FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koju poziciju će zauzeti FKS na kraju ove sezone?

Prvaci
46
11%
Drugi
42
10%
Treći
138
34%
Četvrti
76
19%
Peti
34
8%
Šesti
17
4%
Sedmi
6
1%
Osmi
15
4%
Ispadamo iz lige
36
9%
 
Ukupno glasova: 410

Avatar
scholsey
Postovi: 2972
Pridružen/a: 26 feb 2020, 21:50
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la scholsey » 14 avg 2025, 16:39

Ma yebenica je dobiti novi termin za nokte kad izofiraš za dogovoreni.

Treba spustiti loptu, čuti drugu stranu, ipak su to naše šampionke.. toliko nam radosti donijele.
The saddest thing in life is wasted talent.

Avatar
ShofaII
Postovi: 1919
Pridružen/a: 05 mar 2014, 00:41
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ShofaII » 14 avg 2025, 16:41

Ne kontam kakav sastanak treba klub sa KS da ima za B tim ako se predao zahtjev.
Valjda odgovoriš pismeno odobreno ili odbijeno i cao.
Možda razlog za rucak na račun kantonalnog saveza ili kluba.
Hajde malo da popricamo da vidimo kako ste to vi mislili
Pesimista: ne moze gore od ovoga
Optimista: moze moze

Antikloc
Postovi: 3369
Pridružen/a: 11 mar 2021, 08:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Antikloc » 14 avg 2025, 16:48

ShofaII je napisao/la:
14 avg 2025, 16:41
Ne kontam kakav sastanak treba klub sa KS da ima za B tim ako se predao zahtjev.
Valjda odgovoriš pismeno odobreno ili odbijeno i cao.
Možda razlog za rucak na račun kantonalnog saveza ili kluba.
Hajde malo da popricamo da vidimo kako ste to vi mislili
Na ovakve vrste zahtjeva se odgovara pismeno.
A. Pozitivno
B. Negativno
C. Zahtjev za jos dokumentacije.
Ocito se radi o podmetanju noge iz FSKS i NS FBiH. Ne vidim gdje je tu krivica kluba ??

Avatar
rishovski
Postovi: 5017
Pridružen/a: 10 jul 2018, 22:51
Lokacija: Skopje,F.Y.R.Macedonia
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la rishovski » 14 avg 2025, 16:50

ShofaII je napisao/la:
14 avg 2025, 16:41
Ne kontam kakav sastanak treba klub sa KS da ima za B tim ako se predao zahtjev.
Valjda odgovoriš pismeno odobreno ili odbijeno i cao.
Možda razlog za rucak na račun kantonalnog saveza ili kluba.
Hajde malo da popricamo da vidimo kako ste to vi mislili
Hoće besplatan ručak... i onda ce ispred kantonalnog saveza da kazu da oni ne odlučuju o tome nego da se mora statut u NSBiH promijeniti i da se treba obratiti njima.
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)

fks74
Postovi: 13470
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 14 avg 2025, 16:51

Zahtjev poslan, ne vidim razlog da neko ide na sastanak.

HyperOS
Postovi: 813
Pridružen/a: 01 mar 2025, 18:35
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la HyperOS » 14 avg 2025, 16:51

Odziv na akciju kupi kartu dobijes 5KM u FanShopu je bio poprilicno velik i to je jedini razlog sto nisu mogli stici na sastanak.

Avatar
mnon46
Postovi: 5200
Pridružen/a: 19 okt 2021, 14:55
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mnon46 » 14 avg 2025, 16:56

BegovicRamiz je napisao/la:
14 avg 2025, 16:02
ne treba kriviti ni Ajlu ni Melisu ni sisu nit bilo koga
jedini krivac za sve sto se dogadja je Ismir Mirvic
Možemo li im svima yebati majke?
A kaj ti bum rekel, stari, danas kad je sve to jučer znam dvije stvari. Jedna je da postoji grad u kojem sam legenda, a druga da ne kitim zagorske tamburaše ako ne znaju odsvirati „Da ga hoće zabit Matko, joj nano, nanice“.

Hordas1990
Postovi: 991
Pridružen/a: 13 maj 2025, 18:47
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Hordas1990 » 14 avg 2025, 17:04

fks74 je napisao/la:
14 avg 2025, 16:51
Zahtjev poslan, ne vidim razlog da neko ide na sastanak.
Pa vjerovatno postoji neka procedura, nesto treba valjda da se usaglasi ili dogovori nije ih niko zvao na sastanak da pije kafu sa njima. Sta pricate jbt :crazy:

amypitar
Postovi: 9100
Pridružen/a: 03 avg 2012, 13:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la amypitar » 14 avg 2025, 17:11

Antikloc je napisao/la:
14 avg 2025, 16:48
ShofaII je napisao/la:
14 avg 2025, 16:41
Ne kontam kakav sastanak treba klub sa KS da ima za B tim ako se predao zahtjev.
Valjda odgovoriš pismeno odobreno ili odbijeno i cao.
Možda razlog za rucak na račun kantonalnog saveza ili kluba.
Hajde malo da popricamo da vidimo kako ste to vi mislili
Na ovakve vrste zahtjeva se odgovara pismeno.
A. Pozitivno
B. Negativno
C. Zahtjev za jos dokumentacije.
Ocito se radi o podmetanju noge iz FSKS i NS FBiH. Ne vidim gdje je tu krivica kluba ??
Interesantno botovi odmah *ebu majke nasim u klubu a veze nemaju sta je posrijedi.

NajvecaRadosti
Postovi: 10169
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NajvecaRadosti » 14 avg 2025, 17:12

Ja sam ubjedjen da bi sa sposobnim ljudima ovu situaciju u savezu efikasno rijesili i ne bi trpili sta trpimo ali rade ovakve gluposti i ofiraju se.Mogu mislit sta jos izvode samo sto ne izadje u medije

Jedan covjek sa teme je privatno pisao da su nam se nudili ljudi koji mogu pomoci ali jok ba i to su odyebali imamo mi svoje ideje
Znaju poture alimanovicke azre najbolje,nase duse,princeze🥰🥰🥰
Zadnja izmjena: NajvecaRadosti, dana/u 14 avg 2025, 17:15, ukupno mijenjano 1 put.
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!

Avatar
ASD
Postovi: 24710
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ASD » 14 avg 2025, 17:15

Sastanak treba biti sa kantonalnim savezom.

To Sarajevu ništa ne znači jer je nivo prenizak i gdje svakako se planira ostati samo jednu sezonu. Problem je federalni savez, gdje nema razumijevanja, a trebalo bi da ovakve stvari dočekaju širokih ruku.

Avatar
scholsey
Postovi: 2972
Pridružen/a: 26 feb 2020, 21:50
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la scholsey » 14 avg 2025, 17:18

Samo institucionalno djelovanje! Isključivo kroz papire, ipak je ovo ozbiljna sredina. Sastanci jedino u slučaju gledanja u fildžan.

Podrška klupskoj administraciji, smrt botovima i vječnim negativcima! Building the Model Club of the Balkans!!
The saddest thing in life is wasted talent.

amypitar
Postovi: 9100
Pridružen/a: 03 avg 2012, 13:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la amypitar » 14 avg 2025, 17:20

HyperOS je napisao/la:
14 avg 2025, 16:51
Odziv na akciju kupi kartu dobijes 5KM u FanShopu je bio poprilicno velik i to je jedini razlog sto nisu mogli stici na sastanak.
Tebi legendo svaka cast ismijavas,navijace, pljujes, vrijedjas klub, i sve sta ima veze sa istim, da te niko ni upozorio nije.

ŠTA_JE
Postovi: 1767
Pridružen/a: 17 avg 2009, 18:53
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ŠTA_JE » 14 avg 2025, 17:32

Zar vi ne kontate da je tekst na klixu o nedolasku nasih na sastanak u savez pustio bas neko iz saveza. A zasto i budali je jasno.

Avatar
Mourinhokilledbarca
Postovi: 607
Pridružen/a: 15 maj 2010, 14:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Mourinhokilledbarca » 14 avg 2025, 17:34

amypitar je napisao/la:
14 avg 2025, 17:20
HyperOS je napisao/la:
14 avg 2025, 16:51
Odziv na akciju kupi kartu dobijes 5KM u FanShopu je bio poprilicno velik i to je jedini razlog sto nisu mogli stici na sastanak.
Tebi legendo svaka cast ismijavas,navijace, pljujes, vrijedjas klub, i sve sta ima veze sa istim, da te niko ni upozorio nije.
Vecini je na listi gnjavatora pa niko i ne vidi. Samim tim ignore je najbolja varijanta.
1946

Pitaristok
Postovi: 2150
Pridružen/a: 23 jun 2015, 16:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitaristok » 14 avg 2025, 17:34

Hordas1990 je napisao/la:
14 avg 2025, 16:21
Ja stvarno ne mogu da razumijem je li neko toliko nekompetentan da zaboravi otici na sastanak za B tim ili to namjerno rade, a ako je namjerno zasto. Ne kontam ih majke mi. Sta je fazon?
Zašto da idu na sastanak sa nekim ko se proglasio nenadležnim?

keli
Postovi: 3604
Pridružen/a: 18 jun 2021, 14:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la keli » 14 avg 2025, 17:36

ŠTA_JE je napisao/la:
14 avg 2025, 17:32
Zar vi ne kontate da je tekst na klixu o nedolasku nasih na sastanak u savez pustio bas neko iz saveza. A zasto i budali je jasno.
Bitno je srat. Evo im saopstenje.
On voli Saraj'vo, pravi je Hordaš, Husref Musemic jedan je od NAS!

HyperOS
Postovi: 813
Pridružen/a: 01 mar 2025, 18:35
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la HyperOS » 14 avg 2025, 17:37

amypitar je napisao/la:
14 avg 2025, 17:20
HyperOS je napisao/la:
14 avg 2025, 16:51
Odziv na akciju kupi kartu dobijes 5KM u FanShopu je bio poprilicno velik i to je jedini razlog sto nisu mogli stici na sastanak.
Tebi legendo svaka cast ismijavas,navijace, pljujes, vrijedjas klub, i sve sta ima veze sa istim, da te niko ni upozorio nije.
Ocito si i ti onaj sto misli da je Mirvic Sarajevo, kao sto ovde ljudi misle da je Husref Sarajevo.
Ako spominjem mirvica i husrefa i sve zaposlene u negativnom kontekstu, to nije nuzno vrijedjanje kluba, mozda je odbrana kluba od hudnika koji su sjeli ma stolicu i yebu nas u zdrav mozak?

Al, ne bih da objasnjavam. Vidis kako ima ovih sto blokiraju i uzivaju.


HUSREF NIJE SARAJEVO.
MIRVIC NIJE SARAJEVO.

SARAJEVO CE BITI, SVE DRUGO JE PROALAZNO.

Avatar
Mourinhokilledbarca
Postovi: 607
Pridružen/a: 15 maj 2010, 14:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Mourinhokilledbarca » 14 avg 2025, 17:38

Nama ne trebaju anamo oni, ni lesinari, ni ultrasi. Zadnjih cca stotinjak stranica su upucene najsocnije uvrede i psovke jedni izmedju drugih.

Sarajevo nije Mirvic;
Sarajevo nije Musemic;
Sarajevo nije Zekic;

Dat podrsku svom klubu je nesto sto ne treba biti upitno. Ko god bio trener, predsjednik, vlasnik. Kritikovat trenera, predsjednika, vlasnika ne smije biti mrznja prema klubu nego prema toj individui koja u ime kluba pravi debilizam.

Pozdrav braci pitarima i hordasima, zna se oni koji su.
1946

Avatar
scholsey
Postovi: 2972
Pridružen/a: 26 feb 2020, 21:50
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la scholsey » 14 avg 2025, 17:39

Opet nam više sile ne daju naprijed? Ahh okej, ništa onda.. sabura, biće bolje.

Odoh kupit gaća!
The saddest thing in life is wasted talent.

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []