O čemu ti toTuce11 je napisao/la: ↑14 avg 2025, 13:12Tuce11 je napisao/la: ↑14 avg 2025, 13:07Pa ti veze nemaš! Nije Mladost pustila Veležu, nego je svinjskom odgovaralo nerješeno, a Velež dobio i Široki kao 4 u evropu. **** li te svinjski tvojsvrakino1921 je napisao/la: ↑14 avg 2025, 12:57
Auuuu pa ti veze nemaš
Pa od Hasića i Mušije su supruge sestre
A Ibro malo bio trener Veleža pa malo trener Mladosti
A Mladost ti je ispala zbog toga što su pustili Velež u zadnjem kolu da ide Velež u Europu umjesto Zrinja
Koji bolan gradonačelnik i Celik
![]()
Malo se informiši prije nego kreneš valjat neistine.Velež je te sezone bio u igri za titulu, ali gigovići i grbići nisu dozvolili. Te sezone je izbačen AEK, a osvajač titule Borac ispao od farana.
FK Velež bio je najglasniji da FK Mladost iz Kaknja ostane u ligi, a sad njihovi predsjednici žele preuzeti Bosnalijek

