Po meni je cisti promasaj Boga mi , gotivim Husrefa mnogo, ono zadnji put kako su ga sutnuli, ne znam kako je prihvatio opet da se vrati? Fakat mi nije jasno, osim da su veliki novci u pitanjuHansestadt je napisao/la: ↑17 avg 2025, 00:02Husref ko da je zakoracio u Dom Penzionera Green. Nije ni cudno da mu treba 10 pomocnika.
Premijer liga BiH - aktuelno
- Hrammm1921
- Postovi: 1629
- Pridružen/a: 08 jul 2025, 21:57
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Nisam ništa pogriješio u svom postu. Pametnije je da se piše na ovoj temi o navedenim velikim trenerskim imenima i njihovom vođenju i viđenju fudbalske/nogometne igre nego da slušamo potpaljivanje vatre tastatura huligana raznih vrsta i boja. 
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Glavni je problem izgleda što su se svi naučili iživljavati na Veležu, pa kad se pokažu zubi ono seljadija, pijačari, ili kako li su vas već naučili prijatelji iz Međugorja. Ali dobro razumljivo je jer ipak nikada nećete proći ono što je Velež prošao, i što konstantno prolazi. Džaba titule kad se ulaznica mora plaćati, a joj...
Urbanovo = Prknovčići
Pravda za Prknovčiće!
Red Army prestati neće nikada!
Pravda za Prknovčiće!
Red Army prestati neće nikada!
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Takodje, RA nemojte sad cekati 100 godina da popalite to sto imate, nego zavrsite to odmah sledecu domacu tekmu. I onda tako malo po malo dok ne skupite opet sve. Nemate sta vise izgubiti, kad ste sve vec izgubili.
-
Direktorcic
- Postovi: 2590
- Pridružen/a: 11 maj 2023, 21:57
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
. Od 12.10 za manje od 2 mjeseca svima ćemo im iz istočnog mostara uzimat otiske prstiju, skenirat lica, fotografirat čitavo tijelo, nakon toga ulaze u našu AI bazu podataka umjetne inteligencije, u svakom trenutku ćemo znati sve o njima.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Najjače očekivanje da će oni da se izvinjavaju za organizaciju ili nešto
Pa čovječe, oni su jučer po završetku utakmice na stadionu uglavnom trunili o tome kako je bar jedan crveni neopravdan, kako ih se vazda kolje i sl. Jednostavno, to su takvi mentalni sklopovi, bez jednog promila samokritike.
Fer bi bilo da NSBiH kazni i Velež, i Vehabovića naročito, jer raditi ono je krajnje nesportski.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ti neces sigurno a Vehabovica cekamo.
Nek povede i Gigu.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]
Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]
Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Pa Tuce kapiten vam je.Tuce11 je napisao/la: ↑16 avg 2025, 21:49I ti postupke nekog Ede izjedanačavaš sa čitavim klubom!? Nema više niti jednog kluba nalik onom iz vremena Juge. Ipak je Velež, za razliku od Želje, ostavio grb pod kojim je osnovan. Možda je to i razlog ovolike histerije prema klubu kojem su nacionalisti bili spremili nestanak. S obzirom na golgotu koju je prolazio od 92 do danas i uz sve anomalije, to je istinski fenomen, klub heroj. Sve dok postoji ljudi kao Dragan Markovina koji podržavaju Velež, on je za mene svetinja. Svako dobro!Paromlinac je napisao/la: ↑16 avg 2025, 21:33Nazalost, nema vise mog pokojnog profesora Grebe, a nema vise ni Veleza o kojem je on ovako govorio. Danas imate Edu Vehabovica i tu se sva prica zavrsava, na niske ste grane pali u svakom, pa i u moralnom smislu.Tuce11 je napisao/la: ↑16 avg 2025, 21:24"Velež je zaista pokret, i to nije puka fraza. Velež je vjera u određene vrijednosti, i to ne samo one vrijednosti kojima se ono malo slobodarske Evrope danas busa, već je to vjera u izvorne ideje revolucije: sloboda, bratstvo, jednakost, solidarnost i vjera u budućnost.”
Zdravko Grebo
U vašoj trenerci lik udara Karamarka.
Uprava galami udrite ih.
Huso psuje majke kod aut linije.
Sta je jos ostalo od citav klub?
Ne vidjeh da ste se ogradili od ove seljačine niti ga suspendovali vec glorifikujete ovaj ciganluk.
Sram vas bilo.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]
Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]
Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Čekam momenat u kome se stvara mit da je neko od navijača Veleža degenečio igrače Želje, nije daleko od toga izgleda... Kako su se poklopili mitomani sa Grbavice, i ovi iz Međugorja, great combo indeed...
Urbanovo = Prknovčići
Pravda za Prknovčiće!
Red Army prestati neće nikada!
Pravda za Prknovčiće!
Red Army prestati neće nikada!
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Bilo je i većih skandala na našim terenima, ništa novo. Ali, fenomen Vehabović je nešto što traje u Veležu. Njegovo ponašanje nije dostojno ni tribine, a kamoli terena i kapitenske trake. Ober seljak.
Biti srcem vezan, u tome leži snaga!
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Hrammm1921 je napisao/la: ↑17 avg 2025, 00:04RA bice vam veselo svako gostovanje, al bice kad se najmanje budete nadali![]()
![]()
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Kad je to bilo?
- tutankamon1905
- Postovi: 5246
- Pridružen/a: 16 jun 2017, 14:21
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Nakon rata grupa vam se raspala na tri dijela
S nasima ste se druzili, jer ste bili slabi, jadni i nebitni
Nasi su vas korz druzenje obucili, ojacali i dali vam krila
Cak su su pub polupali kao upozorenje da vas niko ne smije dirati i da se zna cija je glavna rijec u BiH
Kad ste malo ojacali, stali na noge, postali ste bezobrazni i nezahvalni
Za sto godina Zelje dobili ste sve uslove kao domaci, poslije ste igrali Europu na Grbavici i niko vas nije ruzno pogledao
Navijaci Zelje su dolazili i podrzavali vas
To im je hvala za sve ove godine
Svi su vas izbjegavali zbog proslosti i teske situacije u kojoj ste bili
Nikad vas nisu htjeli dirati, sam zato da ra ne bi oslabio i bio laka meta ultrasima
Vi ste pomislili da ste jaki i da vas zato ne diraju
Ulizavanje hordama, onim potezom na Ilidzi ste sve rekli
Izgubili ste sve transove od ultrasa i vi silu prosipate nekom
Pa nama i da znaju gdje su trasnovi ne bi smjeli ni pomisliti da to urade, cak i da je kuca prazna
Ovo ti kaze navijac Zeljeznicara koji nije aktivan i koji zivi u Austriji
Velez mi je bio drugi najdrazi klub i sve empatije sam izgubio
Sad mozes zamisliti kako se tek osjecaju oni u Sarajevu koji su tu aktivni
Zasrali ste dobro i budi siguran da rijetko ko ima bilo kakbe empatije prema RA i Velezu
Ako pocnu gledati na vas gledati kao na horde, lesinare i ostale tek ce te tad dobiti batine kakve nikad niste dobili
Sad molite Allaha da grijesim, jer ono u Mostaru vam je bilo upozorenje i to od youngera najmladje ekipe manijaka
Najmladja ekipa vam je promasirala kroz Mostar, pootimali vam letve i prebili vas istim letvama u vasim mahalama
Ne mogu zamisliti sta bi vam radili da dodju svi sa onim starijima koji su po poteebi tu
Dobro ste usrali sve sto ste mogli usrati
Zadnja izmjena: NoDi80, dana/u 17 avg 2025, 00:42, ukupno mijenjano 1 put.
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
jel ovaj nodi na nekim bobama il je ovo primjer ispodprosječne intelektualne sposobnosti prisutne od rođenja ili ranog djetinjstva
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
ljubav prema klubu, ali ne znas ti za toHrammm1921 je napisao/la: ↑17 avg 2025, 00:06Po meni je cisti promasaj Boga mi , gotivim Husrefa mnogo, ono zadnji put kako su ga sutnuli, ne znam kako je prihvatio opet da se vrati? Fakat mi nije jasno, osim da su veliki novci u pitanjuHansestadt je napisao/la: ↑17 avg 2025, 00:02Husref ko da je zakoracio u Dom Penzionera Green. Nije ni cudno da mu treba 10 pomocnika.
Za bordobijele boje
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Zalosna ti majka bas ce se nasekirat sto ce mu zvizdat orangutani sa tribina...
Nek se naše pjesme ore pjevat ćemo cijelu noć
nek Mostarom baklje gore s Veležom ću u smrt poć
i kad žarko sunce sija i kad hladne liju kiše
mi pjevamo našu pjesmu volim Velež nikog više
nek Mostarom baklje gore s Veležom ću u smrt poć
i kad žarko sunce sija i kad hladne liju kiše
mi pjevamo našu pjesmu volim Velež nikog više
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
@NoDi80, a šta je to RA kao navijačka grupa uradio da ti se toliko ogradio? Osim tog "lizanja" o kome pričaš sa Hordama što su opet izolovani slučajevi, i evo za mene lično, opet gledam i na vas i na horde isto. A kao nekome ko je odrastao znaš i sam koliko se pjeva pjesma o Neretvi i lancu, pa zar si mislio da sa druge strane neće biti provokacija u kontra pravcu. Što je za mene opet sve u stilu prepucavanja. I opet ne vidim razlog za toliku mržnju koja se ispoljava, jer je sve u normalnim okvirima barem kako ja to vidim. Mi dođemo na Grbavicu vi nama yebete sve, od Hujke, Starog mosta i da ne nabrajam dalje. I kao dočekat će vas neko u Mostaru sa cvijećem, a ja ono vi Međugorcima cvijeće nosite... Brate zar smo zaista najbolji kad mulimo, i svi nas karaju? E pa žao mi je ali taj film se završio, na čiju žalost ostaje da se vidi...
Zadnja izmjena: *p!p!t@*, dana/u 17 avg 2025, 00:51, ukupno mijenjano 2 puta.
Urbanovo = Prknovčići
Pravda za Prknovčiće!
Red Army prestati neće nikada!
Pravda za Prknovčiće!
Red Army prestati neće nikada!
Online
Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Hajdeee, linethreader, Turo i 17 gostiju.




