Chat - bez politike i ratnih prica

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderator/ica: insider

Avatar
alemsa
Postovi: 16973
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: Chat - bez politike i ratnih prica

Post Postao/la alemsa » 09 avg 2025, 00:24

TefalTava je napisao/la:
08 avg 2025, 23:05
muhamedhulk je napisao/la:
08 avg 2025, 22:51
svi znaju da je Alija kao prvi u Muslimana tada bio prisiljen da potpise mir ili bi i nas poceli tuci nato avioni, kao chetnike.
Isto je tako prisiljen bio da njegov nadređeni ministarpotpiše Washingtonski gdje je potpisao da pripoji federaciju BiH hrvatskoj on i lepi hare su nas mogli uništiti za sva vremena da dns budemo neka pokrajina u hrvatskoj



slika

Alija, lepi hare i sacirbeg dobro smo mi i prosli :bow:
Sta bolan, to si ti pobrko. To su Hrvati htjeli u koaliciju s nama (Federaciju), nakon sto smo ih vojno porazili u srednjoj Bosni. Washingtonskim sporazom su priznali poraz. To si skroz pobrko burazeru :rol:
Zadnja izmjena: alemsa, dana/u 09 avg 2025, 00:25, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 8542
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: Chat - bez politike i ratnih prica

Post Postao/la kraljttbvb » 09 avg 2025, 00:25

tiketoke je napisao/la:
08 avg 2025, 20:24
S obzirom da se bliži i nova školska godina, sada su upitna i zapošljavanja u škole i provođenje tih konkursa.
Koliko je admin dramio jer su za ramazan bili skraćeni casovi, ako bi, ne daj Bože, nastavnici štrajkovali u KS, bila bi to epska katastrofa za adminovu djecu...
U skoli tražio da mu posudim olovku. Pa tražio da prepisuje od mene. Sad traži da glasam za njega. Pa dokle vise...

Avatar
baboedindzeko09
Postovi: 14551
Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
Lokacija: Small Heath, Birmingham
Kontakt:

Re: Chat - bez politike i ratnih prica

Post Postao/la baboedindzeko09 » 09 avg 2025, 00:38

JackW je napisao/la:
09 avg 2025, 00:21
Ne seri da je ovo onaj sa klixa? Botuje na 2 strane jbte, koji kapacitet :tokralju:
Pa kad se priča o politici ili nekoj aktuelnoj temi oko ovih gluposti Dodika i sl., brat je tu, samo prekopira svoj post sa onog foruma, od slova do slova, od slike do slike :D
DEVEDESETKA - FORUMAŠ DECENIJE

Avatar
baboedindzeko09
Postovi: 14551
Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
Lokacija: Small Heath, Birmingham
Kontakt:

Re: Chat - bez politike i ratnih prica

Post Postao/la baboedindzeko09 » 09 avg 2025, 03:39

Jest tebi druže dosadno u životu, idi stvarno izađi iz kuće i naguzi šta u pm.
DEVEDESETKA - FORUMAŠ DECENIJE

Hightower
Postovi: 306
Pridružen/a: 22 mar 2024, 16:43
Kontakt:

Re: Chat - bez politike i ratnih prica

Post Postao/la Hightower » 09 avg 2025, 03:41

baboedindzeko09 je napisao/la:
09 avg 2025, 03:39
Jest tebi druže dosadno u životu, idi stvarno izađi iz kuće i naguzi šta u pm.
Brate ja sam se upravo vratio iz grada. Ovo mi se desilo. Upoznam normalno curu i dva lika mi zamalo napravise problem.

Avatar
Arvid
Postovi: 24093
Pridružen/a: 06 feb 2021, 10:46
Kontakt:

Re: Chat - bez politike i ratnih prica

Post Postao/la Arvid » 09 avg 2025, 09:54

Imaš li iskustva u radu na šalteru?
I found freedom. Losing all hope was freedom.

Avatar
Arvid
Postovi: 24093
Pridružen/a: 06 feb 2021, 10:46
Kontakt:

Re: Chat - bez politike i ratnih prica

Post Postao/la Arvid » 09 avg 2025, 10:05

I found freedom. Losing all hope was freedom.

Avatar
alemsa
Postovi: 16973
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: Chat - bez politike i ratnih prica

Post Postao/la alemsa » 09 avg 2025, 15:10

slika

Dospio Dodik do cnn :rol:

Hightower
Postovi: 306
Pridružen/a: 22 mar 2024, 16:43
Kontakt:

Re: Chat - bez politike i ratnih prica

Post Postao/la Hightower » 09 avg 2025, 15:26

alemsa je napisao/la:
09 avg 2025, 15:10
slika

Dospio Dodik do cnn :rol:
Mislim da nije prvi put. Ma sramota je sto se o nama pise samo u negativnom kontekstu i konstantno neki problemi.

Avatar
Surreal
Postovi: 11810
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: Chat - bez politike i ratnih prica

Post Postao/la Surreal » 09 avg 2025, 15:53



:opaopa:
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo.

🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤

U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?
Smrt je ništa. Smrt ne boli. Uživaj - to je smisao.

Avatar
nerkolfc
Postovi: 11727
Pridružen/a: 14 maj 2013, 20:10
Kontakt:

Re: Chat - bez politike i ratnih prica

Post Postao/la nerkolfc » 09 avg 2025, 17:54



Alemsa si dobar? :mrgreen:

Avatar
DamirT
Postovi: 30856
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Chat - bez politike i ratnih prica

Post Postao/la DamirT » 09 avg 2025, 17:57

https://avazba/vijesti/crna-hronika/989 ... ijela-dana

Aleme, je li ovako i kod vas setaju? :kafa:
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Velid Spaho - Dobro je

Avatar
VensanKasel
Postovi: 5255
Pridružen/a: 28 apr 2023, 17:14
Kontakt:

Re: Chat - bez politike i ratnih prica

Post Postao/la VensanKasel » 09 avg 2025, 19:05

Jao puna Jahorina arapa , neka mašala :bih:
Moja zemlja mala brana velikoj rijeci ludila ...

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 8542
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: Chat - bez politike i ratnih prica

Post Postao/la kraljttbvb » 09 avg 2025, 19:14

nerkolfc je napisao/la:
09 avg 2025, 17:54


Alemsa si dobar? :mrgreen:
Ironija je što je alem glasao za Trumpa, a onda ce ga ovaj deportovati nazad u BiH :D
U skoli tražio da mu posudim olovku. Pa tražio da prepisuje od mene. Sad traži da glasam za njega. Pa dokle vise...

Avatar
alemsa
Postovi: 16973
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: Chat - bez politike i ratnih prica

Post Postao/la alemsa » 09 avg 2025, 21:26

nerkolfc je napisao/la:
09 avg 2025, 17:54


Alemsa si dobar? :mrgreen:
Neki dan bas prosao tim putem, konto stati ali nisam imao kad. Lik iz Libana drzi, viza mu istekla.

Avatar
scholsey
Postovi: 2963
Pridružen/a: 26 feb 2020, 21:50
Kontakt:

Re: Chat - bez politike i ratnih prica

Post Postao/la scholsey » 10 avg 2025, 01:34

:zviz:

The saddest thing in life is wasted talent.

Avatar
Arvid
Postovi: 24093
Pridružen/a: 06 feb 2021, 10:46
Kontakt:

Re: Chat - bez politike i ratnih prica

Post Postao/la Arvid » 10 avg 2025, 19:54



Damn
I found freedom. Losing all hope was freedom.

Avatar
Centre forward
Postovi: 6583
Pridružen/a: 26 jun 2010, 14:37
Lokacija: Rudolf Diesel straße
Kontakt:

Re: Chat - bez politike i ratnih prica

Post Postao/la Centre forward » 11 avg 2025, 12:22

R.I.P. (posljednjoj dami Muzike)

05.09.1995 ♥

11-0-0 Rekordmeister

Ratzel Hettner Ritter Meyer Waldseemüller CF Gauss

Avatar
CAGarfia
Postovi: 5834
Pridružen/a: 30 mar 2023, 01:47
Kontakt:

Re: Chat - bez politike i ratnih prica

Post Postao/la CAGarfia » 11 avg 2025, 17:21

Bošnjaci će sve veće i veće probleme imati zbog ovih debila kao Sanin Musa.

MikeEhrmantraut
Postovi: 858
Pridružen/a: 08 jan 2021, 18:36
Kontakt:

Re: Chat - bez politike i ratnih prica

Post Postao/la MikeEhrmantraut » 11 avg 2025, 17:46

Ovo Musino bi moglo biti drugo najbrojnije gostovanje u Sirokom Brijegu nakon Manijaka 2003.godine

Odgovori

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []