Premijer liga BiH - aktuelno

Avatar
svrakino1921
Postovi: 19886
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la svrakino1921 » 14 avg 2025, 13:14

Tuce11 je napisao/la:
14 avg 2025, 13:12
Tuce11 je napisao/la:
14 avg 2025, 13:07
svrakino1921 je napisao/la:
14 avg 2025, 12:57



Auuuu pa ti veze nemaš
Pa od Hasića i Mušije su supruge sestre
A Ibro malo bio trener Veleža pa malo trener Mladosti
A Mladost ti je ispala zbog toga što su pustili Velež u zadnjem kolu da ide Velež u Europu umjesto Zrinja

Koji bolan gradonačelnik i Celik

😭🤣😂🤣🤣😭😭
Pa ti veze nemaš! Nije Mladost pustila Veležu, nego je svinjskom odgovaralo nerješeno, a Velež dobio i Široki kao 4 u evropu. **** li te svinjski tvoj🤣 Malo se informiši prije nego kreneš valjat neistine.Velež je te sezone bio u igri za titulu, ali gigovići i grbići nisu dozvolili. Te sezone je izbačen AEK, a osvajač titule Borac ispao od farana.
O čemu ti to




FK Velež bio je najglasniji da FK Mladost iz Kaknja ostane u ligi, a sad njihovi predsjednici žele preuzeti Bosnalijek

Tuce11
Postovi: 463
Pridružen/a: 13 avg 2024, 23:14
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Tuce11 » 14 avg 2025, 13:16

svrakino1921 je napisao/la:
14 avg 2025, 13:02
Tuce11 je napisao/la:
14 avg 2025, 12:55
svrakino1921 je napisao/la:
14 avg 2025, 12:22




Ne znaš ti to
Ti si iz Zenice pa nisi u toku
Oni su htjeli u Zenicu al ovaj nije dao tamo nego je insistirao na Grbavici i nas natjerao praktično - nismo ni mi bili za to da igraju kod nas
To ti je zadnji put bilo


A kad je gosp Hasić bio predsjednik jest sve platio unaprijed al je rekao da je Željo ispao korektan prema Veležu jer su koristili Željino Europsko iskustvo u administrativnim poslovima - pa naš fizioterapeut Reuf je sjedio na klupi onih gostiju amatera što su ih prošli u prvom pretkolu
Zakitio je gosp.Hasić i iz svog džepa još neke .....


Al nema više gosp.Hasića u nogometu - fudbalu našem a oni su dolazili na Grbavicu i kad on nije bio Predsjednik Veleža
Što ih ne pitaš kako su tad placali
Gosp.Hasić je bogat čovjek al je on otišao iz Veleža jer nije više mogao između ostalog i zbog njih
Čovjek ima problema sa srcem a raspitaj se šta su mu radili ko ce bit u avionu za Atinu
Sve si za Hasića pogodio. Samo si zaboravio napisati koga je suspendovao, koji su ga klubovi izdali?? Hasić je kralj i ne može niti jedan predsjednik bilo kog kluba iz BiH s njim u istu rečenicu. Sjećaš se, Željo slavio 100 god, Grbavica, Frano izmisli penal oko 20 min 1 pol(Juričić fulao), Hasić napušta stadion. Inače je Hasić napustio Velež zbog suspenzije od strane mafije iz FS, koja je klubu oduzela bodove, njemu 2 godišnju suspenziju, stadion bez publike 6 utakmica i to sve zbog događaja i tunelu udaljenom 40 km od stadiona. Klub bio pred bankrotom. Niko se od bh klubova nije počešao. Naravno da će sadašnja uprava biti pametna i ne ići u rat sa onima koji odustanu na prvom okršaju.
A jesam li pogodio za avion koji leti za Atinu
Mislim da jesi. A jesam li ja šta krivo naveo vezano za suspenziju i ponašanje ostalih klubova?

Avatar
rishovski
Postovi: 5012
Pridružen/a: 10 jul 2018, 22:51
Lokacija: Skopje,F.Y.R.Macedonia
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la rishovski » 14 avg 2025, 13:20

svrakino1921 je napisao/la:
14 avg 2025, 13:14
Tuce11 je napisao/la:
14 avg 2025, 13:12
Tuce11 je napisao/la:
14 avg 2025, 13:07

Pa ti veze nemaš! Nije Mladost pustila Veležu, nego je svinjskom odgovaralo nerješeno, a Velež dobio i Široki kao 4 u evropu. **** li te svinjski tvoj🤣 Malo se informiši prije nego kreneš valjat neistine.Velež je te sezone bio u igri za titulu, ali gigovići i grbići nisu dozvolili. Te sezone je izbačen AEK, a osvajač titule Borac ispao od farana.
O čemu ti to




FK Velež bio je najglasniji da FK Mladost iz Kaknja ostane u ligi, a sad njihovi predsjednici žele preuzeti Bosnalijek
Švrakino ti pričaš o Mladosti koja uopste nije ispala iz lige na kraju sezone... Ljudi časno završili 10-ti..savez ih izbacio zbog stadiona..prosta stvar..
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)

Manijakdokraja9
Postovi: 945
Pridružen/a: 09 dec 2024, 20:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Manijakdokraja9 » 14 avg 2025, 13:24

Oni idalje ne kontaju da se nikome ne sjedi na sjevernoj tribini nego na zapadnoj pored svojih navijaca i samo iz tog razloga je uslijedila ova odluka. Znaju da raja koja bi dosla na zapad sad nece doci nikako. Jos pravdaju i govore da nije bitno jer bi doslo 50ak ljudi svakako. Pa upravo iz rog razloga i jest apsurdno jer vam smeta 50 normalnih navijaca koji prate Zelju po vecini gostovanja, ne idu s Manijacima nego dolaze svojim autima, nekad i s djecom. A zapadna tribina svakako nece biti puna, ima mjesta za nekoliko desetina nasih normalnih navijaca. Ne kontaju koliko je to ciganski potez jer se vazda historija ponovi i samo Zeljini navijaci dobijaju neki poseban tretman. Ne postoji nista sto mozes reci da promijeni cinjenicu da je potez ciganski i anti fudbalski. Okej, vas stadion, vasa pravila, moze vam se, sve razumijem, al je ciganski. Mogu i ja u svojoj kuci radit sta hocu, to ne znaci da je to normalno. Ovakvi potezi mogu prolaziti samo iz razloga sto je savez i drzava rinaka i sto se ne zna ko pije ko placa. Ja se nadam da vi necete imati ovakav tretman na Grbavici i da mozete doci na koju hocete tribinu i gledati utakmicu normalno.

MostarReds22
Postovi: 256
Pridružen/a: 21 jul 2020, 21:20
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la MostarReds22 » 14 avg 2025, 13:27

Cuj njima se ne sjedi na sjeveru vec na zapadu :mrgreen:
Zato u vas na stadionu dobijes na ulazu pismo dobrodoslice i upute s kojeg mjesta je najljepse slusati yebavanje Starog mosta i mostarskih heroja. A uša mazlume, da si mislio doci dosao bi ili s grupom ili bilo gdje jer si gost, ides tamo gdje ima ne gdje ti hoces. Ali takvi kao ti i onaj sto se svakodnevno ovdje ofira ne idete ni na Grbavicu a kamoli na gostovanja.

Avatar
tutankamon1905
Postovi: 5260
Pridružen/a: 16 jun 2017, 14:21
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la tutankamon1905 » 14 avg 2025, 13:28

svrakino1921 je napisao/la:
14 avg 2025, 13:14
Tuce11 je napisao/la:
14 avg 2025, 13:12
Tuce11 je napisao/la:
14 avg 2025, 13:07

Pa ti veze nemaš! Nije Mladost pustila Veležu, nego je svinjskom odgovaralo nerješeno, a Velež dobio i Široki kao 4 u evropu. **** li te svinjski tvoj🤣 Malo se informiši prije nego kreneš valjat neistine.Velež je te sezone bio u igri za titulu, ali gigovići i grbići nisu dozvolili. Te sezone je izbačen AEK, a osvajač titule Borac ispao od farana.
O čemu ti to




FK Velež bio je najglasniji da FK Mladost iz Kaknja ostane u ligi, a sad njihovi predsjednici žele preuzeti Bosnalijek
Velez i borba za titulu :urnebes: :urnebes: :urnebes: :tokralju:

Pablo11
Postovi: 5150
Pridružen/a: 30 jul 2023, 00:35
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Pablo11 » 14 avg 2025, 13:29

Pact1921 je napisao/la:
14 avg 2025, 12:12
Balorda je napisao/la:
14 avg 2025, 09:49
Kolega,

možeš li nam objasniti kako je odluka o 5% kapaciteta gostujućim navijačima seljačka, ako je ama baš svaki klub u ligi primjenjuje?

Hvala unaprijed.
Koliko ja znam zeljo daje 11 posto svog stadiona za gostujece navijace . Sad sto samo FK sarajevo popuni gostujuci sektor kad je derbi to je drugo .
Lupanje gluposti, eto jedva ih se stotinjak skupilo zadnji put.
Fk Željezničar.

Avatar
Balorda
Postovi: 5131
Pridružen/a: 20 avg 2021, 21:49
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Balorda » 14 avg 2025, 13:30

Njima se ne sjedi na sjeveru :rol: :tokralju:

Pa šta je ovo ljudi, kakvi su ovo mozgovi :bow:
Bijah uhvaćen u zamku
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja

Pablo11
Postovi: 5150
Pridružen/a: 30 jul 2023, 00:35
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Pablo11 » 14 avg 2025, 13:31

Tuce11 je napisao/la:
14 avg 2025, 11:39
svrakino1921 je napisao/la:
14 avg 2025, 11:10
Delegiranje 4. kola WWin lige BiH

Derbi između Veleža i Željezničara pripao Milošu Gigoviću!



Gledaj ti uhljupa šta rade
Gigović je stari krvnik Veleža još od vremena Dudića. Protiv Borca nas je momački krao. Nadam se da ovog puta neće šiljiti ni na čiju stranu i da pobijedi bolji. Željo je uguran uz pomoć sudiju u evropu kad vam je travnički strateg bio na klupi (sjeti se faula nad Hadžikićem), pa lakrdija s Posušjem. I prošle sezone ste uz pomoć sudija dobili Velež (oprošten crveni karton Krpiću i to u 2 navrata), nerugalaran gol (lopta izašla prije ubacivanja).. ima toga još. Uglavnom za sudijske lakrdije su podjednako krive uprave Želje, Sarajeva i Veleža što se ne udruže u borbi protiv mafije. Samo se jave pojedinačno kad su oštećeni. Izuetak je nekadašnji Predsjednik Veleža, veliki Šemso Hasić.
Tako je bas su nas pogurali u Evropu, a vi trebali umjesto nas. :tokralju:
Fk Željezničar.

MikiPirs
Postovi: 1834
Pridružen/a: 15 apr 2025, 16:02
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la MikiPirs » 14 avg 2025, 13:32

Sve se to zbog Borca radi!

Avatar
svrakino1921
Postovi: 19886
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la svrakino1921 » 14 avg 2025, 13:34

rishovski je napisao/la:
14 avg 2025, 13:20
svrakino1921 je napisao/la:
14 avg 2025, 13:14
Tuce11 je napisao/la:
14 avg 2025, 13:12
O čemu ti to




FK Velež bio je najglasniji da FK Mladost iz Kaknja ostane u ligi, a sad njihovi predsjednici žele preuzeti Bosnalijek
Švrakino ti pričaš o Mladosti koja uopste nije ispala iz lige na kraju sezone... Ljudi časno završili 10-ti..savez ih izbacio zbog stadiona..prosta stvar..



Ja pričam o Mladosti koja je pustila Velež u zadnjem kolu u Doboju kod Kaknja da Velež ide u Europu a Zrinjski tom pobjedom Veleža ostao bez Europe
I onda je gosp.Beus nogirao Mladost iz PL


To što Vi u Zenici mislite da je do Vas što je Mladost nogirana iz lige - to Mušija dogovorio sa Fudom a nije sa upravom Celika to je Vaša stvar


Ne moramo se u svemu složit

MostarReds22
Postovi: 256
Pridružen/a: 21 jul 2020, 21:20
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la MostarReds22 » 14 avg 2025, 13:35

Desetaru drzi se tramvaja i trolejbusa, zakljucivanje ti nije jaca strana, uz duzni postovanje.

Avatar
rishovski
Postovi: 5012
Pridružen/a: 10 jul 2018, 22:51
Lokacija: Skopje,F.Y.R.Macedonia
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la rishovski » 14 avg 2025, 13:36

E prvi put cujem da neko pita kad ides u goste koja vam tribina odgovara... Prije ljudi išli u Travnik iz šljivika gledas utakmicu,ljudi s grana vise.. i niko nije kenjo.. :salut:
Jos malo trazit ce da im se priušti stolica sa grijacima kad zahladni,da im se guzica ne smrzne i da je karta 5 maraka..
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)

MostarReds22
Postovi: 256
Pridružen/a: 21 jul 2020, 21:20
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la MostarReds22 » 14 avg 2025, 13:38

tutankamon1905 je napisao/la:
14 avg 2025, 13:28
svrakino1921 je napisao/la:
14 avg 2025, 13:14
Tuce11 je napisao/la:
14 avg 2025, 13:12
O čemu ti to




FK Velež bio je najglasniji da FK Mladost iz Kaknja ostane u ligi, a sad njihovi predsjednici žele preuzeti Bosnalijek
Velez i borba za titulu :urnebes: :urnebes: :urnebes: :tokralju:
Vidi ove debilcine, oba kluba mu veceras igraju prebitne utakmice, mazlum samo o Veležu razmislja. Lijeci se.

Rodjeni81
Postovi: 1882
Pridružen/a: 15 avg 2018, 17:28
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Rodjeni81 » 14 avg 2025, 13:39

Pablo11 je napisao/la:
14 avg 2025, 13:29
Pact1921 je napisao/la:
14 avg 2025, 12:12
Balorda je napisao/la:
14 avg 2025, 09:49
Kolega,

možeš li nam objasniti kako je odluka o 5% kapaciteta gostujućim navijačima seljačka, ako je ama baš svaki klub u ligi primjenjuje?

Hvala unaprijed.
Koliko ja znam zeljo daje 11 posto svog stadiona za gostujece navijace . Sad sto samo FK sarajevo popuni gostujuci sektor kad je derbi to je drugo .
Lupanje gluposti, eto jedva ih se stotinjak skupilo zadnji put.
Nemoj boga ti ti da brojis, vidili smo kako si sinoc to radio. :rol:

Manijakdokraja9
Postovi: 945
Pridružen/a: 09 dec 2024, 20:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Manijakdokraja9 » 14 avg 2025, 13:40

MostarReds22 je napisao/la:
14 avg 2025, 13:27
Cuj njima se ne sjedi na sjeveru vec na zapadu :mrgreen:
Zato u vas na stadionu dobijes na ulazu pismo dobrodoslice i upute s kojeg mjesta je najljepse slusati yebavanje Starog mosta i mostarskih heroja. A uša mazlume, da si mislio doci dosao bi ili s grupom ili bilo gdje jer si gost, ides tamo gdje ima ne gdje ti hoces. Ali takvi kao ti i onaj sto se svakodnevno ovdje ofira ne idete ni na Grbavicu a kamoli na gostovanja.
Pa sa sjevera je duplo bolje gledati utakmicu, al nama se sjedi na zapadu kod nasih i sjedit cemo svakako. To sto moze samo sa clanskom i sto ste snizili kartu na cenera da na silu napunite zapad, nas par nece sprijecit, za ostale ne znam.

Avatar
rishovski
Postovi: 5012
Pridružen/a: 10 jul 2018, 22:51
Lokacija: Skopje,F.Y.R.Macedonia
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la rishovski » 14 avg 2025, 13:41

svrakino1921 je napisao/la:
14 avg 2025, 13:34
rishovski je napisao/la:
14 avg 2025, 13:20
svrakino1921 je napisao/la:
14 avg 2025, 13:14


O čemu ti to




FK Velež bio je najglasniji da FK Mladost iz Kaknja ostane u ligi, a sad njihovi predsjednici žele preuzeti Bosnalijek
Švrakino ti pričaš o Mladosti koja uopste nije ispala iz lige na kraju sezone... Ljudi časno završili 10-ti..savez ih izbacio zbog stadiona..prosta stvar..



Ja pričam o Mladosti koja je pustila Velež u zadnjem kolu u Doboju kod Kaknja da Velež ide u Europu a Zrinjski tom pobjedom Veleža ostao bez Europe
I onda je gosp.Beus nogirao Mladost iz PL


To što Vi u Zenici mislite da je do Vas što je Mladost nogirana iz lige - to Mušija dogovorio sa Fudom a nije sa upravom Celika to je Vaša stvar


Ne moramo se u svemu složit
To je tvoj zaključak a ne cinjenica. Isto kao što neki pišu da Stupčanica ima bolji stadion od Goška i Sloge a ne moze u premijer ligu.. A kad odes na lice mjesta,stadion u Olovu samo u snu moze dobiti licencu za premijer ligu.
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)

Najprvi
Postovi: 305
Pridružen/a: 23 jul 2025, 02:43
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Najprvi » 14 avg 2025, 13:43

Otkud ovolika mrznja ćacija prema velezu i ra???

Avatar
tutankamon1905
Postovi: 5260
Pridružen/a: 16 jun 2017, 14:21
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la tutankamon1905 » 14 avg 2025, 13:43

MostarReds22 je napisao/la:
14 avg 2025, 13:38
tutankamon1905 je napisao/la:
14 avg 2025, 13:28
svrakino1921 je napisao/la:
14 avg 2025, 13:14


O čemu ti to




FK Velež bio je najglasniji da FK Mladost iz Kaknja ostane u ligi, a sad njihovi predsjednici žele preuzeti Bosnalijek
Velez i borba za titulu :urnebes: :urnebes: :urnebes: :tokralju:
Vidi ove debilcine, oba kluba mu veceras igraju prebitne utakmice, mazlum samo o Veležu razmislja. Lijeci se.
Izvini, trebam 6 sati prije utakmice gledat sazetke, i najavu utakmice da budem pravi navijac.
Borba za titulu, premierliga, velez..boze :tokralju: Ove temperature bas ne djeluju dobro na pojedince

MostarReds22
Postovi: 256
Pridružen/a: 21 jul 2020, 21:20
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la MostarReds22 » 14 avg 2025, 13:44

:ljepota:
Manijakdokraja9 je napisao/la:
14 avg 2025, 13:40
MostarReds22 je napisao/la:
14 avg 2025, 13:27
Cuj njima se ne sjedi na sjeveru vec na zapadu :mrgreen:
Zato u vas na stadionu dobijes na ulazu pismo dobrodoslice i upute s kojeg mjesta je najljepse slusati yebavanje Starog mosta i mostarskih heroja. A uša mazlume, da si mislio doci dosao bi ili s grupom ili bilo gdje jer si gost, ides tamo gdje ima ne gdje ti hoces. Ali takvi kao ti i onaj sto se svakodnevno ovdje ofira ne idete ni na Grbavicu a kamoli na gostovanja.
Pa sa sjevera je duplo bolje gledati utakmicu, al nama se sjedi na zapadu kod nasih i sjedit cemo svakako. To sto moze samo sa clanskom i sto ste snizili kartu na cenera da na silu napunite zapad, nas par nece sprijecit, za ostale ne znam.
Ili si glup ili nepismen, a vrlo vjerovatno da si oboje. Nista nije snizeno, karta je 15 km za zapad.

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Marokanci58, prisonbreak i 14 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []