
Da im pospemo malo soli po ranama jer to kmeči od četri jučer. Nešto što oni u Mostaru u prvenstvenoj utakmici nikada neće napraviti. Dosta vam 300 karata i nema vas više

Ovo se čekalo
Zanimljivo, nikad ništa slično nisu uspjeli u Mostaru, a ovdje suze liju jer ih 50 ne može sjediti na zapadnoj tribiniThreeplanetrees je napisao/la: ↑14 avg 2025, 01:03
Da im pospemo malo soli po ranama jer to kmeči od četri jučer. Nešto što oni u Mostaru u prvenstvenoj utakmici nikada neće napraviti. Dosta vam 300 karata i nema vas više
Neće ni uspjeti nikada. Ne čudi njihov meltdown ovih zadnjih nekoliko satiBalorda je napisao/la: ↑14 avg 2025, 01:11Zanimljivo, nikad ništa slično nisu uspjeli u Mostaru, a ovdje suze liju jer ih 50 ne može sjediti na zapadnoj tribiniThreeplanetrees je napisao/la: ↑14 avg 2025, 01:03
Da im pospemo malo soli po ranama jer to kmeči od četri jučer. Nešto što oni u Mostaru u prvenstvenoj utakmici nikada neće napraviti. Dosta vam 300 karata i nema vas više![]()
Kakvi klaunovi.

Vas sreca ima, jadovi jadni trans vam jedan nije ostao. Imate onaj pacenicki sto u podrumu stoji i to RA ilidza. Nakon onakve bruke i sramote ne bi trebali komentara ostaviti.Threeplanetrees je napisao/la: ↑14 avg 2025, 01:03
Da im pospemo malo soli po ranama jer to kmeči od četri jučer. Nešto što oni u Mostaru u prvenstvenoj utakmici nikada neće napraviti. Dosta vam 300 karata i nema vas više
Prije nego sto tog Kaphlana spomenes ili ti ga Kaplana kao što i jest a i ne znas ga lično on je stari pitar nemoj mislit ako mu je mjesto prebivalista Stolac ili Mostar da je odma Rođeni ne mora znacit ako zivis u Trebinju da navijas za Leotar mozda navijas za Zvezdusvrakino1921 je napisao/la: ↑14 avg 2025, 07:44Borba za 4 mjesto na tabeli na kraju sezone se nastavlja danas izborom sudija za 4 kolo PL lige
Nakon 150 ulaznica Željnim navijačima danas ide odluka o sudiji susreta Velež - Željezničar od strane Kaphlanove komisije
Sve ostalo je na Ziljkiču i nekakvom Dodanu da završe posao
Mostarac12345 je napisao/la: ↑14 avg 2025, 08:02Prije nego sto tog Kaphlana spomenes ili ti ga Kaplana kao što i jest a i ne znas ga lično on je stari pitar nemoj mislit ako mu je mjesto prebivalista Stolac ili Mostar da je odma Rođeni ne mora znacit ako zivis u Trebinju da navijas za Leotar mozda navijas za Zvezdusvrakino1921 je napisao/la: ↑14 avg 2025, 07:44Borba za 4 mjesto na tabeli na kraju sezone se nastavlja danas izborom sudija za 4 kolo PL lige
Nakon 150 ulaznica Željnim navijačima danas ide odluka o sudiji susreta Velež - Željezničar od strane Kaphlanove komisije
Sve ostalo je na Ziljkiču i nekakvom Dodanu da završe posao
To je zbog Borca sigurno!bhfanatic14 je napisao/la: ↑14 avg 2025, 08:53Dan prije utakmica i neznaju se sudijeto nema ni u jednoj ligi svijeta. Prava šengen liga puna nerada i kriminala.
Trenutno korisnika/ca: Combattente87, Marokanci58, Vanja8 i 9 gostiju.