Premijer liga BiH - aktuelno

Avatar
Orden43
Postovi: 765
Pridružen/a: 19 jan 2022, 23:12
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Orden43 » 11 avg 2025, 16:28

Tacno se vidi da isti ljudi koji upravljaju savezom upravljaju i FK Sarajevom, cim je negativa, losi rezultati, mijenjaj trenera i dovodi neku legendu da smiris javnost, onda kada je dobro opet promjeni trenera, dovedi neku mendzarsku prciju i sve tako u krug
Crni Cerak 🐦‍⬛

HyperOS
Postovi: 813
Pridružen/a: 01 mar 2025, 18:35
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la HyperOS » 11 avg 2025, 16:47

Herson je napisao/la:
11 avg 2025, 15:59
Naime, kod rezultata 1:1, poslije jednog napada u šesnaestercu domaćina Kolin Sidorf, strijelac gola za Željezničar je brutalno startovao na napadača Prijedorčana Nedima Keranovića i faulirao ga. Glavni sudija Dražen Marić iz Bijeljine nije mogao da vidi ovu situaciju, ali je VAR „zaspao“ na stadionu Grbavica i nije se oglasio!U VAR kombiju bili su Ernis Džemidžić iz Goražda i Arnel Novalić (Doboj-Istok) koji su „prećutali“ oočigledan jedanaesterac za „rudare“ sa Sane i na taj način oštetili gostujući tim, a po svemu sudeći mu uzeli i pobjedu.

Zanimljivo je da je u prvom poluvremenu bila zanimljiva siituacija kada je sudija marić dosudio jedanaesterac za Rudar Prijedor kod rezultata 0:0, kada se vidjela noga Željinog defanzivca na leđima gostujućeg napadača, ali je VAR u korist sarajevskog tima reagovao i zvao glavnog sudiju koji je, potom, poništio svoju prvobitnu odluku. :kafa:
Dzemidzic da to uradi, ma gdje bi on to. Nije on zeljin pulen.

Avatar
feniksptica
Postovi: 19096
Pridružen/a: 14 nov 2019, 19:12
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la feniksptica » 11 avg 2025, 18:24

Hajmo se takmiciti ko ce biti gori ??
Plavo oko plakalo je.

BOT (ponude u inbox)

NoDi80
Postovi: 18969
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NoDi80 » 11 avg 2025, 18:28

Tek pocela liga
Nista cudno sto vidimo svakakve razultate i oni jos nista znace za cijelokupnu sliku
Zeljo i mnogo puta kad je bio prvak, znao je izgubiti cak dvije utakmice u prva tri kola


Malo potcijenili, dobili smo po bod i sta ces
Bitno je da nemamo poraza
Zadnja izmjena: NoDi80, dana/u 11 avg 2025, 18:36, ukupno mijenjano 2 puta.
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆

Avatar
Neutral
Postovi: 36468
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Neutral » 11 avg 2025, 18:33

Prvih 5-6 kola bude posteno pa onda krece cirkus.

Avatar
jurisicduska
Postovi: 10891
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la jurisicduska » 11 avg 2025, 18:38

NoDi80 je napisao/la:
11 avg 2025, 18:28
Tek pocela liga
Nista cudno sto vidimo svakakve razultate i oni jos nista znace za cijelokupnu sliku
Zeljo i mnogo puta kad je bio prvak, znao je izgubiti cak dvije utakmice u prva tri kola


Malo potcijenili, dobili smo po bod i sta ces
Bitno je da nemamo poraza
Nodi ba, možeš ti izgubit utakmicu ali te ne može Rudar nadigrat na tvom terenu. Pusti gluposti kakva titula i crn k.

NoDi80
Postovi: 18969
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NoDi80 » 11 avg 2025, 18:42

jurisicduska je napisao/la:
11 avg 2025, 18:38
NoDi80 je napisao/la:
11 avg 2025, 18:28
Tek pocela liga
Nista cudno sto vidimo svakakve razultate i oni jos nista znace za cijelokupnu sliku
Zeljo i mnogo puta kad je bio prvak, znao je izgubiti cak dvije utakmice u prva tri kola


Malo potcijenili, dobili smo po bod i sta ces
Bitno je da nemamo poraza
Nodi ba, možeš ti izgubit utakmicu ali te ne može Rudar nadigrat na tvom terenu. Pusti gluposti kakva titula i crn k.
Pogledaj malo bolje od 2002 do danas
Znali smo u prva tri kola gubiti od Rudar Ugljevik, Zepca, Travnika, Zvijezde Gradacac
Hahah smijesno reci da nas je neko nadigrao
Zeljo Rudar
60% 40% posjed
Sutevi 16:10
Odbrane golmana
3:4
Zabili nam iz slobodnog gol i to greska Muftica
Isto protiv Radnika greska Osmanovica i Muftica


Mi smo treci na tabeli i nemamo poraza za razliku od vas, sirokog, veleza, posusja, rudara..
Mi pobjedimo veleza i prvi smo kako god ostali da odigraju
Tako da ne treba nam panika i nervoza
Veleza shvatiti preozbiljno i pametno uci u utakmicu bez prevelikog srljanja
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆

Turo
Postovi: 1038
Pridružen/a: 06 maj 2025, 19:56
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Turo » 11 avg 2025, 18:48

Jesi li imao matematiku u vrtiću?

NoDi80
Postovi: 18969
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NoDi80 » 11 avg 2025, 18:49

Turo je napisao/la:
11 avg 2025, 18:48
Jesi li imao matematiku u vrtiću?
Sloga ima bod vise, ali igraju s Borcem sljedecu sto znaci da halale bodove
Svakako Radnik, Sloga, Rudar uzece bodove Zrinjskom, Sarajevu, Zeljeznicaru, Velezu, ali Borcu nece
To im je najveca svrha u ligi boriti se za Borac i premije
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆

Avatar
jurisicduska
Postovi: 10891
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la jurisicduska » 11 avg 2025, 18:51

Bezveze ćeš bit razočaran.
Pogledaj malo izjave igrača , trenera poslije utakmica, ovo i ono, nema tu ozbiljne ekipe za trofeje.
Da niste budale da pustite čovjeka da radi pa da dovede još 2 igrača u rangu Sosica pa probat nešto. I tad teško.

Hajd da ne pričamo eto, proći će još 5 kola. Ta razmišljanja ako dobijemo sve do kraja smo prvaci , je suludo u situaciji kad te kući Rudar izdominira.
Zadnja izmjena: jurisicduska, dana/u 11 avg 2025, 19:05, ukupno mijenjano 1 put.

NoDi80
Postovi: 18969
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NoDi80 » 11 avg 2025, 18:53

Polako samo zuris previse
Treci smo i ok za sad
Idemo ns Veleza i samo ta utakmica nas zanima
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆

Avatar
Balorda
Postovi: 5123
Pridružen/a: 20 avg 2021, 21:49
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Balorda » 11 avg 2025, 19:06

Mislim da će se fudbalski i forumski puritanci ponovo žaliti na neprijateljsku atmosferu u petak, moguće je da će publika čak stvarati pritisak.
Bijah uhvaćen u zamku
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja

Avatar
Beli98
Postovi: 3260
Pridružen/a: 06 jul 2019, 00:17
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Beli98 » 11 avg 2025, 19:25

Balorda je napisao/la:
11 avg 2025, 19:06
Mislim da će se fudbalski i forumski puritanci ponovo žaliti na neprijateljsku atmosferu u petak, moguće je da će publika čak stvarati pritisak.
Igra se u petak?
BOSNA I HERCEGOVINA FK SARAJEVO FC BARCELONA

Avatar
Combattente87
Postovi: 1391
Pridružen/a: 03 jan 2025, 10:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Combattente87 » 11 avg 2025, 19:40

NoDi80 je napisao/la:
11 avg 2025, 18:42
jurisicduska je napisao/la:
11 avg 2025, 18:38
NoDi80 je napisao/la:
11 avg 2025, 18:28
Tek pocela liga
Nista cudno sto vidimo svakakve razultate i oni jos nista znace za cijelokupnu sliku
Zeljo i mnogo puta kad je bio prvak, znao je izgubiti cak dvije utakmice u prva tri kola


Malo potcijenili, dobili smo po bod i sta ces
Bitno je da nemamo poraza
Nodi ba, možeš ti izgubit utakmicu ali te ne može Rudar nadigrat na tvom terenu. Pusti gluposti kakva titula i crn k.
Pogledaj malo bolje od 2002 do danas
Znali smo u prva tri kola gubiti od Rudar Ugljevik, Zepca, Travnika, Zvijezde Gradacac
Hahah smijesno reci da nas je neko nadigrao
Zeljo Rudar
60% 40% posjed
Sutevi 16:10
Odbrane golmana
3:4
Zabili nam iz slobodnog gol i to greska Muftica
Isto protiv Radnika greska Osmanovica i Muftica


Mi smo treci na tabeli i nemamo poraza za razliku od vas, sirokog, veleza, posusja, rudara..
Mi pobjedimo veleza i prvi smo kako god ostali da odigraju
Tako da ne treba nam panika i nervoza
Veleza shvatiti preozbiljno i pametno uci u utakmicu bez prevelikog srljanja
Sve je to uredno što si napisao, ali si jednu stvar zaboravio a to je da ste vi tada i pored tih poraza bili daleko najveći pretendant i favorit za titulu...(plus još druge okolnosti koje ne treba spominjati).
Pogledaj poslednjih nekoliko sezona, luksuz ti je za cijelu sezonu izgubiti 2 do 3 utakmice i još toliko nerješenih...Vi jednostano niste favoriti za titulu, niti je to ambicija kluba...Moli Boga da ove godine izborite evropu, jer ako Velež nastavi ovakvom igrom umješaće se u borbu za titulu...
BORAC U SRCU VRBAS U VENAMA !

Avatar
tutankamon1905
Postovi: 5250
Pridružen/a: 16 jun 2017, 14:21
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la tutankamon1905 » 11 avg 2025, 19:42

Caktas.. krenulo je :tokralju:
Fetis na bivse hnl nade opet

Avatar
Herson
Postovi: 2783
Pridružen/a: 24 nov 2022, 15:14

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Herson » 11 avg 2025, 19:53

tutankamon1905 je napisao/la:
11 avg 2025, 19:42
Caktas.. krenulo je :tokralju:
Fetis na bivse hnl nade opet
Novi TSS. U Osijeku slavili kad su ga se riješili.
Biti srcem vezan, u tome leži snaga!

NoProfit
Postovi: 2779
Pridružen/a: 27 okt 2024, 14:02
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NoProfit » 11 avg 2025, 20:47

Balorda je napisao/la:
11 avg 2025, 19:06
Mislim da će se fudbalski i forumski puritanci ponovo žaliti na neprijateljsku atmosferu u petak, moguće je da će publika čak stvarati pritisak.
Može li se u petak doći u dresu Sarajeva na Dedaru? :)

Avatar
tutankamon1905
Postovi: 5250
Pridružen/a: 16 jun 2017, 14:21
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la tutankamon1905 » 11 avg 2025, 21:00

Herson je napisao/la:
11 avg 2025, 19:53
tutankamon1905 je napisao/la:
11 avg 2025, 19:42
Caktas.. krenulo je :tokralju:
Fetis na bivse hnl nade opet
Novi TSS. U Osijeku slavili kad su ga se riješili.
Bencun,Maglica,Balic,Caktas...ovog me bilo najvise strah. Propaliteti u godinama, nekadasnja "imena", da uzmu jos koju paru pred kraj karijere..a u upravi drkaju na ovakve

NoDi80
Postovi: 18969
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NoDi80 » 11 avg 2025, 21:10

Combattente87 je napisao/la:
11 avg 2025, 19:40
NoDi80 je napisao/la:
11 avg 2025, 18:42
jurisicduska je napisao/la:
11 avg 2025, 18:38


Nodi ba, možeš ti izgubit utakmicu ali te ne može Rudar nadigrat na tvom terenu. Pusti gluposti kakva titula i crn k.
Pogledaj malo bolje od 2002 do danas
Znali smo u prva tri kola gubiti od Rudar Ugljevik, Zepca, Travnika, Zvijezde Gradacac
Hahah smijesno reci da nas je neko nadigrao
Zeljo Rudar
60% 40% posjed
Sutevi 16:10
Odbrane golmana
3:4
Zabili nam iz slobodnog gol i to greska Muftica
Isto protiv Radnika greska Osmanovica i Muftica


Mi smo treci na tabeli i nemamo poraza za razliku od vas, sirokog, veleza, posusja, rudara..
Mi pobjedimo veleza i prvi smo kako god ostali da odigraju
Tako da ne treba nam panika i nervoza
Veleza shvatiti preozbiljno i pametno uci u utakmicu bez prevelikog srljanja
Sve je to uredno što si napisao, ali si jednu stvar zaboravio a to je da ste vi tada i pored tih poraza bili daleko najveći pretendant i favorit za titulu...(plus još druge okolnosti koje ne treba spominjati).
Pogledaj poslednjih nekoliko sezona, luksuz ti je za cijelu sezonu izgubiti 2 do 3 utakmice i još toliko nerješenih...Vi jednostano niste favoriti za titulu, niti je to ambicija kluba...Moli Boga da ove godine izborite evropu, jer ako Velež nastavi ovakvom igrom umješaće se u borbu za titulu...
I ti si zaboravio da smo bolji od vas i da vam nema sudija ne bi bili ni top 4
Vidjet cemo vas ove sezone Slogu, Radnik i Rudar ne pikam kao neko mjerilo, jer oni ce prije pobjediti Real i Barcu nego nego Borac
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆

Avatar
Combattente87
Postovi: 1391
Pridružen/a: 03 jan 2025, 10:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Combattente87 » 11 avg 2025, 21:42

NoDi80 je napisao/la:
11 avg 2025, 21:10
Combattente87 je napisao/la:
11 avg 2025, 19:40
NoDi80 je napisao/la:
11 avg 2025, 18:42


Pogledaj malo bolje od 2002 do danas
Znali smo u prva tri kola gubiti od Rudar Ugljevik, Zepca, Travnika, Zvijezde Gradacac
Hahah smijesno reci da nas je neko nadigrao
Zeljo Rudar
60% 40% posjed
Sutevi 16:10
Odbrane golmana
3:4
Zabili nam iz slobodnog gol i to greska Muftica
Isto protiv Radnika greska Osmanovica i Muftica


Mi smo treci na tabeli i nemamo poraza za razliku od vas, sirokog, veleza, posusja, rudara..
Mi pobjedimo veleza i prvi smo kako god ostali da odigraju
Tako da ne treba nam panika i nervoza
Veleza shvatiti preozbiljno i pametno uci u utakmicu bez prevelikog srljanja
Sve je to uredno što si napisao, ali si jednu stvar zaboravio a to je da ste vi tada i pored tih poraza bili daleko najveći pretendant i favorit za titulu...(plus još druge okolnosti koje ne treba spominjati).
Pogledaj poslednjih nekoliko sezona, luksuz ti je za cijelu sezonu izgubiti 2 do 3 utakmice i još toliko nerješenih...Vi jednostano niste favoriti za titulu, niti je to ambicija kluba...Moli Boga da ove godine izborite evropu, jer ako Velež nastavi ovakvom igrom umješaće se u borbu za titulu...
I ti si zaboravio da smo bolji od vas i da vam nema sudija ne bi bili ni top 4
Vidjet cemo vas ove sezone Slogu, Radnik i Rudar ne pikam kao neko mjerilo, jer oni ce prije pobjediti Real i Barcu nego nego Borac
Izvini ali zadnjih 5 godina niste bolji od nas, koliko god sudije navlačile...Svake godine smo imali bolju ekipu...
Pa vi ste se borili za opstanak dragi Dino,i kažeš da ste bolji...svašta
BORAC U SRCU VRBAS U VENAMA !

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Helemnejse, James1987, ludilompredozirani, Venom i 18 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []