Premijer liga BiH - aktuelno

Avatar
denimen99
Postovi: 3706
Pridružen/a: 05 maj 2022, 19:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la denimen99 » 14 avg 2025, 12:02

NoProfit je napisao/la:
14 avg 2025, 11:04
denimen99 je napisao/la:
13 avg 2025, 16:16
NoProfit je napisao/la:
13 avg 2025, 15:34


Kakva logika :tokralju:

Može li pojašnjenje, zbog čega je neko **** i nije sudjelovao ako napiše na forumu nešto o tome?
Navijački Kodeks nalaže tako!
:rol: :rol:

Navijački kodeks nalaže većinu onoga što se ne primjenjuje u Bosni i Hercegovini i generalno na ovim prostorima. Navijački kodeks nalaže da se ne koristi oružje u tučnjavama pa ga svaka grupa, čitaj oni koji sudjeluju u tome, koristi. :lol:

Lično sam sudjelovao u more akcija i nemam problem pisati o tome. Pogotovo sada kad su od istih prošle godine i godine.
To i ja govorim. Ali evo, ti dok si akcijao, nisi se kurchio po internetu. Ja niti branim niti nešto veličam kodeks, ali čim se nešto desilo sinoć, ispred benzinske na Grbavici, i likovi odmah nakon 6 7 sati iznose teorije o događaju na forumu, znaš da nisu bili, pogotovo kada su u pitanju šaketanja i zato sam rekao da su to pichkice.

Uništavati tuđu imovinu, nanositi tjelesne povrede drugim licima, droga, dilanja, dealovi, nošenje hladnog oružja, zna se šta je sve navijački svijet i huliganizam, nećemo se praviti budale sada. Ako si dio toga, nećeš sigurno odmah ujutru skakati po forumima i pisati teorije o tome šta je bilo ... to se jednostavno ne radi, ne zbog kodeksa koji nije zakon, nego jer je logično da to ne radiš, zbog sebe prvog. Zato kažem da su teoretičari koje srećemo na forumu većinom pichkice bez iskustva a sa velikom željom
- Na Rodi su pare! Život na Lazio! Lecce Juve! Bordeaoux Toulouse!
- Ničija nije do José Zorrilla.
- Jel te Taylor našo'?
#VB89
______________________
FK Pijetlovi
Sportsport.ba 3. Liga: 🏆 (2023)
Sportsport.ba 2. Liga: 🏆 (2024)

Avatar
KONTRASVIH
Postovi: 5684
Pridružen/a: 07 maj 2016, 22:19
Lokacija: Zanzibar
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la KONTRASVIH » 14 avg 2025, 12:12

Balorda je napisao/la:
14 avg 2025, 11:20
KONTRASVIH je napisao/la:
14 avg 2025, 11:16
Balorda je napisao/la:
14 avg 2025, 09:49
Kolega,

možeš li nam objasniti kako je odluka o 5% kapaciteta gostujućim navijačima seljačka, ako je ama baš svaki klub u ligi primjenjuje?

Hvala unaprijed.
Ponavljam, vazda ciganisete pred utakmicom sa nama. Valjda neko dokazivanje sta vec. Pazi, napisao sam da nije bitno to sto nasi ne mogu na druge tribine, mogu vam samo uz clansku uzimati ulaznice, iskreno se nadam da cete sad napuniti stadion, ali ciganisanje je sa ogranicenim kartama i cijenama istih. Za nase navijace 12 KM, i to na tribini koja se jos uvijek gradi. Poredjenja radi, prije samo par mjeseci za navijace FKS bilo je 5 KM, i to bez ikakvog ogranicenja. I ovdje vam je samo jedan napisao da je to los potez, ostali se uglavnom nasladjujete ovom malogradjanskom diskreditovanju.

I oni su nam ogranicili broj ulaznica na zadnjem derbiju na Kosevu, a na tom istom derbiju vise od pola stadiona zjapi prazno. Nije nikakvo cudo sto ste se nasli i sto vas vazda tapsu po glavi. Zamisljam vam uprave i rumene face kako ismijavaju i podrzavaju poteze u fazonu “E jesmo ih sad zajebali” dok unistavaju “derbije” :ljepota:
Pazi, bitno je da ne izmišljaš da bi vodili konverzaciju. Nije tačno da ne možete na druge tribine, sasvim normalno se može kupiti karta za tribinu sjever ili u ćošak negdje na istok. Tribina je izgrađena, potpuno je uslovna po pitanju gledanja utakmice za gostujuće navijače, u punom boljem stanju nego sjeverozapad na Grbavici. RA je na Širokom platio 15 KM ulaznicu, niko riječi rekao nije, za razliku od vaših drama queens.

Još je bitno da budeš konkretan ako nešto konstatuješ i ja na to postavim pitanje, zašto je seljački nešto što radi potpuno identično svaki klub u ligi?

Znaci samo ne mogu ici na tribinu gdje je vazda bilo simpatizera Zelje i manijaka, i to jos na najblizu gostujucim navijacima? Pa to je jos gore i vece ciganisanje covjece. :rol: I zar nije kontradiktorno da je tribina “potpuno uslovna” a na ovaj nacin se ogranicava broj gostujucih.

Ovo vam apsolutno nista pozitivno ne donosi, osim sto citava drzava vidi da ne izlazite iz supka FKS dok se dokazujete tako sto hocete na bilo koji nacin “suknuti” Zelji, imate zajednicki kompleks i to je svima jasno. Bukvalno radite iste stvari kao i oni.

Da se razumijemo, navijaci ce doci bilo da je karta 10 ili 30 KM, cijena nije toliko bitna. Bitno je sto pravite dramu bas sada i to na zahtjev “KN Red Army”
Fudbalski klub Velež Mostar se najsrdačnije zahvaljuje KN 'Red Army' na ovoj gesti.

Svaka cast na gesti :rol:
Zadnja izmjena: KONTRASVIH, dana/u 14 avg 2025, 12:13, ukupno mijenjano 1 put.
HEROJI SU IZ ULICE A NE IZ NEREALNOG FILMA

Pact1921
Postovi: 1088
Pridružen/a: 05 mar 2024, 19:44
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Pact1921 » 14 avg 2025, 12:12

Balorda je napisao/la:
14 avg 2025, 09:49
Kolega,

možeš li nam objasniti kako je odluka o 5% kapaciteta gostujućim navijačima seljačka, ako je ama baš svaki klub u ligi primjenjuje?

Hvala unaprijed.
Koliko ja znam zeljo daje 11 posto svog stadiona za gostujece navijace . Sad sto samo FK sarajevo popuni gostujuci sektor kad je derbi to je drugo .
Simpatizer najtrofejnijeg kluba u drzavi
Furam se na renana oliveiru ne smijem kod frizera ici

MostarReds22
Postovi: 256
Pridružen/a: 21 jul 2020, 21:20
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la MostarReds22 » 14 avg 2025, 12:14

Hahahahahahahahaha pa kako si tako retardiran vise. Pa yebemu mater jel tesko procitat citav tekst poganceru onaj ograniceni. Zahvaljuje se jer je KN trazio da se digne cijena sa 5 na 10 km za tribinu istok gdje je grupa smjestena. Mora da si bio na druzenju sa komsijama preko drine pa si tu tako naucio spinovati smradino.

Rodjeni81
Postovi: 1882
Pridružen/a: 15 avg 2018, 17:28
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Rodjeni81 » 14 avg 2025, 12:16

Hahaha kakvi pacijenti, pa da jednu "ubodu" pa hajde nego se na svaku provale. Golemo

Direktorcic
Postovi: 2593
Pridružen/a: 11 maj 2023, 21:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Direktorcic » 14 avg 2025, 12:18

nepismeni,retardirani,ograniceni,sta sam zaboravio?

Avatar
Balorda
Postovi: 5131
Pridružen/a: 20 avg 2021, 21:49
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Balorda » 14 avg 2025, 12:21

KONTRASVIH je napisao/la:
14 avg 2025, 12:12

Znaci samo ne mogu ici na tribinu gdje je vazda bilo simpatizera Zelje i manijaka, i to jos na najblizu gostujucim navijacima? Pa to je jos gore i vece ciganisanje covjece. :rol: I zar nije kontradiktorno da je tribina “potpuno uslovna” a na ovaj nacin se ogranicava broj gostujucih.
Prošli put vas je brat bratu bilo 50 max, taj broj će bez problema stati i na sjevernu tribinu. Ponašate se kao da vas u Mostar dolazi u hiljadama, a ne redovno +- 300. Uslovna je Pecara za gostujuće navijače pa dobijemo 200 karata i ne kmečimo po medijima i mrežama kao vi, a možemo imati puno veći "višak" nego vi od ovih osiguranih 300.
KONTRASVIH je napisao/la:
14 avg 2025, 12:12
Ovo vam apsolutno nista pozitivno ne donosi, osim sto citava drzava vidi da ne izlazite iz supka FKS dok se dokazujete tako sto hocete na bilo koji nacin “suknuti” Zelji, imate zajednicki kompleks i to je svima jasno. Bukvalno radite iste stvari kao i oni.
Trpanje nas sa FKS je shizofrenija žešća, zaostrog vam je nacrtao, a i inače je opštepoznato da je argument "kompleks" očajnički pokušaj.
KONTRASVIH je napisao/la:
14 avg 2025, 12:12
Da se razumijemo, navijaci ce doci bilo da je karta 10 ili 30 KM, cijena nije toliko bitna. Bitno je sto pravite dramu bas sada i to na zahtjev “KN Red Army”
Fudbalski klub Velež Mostar se najsrdačnije zahvaljuje KN 'Red Army' na ovoj gesti.

Svaka cast na gesti :rol:
Sad se malo blamiraš yebiga, ne treba ti to :mrgreen:
Bijah uhvaćen u zamku
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja

Avatar
svrakino1921
Postovi: 19886
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la svrakino1921 » 14 avg 2025, 12:22

rishovski je napisao/la:
14 avg 2025, 11:42
svrakino1921 je napisao/la:
14 avg 2025, 11:26
Kajkutenjoyer je napisao/la:
14 avg 2025, 11:20
meni je samo krivo sto smo pitarima iz mostara dali stadion na korištenje
a za gigaru smo donji
Morali smo





slika
MORALI JOK a dali niste sigurno... Nego ste dobili love onoliko koliko ste trazili..


Ne znaš ti to
Ti si iz Zenice pa nisi u toku
Oni su htjeli u Zenicu al ovaj nije dao tamo nego je insistirao na Grbavici i nas natjerao praktično - nismo ni mi bili za to da igraju kod nas
To ti je zadnji put bilo


A kad je gosp Hasić bio predsjednik jest sve platio unaprijed al je rekao da je Željo ispao korektan prema Veležu jer su koristili Željino Europsko iskustvo u administrativnim poslovima - pa naš fizioterapeut Reuf je sjedio na klupi onih gostiju amatera što su ih prošli u prvom pretkolu
Zakitio je gosp.Hasić i iz svog džepa još neke .....


Al nema više gosp.Hasića u nogometu - fudbalu našem a oni su dolazili na Grbavicu i kad on nije bio Predsjednik Veleža
Što ih ne pitaš kako su tad placali
Gosp.Hasić je bogat čovjek al je on otišao iz Veleža jer nije više mogao između ostalog i zbog njih
Čovjek ima problema sa srcem a raspitaj se šta su mu radili ko ce bit u avionu za Atinu

Avatar
Threeplanetrees
Postovi: 1784
Pridružen/a: 11 jul 2025, 13:11

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Threeplanetrees » 14 avg 2025, 12:32

Jeli to ovaj džudžan nije skontao da se klub zahvaljuje KN RA jer su samoinicijativno tražili da se za njihovu istočnu tribinu podigne cijena karte sa 5 na 10 maraka. Pogubljeni, izgubljeni, sapleteni u lažima i mitimaniji

Avatar
rishovski
Postovi: 5013
Pridružen/a: 10 jul 2018, 22:51
Lokacija: Skopje,F.Y.R.Macedonia
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la rishovski » 14 avg 2025, 12:43

svrakino1921 je napisao/la:
14 avg 2025, 12:22
rishovski je napisao/la:
14 avg 2025, 11:42
svrakino1921 je napisao/la:
14 avg 2025, 11:26


Morali smo





slika
MORALI JOK a dali niste sigurno... Nego ste dobili love onoliko koliko ste trazili..


Ne znaš ti to
Ti si iz Zenice pa nisi u toku
Oni su htjeli u Zenicu al ovaj nije dao tamo nego je insistirao na Grbavici i nas natjerao praktično - nismo ni mi bili za to da igraju kod nas
To ti je zadnji put bilo


A kad je gosp Hasić bio predsjednik jest sve platio unaprijed al je rekao da je Željo ispao korektan prema Veležu jer su koristili Željino Europsko iskustvo u administrativnim poslovima - pa naš fizioterapeut Reuf je sjedio na klupi onih gostiju amatera što su ih prošli u prvom pretkolu
Zakitio je gosp.Hasić i iz svog džepa još neke .....


Al nema više gosp.Hasića u nogometu - fudbalu našem a oni su dolazili na Grbavicu i kad on nije bio Predsjednik Veleža
Što ih ne pitaš kako su tad placali
Gosp.Hasić je bogat čovjek al je on otišao iz Veleža jer nije više mogao između ostalog i zbog njih
Čovjek ima problema sa srcem a raspitaj se šta su mu radili ko ce bit u avionu za Atinu
Ne mozes pisati dali za nešto što je plaćeno,samo je to u pitanju. Sve sto se plaća nije dzaba.
I ovdje ste 1000x pisali da je Željezničar vlasnik,dakle ne može te niko natjerati..Isto kad je Mušija preko gradonačelnika htio smjestit Mladost na Bilino,bez da se pričalo s Čelikom i na kraju prc.. druga liga..
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)

Tuce11
Postovi: 463
Pridružen/a: 13 avg 2024, 23:14
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Tuce11 » 14 avg 2025, 12:55

svrakino1921 je napisao/la:
14 avg 2025, 12:22
rishovski je napisao/la:
14 avg 2025, 11:42
svrakino1921 je napisao/la:
14 avg 2025, 11:26


Morali smo





slika
MORALI JOK a dali niste sigurno... Nego ste dobili love onoliko koliko ste trazili..


Ne znaš ti to
Ti si iz Zenice pa nisi u toku
Oni su htjeli u Zenicu al ovaj nije dao tamo nego je insistirao na Grbavici i nas natjerao praktično - nismo ni mi bili za to da igraju kod nas
To ti je zadnji put bilo


A kad je gosp Hasić bio predsjednik jest sve platio unaprijed al je rekao da je Željo ispao korektan prema Veležu jer su koristili Željino Europsko iskustvo u administrativnim poslovima - pa naš fizioterapeut Reuf je sjedio na klupi onih gostiju amatera što su ih prošli u prvom pretkolu
Zakitio je gosp.Hasić i iz svog džepa još neke .....


Al nema više gosp.Hasića u nogometu - fudbalu našem a oni su dolazili na Grbavicu i kad on nije bio Predsjednik Veleža
Što ih ne pitaš kako su tad placali
Gosp.Hasić je bogat čovjek al je on otišao iz Veleža jer nije više mogao između ostalog i zbog njih
Čovjek ima problema sa srcem a raspitaj se šta su mu radili ko ce bit u avionu za Atinu
Sve si za Hasića pogodio. Samo si zaboravio napisati koga je suspendovao, koji su ga klubovi izdali?? Hasić je kralj i ne može niti jedan predsjednik bilo kog kluba iz BiH s njim u istu rečenicu. Sjećaš se, Željo slavio 100 god, Grbavica, Frano izmisli penal oko 20 min 1 pol(Juričić fulao), Hasić napušta stadion. Inače je Hasić napustio Velež zbog suspenzije od strane mafije iz FS, koja je klubu oduzela bodove, njemu 2 godišnju suspenziju, stadion bez publike 6 utakmica i to sve zbog događaja i tunelu udaljenom 40 km od stadiona. Klub bio pred bankrotom. Niko se od bh klubova nije počešao. Naravno da će sadašnja uprava biti pametna i ne ići u rat sa onima koji odustanu na prvom okršaju.

Avatar
svrakino1921
Postovi: 19886
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la svrakino1921 » 14 avg 2025, 12:57

rishovski je napisao/la:
14 avg 2025, 12:43
svrakino1921 je napisao/la:
14 avg 2025, 12:22
rishovski je napisao/la:
14 avg 2025, 11:42


MORALI JOK a dali niste sigurno... Nego ste dobili love onoliko koliko ste trazili..


Ne znaš ti to
Ti si iz Zenice pa nisi u toku
Oni su htjeli u Zenicu al ovaj nije dao tamo nego je insistirao na Grbavici i nas natjerao praktično - nismo ni mi bili za to da igraju kod nas
To ti je zadnji put bilo


A kad je gosp Hasić bio predsjednik jest sve platio unaprijed al je rekao da je Željo ispao korektan prema Veležu jer su koristili Željino Europsko iskustvo u administrativnim poslovima - pa naš fizioterapeut Reuf je sjedio na klupi onih gostiju amatera što su ih prošli u prvom pretkolu
Zakitio je gosp.Hasić i iz svog džepa još neke .....


Al nema više gosp.Hasića u nogometu - fudbalu našem a oni su dolazili na Grbavicu i kad on nije bio Predsjednik Veleža
Što ih ne pitaš kako su tad placali
Gosp.Hasić je bogat čovjek al je on otišao iz Veleža jer nije više mogao između ostalog i zbog njih
Čovjek ima problema sa srcem a raspitaj se šta su mu radili ko ce bit u avionu za Atinu
Ne mozes pisati dali za nešto što je plaćeno,samo je to u pitanju. Sve sto se plaća nije dzaba.
I ovdje ste 1000x pisali da je Željezničar vlasnik,dakle ne može te niko natjerati..Isto kad je Mušija preko gradonačelnika htio smjestit Mladost na Bilino,bez da se pričalo s Čelikom i na kraju prc.. druga liga..

Auuuu pa ti veze nemaš
Pa od Hasića i Mušije su supruge sestre
A Ibro malo bio trener Veleža pa malo trener Mladosti
A Mladost ti je ispala zbog toga što su pustili Velež u zadnjem kolu da ide Velež u Europu umjesto Zrinja

Koji bolan gradonačelnik i Celik

😭🤣😂🤣🤣😭😭

MostarReds22
Postovi: 256
Pridružen/a: 21 jul 2020, 21:20
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la MostarReds22 » 14 avg 2025, 12:59

svrakino1921 je napisao/la:
14 avg 2025, 12:57
rishovski je napisao/la:
14 avg 2025, 12:43
svrakino1921 je napisao/la:
14 avg 2025, 12:22




Ne znaš ti to
Ti si iz Zenice pa nisi u toku
Oni su htjeli u Zenicu al ovaj nije dao tamo nego je insistirao na Grbavici i nas natjerao praktično - nismo ni mi bili za to da igraju kod nas
To ti je zadnji put bilo


A kad je gosp Hasić bio predsjednik jest sve platio unaprijed al je rekao da je Željo ispao korektan prema Veležu jer su koristili Željino Europsko iskustvo u administrativnim poslovima - pa naš fizioterapeut Reuf je sjedio na klupi onih gostiju amatera što su ih prošli u prvom pretkolu
Zakitio je gosp.Hasić i iz svog džepa još neke .....


Al nema više gosp.Hasića u nogometu - fudbalu našem a oni su dolazili na Grbavicu i kad on nije bio Predsjednik Veleža
Što ih ne pitaš kako su tad placali
Gosp.Hasić je bogat čovjek al je on otišao iz Veleža jer nije više mogao između ostalog i zbog njih
Čovjek ima problema sa srcem a raspitaj se šta su mu radili ko ce bit u avionu za Atinu
Ne mozes pisati dali za nešto što je plaćeno,samo je to u pitanju. Sve sto se plaća nije dzaba.
I ovdje ste 1000x pisali da je Željezničar vlasnik,dakle ne može te niko natjerati..Isto kad je Mušija preko gradonačelnika htio smjestit Mladost na Bilino,bez da se pričalo s Čelikom i na kraju prc.. druga liga..

Auuuu pa ti veze nemaš
Pa od Hasića i Mušije su supruge sestre
A Ibro malo bio trener Veleža pa malo trener Mladosti
A Mladost ti je ispala zbog toga što su pustili Velež u zadnjem kolu da ide Velež u Europu umjesto Zrinja

Koji bolan gradonačelnik i Celik

😭🤣😂🤣🤣😭😭
Gluposti pises po obicaju. Velež osiguran bio s bodom u Doboju, a 3 boda su odgovarala Širokom.

Avatar
svrakino1921
Postovi: 19886
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la svrakino1921 » 14 avg 2025, 13:02

Tuce11 je napisao/la:
14 avg 2025, 12:55
svrakino1921 je napisao/la:
14 avg 2025, 12:22
rishovski je napisao/la:
14 avg 2025, 11:42


MORALI JOK a dali niste sigurno... Nego ste dobili love onoliko koliko ste trazili..


Ne znaš ti to
Ti si iz Zenice pa nisi u toku
Oni su htjeli u Zenicu al ovaj nije dao tamo nego je insistirao na Grbavici i nas natjerao praktično - nismo ni mi bili za to da igraju kod nas
To ti je zadnji put bilo


A kad je gosp Hasić bio predsjednik jest sve platio unaprijed al je rekao da je Željo ispao korektan prema Veležu jer su koristili Željino Europsko iskustvo u administrativnim poslovima - pa naš fizioterapeut Reuf je sjedio na klupi onih gostiju amatera što su ih prošli u prvom pretkolu
Zakitio je gosp.Hasić i iz svog džepa još neke .....


Al nema više gosp.Hasića u nogometu - fudbalu našem a oni su dolazili na Grbavicu i kad on nije bio Predsjednik Veleža
Što ih ne pitaš kako su tad placali
Gosp.Hasić je bogat čovjek al je on otišao iz Veleža jer nije više mogao između ostalog i zbog njih
Čovjek ima problema sa srcem a raspitaj se šta su mu radili ko ce bit u avionu za Atinu
Sve si za Hasića pogodio. Samo si zaboravio napisati koga je suspendovao, koji su ga klubovi izdali?? Hasić je kralj i ne može niti jedan predsjednik bilo kog kluba iz BiH s njim u istu rečenicu. Sjećaš se, Željo slavio 100 god, Grbavica, Frano izmisli penal oko 20 min 1 pol(Juričić fulao), Hasić napušta stadion. Inače je Hasić napustio Velež zbog suspenzije od strane mafije iz FS, koja je klubu oduzela bodove, njemu 2 godišnju suspenziju, stadion bez publike 6 utakmica i to sve zbog događaja i tunelu udaljenom 40 km od stadiona. Klub bio pred bankrotom. Niko se od bh klubova nije počešao. Naravno da će sadašnja uprava biti pametna i ne ići u rat sa onima koji odustanu na prvom okršaju.
A jesam li pogodio za avion koji leti za Atinu

Najprvi
Postovi: 305
Pridružen/a: 23 jul 2025, 02:43
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Najprvi » 14 avg 2025, 13:03

Vode gigovica u vrabcice. Znaci nisu dzabe klecali ispred vice

Avatar
svrakino1921
Postovi: 19886
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la svrakino1921 » 14 avg 2025, 13:04

MostarReds22 je napisao/la:
14 avg 2025, 12:59
svrakino1921 je napisao/la:
14 avg 2025, 12:57
rishovski je napisao/la:
14 avg 2025, 12:43


Ne mozes pisati dali za nešto što je plaćeno,samo je to u pitanju. Sve sto se plaća nije dzaba.
I ovdje ste 1000x pisali da je Željezničar vlasnik,dakle ne može te niko natjerati..Isto kad je Mušija preko gradonačelnika htio smjestit Mladost na Bilino,bez da se pričalo s Čelikom i na kraju prc.. druga liga..

Auuuu pa ti veze nemaš
Pa od Hasića i Mušije su supruge sestre
A Ibro malo bio trener Veleža pa malo trener Mladosti
A Mladost ti je ispala zbog toga što su pustili Velež u zadnjem kolu da ide Velež u Europu umjesto Zrinja

Koji bolan gradonačelnik i Celik

😭🤣😂🤣🤣😭😭
Gluposti pises po obicaju. Velež osiguran bio s bodom u Doboju, a 3 boda su odgovarala Širokom.
Ahaa
Znaci glupost ti je ovo za sestre i za Ibru

Pazi to je cinjenicno stanje

Avatar
rishovski
Postovi: 5013
Pridružen/a: 10 jul 2018, 22:51
Lokacija: Skopje,F.Y.R.Macedonia
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la rishovski » 14 avg 2025, 13:05

svrakino1921 je napisao/la:
14 avg 2025, 12:57


Auuuu pa ti veze nemaš
Pa od Hasića i Mušije su supruge sestre
A Ibro malo bio trener Veleža pa malo trener Mladosti
A Mladost ti je ispala zbog toga što su pustili Velež u zadnjem kolu da ide Velež u Europu umjesto Zrinja

Koji bolan gradonačelnik i Celik

😭🤣😂🤣🤣😭😭
LJUDINO MLADOST ZAVRŠILA 10-ta..Izborila opstanak i izbačena zbog stadiona u federalnu..

Podsjetimo, Drugostepena komisija za licenciranje NSBiH odbila je odobriti licencu Mladosti tokom prošlog ljeta, a razlog je taj što je ekspert NS BiH protumačio da je ugovor između kluba iz Kaknja i Grada Zenica nevažeći. Radi se o ugovoru o korištenju stadiona Bilino polje pošto je od ove sezone svaki klub trebao imati stadion s reflektorskom rasvjetom.
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)

Tuce11
Postovi: 463
Pridružen/a: 13 avg 2024, 23:14
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Tuce11 » 14 avg 2025, 13:07

svrakino1921 je napisao/la:
14 avg 2025, 12:57
rishovski je napisao/la:
14 avg 2025, 12:43
svrakino1921 je napisao/la:
14 avg 2025, 12:22




Ne znaš ti to
Ti si iz Zenice pa nisi u toku
Oni su htjeli u Zenicu al ovaj nije dao tamo nego je insistirao na Grbavici i nas natjerao praktično - nismo ni mi bili za to da igraju kod nas
To ti je zadnji put bilo


A kad je gosp Hasić bio predsjednik jest sve platio unaprijed al je rekao da je Željo ispao korektan prema Veležu jer su koristili Željino Europsko iskustvo u administrativnim poslovima - pa naš fizioterapeut Reuf je sjedio na klupi onih gostiju amatera što su ih prošli u prvom pretkolu
Zakitio je gosp.Hasić i iz svog džepa još neke .....


Al nema više gosp.Hasića u nogometu - fudbalu našem a oni su dolazili na Grbavicu i kad on nije bio Predsjednik Veleža
Što ih ne pitaš kako su tad placali
Gosp.Hasić je bogat čovjek al je on otišao iz Veleža jer nije više mogao između ostalog i zbog njih
Čovjek ima problema sa srcem a raspitaj se šta su mu radili ko ce bit u avionu za Atinu
Ne mozes pisati dali za nešto što je plaćeno,samo je to u pitanju. Sve sto se plaća nije dzaba.
I ovdje ste 1000x pisali da je Željezničar vlasnik,dakle ne može te niko natjerati..Isto kad je Mušija preko gradonačelnika htio smjestit Mladost na Bilino,bez da se pričalo s Čelikom i na kraju prc.. druga liga..

Auuuu pa ti veze nemaš
Pa od Hasića i Mušije su supruge sestre
A Ibro malo bio trener Veleža pa malo trener Mladosti
A Mladost ti je ispala zbog toga što su pustili Velež u zadnjem kolu da ide Velež u Europu umjesto Zrinja

Koji bolan gradonačelnik i Celik

😭🤣😂🤣🤣😭😭
Pa ti veze nemaš! Nije Mladost pustila Veležu, nego je svinjskom odgovaralo nerješeno, a Velež dobio i Široki kao 4 u evropu. **** li te svinjski tvoj🤣 Malo se informiši prije nego kreneš valjat neistine.

Avatar
Pendulum
Postovi: 5304
Pridružen/a: 14 jun 2024, 23:49
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Pendulum » 14 avg 2025, 13:09

Ministarstvo pravde i uprave KS na čelu sa ministricom Darjom Softić Kadenić već više od dva mjeseca ne donosi odluku o upisu ili odbijanju upisa promjena izglasanih na skupštini FS KS održanoj 4. juna, iako su zakonski rokovi davno istekli. Ministrica je navodno tražila od ministra kulture i sporta Kenana Magode da izvrši nadzor nad tom skupštinom. Međutim, ni taj nadzor nije proveden, odnosno izvještaj nikada nije dostavljen ministrici pravde i uprave, iako je i taj rok istekao.
Povod za traženje nadzora su brojne žalbe klubova, među kojima su i one od FK Željezničar i FK Sarajevo, zbog načina na koji je provedeno glasanje.

Posebno je sporan izbor predsjednika FS KS. Statut FS KS jasno propisuje da kandidat mora dobiti natpolovičnu većinu glasova, što se na toj sjednici nije desilo. Uprkos tome, skupština je odobrila izbor Ibrahima Hasanbegovića koji od tada nastupa kao ovlašteno lice saveza, iako njegovo imenovanje nikada nije upisano u zvanične registre Ministarstva pravde.

Zbog svega ovoga, FS KS nije dobio svoje predstavnike u NS BiH pa je Kanton Sarajevo jedini bez predstavnika u državnom savezu.

Posljedice svega ovoga mogle bi biti ozbiljne. Bez legalnog rukovodstva FS KS, mogla bi se obustaviti takmičenja u svim ligama Kantona, onemogućiti registracija igrača i otežati rad nogometnih klubova i škola nogometa. Drugim riječima, čitav nogometni sistem u Sarajevu mogao bi stati zbog političko-administrativnog zastoja.
:bih: :bih:
Postao/la 19vendetta87 » 14 sep 2024, 22:48

Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)

Tuce11
Postovi: 463
Pridružen/a: 13 avg 2024, 23:14
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Tuce11 » 14 avg 2025, 13:12

Tuce11 je napisao/la:
14 avg 2025, 13:07
svrakino1921 je napisao/la:
14 avg 2025, 12:57
rishovski je napisao/la:
14 avg 2025, 12:43


Ne mozes pisati dali za nešto što je plaćeno,samo je to u pitanju. Sve sto se plaća nije dzaba.
I ovdje ste 1000x pisali da je Željezničar vlasnik,dakle ne može te niko natjerati..Isto kad je Mušija preko gradonačelnika htio smjestit Mladost na Bilino,bez da se pričalo s Čelikom i na kraju prc.. druga liga..

Auuuu pa ti veze nemaš
Pa od Hasića i Mušije su supruge sestre
A Ibro malo bio trener Veleža pa malo trener Mladosti
A Mladost ti je ispala zbog toga što su pustili Velež u zadnjem kolu da ide Velež u Europu umjesto Zrinja

Koji bolan gradonačelnik i Celik

😭🤣😂🤣🤣😭😭
Pa ti veze nemaš! Nije Mladost pustila Veležu, nego je svinjskom odgovaralo nerješeno, a Velež dobio i Široki kao 4 u evropu. **** li te svinjski tvoj🤣 Malo se informiši prije nego kreneš valjat neistine.Velež je te sezone bio u igri za titulu, ali gigovići i grbići nisu dozvolili. Te sezone je izbačen AEK, a osvajač titule Borac ispao od farana.

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: johntravolta123, kontra, Napapijri i 12 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []