Ma ni blizu.Barem kad igrate protiv nas i pita.
Za Tuzlu me vežu lijepe uspomene, upoznao dosta prave raje.
I zato, niko, niko, samo Sloboda!
Ma ni blizu.Barem kad igrate protiv nas i pita.
Ugaseni ugaseni nego šta, zato ste i nervozni.opalaopala je napisao/la: ↑16 avg 2025, 22:42LavoviGabela je napisao/la: ↑16 avg 2025, 22:36Jasta, ko sto ste provalili stanovitom renatu u stan i vezali gaopalaopala je napisao/la: ↑16 avg 2025, 18:48
Nije bitno ko je, bitna je simbolika i lokacija. Kažu da se i po Makarskoj kriju tetovaže ex. grupe nultrasa. Sa ultra momcima ide ultra, a sa provalnicima u 4 ujutro ide u njihovom stilu. Vrlo jednostavno![]()
Ne znam ti za Makarsku, al znam tko je ugašen i tko nema zastava te stoji iza dvi nove krpe krpe poyy![]()
Upad narkomanu u stan da li je bio prije provale u kuću ranim jutarnjim satima ili poslije ? Posto znaš odgovor, znaš da odgovor ide ne istom mjerom nego jačom.
Ako znaš ko je ugašen onda znaš ko je još prije ugašen i da ti ljudi ne postoje i da nisu mogli ništa jer mrtva usta ne govore.
Evo sto prema sjeveru i istoku imaju strah odavno nisu sigurni ni na jugu ni na zapadu. Znaš onu: Na pologu u blizini tenka ebo djavo kmeta. Idi lezi valja sutra breskve obići
Nadam se da ste ti i porodica dobro.
BiHSportman je napisao/la: ↑16 avg 2025, 22:47Samo da znate doći će te i vi na Grbavicu. Vehaboviću ako ovo čitaš, da znaš, ti ćes imat “ najbolji “.
Bogami tankosava. Teska utakmica za gledati je bila, vjerujem jos teza za igrati. Imat ce Husref puno posla ovdje, ali ima bar sa cim raditi. Posusje glupa ekipa, pa 2 ili 3 kornera na kraju im lopta kod golmana zavrsi. Bez neke ideje i igre, sljedi im borba za opstanak.
Ako izgovoriš ugašeni još 87 puta, mislis da će to postat istina? Majstore eno digli se mediji po Hrvatskoj pišu o ugroženosti, kakvi huškači fuj.LavoviGabela je napisao/la: ↑16 avg 2025, 22:56Ugaseni ugaseni nego šta, zato ste i nervozni.opalaopala je napisao/la: ↑16 avg 2025, 22:42LavoviGabela je napisao/la: ↑16 avg 2025, 22:36
Jasta, ko sto ste provalili stanovitom renatu u stan i vezali ga![]()
Ne znam ti za Makarsku, al znam tko je ugašen i tko nema zastava te stoji iza dvi nove krpe krpe poyy![]()
Upad narkomanu u stan da li je bio prije provale u kuću ranim jutarnjim satima ili poslije ? Posto znaš odgovor, znaš da odgovor ide ne istom mjerom nego jačom.
Ako znaš ko je ugašen onda znaš ko je još prije ugašen i da ti ljudi ne postoje i da nisu mogli ništa jer mrtva usta ne govore.
Evo sto prema sjeveru i istoku imaju strah odavno nisu sigurni ni na jugu ni na zapadu. Znaš onu: Na pologu u blizini tenka ebo djavo kmeta. Idi lezi valja sutra breskve obići![]()
Pokušali ste na sličan način ali očito nije išlo.
Sve ok, samo nemojte kmecati kad vam ovi naprave isto, onda ce se opet zvati ministar dizdar da dodje, ramo isak kmecanja itd.![]()
Mislim ne podržavam ni sa jednee strane ova pickasta napadanja sa motkama I kamenjima, al očito nemate muda ni jedni ni za drugi za nešto drugačije.
Lezi ti, sutra je pazarni dan na pijaci , valja zaradit 30km bratoooo
U subotu dernek
Žalosno je čitati ovakvu plitkost. Odvedite momka odavde stvarno nije intelektom ni za dječiji vrtić, a ne za jako posjećeno virtualno općilište
Nisam ja plitak, nego vi nista bolje ni ne zasluzujete s moje straneThreeplanetrees je napisao/la: ↑16 avg 2025, 23:11Žalosno je čitati ovakvu plitkost. Odvedite momka odavde stvarno nije intelektom ni za dječiji vrtić, a ne za jako posjećeno virtualno općilište
Pa to jest istina levatu. Navedi mi u svijetu jednu grupu koja je izgubila sve ama baš sve zastave i nastavila djelovanje, nema je. Samo PNN.opalaopala je napisao/la: ↑16 avg 2025, 23:07Ako izgovoriš ugašeni još 87 puta, mislis da će to postat istina? Majstore eno digli se mediji po Hrvatskoj pišu o ugroženosti, kakvi huškači fuj.LavoviGabela je napisao/la: ↑16 avg 2025, 22:56Ugaseni ugaseni nego šta, zato ste i nervozni.opalaopala je napisao/la: ↑16 avg 2025, 22:42
Upad narkomanu u stan da li je bio prije provale u kuću ranim jutarnjim satima ili poslije ? Posto znaš odgovor, znaš da odgovor ide ne istom mjerom nego jačom.
Ako znaš ko je ugašen onda znaš ko je još prije ugašen i da ti ljudi ne postoje i da nisu mogli ništa jer mrtva usta ne govore.
Evo sto prema sjeveru i istoku imaju strah odavno nisu sigurni ni na jugu ni na zapadu. Znaš onu: Na pologu u blizini tenka ebo djavo kmeta. Idi lezi valja sutra breskve obići![]()
Pokušali ste na sličan način ali očito nije išlo.
Sve ok, samo nemojte kmecati kad vam ovi naprave isto, onda ce se opet zvati ministar dizdar da dodje, ramo isak kmecanja itd.![]()
Mislim ne podržavam ni sa jednee strane ova pickasta napadanja sa motkama I kamenjima, al očito nemate muda ni jedni ni za drugi za nešto drugačije.
Lezi ti, sutra je pazarni dan na pijaci , valja zaradit 30km bratoooo
Vidi ako je tebi draže ti misli da je neko ugašen, nema niko ništa protiv. Al dok tamane bivše nultrase gdje god stignu i gdje ih vide nemam ništa protiv da nazivaš kako god.
Drž se granice sutra je udarni vikend, valja prodat nešto u Gabeli
Volimo zato vam i pjevamo Hercegovko **** te Bosanac.Tuce11 je napisao/la: ↑16 avg 2025, 21:37Šta je bilo, ko rùžio? Eto mi smo navijali za Koper protiv Želje.. koji vam je curak? Uzmi nešto za smirenje.Lokomotifa je napisao/la: ↑16 avg 2025, 21:27Ne sikiraj se ti za Želju, mi imamo 11 hiljada članova koji će uvijek biti uz klub kad je najteže, i pored toga desetine hiljada simpatizera. Željo je ba institucija, Željo neće nikad ispasti. Problem Želje je što smo previše fini, dočekali vas u Evropi gospodski, ja bio na Grbavici i navijao za vas u Evropi i ovako nam vraćate. Ma dabogda se raspali.opalaopala je napisao/la: ↑16 avg 2025, 21:23
Za mene željo ne postoji već par godina, ciganija teška. Dabogda ispali u prvu ligi rs.a. Dadne vam čovjek prst uzmete čitavu ruku, tolike vam pare dali za igranje na stadionu za kojeg niste ni marke uložili već kanton a sugate se svaku tekmu kad dodjete.Spasili vas bruke i humanitarnog telefona i bruku vam par ostavili dok smo imali besplatnu opciju Zenica. Svaku tekmu vam neki klinac smeta i vazda se nešto bunite ciganijo raspala, samo dižete tenziju a protiv skutora skinete gaće dan ranije i pripremite bukete. Aj mrs
Znam da vi iz metropole volite Mostar... prodišite južno od Ivana.
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 19 gostiju.