
Premijer liga BiH - aktuelno
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)
- Threeplanetrees
- Postovi: 1776
- Pridružen/a: 11 jul 2025, 13:11
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Lakunoć


Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Mozete li i naseg brlog strucnjaka ? Bio bih vam jako zadovoljan...Direktorcic je napisao/la: ↑10 avg 2025, 22:57Eto zeljovci ne sekirajte se mi cemo otjerat adzema iduci vikend zajedno sa 6-7 hiljada ljudi
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC
- Riquelme1921
- Postovi: 1977
- Pridružen/a: 29 jul 2024, 01:16
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Mrtva trka hoće li Mirvić prije ugasiti Sarajevo ili mi sami sebe.
Grupa iznad svakog pojedinca.
-
MostarReds22
- Postovi: 255
- Pridružen/a: 21 jul 2020, 21:20
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ti znas perac guzova iz Majnhajma sta je mostarsko, a sta nije. Sve sto ima veze s Mostarom je povezano s Veležom. Stari most, Stari grad, raja, sokaci i mahale, sve odlike starog pravog iskonskog Mostara. Sve ono što niste, što nikad nećete biti i sve ono sto biste voljeli da jeste, mostarska raja. Simbol otpora takvima kao vi eto to je Velež kmetino zaostala. Najmostarskiji.
- LavoviGabela
- Postovi: 618
- Pridružen/a: 15 apr 2025, 11:31
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Podvelezje nije MostarMostarReds22 je napisao/la: ↑11 avg 2025, 01:13Ti znas perac guzova iz Majnhajma sta je mostarsko, a sta nije. Sve sto ima veze s Mostarom je povezano s Veležom. Stari most, Stari grad, raja, sokaci i mahale, sve odlike starog pravog iskonskog Mostara. Sve ono što niste, što nikad nećete biti i sve ono sto biste voljeli da jeste, mostarska raja. Simbol otpora takvima kao vi eto to je Velež kmetino zaostala. Najmostarskiji.
A ni Vrapcici
A ni Semetovac
A ni Blagaj
A ni Kočine
A ni Opine
A ni Gnojnice
A ni tzv. Gornji Zalik
A ni izbjeglice iz Ljubinja, Gacka, Nevesinja, Stoca, Konjica i Jablanice
Giorgos Tzavellas : "Bijeg iz sela. Čestitam svim suigračima"
-
MostarReds22
- Postovi: 255
- Pridružen/a: 21 jul 2020, 21:20
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Bravo debilko vidi se da poznajes geografiju jedine nam domovine, ali ja ipak pricam o Mostaru, a Boga mi ti si irelevantan iz te selendre.LavoviGabela je napisao/la: ↑11 avg 2025, 01:20Podvelezje nije MostarMostarReds22 je napisao/la: ↑11 avg 2025, 01:13Ti znas perac guzova iz Majnhajma sta je mostarsko, a sta nije. Sve sto ima veze s Mostarom je povezano s Veležom. Stari most, Stari grad, raja, sokaci i mahale, sve odlike starog pravog iskonskog Mostara. Sve ono što niste, što nikad nećete biti i sve ono sto biste voljeli da jeste, mostarska raja. Simbol otpora takvima kao vi eto to je Velež kmetino zaostala. Najmostarskiji.![]()
A ni Vrapcici
A ni Semetovac
A ni Blagaj
A ni Kočine
A ni Opine
A ni Gnojnice
A ni tzv. Gornji Zalik![]()
A ni izbjeglice iz Ljubinja, Gacka, Nevesinja, Stoca, Konjica i Jablanice
- tutankamon1905
- Postovi: 5250
- Pridružen/a: 16 jun 2017, 14:21
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Nemas pojma sta pricas, kakav ovaj velez i Mostar, nikakve poveznice.MostarReds22 je napisao/la: ↑11 avg 2025, 01:13Ti znas perac guzova iz Majnhajma sta je mostarsko, a sta nije. Sve sto ima veze s Mostarom je povezano s Veležom. Stari most, Stari grad, raja, sokaci i mahale, sve odlike starog pravog iskonskog Mostara. Sve ono što niste, što nikad nećete biti i sve ono sto biste voljeli da jeste, mostarska raja. Simbol otpora takvima kao vi eto to je Velež kmetino zaostala. Najmostarskiji.
A ovo perac guzova..
-
MostarReds22
- Postovi: 255
- Pridružen/a: 21 jul 2020, 21:20
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
To su tebe naucili tvoji kad ste se devedeset pete spustali niz Zovnicu. Valjda ostali kompleksi od malte na ulasku u grad sta li. Ti znas sta ima veze s Mostarom hiljadama kilometara od istog. Sve ono sto ste htjeli da zakopate da nikad nije postojalo u Mostaru e to ti je Velež kmetu. Sve ono sto vi nikad necete biti, jedini gradski klub za koji je navijao citav grad u jednom periodu. To vas boli, sto nikad necete biti mostarski.tutankamon1905 je napisao/la: ↑11 avg 2025, 01:30Nemas pojma sta pricas, kakav ovaj velez i Mostar, nikakve poveznice.MostarReds22 je napisao/la: ↑11 avg 2025, 01:13Ti znas perac guzova iz Majnhajma sta je mostarsko, a sta nije. Sve sto ima veze s Mostarom je povezano s Veležom. Stari most, Stari grad, raja, sokaci i mahale, sve odlike starog pravog iskonskog Mostara. Sve ono što niste, što nikad nećete biti i sve ono sto biste voljeli da jeste, mostarska raja. Simbol otpora takvima kao vi eto to je Velež kmetino zaostala. Najmostarskiji.
A ovo perac guzova..to radite mozda vi koji nemate drugog izbora nego prat guzice u njemackoj
Zadnja izmjena: MostarReds22, dana/u 11 avg 2025, 01:38, ukupno mijenjano 1 put.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
stas ti nekog ismijavat klub ti nasto u medjugorju halblecinotutankamon1905 je napisao/la: ↑11 avg 2025, 01:30Nemas pojma sta pricas, kakav ovaj velez i Mostar, nikakve poveznice.MostarReds22 je napisao/la: ↑11 avg 2025, 01:13Ti znas perac guzova iz Majnhajma sta je mostarsko, a sta nije. Sve sto ima veze s Mostarom je povezano s Veležom. Stari most, Stari grad, raja, sokaci i mahale, sve odlike starog pravog iskonskog Mostara. Sve ono što niste, što nikad nećete biti i sve ono sto biste voljeli da jeste, mostarska raja. Simbol otpora takvima kao vi eto to je Velež kmetino zaostala. Najmostarskiji.
A ovo perac guzova..to radite mozda vi koji nemate drugog izbora nego prat guzice u njemackoj
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Postoji organizacija koja utvrđuje i koja je utvrdila odmah poslije rata,ko je i šta je Velež i kojem gradu pripada.Tako da to što je većini vas krivo sto Velež živi i dalje,to je samo vaš problemtutankamon1905 je napisao/la: ↑11 avg 2025, 01:30Nemas pojma sta pricas, kakav ovaj velez i Mostar, nikakve poveznice.MostarReds22 je napisao/la: ↑11 avg 2025, 01:13Ti znas perac guzova iz Majnhajma sta je mostarsko, a sta nije. Sve sto ima veze s Mostarom je povezano s Veležom. Stari most, Stari grad, raja, sokaci i mahale, sve odlike starog pravog iskonskog Mostara. Sve ono što niste, što nikad nećete biti i sve ono sto biste voljeli da jeste, mostarska raja. Simbol otpora takvima kao vi eto to je Velež kmetino zaostala. Najmostarskiji.
A ovo perac guzova..to radite mozda vi koji nemate drugog izbora nego prat guzice u njemackoj
Jbg nije lako kad znas da su ti svi u porodici navijali za Velež,pa im skovali 1992 ruglo iz Međugorja tzv. Hdz prćiju,prema kojoj katolici u Mostaru osjećaju isto ono što i za Gošk iz Gabele
Ovo je zabranjeno za klub iz Međugorja

12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)
- tutankamon1905
- Postovi: 5250
- Pridružen/a: 16 jun 2017, 14:21
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Samo je ime ostalo i nista vise. Ni V od nekadasnjeg Veleza ovo nije.MostarReds22 je napisao/la: ↑11 avg 2025, 01:37Sve ono sto vi nikad necete biti, jedini gradski klub za koji je navijao citav grad u jednom periodu. To vas boli, sto nikad necete biti mostarski.tutankamon1905 je napisao/la: ↑11 avg 2025, 01:30Nemas pojma sta pricas, kakav ovaj velez i Mostar, nikakve poveznice.MostarReds22 je napisao/la: ↑11 avg 2025, 01:13
Ti znas perac guzova iz Majnhajma sta je mostarsko, a sta nije. Sve sto ima veze s Mostarom je povezano s Veležom. Stari most, Stari grad, raja, sokaci i mahale, sve odlike starog pravog iskonskog Mostara. Sve ono što niste, što nikad nećete biti i sve ono sto biste voljeli da jeste, mostarska raja. Simbol otpora takvima kao vi eto to je Velež kmetino zaostala. Najmostarskiji.
A ovo perac guzova..to radite mozda vi koji nemate drugog izbora nego prat guzice u njemackoj
Ne ismijavam, samo istinu govorim koliko god bolna bila za pojedine.torbica je napisao/la: ↑11 avg 2025, 01:38stas ti nekog ismijavat klub ti nasto u medjugorju halblecinotutankamon1905 je napisao/la: ↑11 avg 2025, 01:30Nemas pojma sta pricas, kakav ovaj velez i Mostar, nikakve poveznice.MostarReds22 je napisao/la: ↑11 avg 2025, 01:13
Ti znas perac guzova iz Majnhajma sta je mostarsko, a sta nije. Sve sto ima veze s Mostarom je povezano s Veležom. Stari most, Stari grad, raja, sokaci i mahale, sve odlike starog pravog iskonskog Mostara. Sve ono što niste, što nikad nećete biti i sve ono sto biste voljeli da jeste, mostarska raja. Simbol otpora takvima kao vi eto to je Velež kmetino zaostala. Najmostarskiji.
A ovo perac guzova..to radite mozda vi koji nemate drugog izbora nego prat guzice u njemackoj
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Joj ja mu glupe priče sad.. Kad je skonto da zasr'o s pricom o Veležu,sad pravi poređenje od prije rata. Svi klubovi u BiH su blijede kopije onog sto su bili prije rata,al to su i dalje ti klubovi...
I Srbi su u Hrvatskoj nekad navijali za Dinamo i za Hajduk,pa sad ne navijaju,al to nije neki drugi Dinamo ni drugi Hajduk..
I Srbi su u Hrvatskoj nekad navijali za Dinamo i za Hajduk,pa sad ne navijaju,al to nije neki drugi Dinamo ni drugi Hajduk..
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
A ovaj prica kao da je gabela neko cudo . Isao sam u gabelu da gledam zelju mislio da je to neki gradic a ono dosao u selo i to preko nekog jednosmjernog mosta. Pitas vozaca da ti nesto kupi govori da u gabeli nema soli za hljeba a kamoli sta drugo.LavoviGabela je napisao/la: ↑11 avg 2025, 01:20Podvelezje nije MostarMostarReds22 je napisao/la: ↑11 avg 2025, 01:13Ti znas perac guzova iz Majnhajma sta je mostarsko, a sta nije. Sve sto ima veze s Mostarom je povezano s Veležom. Stari most, Stari grad, raja, sokaci i mahale, sve odlike starog pravog iskonskog Mostara. Sve ono što niste, što nikad nećete biti i sve ono sto biste voljeli da jeste, mostarska raja. Simbol otpora takvima kao vi eto to je Velež kmetino zaostala. Najmostarskiji.![]()
A ni Vrapcici
A ni Semetovac
A ni Blagaj
A ni Kočine
A ni Opine
A ni Gnojnice
A ni tzv. Gornji Zalik![]()
A ni izbjeglice iz Ljubinja, Gacka, Nevesinja, Stoca, Konjica i Jablanice
Simpatizer najtrofejnijeg kluba u drzavi
Furam se na renana oliveiru ne smijem kod frizera ici
Furam se na renana oliveiru ne smijem kod frizera ici
-
MostarReds22
- Postovi: 255
- Pridružen/a: 21 jul 2020, 21:20
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Samo zavist izbija nista vise. Dzaba silne titule, trofeji i grupe kad se i nakon 30+ godina samo gleda sta je s Veležom. Koliko je Velež mostarski mogu osjetiti samo Mostarci, oni koji su srasli s gradom i klubom. To najbolje shvata vas alfa i omega Šulenta koji je cesto znao biti na Veležovom novom stadionu na random utakmicama, ali Šula kakav god bio je Mostarac, ne mozete vi iz Klobuka i Kočerina shvatiti to. Da ne pricam o ljudima 50 godina i preko da ih ne imenujem ovdje, ozbiljni su ljudi iz Centra 2 i iz Podhuma sto u Ede na Bulevar dodju gledat prvu ljubav. Dosta na ovu temu, kad se javi neko ko stvarno vodi porijeklo iz Mostara mozemo nastaviti. Ovdje takvih nema iz vaseg tabora sto je i ok jer takvih u gradu nema preko stotinjak.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Navijački 0-1,realno 2-1 a za Adzema 6-0.Hajd sad budi pametan.
- svrakino1921
- Postovi: 19869
- Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
- Kontakt:
- svrakino1921
- Postovi: 19869
- Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Odigrano 3. kolo
Grbavica opet ubjedljivo najposjećenija: Više nego na svim ostalim stadionima zajedno
Duel Široki Brijeg - Velež (1:3) na Pecari je gledalo 2.500 ljudi
Stadion Grbavica ponovo je bio najposjećaniji kada je u pitanju Premijer liga Bosne i Hercegovine.
Prema zvaničnim informacijama sa stranice Fudbalskog saveza Bosne i Hercegovine na Željinom stadionu je bilo više navijača nego na svim ostalim zajedno.
Šta je napisao delegat Buhić?
Utakmicu 3. kola između Željezničara i Rudar Prijedora (1:1) prema izvještaju delegata Rehata Buhića gledalo je 8.500 ljudi.
E cuj ti molim te Dino P vrši procjenu koliko ima gledalaca na Grbavici
Daj te molim Vas
- Combattente87
- Postovi: 1391
- Pridružen/a: 03 jan 2025, 10:31
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
1. Borac
2. Velež
3. Zrinjski
4. Sarajevo
5. Radnik
6. Željezničar
7. Široki
8. Sloga
9. Posušje
10. Rudar
2. Velež
3. Zrinjski
4. Sarajevo
5. Radnik
6. Željezničar
7. Široki
8. Sloga
9. Posušje
10. Rudar
BORAC U SRCU VRBAS U VENAMA !
- Shategabri
- Postovi: 18977
- Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Jasne su želje, čak sam iznenađen da smo ovako visoko plasiraniCombattente87 je napisao/la: ↑11 avg 2025, 08:031. Borac
2. Velež
3. Zrinjski
4. Sarajevo
5. Radnik
6. Željezničar
7. Široki
8. Sloga
9. Posušje
10. Rudar
Što se tiče Borca, nemate ekipu za titulu, džabe što ste najavili duplu.
Što ne znači da je nećete uzeti
Koševo Zapad
Online
Trenutno korisnika/ca: prisonbreak i 10 gostiju.


