6785 je napisao/la: ↑10 avg 2025, 23:52Husref sa 5 trofeja 20 godina trener,finom nogometnom karijerom dosego do slobode i igmana, dokazao je da je trenercina.. Fedja laznjakje uspio za 8 godina 0 trofeja otic u srbiju i bit trener 2 godine
Posle igmana citava liga promjenila trenera niko nije posego za husrefom, vule trivinovic feja maksimovic sabljic dobivali poso husrefa niko nije htio..
Takodje za 20 godina nije mogo do vukovara il ko fedja radnicki kragujevac..
Husrefove metode nice moci proc, samo kad dobije odkaz bice izgovor nisam sklapo ja ekipu treba vremena bila ekipa u kurcu dok ih dignem
Ova ekipa ima kvalitet i dovoljno je siroka i spremna da bili kakav trener koji zna 2+2 sabrat moze sa ovom ekipom da osvoji titulu (znam za VICINE IGRE) na fer nacin,
-
mosarajvosa83
- Postovi: 10366
- Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Zamisli koliko lud moras biti da das Husrefu,Cosicu da dovode svoje nekakve igrace,nije ih ni Zekic dovodio kao sto je rekao 20 puta. Evo vam komplet razlog zasto je Sancez ovaj i slicni pljuvali svakog nakon jedne utakmice makar i pripremna bila.Sanchez87hz je napisao/la: ↑11 avg 2025, 00:02Odjednom kad je Husref frener ekipa nam je top,a za sve trenere do sad si govorio kako treba dva -tri prelazna da se ekipa uigra da trener dovede svoje igrace itd,,,kakva je ekipa pokazale su zadnje tri utakmice..Pitar6785 je napisao/la: ↑10 avg 2025, 23:52Husref sa 5 trofeja 20 godina trener,finom nogometnom karijerom dosego do slobode i igmana, dokazao je da je trenercina.. Fedja laznjakje uspio za 8 godina 0 trofeja otic u srbiju i bit trener 2 godine
Posle igmana citava liga promjenila trenera niko nije posego za husrefom, vule trivinovic feja maksimovic sabljic dobivali poso husrefa niko nije htio..
Takodje za 20 godina nije mogo do vukovara il ko fedja radnicki kragujevac..
Husrefove metode nice moci proc, samo kad dobije odkaz bice izgovor nisam sklapo ja ekipu treba vremena bila ekipa u kurcu dok ih dignem
Ova ekipa ima kvalitet i dovoljno je siroka i spremna da bili kakav trener koji zna 2+2 sabrat moze sa ovom ekipom da osvoji titulu (znam za VICINE IGRE) na fer nacin,
Zadnja izmjena: mosarajvosa83, dana/u 11 avg 2025, 00:05, ukupno mijenjano 1 put.
-
TrofejiSuTu
- Postovi: 1514
- Pridružen/a: 26 sep 2020, 12:43
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
mosarajvosa83 i pitar6785
.

.
„Neki pojedinci imaju dosta upitnika kad ne igraju, a ja imam upitnike kad igraju.“ ZZ
Biti srcem vezan,u tome lezi snaga!
Biti srcem vezan,u tome lezi snaga!
- MaroonBjelave
- Postovi: 6276
- Pridružen/a: 18 jun 2018, 13:12
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Eto sta sam napisao u pretproslom postu. Znači ide alibi unaprijed i laž da je Zekić dovodio igrače.mosarajvosa83 je napisao/la: ↑11 avg 2025, 00:03Zamisli koliko lud moras biti da das Husrefu,Cosicu da dovode svoje nekakve igrace,nije ih ni Zekic dovodio kao sto je rekao 20 puta. Evo vam komplet razlog zasto je Sancez ovaj i slicni pljuvali svakog nakon jedne utakmice makar i pripremna bila.Sanchez87hz je napisao/la: ↑11 avg 2025, 00:02Odjednom kad je Husref frener ekipa nam je top,a za sve trenere do sad si govorio kako treba dva -tri prelazna da se ekipa uigra da trener dovede svoje igrace itd,,,kakva je ekipa pokazale su zadnje tri utakmice..Pitar6785 je napisao/la: ↑10 avg 2025, 23:52Husref sa 5 trofeja 20 godina trener,finom nogometnom karijerom dosego do slobode i igmana, dokazao je da je trenercina.. Fedja laznjakje uspio za 8 godina 0 trofeja otic u srbiju i bit trener 2 godine
Posle igmana citava liga promjenila trenera niko nije posego za husrefom, vule trivinovic feja maksimovic sabljic dobivali poso husrefa niko nije htio..
Takodje za 20 godina nije mogo do vukovara il ko fedja radnicki kragujevac..
Husrefove metode nice moci proc, samo kad dobije odkaz bice izgovor nisam sklapo ja ekipu treba vremena bila ekipa u kurcu dok ih dignem
Ova ekipa ima kvalitet i dovoljno je siroka i spremna da bili kakav trener koji zna 2+2 sabrat moze sa ovom ekipom da osvoji titulu (znam za VICINE IGRE) na fer nacin,
Re: FK Sarajevo
Prvo Ljajic pa sad Husref, dva vatrogasna poteza da se zamaskira katastrofalno stanje u klubu i amortizuje katastrofalan pocetak sezone.
-
Sanchez87hz
- Postovi: 872
- Pridružen/a: 11 feb 2023, 13:18
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Zato i igramo ovako dobro sto treneri ne dovode igrace,svaka nam cast meljemo sve redom..ugledali se na sve evropske klubove gdje isto treneri nemaju veze sa pojacanjima.mosarajvosa83 je napisao/la: ↑11 avg 2025, 00:03Zamisli koliko lud moras biti da das Husrefu,Cosicu da dovode svoje nekakve igrace,nije ih ni Zekic dovodio kao sto je rekao 20 puta. Evo vam komplet razlog zasto je Sancez ovaj i slicni pljuvali svakog nakon jedne utakmice makar i pripremna bila.Sanchez87hz je napisao/la: ↑11 avg 2025, 00:02Odjednom kad je Husref frener ekipa nam je top,a za sve trenere do sad si govorio kako treba dva -tri prelazna da se ekipa uigra da trener dovede svoje igrace itd,,,kakva je ekipa pokazale su zadnje tri utakmice..Pitar6785 je napisao/la: ↑10 avg 2025, 23:52Husref sa 5 trofeja 20 godina trener,finom nogometnom karijerom dosego do slobode i igmana, dokazao je da je trenercina.. Fedja laznjakje uspio za 8 godina 0 trofeja otic u srbiju i bit trener 2 godine
Posle igmana citava liga promjenila trenera niko nije posego za husrefom, vule trivinovic feja maksimovic sabljic dobivali poso husrefa niko nije htio..
Takodje za 20 godina nije mogo do vukovara il ko fedja radnicki kragujevac..
Husrefove metode nice moci proc, samo kad dobije odkaz bice izgovor nisam sklapo ja ekipu treba vremena bila ekipa u kurcu dok ih dignem
Ova ekipa ima kvalitet i dovoljno je siroka i spremna da bili kakav trener koji zna 2+2 sabrat moze sa ovom ekipom da osvoji titulu (znam za VICINE IGRE) na fer nacin,
-
mosarajvosa83
- Postovi: 10366
- Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Jest onom ko prati kone a ne nas,cim je dosao rekao je da nema zivce i vrijeme i da vise nikad nece kao u Osijeku da se bavi menagerskim poslom,da se stavi tacka na to.MaroonBjelave je napisao/la: ↑11 avg 2025, 00:07Eto sta sam napisao u pretproslom postu. Znači ide alibi unaprijed i laž da je Zekić dovodio igrače.mosarajvosa83 je napisao/la: ↑11 avg 2025, 00:03Zamisli koliko lud moras biti da das Husrefu,Cosicu da dovode svoje nekakve igrace,nije ih ni Zekic dovodio kao sto je rekao 20 puta. Evo vam komplet razlog zasto je Sancez ovaj i slicni pljuvali svakog nakon jedne utakmice makar i pripremna bila.Sanchez87hz je napisao/la: ↑11 avg 2025, 00:02
Odjednom kad je Husref frener ekipa nam je top,a za sve trenere do sad si govorio kako treba dva -tri prelazna da se ekipa uigra da trener dovede svoje igrace itd,,,kakva je ekipa pokazale su zadnje tri utakmice..
Re: FK Sarajevo
Pa zato je i dosao Hus, uopste nije vazno kakav nam je roster, titula je tu i 20 bodova prednosti ispred drugog...MaroonBjelave je napisao/la: ↑11 avg 2025, 00:07Eto sta sam napisao u pretproslom postu. Znači ide alibi unaprijed i laž da je Zekić dovodio igrače.mosarajvosa83 je napisao/la: ↑11 avg 2025, 00:03Zamisli koliko lud moras biti da das Husrefu,Cosicu da dovode svoje nekakve igrace,nije ih ni Zekic dovodio kao sto je rekao 20 puta. Evo vam komplet razlog zasto je Sancez ovaj i slicni pljuvali svakog nakon jedne utakmice makar i pripremna bila.Sanchez87hz je napisao/la: ↑11 avg 2025, 00:02
Odjednom kad je Husref frener ekipa nam je top,a za sve trenere do sad si govorio kako treba dva -tri prelazna da se ekipa uigra da trener dovede svoje igrace itd,,,kakva je ekipa pokazale su zadnje tri utakmice..
-
mosarajvosa83
- Postovi: 10366
- Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Znam ja ovu mantru i nas mentalitet,kad dobije otkaz onda neka se spreme na pljuvacinu svi od igraca,uprave,cistacice vec vidjeno sve.Sanchez87hz je napisao/la: ↑11 avg 2025, 00:10Zato i igramo ovako dobro sto treneri ne dovode igrace,svaka nam cast meljemo sve redom..ugledali se na sve evropske klubove gdje isto treneri nemaju veze sa pojacanjima.mosarajvosa83 je napisao/la: ↑11 avg 2025, 00:03Zamisli koliko lud moras biti da das Husrefu,Cosicu da dovode svoje nekakve igrace,nije ih ni Zekic dovodio kao sto je rekao 20 puta. Evo vam komplet razlog zasto je Sancez ovaj i slicni pljuvali svakog nakon jedne utakmice makar i pripremna bila.Sanchez87hz je napisao/la: ↑11 avg 2025, 00:02
Odjednom kad je Husref frener ekipa nam je top,a za sve trenere do sad si govorio kako treba dva -tri prelazna da se ekipa uigra da trener dovede svoje igrace itd,,,kakva je ekipa pokazale su zadnje tri utakmice..
Online
Trenutno korisnika/ca: benko21, DoktorXabaras, nedimmmm1337, PingoFTW, Proximic, tutankamon1905 i 26 gostiju.


