-
Amco46
- Postovi: 206
- Pridružen/a: 02 mar 2023, 16:51
-
Kontakt:
Post
Postao/la Amco46 » 12 avg 2025, 22:04
Combattente87 je napisao/la: ↑12 avg 2025, 21:58
Argentina je napisao/la: ↑12 avg 2025, 21:53
Sta je pisac htio reci?
Da si glup
S ovim likom ne treba ulazit u bilo kakvu raspravu i razgovor ocigledno, on je najpametniji najsvetiji mi smo svi glupani.
Fascinatna kolicina egoizma i kompleksa.
Da ti dragi Bog podari malo pameti..
-
Argentina
- Postovi: 3827
- Pridružen/a: 20 avg 2011, 18:02
-
Kontakt:
Post
Postao/la Argentina » 12 avg 2025, 22:06
Combattente87 je napisao/la: ↑12 avg 2025, 21:58
Argentina je napisao/la: ↑12 avg 2025, 21:53
Sta je pisac htio reci?
Da si glup
Bravo

, evo ti

.
Prvak NR BiH: 1946
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)
-
Combattente87
- Postovi: 1391
- Pridružen/a: 03 jan 2025, 10:31
-
Kontakt:
Post
Postao/la Combattente87 » 12 avg 2025, 22:07
Amco46 je napisao/la: ↑12 avg 2025, 22:04
Combattente87 je napisao/la: ↑12 avg 2025, 21:58
Argentina je napisao/la: ↑12 avg 2025, 21:53
Sta je pisac htio reci?
Da si glup
S ovim likom ne treba ulazit u bilo kakvu raspravu i razgovor ocigledno, on je najpametniji najsvetiji mi smo svi glupani.
Fascinatna kolicina egoizma i kompleksa.
Da ti dragi Bog podari malo pameti..
Ovo je jedini način, vjeruj mi, nije da nisam pokušavao ali se opirete...
Ne znam samo gdje si isčačkao komplekse, al hajd

BORAC U SRCU VRBAS U VENAMA !
-
Najprvi
- Postovi: 305
- Pridružen/a: 23 jul 2025, 02:43
-
Kontakt:
Post
Postao/la Najprvi » 12 avg 2025, 22:08
Hrammm1921 je napisao/la: ↑12 avg 2025, 20:51
Najprvi je napisao/la: ↑12 avg 2025, 19:49
Gde ste sada manijaci dok zemun strahuje
Dok zemun strahuje vas glas se ne cuje
Bitno je da vi dobijate batine redovno
Sve isto kao kad su Horde po grbavici dozivale i trazile ćacije i zemunce a oni virili kroz zavjese i zvali policiju

copy paste

-
avenija
- Postovi: 10834
- Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
- Lokacija: Zenica
-
Kontakt:
Post
Postao/la avenija » 12 avg 2025, 22:08
Mostarska je napisao/la: ↑12 avg 2025, 21:43
INFO I Prodaja ulaznica
Svoju ulaznicu za utakmicu 04. kola WWin lige BiH, u kojoj će naši Rođeni u petak od 21.00 sat dočekati FK Željezničar, možete kupiti sutra od 12.00 sati u Rođeni FanShopu na adresi Adema Buća 6 u Mostaru.
Fudbalski klub Velež Mostar obavještava i sve svoje navijače i simpatizere da će se, za utakmicu protiv Željezničara, karte za tribinu ZAPAD prodavati samo uz člansku kartu za tekuću sezonu (1 članska - 1 karta).
Cijene karata za tribinu ISTOK, na zahtjev KN “Red Army”, korigovati će se i iznosit će 10 KM. Fudbalski klub Velež Mostar se najsrdačnije zahvaljuje KN “Red Army” na ovoj gesti.
Očekuje nas sjajna atmosfera i ispunjene tribine našeg stadiona Rođeni, zato vas pozivamo da svoju kartu za utakmicu obezbijedite na vrijeme i izbjegnete gužve na dan utakmice.

Radno vrijeme Rođeni FanShop-a:

08:00 – 11:00

11:30 – 15:30

18:00 – 22:00

Cijene ulaznica:
Tribina ISTOK - 10,00 KM
Tribina SJEVER - 10,00 KM
Tribina ZAPAD - 15,00 KM

Cijene KIDS ulaznica:
Tribina SJEVER - 5,00 KM
Tribina ZAPAD - 7,00 KM
SVI NA STADION


Samo ZAJEDNO!



#musvdg
#tickets
Moze li se natrpati nekako 6000 ljudi da sve bude krcato na tri tribine kao sto očekujem?
DVA NAJTRAGIČNIJA DATUMA U HISTORIJI ZENICE:
02.10.2016 KASUMOVIĆ POSTAO GRADONAČELNIK ZENICE
21.10.1697 EUGEN SAVOJSKI SPALIO ZENICU DO TEMELJA
-
Amco46
- Postovi: 206
- Pridružen/a: 02 mar 2023, 16:51
-
Kontakt:
Post
Postao/la Amco46 » 12 avg 2025, 22:09
Combattente87 je napisao/la: ↑12 avg 2025, 22:07
Amco46 je napisao/la: ↑12 avg 2025, 22:04
S ovim likom ne treba ulazit u bilo kakvu raspravu i razgovor ocigledno, on je najpametniji najsvetiji mi smo svi glupani.
Fascinatna kolicina egoizma i kompleksa.
Da ti dragi Bog podari malo pameti..
Ovo je jedini način, vjeruj mi, nije da nisam pokušavao ali se opirete...
Ne znam samo gdje si isčačkao komplekse, al hajd
Dobro kako ti kazes pokusao sam malo ti ako nista otvorit oci da shvatis da nisu svi isti al nema pomoci izgleda.
Uzivaj

-
Combattente87
- Postovi: 1391
- Pridružen/a: 03 jan 2025, 10:31
-
Kontakt:
Post
Postao/la Combattente87 » 12 avg 2025, 22:12
Amco46 je napisao/la: ↑12 avg 2025, 22:09
Combattente87 je napisao/la: ↑12 avg 2025, 22:07
Amco46 je napisao/la: ↑12 avg 2025, 22:04
S ovim likom ne treba ulazit u bilo kakvu raspravu i razgovor ocigledno, on je najpametniji najsvetiji mi smo svi glupani.
Fascinatna kolicina egoizma i kompleksa.
Da ti dragi Bog podari malo pameti..
Ovo je jedini način, vjeruj mi, nije da nisam pokušavao ali se opirete...
Ne znam samo gdje si isčačkao komplekse, al hajd
Dobro kako ti kazes pokusao sam malo ti ako nista otvorit oci da shvatis da nisu svi isti al nema pomoci izgleda.
Uzivaj
Živio

BORAC U SRCU VRBAS U VENAMA !
-
NoProfit
- Postovi: 2780
- Pridružen/a: 27 okt 2024, 14:02
-
Kontakt:
Post
Postao/la NoProfit » 12 avg 2025, 22:14
Combattente87 je napisao/la: ↑12 avg 2025, 22:07
Amco46 je napisao/la: ↑12 avg 2025, 22:04
S ovim likom ne treba ulazit u bilo kakvu raspravu i razgovor ocigledno, on je najpametniji najsvetiji mi smo svi glupani.
Fascinatna kolicina egoizma i kompleksa.
Da ti dragi Bog podari malo pameti..
Ovo je jedini način, vjeruj mi, nije da nisam pokušavao ali se opirete...
Ne znam samo gdje si isčačkao komplekse, al hajd
Je li istina da su Taurunumi zvali Lehove huligane na livadu, a ovi odbili?
-
Resolute
- Postovi: 336
- Pridružen/a: 02 jul 2025, 17:47
-
Kontakt:
Post
Postao/la Resolute » 12 avg 2025, 22:22
NoProfit je napisao/la: ↑12 avg 2025, 22:14
Combattente87 je napisao/la: ↑12 avg 2025, 22:07
Amco46 je napisao/la: ↑12 avg 2025, 22:04
S ovim likom ne treba ulazit u bilo kakvu raspravu i razgovor ocigledno, on je najpametniji najsvetiji mi smo svi glupani.
Fascinatna kolicina egoizma i kompleksa.
Da ti dragi Bog podari malo pameti..
Ovo je jedini način, vjeruj mi, nije da nisam pokušavao ali se opirete...
Ne znam samo gdje si isčačkao komplekse, al hajd
Je li istina da su Taurunumi zvali Lehove huligane na livadu, a ovi odbili?
Ma jok, nego manijaci i djavoli zvali, doslo njih oko 50ak u bg. Taurunumi nisu smjeli izaci, cigani su braca, a grobari se jos prebiraju koliko ih ima.
-
avenija
- Postovi: 10834
- Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
- Lokacija: Zenica
-
Kontakt:
Post
Postao/la avenija » 12 avg 2025, 22:26
Combattente87 je napisao/la: ↑12 avg 2025, 21:29
Argentina je napisao/la: ↑12 avg 2025, 21:25
Combattente87 je napisao/la: ↑12 avg 2025, 21:18
Brate, nije dzaba što se ovama vicevi pišu, jer Muji i Sulji je izgleda lakše metar u dupe negi milimetar u glavu....ustvari najgore što vi sve shvatate što i zbog čega ali je jače od vas i morate da budete gluperde....
Vicevi da smo gluli se odnosi na komplet Bosnu. U novijoj verziji npr Srbi iz BiH su ćaci za Srbijance. Komentar ti je da sam sebe **** u mozak, provaljujes se
Lozenje i komentarisanje navijackih skupina, bezobzira o kojoj se radilo je bas manjak IQa. Klosari, dileri, narkomani, placenici politike i slicni su sastav svake navijacke skupine 90%. Bravo za debile.
Jedna si jedina Bosna i Hercegovina!
DVA NAJTRAGIČNIJA DATUMA U HISTORIJI ZENICE:
02.10.2016 KASUMOVIĆ POSTAO GRADONAČELNIK ZENICE
21.10.1697 EUGEN SAVOJSKI SPALIO ZENICU DO TEMELJA
-
BegovicRamiz
- Postovi: 2717
- Pridružen/a: 12 nov 2021, 14:28
-
Kontakt:
Post
Postao/la BegovicRamiz » 12 avg 2025, 22:38
bivsi igrac Zrinjskog asistirao bivsem igracu Veleza za prolaz Rijeke u playoff Liga evrope
GOLEMA SI BOSNO I HERCEGOVINO

-
BegovicRamiz
- Postovi: 2717
- Pridružen/a: 12 nov 2021, 14:28
-
Kontakt:
Post
Postao/la BegovicRamiz » 12 avg 2025, 23:19
relativizam je napisao/la: ↑12 avg 2025, 22:59
Gore bi Poljaci u Kalesiji prosli
gledaj N1
kako se medjusobno tuku
-
Najprvi
- Postovi: 305
- Pridružen/a: 23 jul 2025, 02:43
-
Kontakt:
Post
Postao/la Najprvi » 12 avg 2025, 23:47
BegovicRamiz je napisao/la: ↑12 avg 2025, 23:19
relativizam je napisao/la: ↑12 avg 2025, 22:59
Gore bi Poljaci u Kalesiji prosli
gledaj N1
kako se medjusobno tuku
Javili im manijaci i zemunci da se pocnu sami udarati
-
19vendetta87
- Postovi: 10267
- Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
-
Kontakt:
Post
Postao/la 19vendetta87 » 12 avg 2025, 23:51
Combattente87 je napisao/la: ↑12 avg 2025, 19:07
Hajdeee je napisao/la: ↑12 avg 2025, 19:04
Gdje god vide da su donji, ide bratimljenju
Cirkusanti. 72 bratstva i prijateljstva. Bjezi u pm.
Nije ovo nikakvo bratstvo, ovo je samo poštovanje, al muka je vama da svarite ovakve stvari jer vas niko ne doživljava
Prije da je strahopostovanje, al' hajd...
👉 Almedin Ziljkić - Ubica BORD mitomana i botova 😎
-
torbica
- Postovi: 297
- Pridružen/a: 26 jul 2025, 21:33
-
Kontakt:
Post
Postao/la torbica » 13 avg 2025, 00:00
19vendetta87 je napisao/la: ↑12 avg 2025, 23:51
Combattente87 je napisao/la: ↑12 avg 2025, 19:07
Hajdeee je napisao/la: ↑12 avg 2025, 19:04
Gdje god vide da su donji, ide bratimljenju
Cirkusanti. 72 bratstva i prijateljstva. Bjezi u pm.
Nije ovo nikakvo bratstvo, ovo je samo poštovanje, al muka je vama da svarite ovakve stvari jer vas niko ne doživljava
Prije da je strahopostovanje, al' hajd...
A prije ce biti da su srbi pyckice gdje god je tvrdo oni se sklone da ne smetaju
u svom gradu se ne smiju pojaviti
-
Balorda
- Postovi: 5123
- Pridružen/a: 20 avg 2021, 21:49
-
Kontakt:
Post
Postao/la Balorda » 13 avg 2025, 00:06
Poljaci su prijatelji Srbije, drže transparent Kosovo je Srbija, tako da je sasvim logično da im puste da razbijaju i divljaju po gradu. Sve ok.
Bijah uhvaćen u zamku
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja
-
Kajkutenjoyer
- Postovi: 752
- Pridružen/a: 17 apr 2025, 18:43
-
Kontakt:
Post
Postao/la Kajkutenjoyer » 13 avg 2025, 00:09
ne znam sto se o zvezdinoj tekmi pise
nek crknu dusmani, najjaci smo
-
Pact1921
- Postovi: 1082
- Pridružen/a: 05 mar 2024, 19:44
-
Kontakt:
Post
Postao/la Pact1921 » 13 avg 2025, 00:10
relativizam je napisao/la: ↑12 avg 2025, 22:59
Gore bi Poljaci u Kalesiji prosli
Isto kao sto je onaj grobar govorio da je najteze gostovanje u vinkovcima bilo .
Simpatizer najtrofejnijeg kluba u drzavi
Furam se na renana oliveiru ne smijem kod frizera ici
-
torbica
- Postovi: 297
- Pridružen/a: 26 jul 2025, 21:33
-
Kontakt:
Post
Postao/la torbica » 13 avg 2025, 00:11
A u Beogradu stara srpska spika, koga se bojis proglasi bratom i ugosti ih ko najveca pizda

Trenutno korisnika/ca: Noke995 i 12 gostiju.
DEBUG SSO: [] | STATUS: []