Premijer liga BiH - aktuelno

Hordas1990
Postovi: 991
Pridružen/a: 13 maj 2025, 18:47
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Hordas1990 » 13 avg 2025, 15:54

tutankamon1905 je napisao/la:
13 avg 2025, 15:50
Prijatelji, braca :urnebes:
Od svakog sam ovakvu sramotu ocekivo, al od beogradskih navijackih grupa, ne
Pazi kako su prefarbali :rol:


Manijakdokraja9
Postovi: 936
Pridružen/a: 09 dec 2024, 20:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Manijakdokraja9 » 13 avg 2025, 15:56

MostarReds22 je napisao/la:
13 avg 2025, 15:52
Manijakdokraja9 je napisao/la:
13 avg 2025, 15:50
Vrapcici nam zabranili da dodjemo na zapadnu tribinu, samo s clanskom se moze, prepali se invazije valjda. Kakva anti promocija lige✌🏼
Kad ti moze stara zabranit da na Grbavicu ides, mozemo i mi u Vrapcice internet ratniče.
Sta je pisac htio da kaze? Ja cu doci svakako, ne mozes ti nikome nista zabranit.

Avatar
Hrammm1921
Postovi: 1629
Pridružen/a: 08 jul 2025, 21:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Hrammm1921 » 13 avg 2025, 15:59

Bruka i sramota u reziji Vrapcica, po ko zna koji put?
Da vam kakvi cetalji dolaze, ugosti bi vi njih, mamicu vam u pakash

Mostarska
Postovi: 345
Pridružen/a: 21 jun 2023, 21:07
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Mostarska » 13 avg 2025, 16:02

Najpametniji potez uprave Veleza,imate gostijucu tribinu i bujrum.
Zadnja izmjena: Mostarska, dana/u 13 avg 2025, 16:02, ukupno mijenjano 1 put.

MostarReds22
Postovi: 255
Pridružen/a: 21 jul 2020, 21:20
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la MostarReds22 » 13 avg 2025, 16:02

Hrammm1921 je napisao/la:
13 avg 2025, 15:59
Bruka i sramota u reziji Vrapcica, po ko zna koji put?
Da vam kakvi cetalji dolaze, ugosti bi vi njih, mamicu vam u pakash
Manijak prica o ugoscavanju cetnika, kao da sam negdje to vec vidio. A da postoji video i slike gdje vam vrh grupe upravo to radi.

Avatar
Threeplanetrees
Postovi: 1766
Pridružen/a: 11 jul 2025, 13:11

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Threeplanetrees » 13 avg 2025, 16:04

Otiđite neorganizovano pod bijeli brijeg i sjedite sa njima kada budete igrali. Njima ste cvijeće nosili

Avatar
denimen99
Postovi: 3678
Pridružen/a: 05 maj 2022, 19:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la denimen99 » 13 avg 2025, 16:16

NoProfit je napisao/la:
13 avg 2025, 15:34
denimen99 je napisao/la:
13 avg 2025, 14:38
Argentina je napisao/la:
13 avg 2025, 14:27
Da li je moguce da ljudi pisu o navijackim grupama (sljamu i propalitetu drustva) i uz to ih hvale? :shifty:
Čim pričaju na forumu o tome, znaš odmah da su pichke i da nisu sudjelovali. No dobro s obzirom na kvalitet našeg fudbala, mora se pričati o stranim navijačima.
Kakva logika :tokralju:

Može li pojašnjenje, zbog čega je neko **** i nije sudjelovao ako napiše na forumu nešto o tome?
Navijački Kodeks nalaže tako!
- Na Rodi su pare! Život na Lazio! Lecce Juve! Bordeaoux Toulouse!
- Ničija nije do José Zorrilla.
- Jel te Taylor našo'?
#VB89
______________________
FK Pijetlovi
Sportsport.ba 3. Liga: 🏆 (2023)
Sportsport.ba 2. Liga: 🏆 (2024)

MostarReds22
Postovi: 255
Pridružen/a: 21 jul 2020, 21:20
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la MostarReds22 » 13 avg 2025, 16:16

Krečimo, pozdrav.
slika

opalaopala
Postovi: 2642
Pridružen/a: 24 sep 2021, 20:58
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la opalaopala » 13 avg 2025, 16:18

MostarReds22 je napisao/la:
13 avg 2025, 16:16
Krečimo, pozdrav.
slika
Ne znam sta levatima nije jasno, imaju gostujuci sektor vise nego dovoljan. Zapad je vip tribins i kosta 15.00 km oni te pare nemaju, ako bas hoce nek ih dodje nekoliko na centralnu i to je to
#Rebelswithoutpause
#Fuckthenobles

Avatar
Threeplanetrees
Postovi: 1766
Pridružen/a: 11 jul 2025, 13:11

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Threeplanetrees » 13 avg 2025, 16:25

Dobili 300 karata za najbolju gostujuću tribinu u državi sa najboljim pogledom i blizinom. Iz zdenke koja je na sjeverozapadu Grbavice ne vidiš trećinu terena od krova zapada i stuba, na Koševu jug udaljen kilometar, pod BB gostujuća dva kilometra i gledaš iz svemira. U Banjaluci isto tako ali plave curice uvijek nađu izgovor za kmečanje ako nije kavez onda je što ne mogu na tribinu na kojoj nikada nisu bili :crazy: Gledajte to iz nekog pozitivnog ugla. Velež vas je samo spasio da se neki rumeni gunj ne vrati u Sarajevo sa iščupanim solufima i zvonjavom u glavi od par tačeva

Direktorcic
Postovi: 2590
Pridružen/a: 11 maj 2023, 21:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Direktorcic » 13 avg 2025, 16:26

Volimo piskiti po zeljeznicaru cesto,damo im malo slobode da se uskuurce,onda opet čvoka. Jos kad povede 7 hiljada ljudi "adzeme odlazi" to ce biti presedan u evropskom fudbalu

goGlobal
Postovi: 287
Pridružen/a: 23 jul 2025, 20:25
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la goGlobal » 13 avg 2025, 16:37

denimen99 je napisao/la:
13 avg 2025, 16:16
NoProfit je napisao/la:
13 avg 2025, 15:34
denimen99 je napisao/la:
13 avg 2025, 14:38


Čim pričaju na forumu o tome, znaš odmah da su pichke i da nisu sudjelovali. No dobro s obzirom na kvalitet našeg fudbala, mora se pričati o stranim navijačima.
Kakva logika :tokralju:

Može li pojašnjenje, zbog čega je neko **** i nije sudjelovao ako napiše na forumu nešto o tome?
Navijački Kodeks nalaže tako!
Sve ti dobro radis, povremeno spin bacis na temi PL i onda opet cekas povoljan trenutak. Samo mi nije jasno iz kojeg razloga?
Vas na Jaklicu nema 20ero na utakmicama, ne pripadate PL uopste, u navijackim okvirima ste nebitni u svim sferama, okrsaji vam nekakvi s Gornjim Vakufom i Travnikom i tu vas ljudi izbace iz kolosjeka. Mislim nemam nista protiv vandala, dobri momci jedino sto imaju pretenzije za Zeljom, pa se cesto ne zna jesu li uz Iskru ili Zelju. Mislim suludo je da ti pises o navijackim okolnostima kad nemas dodira s tim. Vasa zadnja akcija je bila protiv gerile i momci vam upali u Bugojno i opet ih malobrojnijim nista niste mogli, zapravo, ako si uopste pripadnik vandala. Mozda repliciram totalno nebitnom liku, koji eto voli da napise razne floskule na forumu.
kad sa sjevera pjesmu čuješ ti, dole na terenu srce ostavi..

Avatar
denimen99
Postovi: 3678
Pridružen/a: 05 maj 2022, 19:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la denimen99 » 13 avg 2025, 16:45

goGlobal je napisao/la:
13 avg 2025, 16:37
denimen99 je napisao/la:
13 avg 2025, 16:16
NoProfit je napisao/la:
13 avg 2025, 15:34


Kakva logika :tokralju:

Može li pojašnjenje, zbog čega je neko **** i nije sudjelovao ako napiše na forumu nešto o tome?
Navijački Kodeks nalaže tako!
Sve ti dobro radis, povremeno spin bacis na temi PL i onda opet cekas povoljan trenutak. Samo mi nije jasno iz kojeg razloga?
Vas na Jaklicu nema 20ero na utakmicama, ne pripadate PL uopste, u navijackim okvirima ste nebitni u svim sferama, okrsaji vam nekakvi s Gornjim Vakufom i Travnikom i tu vas ljudi izbace iz kolosjeka. Mislim nemam nista protiv vandala, dobri momci jedino sto imaju pretenzije za Zeljom, pa se cesto ne zna jesu li uz Iskru ili Zelju. Mislim suludo je da ti pises o navijackim okolnostima kad nemas dodira s tim. Vasa zadnja akcija je bila protiv gerile i momci vam upali u Bugojno i opet ih malobrojnijim nista niste mogli, zapravo, ako si uopste pripadnik vandala. Mozda repliciram totalno nebitnom liku, koji eto voli da napise razne floskule na forumu.
Ja ne idem više na utakmice, samo serem po internetu. A najviše volim kada mi neko napiše da negdje ne bih trebao nešto pisati. Piši prijave onda ovim Čauševićima nek me sklone više. Da, Iskra je grohnula, Vandali nemaju veze sa Željom, zadnje koliko sam upratio je da se bratime sa Vojvodama. Opet kažem, moji postovi nemaju namjeru da dižu Vandale, ja sam svoje odradio za Vandale davno. Sada sam samo još jedna članska i tako to. Dok sam bio u akcijama (mada su sve bile slučajne, u moje doba), nisam letio na forume i **** se, to je sigurno. Ponavljam, to samo pichkice rade koje skakuču kao kokoške dok drugi udaraju ili vide klip na youtube pa kenjaju.

Ja volim da čitam ovaj forum, čitam većinu podforuma, iz nekog razloga me to sve interesuje, možda zbog kladionice, šta ja znam. Međutim kada mi nešto zapne za oko, komentarišem. Sasvim normalno ponašanje pojedinca na internetu.
- Na Rodi su pare! Život na Lazio! Lecce Juve! Bordeaoux Toulouse!
- Ničija nije do José Zorrilla.
- Jel te Taylor našo'?
#VB89
______________________
FK Pijetlovi
Sportsport.ba 3. Liga: 🏆 (2023)
Sportsport.ba 2. Liga: 🏆 (2024)

Avatar
ErosViverosViv
Postovi: 3374
Pridružen/a: 05 sep 2024, 19:19
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la ErosViverosViv » 13 avg 2025, 16:48

Threeplanetrees je napisao/la:
13 avg 2025, 16:04
Otiđite neorganizovano pod bijeli brijeg i sjedite sa njima kada budete igrali. Njima ste cvijeće nosili
MostarReds22 je napisao/la:
13 avg 2025, 16:02
Hrammm1921 je napisao/la:
13 avg 2025, 15:59
Manijak prica o ugoscavanju cetnika, kao da sam negdje to vec vidio. A da postoji video i slike gdje vam vrh grupe upravo to radi.
:rol: :rol: :rol:
Plavi u BiH dobri samo sa putarima, dok je preko drine malo drugacija slika

Avatar
KONTRASVIH
Postovi: 5682
Pridružen/a: 07 maj 2016, 22:19
Lokacija: Zanzibar
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la KONTRASVIH » 13 avg 2025, 16:55

