Premijer liga BiH - aktuelno

Hordas1990
Postovi: 991
Pridružen/a: 13 maj 2025, 18:47
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Hordas1990 » 12 avg 2025, 12:58

obagol je napisao/la:
12 avg 2025, 09:56
NoProfit je napisao/la:
12 avg 2025, 07:32
Predatod je napisao/la:
12 avg 2025, 07:23
Doskorašnji skaut Sarajeva: Nemam više doticaja s "Ademima Ljajićima" koji stižu za zanimljiv novac
http://www.klix.ba/clanak/250812010


Zanimljive cifre. Sto li bas ovo rece???? A radio je u klubu i zna sta se desava? :nedam:
Opet prosjak brine gdje Ismir troši svoje novce. Prelijepo. :opaopa:
Kad jednom shvatiš da ne troši SVOJE novce, možda budeš posmatrao iz nekog drugog ugla.
Nego cije, zivota ti?

Sto se svi nesto sekiraju kolike plate daje Mirvic. :urnebes:

Sta koga boli **** pa mene kao navijaca Sarajeva ne zanima, neka da milion svakom ako hoce. Sta je problem?

Avatar
obagol
Postovi: 1280
Pridružen/a: 06 sep 2011, 18:59
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la obagol » 12 avg 2025, 13:04

Hordas1990 je napisao/la:
12 avg 2025, 12:58
obagol je napisao/la:
12 avg 2025, 09:56
NoProfit je napisao/la:
12 avg 2025, 07:32


Opet prosjak brine gdje Ismir troši svoje novce. Prelijepo. :opaopa:
Kad jednom shvatiš da ne troši SVOJE novce, možda budeš posmatrao iz nekog drugog ugla.
Nego cije, zivota ti?

Sto se svi nesto sekiraju kolike plate daje Mirvic. :urnebes:

Sta koga boli **** pa mene kao navijaca Sarajeva ne zanima, neka da milion svakom ako hoce. Sta je problem?
Vidi. mene što se tiče može Ljajiću dati 4 miliona eura za polusezonu. Samo što to ne daje Ismir Mirvić, nego daje FK Sarajevo i zbog toga mi je drago iskreno kao navijaču Željezničara.

Hordas1990
Postovi: 991
Pridružen/a: 13 maj 2025, 18:47
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Hordas1990 » 12 avg 2025, 13:06

obagol je napisao/la:
12 avg 2025, 13:04
Hordas1990 je napisao/la:
12 avg 2025, 12:58
obagol je napisao/la:
12 avg 2025, 09:56


Kad jednom shvatiš da ne troši SVOJE novce, možda budeš posmatrao iz nekog drugog ugla.
Nego cije, zivota ti?

Sto se svi nesto sekiraju kolike plate daje Mirvic. :urnebes:

Sta koga boli **** pa mene kao navijaca Sarajeva ne zanima, neka da milion svakom ako hoce. Sta je problem?
Vidi. mene što se tiče može Ljajiću dati 4 miliona eura za polusezonu. Samo što to ne daje Ismir Mirvić, nego daje FK Sarajevo i zbog toga mi je drago iskreno kao navijaču Željezničara.
Pa ko finansira FK Sarajevo nego Mirvic (i Tan)? O cemu pricas?

Avatar
HordasOdMalena
Postovi: 3829
Pridružen/a: 29 jun 2015, 01:52
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la HordasOdMalena » 12 avg 2025, 13:17

Ne daju ni Mirvić ni Sarajevo, nego jedan drugi čovjek. A nije Tan.
"Imao sam puno bolje opcije za ljeto, za mene lično su to bili odlični uslovi, puno bolji nego sad, ali mi je želja bila da Sarajevo zaradi. Klub je to zaslužio. Koliko god igrač bio dobar, uvijek je klub taj koji gura igrača."

Avatar
obagol
Postovi: 1280
Pridružen/a: 06 sep 2011, 18:59
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la obagol » 12 avg 2025, 13:17

Hordas1990 je napisao/la:
12 avg 2025, 13:06
obagol je napisao/la:
12 avg 2025, 13:04
Hordas1990 je napisao/la:
12 avg 2025, 12:58


Nego cije, zivota ti?

Sto se svi nesto sekiraju kolike plate daje Mirvic. :urnebes:

Sta koga boli **** pa mene kao navijaca Sarajeva ne zanima, neka da milion svakom ako hoce. Sta je problem?
Vidi. mene što se tiče može Ljajiću dati 4 miliona eura za polusezonu. Samo što to ne daje Ismir Mirvić, nego daje FK Sarajevo i zbog toga mi je drago iskreno kao navijaču Željezničara.
Pa ko finansira FK Sarajevo nego Mirvic (i Tan)? O cemu pricas?
Nebitno. Samo nastavite :thumbup:

Avatar
Combattente87
Postovi: 1389
Pridružen/a: 03 jan 2025, 10:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Combattente87 » 12 avg 2025, 13:33

Hordas1990 je napisao/la:
12 avg 2025, 12:58
obagol je napisao/la:
12 avg 2025, 09:56
NoProfit je napisao/la:
12 avg 2025, 07:32


Opet prosjak brine gdje Ismir troši svoje novce. Prelijepo. :opaopa:
Kad jednom shvatiš da ne troši SVOJE novce, možda budeš posmatrao iz nekog drugog ugla.
Nego cije, zivota ti?

Sto se svi nesto sekiraju kolike plate daje Mirvic. :urnebes:

Sta koga boli **** pa mene kao navijaca Sarajeva ne zanima, neka da milion svakom ako hoce. Sta je problem?
Joj kad dođe Ozrenka sa tefterom, pa kaže ajmo moci da podvučemo....
Ne zna se ko će više da naebe ;)
BORAC U SRCU VRBAS U VENAMA !

Hordas1990
Postovi: 991
Pridružen/a: 13 maj 2025, 18:47
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Hordas1990 » 12 avg 2025, 13:42

Combattente87 je napisao/la:
12 avg 2025, 13:33
Hordas1990 je napisao/la:
12 avg 2025, 12:58
obagol je napisao/la:
12 avg 2025, 09:56


Kad jednom shvatiš da ne troši SVOJE novce, možda budeš posmatrao iz nekog drugog ugla.
Nego cije, zivota ti?

Sto se svi nesto sekiraju kolike plate daje Mirvic. :urnebes:

Sta koga boli **** pa mene kao navijaca Sarajeva ne zanima, neka da milion svakom ako hoce. Sta je problem?
Joj kad dođe Ozrenka sa tefterom, pa kaže ajmo moci da podvučemo....
Ne zna se ko će više da naebe ;)
Ko ce da najebe? Zar ima jos ljudi koji vjeruju u ovo?

Vidi nesto ja nemam pozitivno misljenje o Mirvicu i rukovodstvu kluba, ali imas investitore koji ulazu i trose, njihovo je pravo da daju plate koje misle da su realne. To je sve. Kao sto dodje onaj Arap u Man City i skrsi stotine miliona na pojacanja, ako mu dosadi doce neki drugi Arap, Kinez, Rus i dovidjenja.

Ne kontam zasto je tesko razumjeti da zivimo u kapitalistickom sistemu i da pricate o klubu koji je fakticki privatizovan. Ne moze gazda sam sebi dugovati i nema on sta sebi podvlaciti racune i nema Ozrenka sta tu da radi.

Kod vas samo moze doc Mile ali ne sa tefterom nego sa dugmetom koje ce da pritisne i gurne vas u drugu ligu kao sto su vam vlasti i prije radile x puta kad god ste im dosadili.

Najgore je svoju zenu jebbavat i tudje pare brojat. Vazda bilo.

Avatar
Combattente87
Postovi: 1389
Pridružen/a: 03 jan 2025, 10:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Combattente87 » 12 avg 2025, 13:45

Hordas1990 je napisao/la:
12 avg 2025, 13:42
Combattente87 je napisao/la:
12 avg 2025, 13:33
Hordas1990 je napisao/la:
12 avg 2025, 12:58


Nego cije, zivota ti?

Sto se svi nesto sekiraju kolike plate daje Mirvic. :urnebes:

Sta koga boli **** pa mene kao navijaca Sarajeva ne zanima, neka da milion svakom ako hoce. Sta je problem?
Joj kad dođe Ozrenka sa tefterom, pa kaže ajmo moci da podvučemo....
Ne zna se ko će više da naebe ;)
Ko ce da najebe? Zar ima jos ljudi koji vjeruju u ovo?

Vidi nesto ja nemam pozitivno misljenje o Mirvicu i rukovodstvu kluba, ali imas investitore koji ulazu i trose, njihovo je pravo da daju plate koje misle da su realne. To je sve. Kao sto dodje onaj Arap u Man City i skrsi stotine miliona na pojacanja, ako mu dosadi doce neki drugi Arap, Kinez, Rus i dovidjenja.

Ne kontam zasto je tesko razumjeti da zivimo u kapitalistickom sistemu i da pricate o klubu koji je fakticki privatizovan. Ne moze gazda sam sebi dugovati i nema on sta sebi podvlaciti racune i nema Ozrenka sta tu da radi.

Kod vas samo moze doc Mile ali ne sa tefterom nego sa dugmetom koje ce da pritisne i gurne vas u drugu ligu kao sto su vam vlasti i prije radile x puta kad god ste im dosadili.

Najgore je svoju zenu jebbavat i tudje pare brojat. Vazda bilo.
Znači nas su vlasti gurale u drugu ligu kad im dosadimo :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju:
BORAC U SRCU VRBAS U VENAMA !

Hordas1990
Postovi: 991
Pridružen/a: 13 maj 2025, 18:47
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Hordas1990 » 12 avg 2025, 13:50

Combattente87 je napisao/la:
12 avg 2025, 13:45
Hordas1990 je napisao/la:
12 avg 2025, 13:42
Combattente87 je napisao/la:
12 avg 2025, 13:33

Joj kad dođe Ozrenka sa tefterom, pa kaže ajmo moci da podvučemo....
Ne zna se ko će više da naebe ;)
Ko ce da najebe? Zar ima jos ljudi koji vjeruju u ovo?

Vidi nesto ja nemam pozitivno misljenje o Mirvicu i rukovodstvu kluba, ali imas investitore koji ulazu i trose, njihovo je pravo da daju plate koje misle da su realne. To je sve. Kao sto dodje onaj Arap u Man City i skrsi stotine miliona na pojacanja, ako mu dosadi doce neki drugi Arap, Kinez, Rus i dovidjenja.

Ne kontam zasto je tesko razumjeti da zivimo u kapitalistickom sistemu i da pricate o klubu koji je fakticki privatizovan. Ne moze gazda sam sebi dugovati i nema on sta sebi podvlaciti racune i nema Ozrenka sta tu da radi.

Kod vas samo moze doc Mile ali ne sa tefterom nego sa dugmetom koje ce da pritisne i gurne vas u drugu ligu kao sto su vam vlasti i prije radile x puta kad god ste im dosadili.

Najgore je svoju zenu jebbavat i tudje pare brojat. Vazda bilo.
Znači nas su vlasti gurale u drugu ligu kad im dosadimo :tokralju:
Dobro eto haj ti meni reci sta bi se desilo s vasim klubom ako bi vlasti RS-a digle ruke od njega? Necemo se lagati. Druga liga bi bila premija.

Avatar
Combattente87
Postovi: 1389
Pridružen/a: 03 jan 2025, 10:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Combattente87 » 12 avg 2025, 14:09

Hordas1990 je napisao/la:
12 avg 2025, 13:50
Combattente87 je napisao/la:
12 avg 2025, 13:45
Hordas1990 je napisao/la:
12 avg 2025, 13:42


Ko ce da najebe? Zar ima jos ljudi koji vjeruju u ovo?

Vidi nesto ja nemam pozitivno misljenje o Mirvicu i rukovodstvu kluba, ali imas investitore koji ulazu i trose, njihovo je pravo da daju plate koje misle da su realne. To je sve. Kao sto dodje onaj Arap u Man City i skrsi stotine miliona na pojacanja, ako mu dosadi doce neki drugi Arap, Kinez, Rus i dovidjenja.

Ne kontam zasto je tesko razumjeti da zivimo u kapitalistickom sistemu i da pricate o klubu koji je fakticki privatizovan. Ne moze gazda sam sebi dugovati i nema on sta sebi podvlaciti racune i nema Ozrenka sta tu da radi.

Kod vas samo moze doc Mile ali ne sa tefterom nego sa dugmetom koje ce da pritisne i gurne vas u drugu ligu kao sto su vam vlasti i prije radile x puta kad god ste im dosadili.

Najgore je svoju zenu jebbavat i tudje pare brojat. Vazda bilo.
Znači nas su vlasti gurale u drugu ligu kad im dosadimo :tokralju:
Dobro eto haj ti meni reci sta bi se desilo s vasim klubom ako bi vlasti RS-a digle ruke od njega? Necemo se lagati. Druga liga bi bila premija.
Care da znaš kao što ne znaš, Borac je osvajao i prvenstvo i kup kad nikakve veze sa vlasti nismo imali...A u drugu ligu zna se kako smo i zbog čega ispadali...Nemaš pojma i samo laprdaš jer sve apsolutno dolazi uvijek na naplatu, nebitno državno ili privatno (pogledaj koliko je klubova u evropi naebalo i ugašeno kad su investitori digli ruke) ! Želju je karma već iznabijala po dupetu za onih 100k u Žepču ispod astala !
A ja i moji istomišljenici kojih je 90 % u gradu BL bi sada potpisali da vlast digne ruke ! Ima dosta ljudi koji su utjecanjni i koji će stati iza najvećeg sportskog imena u BIH, samo da mogu doći do izražaja ;)
BORAC U SRCU VRBAS U VENAMA !

Avatar
ErosViverosViv
Postovi: 3374
Pridružen/a: 05 sep 2024, 19:19
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la ErosViverosViv » 12 avg 2025, 14:54

Zasto je stala izgradnja juga? Ima li nekog izvjestaja, da gradjani KS budu upuceni na sta su njihove pare utrosene.

Avatar
jurisicduska
Postovi: 10890
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la jurisicduska » 12 avg 2025, 15:08

ErosViverosViv je napisao/la:
12 avg 2025, 14:54
Zasto je stala izgradnja juga? Ima li nekog izvjestaja, da gradjani KS budu upuceni na sta su njihove pare utrosene.
Nije stala ima se problema sa klizištem, tamo gdje je projektom predviđeno da stubovi stoje ispade nije najsjajnije mjesto, pa traže novu opciju , ispituju, traje to. Biće jug ko bombona.

Avatar
Balorda
Postovi: 5117
Pridružen/a: 20 avg 2021, 21:49
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Balorda » 12 avg 2025, 16:10

Lošina na podforumu plavih, izbacili njihovog iz sudijske organizacije, nemaju se čemu nadati :rol:
Bijah uhvaćen u zamku
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja

fks74
Postovi: 13462
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la fks74 » 12 avg 2025, 16:12

obagol je napisao/la:
12 avg 2025, 09:56
NoProfit je napisao/la:
12 avg 2025, 07:32
Predatod je napisao/la:
12 avg 2025, 07:23
Doskorašnji skaut Sarajeva: Nemam više doticaja s "Ademima Ljajićima" koji stižu za zanimljiv novac
http://www.klix.ba/clanak/250812010


Zanimljive cifre. Sto li bas ovo rece???? A radio je u klubu i zna sta se desava? :nedam:
Opet prosjak brine gdje Ismir troši svoje novce. Prelijepo. :opaopa:
Kad jednom shvatiš da ne troši SVOJE novce, možda budeš posmatrao iz nekog drugog ugla.
Ne troši sigurno budžetske kao vi.

Pact1921
Postovi: 1080
Pridružen/a: 05 mar 2024, 19:44
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Pact1921 » 12 avg 2025, 16:25

fks74 je napisao/la:
12 avg 2025, 16:12
obagol je napisao/la:
12 avg 2025, 09:56
NoProfit je napisao/la:
12 avg 2025, 07:32


Opet prosjak brine gdje Ismir troši svoje novce. Prelijepo. :opaopa:
Kad jednom shvatiš da ne troši SVOJE novce, možda budeš posmatrao iz nekog drugog ugla.
Ne troši sigurno budžetske kao vi.
A sarajevo vise dobija od kantona para to je zanimljivo . I sad ce dobiti vise para za rekonstrukciju istoka od opstine jest da to necemo pikati jer nije njihov stadion oni samo igraju na njemu jer su podstanari pa nemaju gdje.
Simpatizer najtrofejnijeg kluba u drzavi
Furam se na renana oliveiru ne smijem kod frizera ici

Avatar
tutankamon1905
Postovi: 5249
Pridružen/a: 16 jun 2017, 14:21
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la tutankamon1905 » 12 avg 2025, 16:42

HercegovinaCali je napisao/la:
12 avg 2025, 11:48
Marko Vranjković iz Lokomotive dolazi u Zrinjski,primarno desni bek,pokriva i krilo.
Fran Topić navodno blizu povratka,dogovara se i lijevi bek.
Vlasnik kladionice Premier navodno ulazi u klub i daje velike pare.
Štimcu u stožer dolaze Marijo Tot,Fausto Budicin,Luka Radman.
Đurasek takodjer dolazi na rehabilitaciju

fks74
Postovi: 13462
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la fks74 » 12 avg 2025, 16:59

Pact1921 je napisao/la:
12 avg 2025, 16:25
fks74 je napisao/la:
12 avg 2025, 16:12
obagol je napisao/la:
12 avg 2025, 09:56


Kad jednom shvatiš da ne troši SVOJE novce, možda budeš posmatrao iz nekog drugog ugla.
Ne troši sigurno budžetske kao vi.
A sarajevo vise dobija od kantona para to je zanimljivo . I sad ce dobiti vise para za rekonstrukciju istoka od opstine jest da to necemo pikati jer nije njihov stadion oni samo igraju na njemu jer su podstanari pa nemaju gdje.
Jedini klub na svijetu kojem država vraća državni porez. :wtf:

Avatar
svrakino1921
Postovi: 19863
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la svrakino1921 » 12 avg 2025, 17:19

slika




Lechovci utjeruju strah u kosti Beograđanima, svi se pitaju gdje su Delije i Grobari?

Avatar
avenija
Postovi: 10834
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la avenija » 12 avg 2025, 17:38

svrakino1921 je napisao/la:
12 avg 2025, 17:19
slika




Lechovci utjeruju strah u kosti Beograđanima, svi se pitaju gdje su Delije i Grobari?


5000!
DVA NAJTRAGIČNIJA DATUMA U HISTORIJI ZENICE:
02.10.2016 KASUMOVIĆ POSTAO GRADONAČELNIK ZENICE
21.10.1697 EUGEN SAVOJSKI SPALIO ZENICU DO TEMELJA

Avatar
ErosViverosViv
Postovi: 3374
Pridružen/a: 05 sep 2024, 19:19
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la ErosViverosViv » 12 avg 2025, 17:50

A sta im ljudi rade po knez mihajlovoj :urnebes:

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amidzaa, Resolute i 5 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []