Premijer liga BiH - aktuelno
-
MostarReds22
- Postovi: 255
- Pridružen/a: 21 jul 2020, 21:20
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Snaga grupe su gostovanja. RA prije 10 godina i RA trenutno smijesno za porediti, onda je to bio nivo Škripara, ali takva je situacija bila oko kluba i u gradu da je dobro ista postojalo. Koliko god mrzio uzm pored Manijaka i RA imaju jedini konstantu. Horde ko grupu gotivim, predobrih momaka ima u toj grupi, ali nema konstante. U cetvrtak pun sjever pa za vikend 100 ljudi u Doboju, a tih 100 je realna brojka grupe u tom momentu. Na ulici TM mozda broj 1, ali ni RA ne zaostaje sekunde, slobodno pitajte momke iz grupe koji su u tome, a ne debile tipa kontrasvih i nodi.
P.S. Robija svakako plus, mogu se nekom svidjati ili ne, ali tu su i oni s tim da nisu trenutno nikom interesantni dok se ne vrate u PL
P.S. Robija svakako plus, mogu se nekom svidjati ili ne, ali tu su i oni s tim da nisu trenutno nikom interesantni dok se ne vrate u PL
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
…a danas su ugaseniMostarReds22 je napisao/la: ↑13 avg 2025, 13:56Snaga grupe su gostovanja. RA prije 10 godina i RA trenutno smijesno za porediti, onda je to bio nivo Škripara, a danas…….
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Varvari:...Dogovor je da se svi skupimo u lokalu koji se nalazio na 100 metara od njihove nove udruge i čekamo.HercegovinaCali je napisao/la: ↑13 avg 2025, 12:07Pa šta su drugo uradili Varvari nego šetali 10 minuta i policija ih skupila uza zid kod trga. Apsolutno ista stvar,2018. godine A BA liga utakmica između Cedevite - Budućnost, tko je to od BBBa pratio Cedevitu i košarku.
Ljudi prije toga godinama nisu dolazili na gostovanja Budućnosti protiv Cedevite/Cibone.
Baš kao i Tornado koji je došao na utakmicu protiv Igokee, koju Lešinari ne prate.
Nasi izlaze na oko 500-600 metara od centra i mirnom setnjom idemo put trga i tog lokala. Pretpostavljali smo da nas prate i da su na neki način znali da možemo doci. Iako su par BBB bili pored kortea i dobili potvrdu od nas da smo Varvari i da ih čekamo, mi smo samo prošli pored njih, pokazujući da nam nijesu oni bitni nego njihova ekipa.. Ipak sa kraja kortea par momaka uz okolne gradjane krecu na nase zadnje i uzimaju stolice i gadju nas i pocinje frka sa njima i sa ljudima okolo koji su izasli iz kafica. To traje nekih pola minuta – minut. To je uticalo da promijenimo strategiju jer smo od starta željeli da bez pjesme sjednemo i čekamo...
Iz ovog je jasna namjera Varvara za sukobom. Sa druge strane imas Tornado koji je usput stao na putu za Laktase, prosetao kroz dvije ulice, uslikali se i vratili se do busa. Bez ikakve namjere da ikog sacekaju, da se sukobe. Varvari su dosli da se pobiju, a ovi stali usput da se uslikaju.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Da li je moguce da ljudi pisu o navijackim grupama (sljamu i propalitetu drustva) i uz to ih hvale? 
Prvak NR BiH: 1946
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Čim pričaju na forumu o tome, znaš odmah da su pichke i da nisu sudjelovali. No dobro s obzirom na kvalitet našeg fudbala, mora se pričati o stranim navijačima.
- Na Rodi su pare! Život na Lazio! Lecce Juve! Bordeaoux Toulouse!
- Ničija nije do José Zorrilla.
- Jel te Taylor našo'?
#VB89
______________________
FK Pijetlovi
Sportsport.ba 3. Liga: 🏆 (2023)
Sportsport.ba 2. Liga: 🏆 (2024)
- Ničija nije do José Zorrilla.
- Jel te Taylor našo'?
#VB89
______________________
FK Pijetlovi
Sportsport.ba 3. Liga: 🏆 (2023)
Sportsport.ba 2. Liga: 🏆 (2024)
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Nisam imao namjeru da ti repliciram na ovo ali bode u oci. Kakvi varvari, vidjeli smo mi u Podgorici sta i ko su varvari. Kriju se iza policije. O Zagrebu necu ni pisati mnogo, gledao sam Dinamo na Maksimiru dok su BBB bili pod teskom represijom, gdje su ih kupili pred Maksimirskim pabovima maricama samo zato sto vole Dinamo a J*** Mamica i momci si se tukli s policijom, kao da se vode napiju. BBB su za varvare a i mnoge druge grupe s ovih prostora licno avangarda u svakom smislu te rijeci. Samo Enemiesa i d42 imas vise nego varavara i momci su prekaljeni na ulici, da ne spominjem Agramovce i Knighte. Ali ovdje pise svako sta zeli, tako da ti se ne ne treba uzeti za zlo. Nisam kompetentan vjerovatno da se uvazava moje misljenje,ali ono sto sam vidio od Boysa u ZGu na cesti je za veliki respect. A vjerovatno najbolje znaju ekipe koje su se sretale s njima ko su i sta su. Ali da se osvrnem na varvare jos jednom. U CG im nema premca i to je cinjenica a sve ostalo su price za malu djecu. Na povratku iz Tirane protiv kukesija smo im stali kod starog aerodroma na magistrali u PG i prilazili su u grupicama momci jako blizu na nekih 50ak metara, osmatrali ali nije bilo akcije a sto je to tako ni nama nije jasno bilo a bili smo skoro pola sata tu na lokaciji bez oratnje bez iceg nas 50tak. Na repci su onda pokazali u sustini da su smijesni, krili se iza policije lezerno.Vorovus je napisao/la: ↑13 avg 2025, 14:24Varvari:...Dogovor je da se svi skupimo u lokalu koji se nalazio na 100 metara od njihove nove udruge i čekamo.HercegovinaCali je napisao/la: ↑13 avg 2025, 12:07Pa šta su drugo uradili Varvari nego šetali 10 minuta i policija ih skupila uza zid kod trga. Apsolutno ista stvar,2018. godine A BA liga utakmica između Cedevite - Budućnost, tko je to od BBBa pratio Cedevitu i košarku.
Ljudi prije toga godinama nisu dolazili na gostovanja Budućnosti protiv Cedevite/Cibone.
Baš kao i Tornado koji je došao na utakmicu protiv Igokee, koju Lešinari ne prate.
Nasi izlaze na oko 500-600 metara od centra i mirnom setnjom idemo put trga i tog lokala. Pretpostavljali smo da nas prate i da su na neki način znali da možemo doci. Iako su par BBB bili pored kortea i dobili potvrdu od nas da smo Varvari i da ih čekamo, mi smo samo prošli pored njih, pokazujući da nam nijesu oni bitni nego njihova ekipa.. Ipak sa kraja kortea par momaka uz okolne gradjane krecu na nase zadnje i uzimaju stolice i gadju nas i pocinje frka sa njima i sa ljudima okolo koji su izasli iz kafica. To traje nekih pola minuta – minut. To je uticalo da promijenimo strategiju jer smo od starta željeli da bez pjesme sjednemo i čekamo...
Iz ovog je jasna namjera Varvara za sukobom. Sa druge strane imas Tornado koji je usput stao na putu za Laktase, prosetao kroz dvije ulice, uslikali se i vratili se do busa. Bez ikakve namjere da ikog sacekaju, da se sukobe. Varvari su dosli da se pobiju, a ovi stali usput da se uslikaju.
kad sa sjevera pjesmu čuješ ti, dole na terenu srce ostavi..
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Kad izlaze sudije za 4.kolo?
- svrakino1921
- Postovi: 19868
- Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Kad Vaš Kaplan kaže
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Zutti je napisao/la: ↑13 avg 2025, 09:49Nodi kralju, u Sarajevo nije mogao ući i marširati sarajevsko-romanijski korpus sa svom logistikom protiv, praktično, golorukog naroda, a da marširaju neki poljski huligani.NoDi80 je napisao/la: ↑13 avg 2025, 06:46Cim su batine blizu mitomana nigdje
Smijali se pazarcima, a pazarci ispali vece mudonje
Nigdje junaka na vidiku
U Sarajevu kako god je zavrsilo dobili su i poljaci po picki
Jos ih je vise bilo Sarajevu nego u Beogradu
Plus kroz Sarajevo nisu mogli marsirati kao kroz Beograd
![]()
![]()
Zukanović, kralj cijena za PL BiH na TM!
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Kkavi varvari, kakve pizde materine. Pogotovo takve stavljati u istu recenicu sa BBB. Ko su i sta su BBB vidjelo se ono jutro na pujankama kad je 4x vise torcide doslo, ljudi su planski stali u onaj progan, nisu dopustili da budu razbucani na vise strana jer bi tad popusili cisto zbog brojcane nadmoci splicana. O njihovim akcijama na ulici sirom evrope je suvisno i pricati. Za mene ubjedljivo NO1 grupa na ovim prostorima..goGlobal je napisao/la: ↑13 avg 2025, 14:48Nisam imao namjeru da ti repliciram na ovo ali bode u oci. Kakvi varvari, vidjeli smo mi u Podgorici sta i ko su varvari. Kriju se iza policije. O Zagrebu necu ni pisati mnogo, gledao sam Dinamo na Maksimiru dok su BBB bili pod teskom represijom, gdje su ih kupili pred Maksimirskim pabovima maricama samo zato sto vole Dinamo a J*** Mamica i momci si se tukli s policijom, kao da se vode napiju. BBB su za varvare a i mnoge druge grupe s ovih prostora licno avangarda u svakom smislu te rijeci. Samo Enemiesa i d42 imas vise nego varavara i momci su prekaljeni na ulici, da ne spominjem Agramovce i Knighte. Ali ovdje pise svako sta zeli, tako da ti se ne ne treba uzeti za zlo. Nisam kompetentan vjerovatno da se uvazava moje misljenje,ali ono sto sam vidio od Boysa u ZGu na cesti je za veliki respect. A vjerovatno najbolje znaju ekipe koje su se sretale s njima ko su i sta su. Ali da se osvrnem na varvare jos jednom. U CG im nema premca i to je cinjenica a sve ostalo su price za malu djecu. Na povratku iz Tirane protiv kukesija smo im stali kod starog aerodroma na magistrali u PG i prilazili su u grupicama momci jako blizu na nekih 50ak metara, osmatrali ali nije bilo akcije a sto je to tako ni nama nije jasno bilo a bili smo skoro pola sata tu na lokaciji bez oratnje bez iceg nas 50tak. Na repci su onda pokazali u sustini da su smijesni, krili se iza policije lezerno.Vorovus je napisao/la: ↑13 avg 2025, 14:24Varvari:...Dogovor je da se svi skupimo u lokalu koji se nalazio na 100 metara od njihove nove udruge i čekamo.HercegovinaCali je napisao/la: ↑13 avg 2025, 12:07
Pa šta su drugo uradili Varvari nego šetali 10 minuta i policija ih skupila uza zid kod trga. Apsolutno ista stvar,2018. godine A BA liga utakmica između Cedevite - Budućnost, tko je to od BBBa pratio Cedevitu i košarku.
Ljudi prije toga godinama nisu dolazili na gostovanja Budućnosti protiv Cedevite/Cibone.
Baš kao i Tornado koji je došao na utakmicu protiv Igokee, koju Lešinari ne prate.
Nasi izlaze na oko 500-600 metara od centra i mirnom setnjom idemo put trga i tog lokala. Pretpostavljali smo da nas prate i da su na neki način znali da možemo doci. Iako su par BBB bili pored kortea i dobili potvrdu od nas da smo Varvari i da ih čekamo, mi smo samo prošli pored njih, pokazujući da nam nijesu oni bitni nego njihova ekipa.. Ipak sa kraja kortea par momaka uz okolne gradjane krecu na nase zadnje i uzimaju stolice i gadju nas i pocinje frka sa njima i sa ljudima okolo koji su izasli iz kafica. To traje nekih pola minuta – minut. To je uticalo da promijenimo strategiju jer smo od starta željeli da bez pjesme sjednemo i čekamo...
Iz ovog je jasna namjera Varvara za sukobom. Sa druge strane imas Tornado koji je usput stao na putu za Laktase, prosetao kroz dvije ulice, uslikali se i vratili se do busa. Bez ikakve namjere da ikog sacekaju, da se sukobe. Varvari su dosli da se pobiju, a ovi stali usput da se uslikaju.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Jesi ti glup ili sta? Objasnjavam mu razliku izmedju njih u Zagrebu i ovih iz Zadra u BL. Ti pises elaborat o BBB, nije tema uopste.goGlobal je napisao/la: ↑13 avg 2025, 14:48Nisam imao namjeru da ti repliciram na ovo ali bode u oci. Kakvi varvari, vidjeli smo mi u Podgorici sta i ko su varvari. Kriju se iza policije. O Zagrebu necu ni pisati mnogo, gledao sam Dinamo na Maksimiru dok su BBB bili pod teskom represijom, gdje su ih kupili pred Maksimirskim pabovima maricama samo zato sto vole Dinamo a J*** Mamica i momci si se tukli s policijom, kao da se vode napiju. BBB su za varvare a i mnoge druge grupe s ovih prostora licno avangarda u svakom smislu te rijeci. Samo Enemiesa i d42 imas vise nego varavara i momci su prekaljeni na ulici, da ne spominjem Agramovce i Knighte. Ali ovdje pise svako sta zeli, tako da ti se ne ne treba uzeti za zlo. Nisam kompetentan vjerovatno da se uvazava moje misljenje,ali ono sto sam vidio od Boysa u ZGu na cesti je za veliki respect. A vjerovatno najbolje znaju ekipe koje su se sretale s njima ko su i sta su. Ali da se osvrnem na varvare jos jednom. U CG im nema premca i to je cinjenica a sve ostalo su price za malu djecu. Na povratku iz Tirane protiv kukesija smo im stali kod starog aerodroma na magistrali u PG i prilazili su u grupicama momci jako blizu na nekih 50ak metara, osmatrali ali nije bilo akcije a sto je to tako ni nama nije jasno bilo a bili smo skoro pola sata tu na lokaciji bez oratnje bez iceg nas 50tak. Na repci su onda pokazali u sustini da su smijesni, krili se iza policije lezerno.Vorovus je napisao/la: ↑13 avg 2025, 14:24Varvari:...Dogovor je da se svi skupimo u lokalu koji se nalazio na 100 metara od njihove nove udruge i čekamo.HercegovinaCali je napisao/la: ↑13 avg 2025, 12:07
Pa šta su drugo uradili Varvari nego šetali 10 minuta i policija ih skupila uza zid kod trga. Apsolutno ista stvar,2018. godine A BA liga utakmica između Cedevite - Budućnost, tko je to od BBBa pratio Cedevitu i košarku.
Ljudi prije toga godinama nisu dolazili na gostovanja Budućnosti protiv Cedevite/Cibone.
Baš kao i Tornado koji je došao na utakmicu protiv Igokee, koju Lešinari ne prate.
Nasi izlaze na oko 500-600 metara od centra i mirnom setnjom idemo put trga i tog lokala. Pretpostavljali smo da nas prate i da su na neki način znali da možemo doci. Iako su par BBB bili pored kortea i dobili potvrdu od nas da smo Varvari i da ih čekamo, mi smo samo prošli pored njih, pokazujući da nam nijesu oni bitni nego njihova ekipa.. Ipak sa kraja kortea par momaka uz okolne gradjane krecu na nase zadnje i uzimaju stolice i gadju nas i pocinje frka sa njima i sa ljudima okolo koji su izasli iz kafica. To traje nekih pola minuta – minut. To je uticalo da promijenimo strategiju jer smo od starta željeli da bez pjesme sjednemo i čekamo...
Iz ovog je jasna namjera Varvara za sukobom. Sa druge strane imas Tornado koji je usput stao na putu za Laktase, prosetao kroz dvije ulice, uslikali se i vratili se do busa. Bez ikakve namjere da ikog sacekaju, da se sukobe. Varvari su dosli da se pobiju, a ovi stali usput da se uslikaju.
-
HercegovinaCali
- Postovi: 191
- Pridružen/a: 22 jul 2025, 09:36
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
I jedni i drugi nisu šetali preko 10-20 minuta prije nego ih je policija zaustavila,ako želiš sukob javiš ljudima, odeš u neki kvart gdje policija neće moći vremenski tako brzo reagirati. Ili odradiš kao što su BBB na Pujankama,prethodno javili Torcidi da će doći. Kao što je i Torcida javila BBBa na Bundeku da ih čekaju.Vorovus je napisao/la: ↑13 avg 2025, 15:13Jesi ti glup ili sta? Objasnjavam mu razliku izmedju njih u Zagrebu i ovih iz Zadra u BL. Ti pises elaborat o BBB, nije tema uopste.goGlobal je napisao/la: ↑13 avg 2025, 14:48Nisam imao namjeru da ti repliciram na ovo ali bode u oci. Kakvi varvari, vidjeli smo mi u Podgorici sta i ko su varvari. Kriju se iza policije. O Zagrebu necu ni pisati mnogo, gledao sam Dinamo na Maksimiru dok su BBB bili pod teskom represijom, gdje su ih kupili pred Maksimirskim pabovima maricama samo zato sto vole Dinamo a J*** Mamica i momci si se tukli s policijom, kao da se vode napiju. BBB su za varvare a i mnoge druge grupe s ovih prostora licno avangarda u svakom smislu te rijeci. Samo Enemiesa i d42 imas vise nego varavara i momci su prekaljeni na ulici, da ne spominjem Agramovce i Knighte. Ali ovdje pise svako sta zeli, tako da ti se ne ne treba uzeti za zlo. Nisam kompetentan vjerovatno da se uvazava moje misljenje,ali ono sto sam vidio od Boysa u ZGu na cesti je za veliki respect. A vjerovatno najbolje znaju ekipe koje su se sretale s njima ko su i sta su. Ali da se osvrnem na varvare jos jednom. U CG im nema premca i to je cinjenica a sve ostalo su price za malu djecu. Na povratku iz Tirane protiv kukesija smo im stali kod starog aerodroma na magistrali u PG i prilazili su u grupicama momci jako blizu na nekih 50ak metara, osmatrali ali nije bilo akcije a sto je to tako ni nama nije jasno bilo a bili smo skoro pola sata tu na lokaciji bez oratnje bez iceg nas 50tak. Na repci su onda pokazali u sustini da su smijesni, krili se iza policije lezerno.Vorovus je napisao/la: ↑13 avg 2025, 14:24
Varvari:...Dogovor je da se svi skupimo u lokalu koji se nalazio na 100 metara od njihove nove udruge i čekamo.
Nasi izlaze na oko 500-600 metara od centra i mirnom setnjom idemo put trga i tog lokala. Pretpostavljali smo da nas prate i da su na neki način znali da možemo doci. Iako su par BBB bili pored kortea i dobili potvrdu od nas da smo Varvari i da ih čekamo, mi smo samo prošli pored njih, pokazujući da nam nijesu oni bitni nego njihova ekipa.. Ipak sa kraja kortea par momaka uz okolne gradjane krecu na nase zadnje i uzimaju stolice i gadju nas i pocinje frka sa njima i sa ljudima okolo koji su izasli iz kafica. To traje nekih pola minuta – minut. To je uticalo da promijenimo strategiju jer smo od starta željeli da bez pjesme sjednemo i čekamo...
Iz ovog je jasna namjera Varvara za sukobom. Sa druge strane imas Tornado koji je usput stao na putu za Laktase, prosetao kroz dvije ulice, uslikali se i vratili se do busa. Bez ikakve namjere da ikog sacekaju, da se sukobe. Varvari su dosli da se pobiju, a ovi stali usput da se uslikaju.
Jedina razlika u ove dvije situacije je ta da Tornado nije napisao izvještaj na internetu. Mogli su i oni napisati da im je cilj bio doći do udruge Lešinara gdje bi ih sačekali. Ljudi su hodali kroz BL s udarnim gostujućim transparentom.
Niti jedni niti drugi nisu godinama prije dolazili na košarkaška gostovanja u ZGu/BLi a bome niti u zadnjih pet godina.
Koja to grupa može u roku 20 minuta skupiti 100 ljudi i biti na dogovorenoj lokaciji.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Kakva logika
Može li pojašnjenje, zbog čega je neko **** i nije sudjelovao ako napiše na forumu nešto o tome?
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Naravno da nisu mogli jer su hodali u suprotnom smjeru sto se i vidi na snimku. Sta god bi napisali u izvjestaju bilo bi besmisleno kao i citava "akcija".HercegovinaCali je napisao/la: ↑13 avg 2025, 15:24Jedina razlika u ove dvije situacije je ta da Tornado nije napisao izvještaj na internetu. Mogli su i oni napisati da im je cilj bio doći do udruge Lešinara gdje bi ih sačekali.
-
Hordas1990
- Postovi: 991
- Pridružen/a: 13 maj 2025, 18:47
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ljudi stigli i maskotu da im nacrtaju na stadionu
-
Manijakdokraja9
- Postovi: 936
- Pridružen/a: 09 dec 2024, 20:57
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Vrapcici nam zabranili da dodjemo na zapadnu tribinu, samo s clanskom se moze, prepali se invazije valjda. Kakva anti promocija lige
- tutankamon1905
- Postovi: 5250
- Pridružen/a: 16 jun 2017, 14:21
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Prijatelji, braca
Od svakog sam ovakvu sramotu ocekivo, al od beogradskih navijackih grupa, ne
Od svakog sam ovakvu sramotu ocekivo, al od beogradskih navijackih grupa, ne
-
MostarReds22
- Postovi: 255
- Pridružen/a: 21 jul 2020, 21:20
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Kad ti moze stara zabranit da na Grbavicu ides, mozemo i mi u Vrapcice internet ratniče.Manijakdokraja9 je napisao/la: ↑13 avg 2025, 15:50Vrapcici nam zabranili da dodjemo na zapadnu tribinu, samo s clanskom se moze, prepali se invazije valjda. Kakva anti promocija lige![]()
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
U plavom taboru su se naprasno počele događati shizo stvari.
Bijah uhvaćen u zamku
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja
- AjkulaCekicarka
- Postovi: 1355
- Pridružen/a: 18 dec 2021, 09:26
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Lahko se poljacima šepurit po Beodradu dok su heroji na gostovanju u den Haagu.
-Domovina se brani vjerom!
-I?!
-I tuđim mrtvim sinom!
-I?!
-I tuđim mrtvim sinom!