Sta se cudite odlukama kluba i navijaca iz Vrapcica. Njima je dolazak Zeljeznicara bitniji od svega, standovi se zatvaraju, svi dolaze i svi su podjednako ushiceni. Obavezno moraju na neki nacin privuci paznju na sebe i da pokusaju gosta diskreditovati samo da jos vise dokazu njihov dobro poznati podanicki mentalitet. :ljepota:
HEROJI SU IZ ULICE A NE IZ NEREALNOG FILMA

MostarReds22
Postovi: 255
Pridružen/a: 21 jul 2020, 21:20
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la MostarReds22 » 13 avg 2025, 16:56

Jel ovo onaj retard "pozz ko je od manijaka pretucen? " :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:

MostarReds22
Postovi: 255
Pridružen/a: 21 jul 2020, 21:20
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la MostarReds22 » 13 avg 2025, 16:58

ErosViverosViv je napisao/la:
13 avg 2025, 16:48
Threeplanetrees je napisao/la:
13 avg 2025, 16:04
Otiđite neorganizovano pod bijeli brijeg i sjedite sa njima kada budete igrali. Njima ste cvijeće nosili
MostarReds22 je napisao/la:
13 avg 2025, 16:02
Hrammm1921 je napisao/la:
13 avg 2025, 15:59
Manijak prica o ugoscavanju cetnika, kao da sam negdje to vec vidio. A da postoji video i slike gdje vam vrh grupe upravo to radi.
:rol: :rol: :rol:
Plavi u BiH dobri samo sa putarima, dok je preko drine malo drugacija slika
I jedni i drugi povremeno skandiraju praljku :tokralju:
Zadnja izmjena: MostarReds22, dana/u 13 avg 2025, 17:01, ukupno mijenjano 1 put.

Manijakdokraja9
Postovi: 936
Pridružen/a: 09 dec 2024, 20:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Manijakdokraja9 » 13 avg 2025, 17:01

Godinama ista prica, ne znam koliko sezona zaredom nisu ni dozvolili nasima da odu dole, pa kad smo mi njima uzvratili istom mjerom spasili slike i vrte ih po forumu 2 godine. Takodjer, ono sto sam primijetio jeste da gdje god Zeljo gostuje to je praznik fudbala definitivno. Zaseok u vanrednom stanju. Treba negdje izvuci statistiku posjete u gostujucim utakmicama, smijem se kladiti da bi i tu Zeljo bio prvi. Definitivno nema manjeg kluba od ovih vrapcica, a da za sebe misli da je veliki. Sto je najjace, lafo im pitari braca, a sve i jedan navijac sarajeva kojeg ja poznajem ih ne moze smislit. Ni mati rodjena ih ne voli.

Direktorcic
Postovi: 2590
Pridružen/a: 11 maj 2023, 21:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Direktorcic » 13 avg 2025, 17:02

Manijakdokraja9 je napisao/la:
13 avg 2025, 17:01
Godinama ista prica, ne znam koliko sezona zaredom nisu ni dozvolili nasima da odu dole, pa kad smo mi njima uzvratili istom mjerom spasili slike i vrte ih po forumu 2 godine. Takodjer, ono sto sam primijetio jeste da gdje god Zeljo gostuje to je praznik fudbala definitivno. Zaseok u vanrednom stanju. Treba negdje izvuci statistiku posjete u gostujucim utakmicama, smijem se kladiti da bi i tu Zeljo bio prvi. Definitivno nema manjeg kluba od ovih vrapcica, a da za sebe misli da je veliki. Sto je najjace, lafo im pitari braca, a sve i jedan navijac sarajeva kojeg ja poznajem ih ne moze smislit. Ni mati rodjena ih ne voli.
Izmjeri sebi tlak i disi duboko,uredu je, adzema cemo smjenit

Avatar
Threeplanetrees
Postovi: 1766
Pridružen/a: 11 jul 2025, 13:11

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Threeplanetrees » 13 avg 2025, 17:03

Njihovo šagoljanje i izmišljanje prevazilazi sve mjere. Još umislili da su neki klub i da je čitav svijet protiv njih. Ko srbi :rol:

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Hajdeee, prisonbreak i 12 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []