Pazi kako su prefarbalitutankamon1905 je napisao/la: ↑13 avg 2025, 15:50Prijatelji, braca![]()
Od svakog sam ovakvu sramotu ocekivo, al od beogradskih navijackih grupa, ne
Premijer liga BiH - aktuelno
-
Hordas1990
- Postovi: 991
- Pridružen/a: 13 maj 2025, 18:47
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
-
Manijakdokraja9
- Postovi: 936
- Pridružen/a: 09 dec 2024, 20:57
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Sta je pisac htio da kaze? Ja cu doci svakako, ne mozes ti nikome nista zabranit.MostarReds22 je napisao/la: ↑13 avg 2025, 15:52Kad ti moze stara zabranit da na Grbavicu ides, mozemo i mi u Vrapcice internet ratniče.Manijakdokraja9 je napisao/la: ↑13 avg 2025, 15:50Vrapcici nam zabranili da dodjemo na zapadnu tribinu, samo s clanskom se moze, prepali se invazije valjda. Kakva anti promocija lige![]()
- Hrammm1921
- Postovi: 1629
- Pridružen/a: 08 jul 2025, 21:57
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Bruka i sramota u reziji Vrapcica, po ko zna koji put?
Da vam kakvi cetalji dolaze, ugosti bi vi njih, mamicu vam u pakash
Da vam kakvi cetalji dolaze, ugosti bi vi njih, mamicu vam u pakash
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Najpametniji potez uprave Veleza,imate gostijucu tribinu i bujrum.
Zadnja izmjena: Mostarska, dana/u 13 avg 2025, 16:02, ukupno mijenjano 1 put.
-
MostarReds22
- Postovi: 255
- Pridružen/a: 21 jul 2020, 21:20
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Manijak prica o ugoscavanju cetnika, kao da sam negdje to vec vidio. A da postoji video i slike gdje vam vrh grupe upravo to radi.Hrammm1921 je napisao/la: ↑13 avg 2025, 15:59Bruka i sramota u reziji Vrapcica, po ko zna koji put?
Da vam kakvi cetalji dolaze, ugosti bi vi njih, mamicu vam u pakash
- Threeplanetrees
- Postovi: 1766
- Pridružen/a: 11 jul 2025, 13:11
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Otiđite neorganizovano pod bijeli brijeg i sjedite sa njima kada budete igrali. Njima ste cvijeće nosili
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Navijački Kodeks nalaže tako!NoProfit je napisao/la: ↑13 avg 2025, 15:34Kakva logika![]()
Može li pojašnjenje, zbog čega je neko **** i nije sudjelovao ako napiše na forumu nešto o tome?
- Na Rodi su pare! Život na Lazio! Lecce Juve! Bordeaoux Toulouse!
- Ničija nije do José Zorrilla.
- Jel te Taylor našo'?
#VB89
______________________
FK Pijetlovi
Sportsport.ba 3. Liga: 🏆 (2023)
Sportsport.ba 2. Liga: 🏆 (2024)
- Ničija nije do José Zorrilla.
- Jel te Taylor našo'?
#VB89
______________________
FK Pijetlovi
Sportsport.ba 3. Liga: 🏆 (2023)
Sportsport.ba 2. Liga: 🏆 (2024)
-
MostarReds22
- Postovi: 255
- Pridružen/a: 21 jul 2020, 21:20
- Kontakt:
-
opalaopala
- Postovi: 2642
- Pridružen/a: 24 sep 2021, 20:58
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ne znam sta levatima nije jasno, imaju gostujuci sektor vise nego dovoljan. Zapad je vip tribins i kosta 15.00 km oni te pare nemaju, ako bas hoce nek ih dodje nekoliko na centralnu i to je to
#Rebelswithoutpause
#Fuckthenobles
#Fuckthenobles
- Threeplanetrees
- Postovi: 1766
- Pridružen/a: 11 jul 2025, 13:11
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Dobili 300 karata za najbolju gostujuću tribinu u državi sa najboljim pogledom i blizinom. Iz zdenke koja je na sjeverozapadu Grbavice ne vidiš trećinu terena od krova zapada i stuba, na Koševu jug udaljen kilometar, pod BB gostujuća dva kilometra i gledaš iz svemira. U Banjaluci isto tako ali plave curice uvijek nađu izgovor za kmečanje ako nije kavez onda je što ne mogu na tribinu na kojoj nikada nisu bili
Gledajte to iz nekog pozitivnog ugla. Velež vas je samo spasio da se neki rumeni gunj ne vrati u Sarajevo sa iščupanim solufima i zvonjavom u glavi od par tačeva
-
Direktorcic
- Postovi: 2590
- Pridružen/a: 11 maj 2023, 21:57
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Volimo piskiti po zeljeznicaru cesto,damo im malo slobode da se uskuurce,onda opet čvoka. Jos kad povede 7 hiljada ljudi "adzeme odlazi" to ce biti presedan u evropskom fudbalu
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Sve ti dobro radis, povremeno spin bacis na temi PL i onda opet cekas povoljan trenutak. Samo mi nije jasno iz kojeg razloga?
Vas na Jaklicu nema 20ero na utakmicama, ne pripadate PL uopste, u navijackim okvirima ste nebitni u svim sferama, okrsaji vam nekakvi s Gornjim Vakufom i Travnikom i tu vas ljudi izbace iz kolosjeka. Mislim nemam nista protiv vandala, dobri momci jedino sto imaju pretenzije za Zeljom, pa se cesto ne zna jesu li uz Iskru ili Zelju. Mislim suludo je da ti pises o navijackim okolnostima kad nemas dodira s tim. Vasa zadnja akcija je bila protiv gerile i momci vam upali u Bugojno i opet ih malobrojnijim nista niste mogli, zapravo, ako si uopste pripadnik vandala. Mozda repliciram totalno nebitnom liku, koji eto voli da napise razne floskule na forumu.
kad sa sjevera pjesmu čuješ ti, dole na terenu srce ostavi..
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ja ne idem više na utakmice, samo serem po internetu. A najviše volim kada mi neko napiše da negdje ne bih trebao nešto pisati. Piši prijave onda ovim Čauševićima nek me sklone više. Da, Iskra je grohnula, Vandali nemaju veze sa Željom, zadnje koliko sam upratio je da se bratime sa Vojvodama. Opet kažem, moji postovi nemaju namjeru da dižu Vandale, ja sam svoje odradio za Vandale davno. Sada sam samo još jedna članska i tako to. Dok sam bio u akcijama (mada su sve bile slučajne, u moje doba), nisam letio na forume i **** se, to je sigurno. Ponavljam, to samo pichkice rade koje skakuču kao kokoške dok drugi udaraju ili vide klip na youtube pa kenjaju.goGlobal je napisao/la: ↑13 avg 2025, 16:37Sve ti dobro radis, povremeno spin bacis na temi PL i onda opet cekas povoljan trenutak. Samo mi nije jasno iz kojeg razloga?
Vas na Jaklicu nema 20ero na utakmicama, ne pripadate PL uopste, u navijackim okvirima ste nebitni u svim sferama, okrsaji vam nekakvi s Gornjim Vakufom i Travnikom i tu vas ljudi izbace iz kolosjeka. Mislim nemam nista protiv vandala, dobri momci jedino sto imaju pretenzije za Zeljom, pa se cesto ne zna jesu li uz Iskru ili Zelju. Mislim suludo je da ti pises o navijackim okolnostima kad nemas dodira s tim. Vasa zadnja akcija je bila protiv gerile i momci vam upali u Bugojno i opet ih malobrojnijim nista niste mogli, zapravo, ako si uopste pripadnik vandala. Mozda repliciram totalno nebitnom liku, koji eto voli da napise razne floskule na forumu.
Ja volim da čitam ovaj forum, čitam većinu podforuma, iz nekog razloga me to sve interesuje, možda zbog kladionice, šta ja znam. Međutim kada mi nešto zapne za oko, komentarišem. Sasvim normalno ponašanje pojedinca na internetu.
- Na Rodi su pare! Život na Lazio! Lecce Juve! Bordeaoux Toulouse!
- Ničija nije do José Zorrilla.
- Jel te Taylor našo'?
#VB89
______________________
FK Pijetlovi
Sportsport.ba 3. Liga: 🏆 (2023)
Sportsport.ba 2. Liga: 🏆 (2024)
- Ničija nije do José Zorrilla.
- Jel te Taylor našo'?
#VB89
______________________
FK Pijetlovi
Sportsport.ba 3. Liga: 🏆 (2023)
Sportsport.ba 2. Liga: 🏆 (2024)
- ErosViverosViv
- Postovi: 3374
- Pridružen/a: 05 sep 2024, 19:19
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Threeplanetrees je napisao/la: ↑13 avg 2025, 16:04Otiđite neorganizovano pod bijeli brijeg i sjedite sa njima kada budete igrali. Njima ste cvijeće nosili
MostarReds22 je napisao/la: ↑13 avg 2025, 16:02Manijak prica o ugoscavanju cetnika, kao da sam negdje to vec vidio. A da postoji video i slike gdje vam vrh grupe upravo to radi.
Plavi u BiH dobri samo sa putarima, dok je preko drine malo drugacija slika
- KONTRASVIH
- Postovi: 5682
- Pridružen/a: 07 maj 2016, 22:19
- Lokacija: Zanzibar
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Sta se cudite odlukama kluba i navijaca iz Vrapcica. Njima je dolazak Zeljeznicara bitniji od svega, standovi se zatvaraju, svi dolaze i svi su podjednako ushiceni. Obavezno moraju na neki nacin privuci paznju na sebe i da pokusaju gosta diskreditovati samo da jos vise dokazu njihov dobro poznati podanicki mentalitet. 
HEROJI SU IZ ULICE A NE IZ NEREALNOG FILMA
-
MostarReds22
- Postovi: 255
- Pridružen/a: 21 jul 2020, 21:20
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Jel ovo onaj retard "pozz ko je od manijaka pretucen? "

-
MostarReds22
- Postovi: 255
- Pridružen/a: 21 jul 2020, 21:20
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
I jedni i drugi povremeno skandiraju praljkuErosViverosViv je napisao/la: ↑13 avg 2025, 16:48Threeplanetrees je napisao/la: ↑13 avg 2025, 16:04Otiđite neorganizovano pod bijeli brijeg i sjedite sa njima kada budete igrali. Njima ste cvijeće nosiliMostarReds22 je napisao/la: ↑13 avg 2025, 16:02Manijak prica o ugoscavanju cetnika, kao da sam negdje to vec vidio. A da postoji video i slike gdje vam vrh grupe upravo to radi.![]()
![]()
![]()
Plavi u BiH dobri samo sa putarima, dok je preko drine malo drugacija slika
Zadnja izmjena: MostarReds22, dana/u 13 avg 2025, 17:01, ukupno mijenjano 1 put.
-
Manijakdokraja9
- Postovi: 936
- Pridružen/a: 09 dec 2024, 20:57
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Godinama ista prica, ne znam koliko sezona zaredom nisu ni dozvolili nasima da odu dole, pa kad smo mi njima uzvratili istom mjerom spasili slike i vrte ih po forumu 2 godine. Takodjer, ono sto sam primijetio jeste da gdje god Zeljo gostuje to je praznik fudbala definitivno. Zaseok u vanrednom stanju. Treba negdje izvuci statistiku posjete u gostujucim utakmicama, smijem se kladiti da bi i tu Zeljo bio prvi. Definitivno nema manjeg kluba od ovih vrapcica, a da za sebe misli da je veliki. Sto je najjace, lafo im pitari braca, a sve i jedan navijac sarajeva kojeg ja poznajem ih ne moze smislit. Ni mati rodjena ih ne voli.
-
Direktorcic
- Postovi: 2590
- Pridružen/a: 11 maj 2023, 21:57
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Izmjeri sebi tlak i disi duboko,uredu je, adzema cemo smjenitManijakdokraja9 je napisao/la: ↑13 avg 2025, 17:01Godinama ista prica, ne znam koliko sezona zaredom nisu ni dozvolili nasima da odu dole, pa kad smo mi njima uzvratili istom mjerom spasili slike i vrte ih po forumu 2 godine. Takodjer, ono sto sam primijetio jeste da gdje god Zeljo gostuje to je praznik fudbala definitivno. Zaseok u vanrednom stanju. Treba negdje izvuci statistiku posjete u gostujucim utakmicama, smijem se kladiti da bi i tu Zeljo bio prvi. Definitivno nema manjeg kluba od ovih vrapcica, a da za sebe misli da je veliki. Sto je najjace, lafo im pitari braca, a sve i jedan navijac sarajeva kojeg ja poznajem ih ne moze smislit. Ni mati rodjena ih ne voli.
- Threeplanetrees
- Postovi: 1766
- Pridružen/a: 11 jul 2025, 13:11
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Njihovo šagoljanje i izmišljanje prevazilazi sve mjere. Još umislili da su neki klub i da je čitav svijet protiv njih. Ko srbi 

