Premijer liga BiH - aktuelno
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Tacno se vidi da isti ljudi koji upravljaju savezom upravljaju i FK Sarajevom, cim je negativa, losi rezultati, mijenjaj trenera i dovodi neku legendu da smiris javnost, onda kada je dobro opet promjeni trenera, dovedi neku mendzarsku prciju i sve tako u krug
Crni Cerak 🐦⬛
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Dzemidzic da to uradi, ma gdje bi on to. Nije on zeljin pulen.Herson je napisao/la: ↑11 avg 2025, 15:59Naime, kod rezultata 1:1, poslije jednog napada u šesnaestercu domaćina Kolin Sidorf, strijelac gola za Željezničar je brutalno startovao na napadača Prijedorčana Nedima Keranovića i faulirao ga. Glavni sudija Dražen Marić iz Bijeljine nije mogao da vidi ovu situaciju, ali je VAR „zaspao“ na stadionu Grbavica i nije se oglasio!U VAR kombiju bili su Ernis Džemidžić iz Goražda i Arnel Novalić (Doboj-Istok) koji su „prećutali“ oočigledan jedanaesterac za „rudare“ sa Sane i na taj način oštetili gostujući tim, a po svemu sudeći mu uzeli i pobjedu.
Zanimljivo je da je u prvom poluvremenu bila zanimljiva siituacija kada je sudija marić dosudio jedanaesterac za Rudar Prijedor kod rezultata 0:0, kada se vidjela noga Željinog defanzivca na leđima gostujućeg napadača, ali je VAR u korist sarajevskog tima reagovao i zvao glavnog sudiju koji je, potom, poništio svoju prvobitnu odluku.![]()
- feniksptica
- Postovi: 19096
- Pridružen/a: 14 nov 2019, 19:12
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Hajmo se takmiciti ko ce biti gori ??
Plavo oko plakalo je.
BOT (ponude u inbox)
BOT (ponude u inbox)
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Tek pocela liga
Nista cudno sto vidimo svakakve razultate i oni jos nista znace za cijelokupnu sliku
Zeljo i mnogo puta kad je bio prvak, znao je izgubiti cak dvije utakmice u prva tri kola
Malo potcijenili, dobili smo po bod i sta ces
Bitno je da nemamo poraza
Nista cudno sto vidimo svakakve razultate i oni jos nista znace za cijelokupnu sliku
Zeljo i mnogo puta kad je bio prvak, znao je izgubiti cak dvije utakmice u prva tri kola
Malo potcijenili, dobili smo po bod i sta ces
Bitno je da nemamo poraza
Zadnja izmjena: NoDi80, dana/u 11 avg 2025, 18:36, ukupno mijenjano 2 puta.
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Prvih 5-6 kola bude posteno pa onda krece cirkus.
- jurisicduska
- Postovi: 10891
- Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Nodi ba, možeš ti izgubit utakmicu ali te ne može Rudar nadigrat na tvom terenu. Pusti gluposti kakva titula i crn k.NoDi80 je napisao/la: ↑11 avg 2025, 18:28Tek pocela liga
Nista cudno sto vidimo svakakve razultate i oni jos nista znace za cijelokupnu sliku
Zeljo i mnogo puta kad je bio prvak, znao je izgubiti cak dvije utakmice u prva tri kola
Malo potcijenili, dobili smo po bod i sta ces
Bitno je da nemamo poraza
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Pogledaj malo bolje od 2002 do danasjurisicduska je napisao/la: ↑11 avg 2025, 18:38Nodi ba, možeš ti izgubit utakmicu ali te ne može Rudar nadigrat na tvom terenu. Pusti gluposti kakva titula i crn k.NoDi80 je napisao/la: ↑11 avg 2025, 18:28Tek pocela liga
Nista cudno sto vidimo svakakve razultate i oni jos nista znace za cijelokupnu sliku
Zeljo i mnogo puta kad je bio prvak, znao je izgubiti cak dvije utakmice u prva tri kola
Malo potcijenili, dobili smo po bod i sta ces
Bitno je da nemamo poraza
Znali smo u prva tri kola gubiti od Rudar Ugljevik, Zepca, Travnika, Zvijezde Gradacac
Hahah smijesno reci da nas je neko nadigrao
Zeljo Rudar
60% 40% posjed
Sutevi 16:10
Odbrane golmana
3:4
Zabili nam iz slobodnog gol i to greska Muftica
Isto protiv Radnika greska Osmanovica i Muftica
Mi smo treci na tabeli i nemamo poraza za razliku od vas, sirokog, veleza, posusja, rudara..
Mi pobjedimo veleza i prvi smo kako god ostali da odigraju
Tako da ne treba nam panika i nervoza
Veleza shvatiti preozbiljno i pametno uci u utakmicu bez prevelikog srljanja
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Jesi li imao matematiku u vrtiću?
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Sloga ima bod vise, ali igraju s Borcem sljedecu sto znaci da halale bodove
Svakako Radnik, Sloga, Rudar uzece bodove Zrinjskom, Sarajevu, Zeljeznicaru, Velezu, ali Borcu nece
To im je najveca svrha u ligi boriti se za Borac i premije
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
- jurisicduska
- Postovi: 10891
- Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Bezveze ćeš bit razočaran.
Pogledaj malo izjave igrača , trenera poslije utakmica, ovo i ono, nema tu ozbiljne ekipe za trofeje.
Da niste budale da pustite čovjeka da radi pa da dovede još 2 igrača u rangu Sosica pa probat nešto. I tad teško.
Hajd da ne pričamo eto, proći će još 5 kola. Ta razmišljanja ako dobijemo sve do kraja smo prvaci , je suludo u situaciji kad te kući Rudar izdominira.
Pogledaj malo izjave igrača , trenera poslije utakmica, ovo i ono, nema tu ozbiljne ekipe za trofeje.
Da niste budale da pustite čovjeka da radi pa da dovede još 2 igrača u rangu Sosica pa probat nešto. I tad teško.
Hajd da ne pričamo eto, proći će još 5 kola. Ta razmišljanja ako dobijemo sve do kraja smo prvaci , je suludo u situaciji kad te kući Rudar izdominira.
Zadnja izmjena: jurisicduska, dana/u 11 avg 2025, 19:05, ukupno mijenjano 1 put.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Polako samo zuris previse
Treci smo i ok za sad
Idemo ns Veleza i samo ta utakmica nas zanima
Treci smo i ok za sad
Idemo ns Veleza i samo ta utakmica nas zanima
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Mislim da će se fudbalski i forumski puritanci ponovo žaliti na neprijateljsku atmosferu u petak, moguće je da će publika čak stvarati pritisak.
Bijah uhvaćen u zamku
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja
- Combattente87
- Postovi: 1391
- Pridružen/a: 03 jan 2025, 10:31
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Sve je to uredno što si napisao, ali si jednu stvar zaboravio a to je da ste vi tada i pored tih poraza bili daleko najveći pretendant i favorit za titulu...(plus još druge okolnosti koje ne treba spominjati).NoDi80 je napisao/la: ↑11 avg 2025, 18:42Pogledaj malo bolje od 2002 do danasjurisicduska je napisao/la: ↑11 avg 2025, 18:38Nodi ba, možeš ti izgubit utakmicu ali te ne može Rudar nadigrat na tvom terenu. Pusti gluposti kakva titula i crn k.NoDi80 je napisao/la: ↑11 avg 2025, 18:28Tek pocela liga
Nista cudno sto vidimo svakakve razultate i oni jos nista znace za cijelokupnu sliku
Zeljo i mnogo puta kad je bio prvak, znao je izgubiti cak dvije utakmice u prva tri kola
Malo potcijenili, dobili smo po bod i sta ces
Bitno je da nemamo poraza
Znali smo u prva tri kola gubiti od Rudar Ugljevik, Zepca, Travnika, Zvijezde Gradacac
Hahah smijesno reci da nas je neko nadigrao
Zeljo Rudar
60% 40% posjed
Sutevi 16:10
Odbrane golmana
3:4
Zabili nam iz slobodnog gol i to greska Muftica
Isto protiv Radnika greska Osmanovica i Muftica
Mi smo treci na tabeli i nemamo poraza za razliku od vas, sirokog, veleza, posusja, rudara..
Mi pobjedimo veleza i prvi smo kako god ostali da odigraju
Tako da ne treba nam panika i nervoza
Veleza shvatiti preozbiljno i pametno uci u utakmicu bez prevelikog srljanja
Pogledaj poslednjih nekoliko sezona, luksuz ti je za cijelu sezonu izgubiti 2 do 3 utakmice i još toliko nerješenih...Vi jednostano niste favoriti za titulu, niti je to ambicija kluba...Moli Boga da ove godine izborite evropu, jer ako Velež nastavi ovakvom igrom umješaće se u borbu za titulu...
BORAC U SRCU VRBAS U VENAMA !
- tutankamon1905
- Postovi: 5250
- Pridružen/a: 16 jun 2017, 14:21
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Caktas.. krenulo je
Fetis na bivse hnl nade opet
Fetis na bivse hnl nade opet
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Novi TSS. U Osijeku slavili kad su ga se riješili.
Biti srcem vezan, u tome leži snaga!
- tutankamon1905
- Postovi: 5250
- Pridružen/a: 16 jun 2017, 14:21
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
I ti si zaboravio da smo bolji od vas i da vam nema sudija ne bi bili ni top 4Combattente87 je napisao/la: ↑11 avg 2025, 19:40Sve je to uredno što si napisao, ali si jednu stvar zaboravio a to je da ste vi tada i pored tih poraza bili daleko najveći pretendant i favorit za titulu...(plus još druge okolnosti koje ne treba spominjati).NoDi80 je napisao/la: ↑11 avg 2025, 18:42Pogledaj malo bolje od 2002 do danasjurisicduska je napisao/la: ↑11 avg 2025, 18:38
Nodi ba, možeš ti izgubit utakmicu ali te ne može Rudar nadigrat na tvom terenu. Pusti gluposti kakva titula i crn k.
Znali smo u prva tri kola gubiti od Rudar Ugljevik, Zepca, Travnika, Zvijezde Gradacac
Hahah smijesno reci da nas je neko nadigrao
Zeljo Rudar
60% 40% posjed
Sutevi 16:10
Odbrane golmana
3:4
Zabili nam iz slobodnog gol i to greska Muftica
Isto protiv Radnika greska Osmanovica i Muftica
Mi smo treci na tabeli i nemamo poraza za razliku od vas, sirokog, veleza, posusja, rudara..
Mi pobjedimo veleza i prvi smo kako god ostali da odigraju
Tako da ne treba nam panika i nervoza
Veleza shvatiti preozbiljno i pametno uci u utakmicu bez prevelikog srljanja
Pogledaj poslednjih nekoliko sezona, luksuz ti je za cijelu sezonu izgubiti 2 do 3 utakmice i još toliko nerješenih...Vi jednostano niste favoriti za titulu, niti je to ambicija kluba...Moli Boga da ove godine izborite evropu, jer ako Velež nastavi ovakvom igrom umješaće se u borbu za titulu...
Vidjet cemo vas ove sezone Slogu, Radnik i Rudar ne pikam kao neko mjerilo, jer oni ce prije pobjediti Real i Barcu nego nego Borac
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
- Combattente87
- Postovi: 1391
- Pridružen/a: 03 jan 2025, 10:31
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Izvini ali zadnjih 5 godina niste bolji od nas, koliko god sudije navlačile...Svake godine smo imali bolju ekipu...NoDi80 je napisao/la: ↑11 avg 2025, 21:10I ti si zaboravio da smo bolji od vas i da vam nema sudija ne bi bili ni top 4Combattente87 je napisao/la: ↑11 avg 2025, 19:40Sve je to uredno što si napisao, ali si jednu stvar zaboravio a to je da ste vi tada i pored tih poraza bili daleko najveći pretendant i favorit za titulu...(plus još druge okolnosti koje ne treba spominjati).NoDi80 je napisao/la: ↑11 avg 2025, 18:42
Pogledaj malo bolje od 2002 do danas
Znali smo u prva tri kola gubiti od Rudar Ugljevik, Zepca, Travnika, Zvijezde Gradacac
Hahah smijesno reci da nas je neko nadigrao
Zeljo Rudar
60% 40% posjed
Sutevi 16:10
Odbrane golmana
3:4
Zabili nam iz slobodnog gol i to greska Muftica
Isto protiv Radnika greska Osmanovica i Muftica
Mi smo treci na tabeli i nemamo poraza za razliku od vas, sirokog, veleza, posusja, rudara..
Mi pobjedimo veleza i prvi smo kako god ostali da odigraju
Tako da ne treba nam panika i nervoza
Veleza shvatiti preozbiljno i pametno uci u utakmicu bez prevelikog srljanja
Pogledaj poslednjih nekoliko sezona, luksuz ti je za cijelu sezonu izgubiti 2 do 3 utakmice i još toliko nerješenih...Vi jednostano niste favoriti za titulu, niti je to ambicija kluba...Moli Boga da ove godine izborite evropu, jer ako Velež nastavi ovakvom igrom umješaće se u borbu za titulu...
Vidjet cemo vas ove sezone Slogu, Radnik i Rudar ne pikam kao neko mjerilo, jer oni ce prije pobjediti Real i Barcu nego nego Borac
Pa vi ste se borili za opstanak dragi Dino,i kažeš da ste bolji...svašta
BORAC U SRCU VRBAS U VENAMA !
Online
Trenutno korisnika/ca: Helemnejse, James1987, ludilompredozirani, Venom i 18 gostiju.


