Premijer liga BiH - aktuelno

Avatar
rishovski
Postovi: 5001
Pridružen/a: 10 jul 2018, 22:51
Lokacija: Skopje,F.Y.R.Macedonia
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la rishovski » 10 avg 2025, 23:39

:bih:
slika
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)

Avatar
Threeplanetrees
Postovi: 1776
Pridružen/a: 11 jul 2025, 13:11

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Threeplanetrees » 10 avg 2025, 23:44

Lakunoć
slika

Avatar
NazorUso
Postovi: 6851
Pridružen/a: 09 avg 2021, 18:25
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NazorUso » 11 avg 2025, 00:10

Direktorcic je napisao/la:
10 avg 2025, 22:57
Eto zeljovci ne sekirajte se mi cemo otjerat adzema iduci vikend zajedno sa 6-7 hiljada ljudi
Mozete li i naseg brlog strucnjaka ? Bio bih vam jako zadovoljan...
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC

Avatar
Riquelme1921
Postovi: 1977
Pridružen/a: 29 jul 2024, 01:16
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Riquelme1921 » 11 avg 2025, 01:01

Mrtva trka hoće li Mirvić prije ugasiti Sarajevo ili mi sami sebe.
Grupa iznad svakog pojedinca.

MostarReds22
Postovi: 255
Pridružen/a: 21 jul 2020, 21:20
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la MostarReds22 » 11 avg 2025, 01:13

tutankamon1905 je napisao/la:
10 avg 2025, 23:12
Threeplanetrees je napisao/la:
10 avg 2025, 22:56
Mostarski Velež 😍
ne budali, kakav mostarski
Ti znas perac guzova iz Majnhajma sta je mostarsko, a sta nije. Sve sto ima veze s Mostarom je povezano s Veležom. Stari most, Stari grad, raja, sokaci i mahale, sve odlike starog pravog iskonskog Mostara. Sve ono što niste, što nikad nećete biti i sve ono sto biste voljeli da jeste, mostarska raja. Simbol otpora takvima kao vi eto to je Velež kmetino zaostala. Najmostarskiji.

Avatar
LavoviGabela
Postovi: 618
Pridružen/a: 15 apr 2025, 11:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la LavoviGabela » 11 avg 2025, 01:20

MostarReds22 je napisao/la:
11 avg 2025, 01:13
tutankamon1905 je napisao/la:
10 avg 2025, 23:12
Threeplanetrees je napisao/la:
10 avg 2025, 22:56
Mostarski Velež 😍
ne budali, kakav mostarski
Ti znas perac guzova iz Majnhajma sta je mostarsko, a sta nije. Sve sto ima veze s Mostarom je povezano s Veležom. Stari most, Stari grad, raja, sokaci i mahale, sve odlike starog pravog iskonskog Mostara. Sve ono što niste, što nikad nećete biti i sve ono sto biste voljeli da jeste, mostarska raja. Simbol otpora takvima kao vi eto to je Velež kmetino zaostala. Najmostarskiji.
Podvelezje nije Mostar :urnebes:
A ni Vrapcici
A ni Semetovac
A ni Blagaj
A ni Kočine
A ni Opine
A ni Gnojnice
A ni tzv. Gornji Zalik :urnebes:
A ni izbjeglice iz Ljubinja, Gacka, Nevesinja, Stoca, Konjica i Jablanice
Giorgos Tzavellas : "Bijeg iz sela. Čestitam svim suigračima"

MostarReds22
Postovi: 255
Pridružen/a: 21 jul 2020, 21:20
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la MostarReds22 » 11 avg 2025, 01:24

LavoviGabela je napisao/la:
11 avg 2025, 01:20
MostarReds22 je napisao/la:
11 avg 2025, 01:13
tutankamon1905 je napisao/la:
10 avg 2025, 23:12

ne budali, kakav mostarski
Ti znas perac guzova iz Majnhajma sta je mostarsko, a sta nije. Sve sto ima veze s Mostarom je povezano s Veležom. Stari most, Stari grad, raja, sokaci i mahale, sve odlike starog pravog iskonskog Mostara. Sve ono što niste, što nikad nećete biti i sve ono sto biste voljeli da jeste, mostarska raja. Simbol otpora takvima kao vi eto to je Velež kmetino zaostala. Najmostarskiji.
Podvelezje nije Mostar :urnebes:
A ni Vrapcici
A ni Semetovac
A ni Blagaj
A ni Kočine
A ni Opine
A ni Gnojnice
A ni tzv. Gornji Zalik :urnebes:
A ni izbjeglice iz Ljubinja, Gacka, Nevesinja, Stoca, Konjica i Jablanice
Bravo debilko vidi se da poznajes geografiju jedine nam domovine, ali ja ipak pricam o Mostaru, a Boga mi ti si irelevantan iz te selendre.

Avatar
tutankamon1905
Postovi: 5250
Pridružen/a: 16 jun 2017, 14:21
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la tutankamon1905 » 11 avg 2025, 01:30

MostarReds22 je napisao/la:
11 avg 2025, 01:13
tutankamon1905 je napisao/la:
10 avg 2025, 23:12
Threeplanetrees je napisao/la:
10 avg 2025, 22:56
Mostarski Velež 😍
ne budali, kakav mostarski
Ti znas perac guzova iz Majnhajma sta je mostarsko, a sta nije. Sve sto ima veze s Mostarom je povezano s Veležom. Stari most, Stari grad, raja, sokaci i mahale, sve odlike starog pravog iskonskog Mostara. Sve ono što niste, što nikad nećete biti i sve ono sto biste voljeli da jeste, mostarska raja. Simbol otpora takvima kao vi eto to je Velež kmetino zaostala. Najmostarskiji.
Nemas pojma sta pricas, kakav ovaj velez i Mostar, nikakve poveznice.
A ovo perac guzova.. :rol: to radite mozda vi koji nemate drugog izbora nego prat guzice u njemackoj

MostarReds22
Postovi: 255
Pridružen/a: 21 jul 2020, 21:20
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la MostarReds22 » 11 avg 2025, 01:37

tutankamon1905 je napisao/la:
11 avg 2025, 01:30
MostarReds22 je napisao/la:
11 avg 2025, 01:13
tutankamon1905 je napisao/la:
10 avg 2025, 23:12

ne budali, kakav mostarski
Ti znas perac guzova iz Majnhajma sta je mostarsko, a sta nije. Sve sto ima veze s Mostarom je povezano s Veležom. Stari most, Stari grad, raja, sokaci i mahale, sve odlike starog pravog iskonskog Mostara. Sve ono što niste, što nikad nećete biti i sve ono sto biste voljeli da jeste, mostarska raja. Simbol otpora takvima kao vi eto to je Velež kmetino zaostala. Najmostarskiji.
Nemas pojma sta pricas, kakav ovaj velez i Mostar, nikakve poveznice.
A ovo perac guzova.. :rol: to radite mozda vi koji nemate drugog izbora nego prat guzice u njemackoj
To su tebe naucili tvoji kad ste se devedeset pete spustali niz Zovnicu. Valjda ostali kompleksi od malte na ulasku u grad sta li. Ti znas sta ima veze s Mostarom hiljadama kilometara od istog. Sve ono sto ste htjeli da zakopate da nikad nije postojalo u Mostaru e to ti je Velež kmetu. Sve ono sto vi nikad necete biti, jedini gradski klub za koji je navijao citav grad u jednom periodu. To vas boli, sto nikad necete biti mostarski.
Zadnja izmjena: MostarReds22, dana/u 11 avg 2025, 01:38, ukupno mijenjano 1 put.

torbica
Postovi: 297
Pridružen/a: 26 jul 2025, 21:33
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la torbica » 11 avg 2025, 01:38

tutankamon1905 je napisao/la:
11 avg 2025, 01:30
MostarReds22 je napisao/la:
11 avg 2025, 01:13
tutankamon1905 je napisao/la:
10 avg 2025, 23:12

ne budali, kakav mostarski
Ti znas perac guzova iz Majnhajma sta je mostarsko, a sta nije. Sve sto ima veze s Mostarom je povezano s Veležom. Stari most, Stari grad, raja, sokaci i mahale, sve odlike starog pravog iskonskog Mostara. Sve ono što niste, što nikad nećete biti i sve ono sto biste voljeli da jeste, mostarska raja. Simbol otpora takvima kao vi eto to je Velež kmetino zaostala. Najmostarskiji.
Nemas pojma sta pricas, kakav ovaj velez i Mostar, nikakve poveznice.
A ovo perac guzova.. :rol: to radite mozda vi koji nemate drugog izbora nego prat guzice u njemackoj
stas ti nekog ismijavat klub ti nasto u medjugorju halblecino

Avatar
rishovski
Postovi: 5001
Pridružen/a: 10 jul 2018, 22:51
Lokacija: Skopje,F.Y.R.Macedonia
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la rishovski » 11 avg 2025, 02:06

tutankamon1905 je napisao/la:
11 avg 2025, 01:30
MostarReds22 je napisao/la:
11 avg 2025, 01:13
tutankamon1905 je napisao/la:
10 avg 2025, 23:12

ne budali, kakav mostarski
Ti znas perac guzova iz Majnhajma sta je mostarsko, a sta nije. Sve sto ima veze s Mostarom je povezano s Veležom. Stari most, Stari grad, raja, sokaci i mahale, sve odlike starog pravog iskonskog Mostara. Sve ono što niste, što nikad nećete biti i sve ono sto biste voljeli da jeste, mostarska raja. Simbol otpora takvima kao vi eto to je Velež kmetino zaostala. Najmostarskiji.
Nemas pojma sta pricas, kakav ovaj velez i Mostar, nikakve poveznice.
A ovo perac guzova.. :rol: to radite mozda vi koji nemate drugog izbora nego prat guzice u njemackoj
Postoji organizacija koja utvrđuje i koja je utvrdila odmah poslije rata,ko je i šta je Velež i kojem gradu pripada.Tako da to što je većini vas krivo sto Velež živi i dalje,to je samo vaš problem :wave:
Jbg nije lako kad znas da su ti svi u porodici navijali za Velež,pa im skovali 1992 ruglo iz Međugorja tzv. Hdz prćiju,prema kojoj katolici u Mostaru osjećaju isto ono što i za Gošk iz Gabele :mrgreen:

Ovo je zabranjeno za klub iz Međugorja :wave:
slika
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)

Avatar
tutankamon1905
Postovi: 5250
Pridružen/a: 16 jun 2017, 14:21
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la tutankamon1905 » 11 avg 2025, 02:27

MostarReds22 je napisao/la:
11 avg 2025, 01:37
tutankamon1905 je napisao/la:
11 avg 2025, 01:30
MostarReds22 je napisao/la:
11 avg 2025, 01:13


Ti znas perac guzova iz Majnhajma sta je mostarsko, a sta nije. Sve sto ima veze s Mostarom je povezano s Veležom. Stari most, Stari grad, raja, sokaci i mahale, sve odlike starog pravog iskonskog Mostara. Sve ono što niste, što nikad nećete biti i sve ono sto biste voljeli da jeste, mostarska raja. Simbol otpora takvima kao vi eto to je Velež kmetino zaostala. Najmostarskiji.
Nemas pojma sta pricas, kakav ovaj velez i Mostar, nikakve poveznice.
A ovo perac guzova.. :rol: to radite mozda vi koji nemate drugog izbora nego prat guzice u njemackoj
Sve ono sto vi nikad necete biti, jedini gradski klub za koji je navijao citav grad u jednom periodu. To vas boli, sto nikad necete biti mostarski.
Samo je ime ostalo i nista vise. Ni V od nekadasnjeg Veleza ovo nije.
torbica je napisao/la:
11 avg 2025, 01:38
tutankamon1905 je napisao/la:
11 avg 2025, 01:30
MostarReds22 je napisao/la:
11 avg 2025, 01:13


Ti znas perac guzova iz Majnhajma sta je mostarsko, a sta nije. Sve sto ima veze s Mostarom je povezano s Veležom. Stari most, Stari grad, raja, sokaci i mahale, sve odlike starog pravog iskonskog Mostara. Sve ono što niste, što nikad nećete biti i sve ono sto biste voljeli da jeste, mostarska raja. Simbol otpora takvima kao vi eto to je Velež kmetino zaostala. Najmostarskiji.
Nemas pojma sta pricas, kakav ovaj velez i Mostar, nikakve poveznice.
A ovo perac guzova.. :rol: to radite mozda vi koji nemate drugog izbora nego prat guzice u njemackoj
stas ti nekog ismijavat klub ti nasto u medjugorju halblecino
Ne ismijavam, samo istinu govorim koliko god bolna bila za pojedine.

Avatar
rishovski
Postovi: 5001
Pridružen/a: 10 jul 2018, 22:51
Lokacija: Skopje,F.Y.R.Macedonia
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la rishovski » 11 avg 2025, 02:38

Joj ja mu glupe priče sad.. Kad je skonto da zasr'o s pricom o Veležu,sad pravi poređenje od prije rata. Svi klubovi u BiH su blijede kopije onog sto su bili prije rata,al to su i dalje ti klubovi...

I Srbi su u Hrvatskoj nekad navijali za Dinamo i za Hajduk,pa sad ne navijaju,al to nije neki drugi Dinamo ni drugi Hajduk..
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)

Pact1921
Postovi: 1081
Pridružen/a: 05 mar 2024, 19:44
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Pact1921 » 11 avg 2025, 02:59

LavoviGabela je napisao/la:
11 avg 2025, 01:20
MostarReds22 je napisao/la:
11 avg 2025, 01:13
tutankamon1905 je napisao/la:
10 avg 2025, 23:12

ne budali, kakav mostarski
Ti znas perac guzova iz Majnhajma sta je mostarsko, a sta nije. Sve sto ima veze s Mostarom je povezano s Veležom. Stari most, Stari grad, raja, sokaci i mahale, sve odlike starog pravog iskonskog Mostara. Sve ono što niste, što nikad nećete biti i sve ono sto biste voljeli da jeste, mostarska raja. Simbol otpora takvima kao vi eto to je Velež kmetino zaostala. Najmostarskiji.
Podvelezje nije Mostar :urnebes:
A ni Vrapcici
A ni Semetovac
A ni Blagaj
A ni Kočine
A ni Opine
A ni Gnojnice
A ni tzv. Gornji Zalik :urnebes:
A ni izbjeglice iz Ljubinja, Gacka, Nevesinja, Stoca, Konjica i Jablanice
A ovaj prica kao da je gabela neko cudo . Isao sam u gabelu da gledam zelju mislio da je to neki gradic a ono dosao u selo i to preko nekog jednosmjernog mosta. Pitas vozaca da ti nesto kupi govori da u gabeli nema soli za hljeba a kamoli sta drugo.
Simpatizer najtrofejnijeg kluba u drzavi
Furam se na renana oliveiru ne smijem kod frizera ici

MostarReds22
Postovi: 255
Pridružen/a: 21 jul 2020, 21:20
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la MostarReds22 » 11 avg 2025, 03:10

Samo zavist izbija nista vise. Dzaba silne titule, trofeji i grupe kad se i nakon 30+ godina samo gleda sta je s Veležom. Koliko je Velež mostarski mogu osjetiti samo Mostarci, oni koji su srasli s gradom i klubom. To najbolje shvata vas alfa i omega Šulenta koji je cesto znao biti na Veležovom novom stadionu na random utakmicama, ali Šula kakav god bio je Mostarac, ne mozete vi iz Klobuka i Kočerina shvatiti to. Da ne pricam o ljudima 50 godina i preko da ih ne imenujem ovdje, ozbiljni su ljudi iz Centra 2 i iz Podhuma sto u Ede na Bulevar dodju gledat prvu ljubav. Dosta na ovu temu, kad se javi neko ko stvarno vodi porijeklo iz Mostara mozemo nastaviti. Ovdje takvih nema iz vaseg tabora sto je i ok jer takvih u gradu nema preko stotinjak.

Alipasino
Postovi: 9004
Pridružen/a: 07 apr 2010, 18:27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Alipasino » 11 avg 2025, 06:08

Navijački 0-1,realno 2-1 a za Adzema 6-0.Hajd sad budi pametan.

Avatar
svrakino1921
Postovi: 19869
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la svrakino1921 » 11 avg 2025, 07:31

slika





Po šesti put

Husref Musemić se opet vratio na klupu FK Sarajevo ·




SRETNO GOSPODINE MUSEMIĆ HUSREFE


🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦

Avatar
svrakino1921
Postovi: 19869
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la svrakino1921 » 11 avg 2025, 07:45

slika






Odigrano 3. kolo
Grbavica opet ubjedljivo najposjećenija: Više nego na svim ostalim stadionima zajedno
Duel Široki Brijeg - Velež (1:3) na Pecari je gledalo 2.500 ljudi



Stadion Grbavica ponovo je bio najposjećaniji kada je u pitanju Premijer liga Bosne i Hercegovine.
Prema zvaničnim informacijama sa stranice Fudbalskog saveza Bosne i Hercegovine na Željinom stadionu je bilo više navijača nego na svim ostalim zajedno.
Šta je napisao delegat Buhić?
Utakmicu 3. kola između Željezničara i Rudar Prijedora (1:1) prema izvještaju delegata Rehata Buhića gledalo je 8.500 ljudi.




E cuj ti molim te Dino P vrši procjenu koliko ima gledalaca na Grbavici
Daj te molim Vas

Avatar
Combattente87
Postovi: 1391
Pridružen/a: 03 jan 2025, 10:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Combattente87 » 11 avg 2025, 08:03

1. Borac
2. Velež
3. Zrinjski
4. Sarajevo
5. Radnik
6. Željezničar
7. Široki
8. Sloga
9. Posušje
10. Rudar
BORAC U SRCU VRBAS U VENAMA !

Avatar
Shategabri
Postovi: 18977
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Shategabri » 11 avg 2025, 08:12

Combattente87 je napisao/la:
11 avg 2025, 08:03
1. Borac
2. Velež
3. Zrinjski
4. Sarajevo
5. Radnik
6. Željezničar
7. Široki
8. Sloga
9. Posušje
10. Rudar
Jasne su želje, čak sam iznenađen da smo ovako visoko plasirani :mrgreen:

Što se tiče Borca, nemate ekipu za titulu, džabe što ste najavili duplu.
Što ne znači da je nećete uzeti ;)
Koševo Zapad

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: prisonbreak i 10 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []