Premijer liga BiH - aktuelno
- svrakino1921
- Postovi: 19862
- Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
- Kontakt:
- svrakino1921
- Postovi: 19862
- Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Vehabović- samo ako nedaš crveni Karamarku
Opaaaaa - malo smo postali opasni
Giga poslušan
P.S.
Razlika između našeg tunela i ovog tkz.tunela je što naš klub ima kameru a Pitari nemaju kameru koja je sigurnosna kamera i prati vlastite igrace
Opaaaaa - malo smo postali opasni
Giga poslušan
P.S.
Razlika između našeg tunela i ovog tkz.tunela je što naš klub ima kameru a Pitari nemaju kameru koja je sigurnosna kamera i prati vlastite igrace
- tutankamon1905
- Postovi: 5246
- Pridružen/a: 16 jun 2017, 14:21
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Nitko nece bezveze nastradat, nemoj se sekirat i prosipat patetiku iznova. Samo oni sto su sami to trazili, a mislili da su zasticeni.MostarReds22 je napisao/la: ↑17 avg 2025, 02:00.. bezveze ce stradat momci koji veze s tim nemaju.tutankamon1905 je napisao/la: ↑17 avg 2025, 01:47U danasnjoj garnituri crvenih ne mozes deset mostaraca izvuc, a i tih deset bi moro ic 6 koljena unazad da bi ih nekako na stelu ubacio pod mostarce..nesto ko za Janelta sto probaju provuc da bude bosanac.goGlobal je napisao/la: ↑17 avg 2025, 01:25
To su neke zelje 'majoriziranih' anamo onih.
RA je prava RAja, momci srcani, patriote i povrh svega Mostarci.
Postujem UM kao grupu jer su dio scene i nije vam jednostavno na ovim prostorima, cetvere oci drzite otvorenim s razlogom, ali ruku na srce Armija je za vas ekipa jedna po jedna. Samo kad se sjetim snimka iz Mepasa kako vas nareda 'cojk' na vasem terenu, sve mi se poslozi u glavi kolike ste 'majorizirane' jajare. I ovaj navod da bi ih Horde pustile niz vodu je, malo je reci smijesan i izvucen bez razmisljanja. Hordama nije obraz straznjica, znamo mi kako su nas braca docekala i prisla bez prigovora u pomoc nakon Sirokog. Nije obraz kap znoja pa da ispari. Necu da djelujem drzak ali vama su cetvere oci malo, podebljajte sociva.
Oni koji drze cetvere oci otvorene su bas te "patriote i srcani momci"..Pogotovo nakon ovih akcijanja, kad samo cackaju, a nisu spremni za odgovor. A ako bude istina za šurovanje s pojedincima iz policije nece ih 6 Neretvi moc oprat.
Doduse kasno im je sad i za sestere oci jer su citavu povijest grupe izgubili preko noci. Samo povremeno koprcanje i show program za par lajkova na instagramu. Pucanj u prazno
Al otom potom
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Djafte kurafteThreeplanetrees je napisao/la: ↑16 avg 2025, 22:32Ti bi stvarno trebao uzeti pauzu ili naći nekakvu zanimaciju. Ova zadnja dva dana si se poravnao sa Nodijem
-
worchester
- Postovi: 1289
- Pridružen/a: 16 jun 2013, 13:06
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Sta je poenta ove zadnje slike sa plagijat zastavom?PapakIzSa je napisao/la: ↑17 avg 2025, 06:11NoDi80 je napisao/la: ↑17 avg 2025, 04:50SpinerPapak koga ste to vi akcijali od srba
Puna vam usta, a nikad nikog niste ni pogledali
Molim sve evo nek mi nadje neko sliku hordi da nesto pale, a da to nije neki sal Želje i vezano za Želju
U Lukavicu ne smijete uci, lesinare zaobilazite
Stalno ih nesto spominjete, a nikad nista niste uradili
S Sarajevo parola vam visila na Kosevu godinama i nikad niste ni pokusali da je uzmete
Visila bi i danas da je MANIJACI nisu zapalili
Od privatnog druzenja dva,tri covjeka ste napravili samo takav spin, a vasih primjera je milion
Vodje vam u grobarskim majicama pjevaju za velju nevolju, oni drugi na tenku u dresovima zvezde, treci na stadionu ofk beograda
Grupa vam ne ide na utakmice reprezentacije BiH
horde zla zajedno uz lesinare, ultrase, skipare, sokolove, vojvode protiv zvanicnog…
Spineri ne smiju izac iz Sarajeva
Pokazujete veliku slabost na sceni i koliko god se vi tukli u gradu svi ostali vide da ste izvan grada velika nula
Koliko ce trebati vremena drugima da skontaju i da krenu na vas?
Morate pokazati muda izvan Sarajeva picke pitarske
Jednog dana kad vas napadnu bice kasno da o tome razmisljate
Nemate autoritet nigdje zato se i lizete s rodjenima, a kakve ste picke govori cinjenica da nista niste uradili kad su im pali transovi
Ostavili ih na cijedilu kao sto su istavili drezdenovce koji su ih nakon toga ****
olovo, lasva, gruzija…
a to sto se vi ulizujete kome stignete to je vec stvar identiteta, kojeg svako malo gubite
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
De skini ovu sliku ljuta **** nemoj se sramotiti...PapakIzSa je napisao/la: ↑17 avg 2025, 06:11NoDi80 je napisao/la: ↑17 avg 2025, 04:50SpinerPapak koga ste to vi akcijali od srba
Puna vam usta, a nikad nikog niste ni pogledali
Molim sve evo nek mi nadje neko sliku hordi da nesto pale, a da to nije neki sal Želje i vezano za Želju
U Lukavicu ne smijete uci, lesinare zaobilazite
Stalno ih nesto spominjete, a nikad nista niste uradili
S Sarajevo parola vam visila na Kosevu godinama i nikad niste ni pokusali da je uzmete
Visila bi i danas da je MANIJACI nisu zapalili
Od privatnog druzenja dva,tri covjeka ste napravili samo takav spin, a vasih primjera je milion
Vodje vam u grobarskim majicama pjevaju za velju nevolju, oni drugi na tenku u dresovima zvezde, treci na stadionu ofk beograda
Grupa vam ne ide na utakmice reprezentacije BiH
horde zla zajedno uz lesinare, ultrase, skipare, sokolove, vojvode protiv zvanicnog…
Spineri ne smiju izac iz Sarajeva
Pokazujete veliku slabost na sceni i koliko god se vi tukli u gradu svi ostali vide da ste izvan grada velika nula
Koliko ce trebati vremena drugima da skontaju i da krenu na vas?
Morate pokazati muda izvan Sarajeva picke pitarske
Jednog dana kad vas napadnu bice kasno da o tome razmisljate
Nemate autoritet nigdje zato se i lizete s rodjenima, a kakve ste picke govori cinjenica da nista niste uradili kad su im pali transovi
Ostavili ih na cijedilu kao sto su istavili drezdenovce koji su ih nakon toga ****
olovo, lasva, gruzija…
a to sto se vi ulizujete kome stignete to je vec stvar identiteta, kojeg svako malo gubite
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
1,3 kvota na Borac protiv Sarajeva, je li realno ovo? 
Kako će ih Husref preparirati k'o golubove.
Kako će ih Husref preparirati k'o golubove.
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović
- LavoviGabela
- Postovi: 618
- Pridružen/a: 15 apr 2025, 11:31
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ništa vi obranili niste, zahvali se politici sto je zaustavila HVO.MostarReds22 je napisao/la: ↑17 avg 2025, 03:37Vidi drug imas pravo na svoje misljenje i to je sasvim okej, moze ti nekad nesto zasmetati i pvoezati s odredjenim trenutnok i to je stvarno ok, ali ko si ti da odvajas Mostar i Bosnjastvo? Koji maloumnik moras biti da Mostarcima mjeris patriotizam? Moze neko simpatisat ili ne simpatisat politiku Sarajeva prema Mostaru i ostatku drzave generalno, ali dodji kralju moj u Mostar da vidis gdje se brani Bosnjastvo. Lako je bit Bosnjak veliki u glavnom gradu gdje si 90% stanovnistva i gdje vam je jedini provlem u zivotu jeste li nip ili sda. Da nije bilo Bošnjaštva naših staraca ti bi preko Rudog na more išao budalo jedna. Kakav imbecil moras biti da dovodis u pitanje neciji nacionalni identitet na osnovu kluba ili necijih politickih stavova. Mostar i Mostarci su se sami odbranili i sacuvali obraz, bez ikakve ogromne pomoci, prodani od svojih predstavnika i lidera, a usput su branili i svoj glavni grad. Budaletino jedna.Simi je napisao/la: ↑17 avg 2025, 02:59Slavili ste, slavili ko da svoju prvu slavite
I tad je bilo sve do nas da se razumijemo. Mi smo tu titulu izgubili a vi ste to proslavili. Legitimno i sportski. Samo sto ste tu izgubili sva prava da nekom razglabate o odnosima sa športskim. Sto se ne osvrnes na prvi dio mog komentara Bošnjačino? 19.03. nije bezazlen datum da se od strane "Bosnjaka" Grbavica preglasava. 09.11. sarajlije Ja pogodjen nisam, 19.03. mostarci yebem te zeljo u najodvratnijem trenutku. Jos vas je uvijek bilo na ostalim tribinama bez problema. Samo vi mostarci nemojte o bosnjastvu, vi se toga uhvatite samo kad vama odgovara.
A probali ste I na zapadni mostar napast preko Vrda, pa vas je svuda bilo. Legendarni komandant Sosa i njegova postrojba. Akcija neretva 93, isto napad na Dubravsku visoravan pa tup, opet donji. Da vam nije bilo ovih seljaka iz gacka, ne bi ni blagaj, kocine i opine imali. Tako da ne rise, kakvi heroji bgt.
Preko noći ste okrenuli oružja u suborce i tako osvojili sj.logor.
Ostalo pedlja niste uzeli u Hercegovini, svuda ste popusili.
Giorgos Tzavellas : "Bijeg iz sela. Čestitam svim suigračima"
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
HahahahahahhahahaNoDi80 je napisao/la: ↑17 avg 2025, 03:54Bordo10 je napisao/la: ↑17 avg 2025, 01:14A jbt jeste jaki, kad covjek cita, rekao bi kod vas na tribini sve ufc borci, a kod njih macici, a ne da ovi svako deset dana imaju neke dvoboje, dok vi nesto odradite, ako vam ko dojavi da ide neki kombi, ili ako treba presarat neki grafit po gradu.NoDi80 je napisao/la: ↑17 avg 2025, 00:39
Nakon rata grupa vam se raspala na tri dijela
S nasima ste se druzili, jer ste bili slabi, jadni i nebitni
Nasi su vas korz druzenje obucili, ojacali i dali vam krila
Cak su su pub polupali kao upozorenje da vas niko ne smije dirati i da se zna cija je glavna rijec u BiH
Kad ste malo ojacali, stali na noge, postali ste bezobrazni i nezahvalni
Za sto godina Zelje dobili ste sve uslove kao domaci, poslije ste igrali Europu na Grbavici i niko vas nije ruzno pogledao
Navijaci Zelje su dolazili i podrzavali vas
To im je hvala za sve ove godine
Svi su vas izbjegavali zbog proslosti i teske situacije u kojoj ste bili
Nikad vas nisu htjeli dirati, sam zato da ra ne bi oslabio i bio laka meta ultrasima
Vi ste pomislili da ste jaki i da vas zato ne diraju![]()
Ulizavanje hordama, onim potezom na Ilidzi ste sve rekli
Izgubili ste sve transove od ultrasa i vi silu prosipate nekom
Pa nama i da znaju gdje su trasnovi ne bi smjeli ni pomisliti da to urade, cak i da je kuca prazna
Ovo ti kaze navijac Zeljeznicara koji nije aktivan i koji zivi u Austriji
Velez mi je bio drugi najdrazi klub i sve empatije sam izgubio
Sad mozes zamisliti kako se tek osjecaju oni u Sarajevu koji su tu aktivni
Zasrali ste dobro i budi siguran da rijetko ko ima bilo kakbe empatije prema RA i Velezu
Ako pocnu gledati na vas gledati kao na horde, lesinare i ostale tek ce te tad dobiti batine kakve nikad niste dobili
Sad molite Allaha da grijesim, jer ono u Mostaru vam je bilo upozorenje i to od youngera najmladje ekipe manijaka
Najmladja ekipa vam je promasirala kroz Mostar, pootimali vam letve i prebili vas istim letvama u vasim mahalama
Ne mogu zamisliti sta bi vam radili da dodju svi sa onim starijima koji su po poteebi tu
Dobro ste usrali sve sto ste mogli usrati
Jbt ljudi bili u okruzenju, pasli travu, borili se bez icega i izborili, i sad ce se od vas plasiti. Haman vi bili na obuci u Harkivu, a ovi se igraju klikera u podrumu.
Po Mostaru fakina, mangupa i spremnih momaka ko u prici.
Provocirate ljude godinama, jer su dobri sa nama, (izjeda vas) kad podju uzvracati, vi se kao nesto nadignete ko uvrijedjene mlade.
Sa svima ste iza rata bili bolji nego Hz, ali zbog vaseg poganog mentaliteta sad ste svugdje nerado vidjen gost, dok mi na vecini stadiona imamo korektan odnos sa svima. Jbg mentalitet vam je ruralni.
Ne moze na silu.
Najjaci brate
Sto im niste vratili transove
Niste ni pokusali
Zajedno ste jednom napali ultrase i popusili foru
Pala vam je zastava hz boys od strane ultrasa
Cips vam je udarni spasio zamalo i on da padne
Lego na njeg i sutali ga haha
Zvali muriju ultrasimaaaa, a zajedno ih napali
Nasi to sami rijesavaju kao i sve ostalo
Kakvi vi
Vama je vrhunac belaj s ultrasima ili manijacima, jer ste iz istog grada
Dalje od tog ne znate i ne mozete
Da nije smiješno, bilo bi mi te žao. Ali je fakat smiješno
Nadmašio si i Meraka, a to je fakat teško.
Sad nastavite prijetiti Red Armyu obojica, iako nikad akcije niste očima vidjeli, osim na balkanskim navijačima.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Kako štrumfovi pišu, čovjek bi rekao na Grbavici kao pozorište, sve gospoda. Sve znamo, krkanluk i seljakluk kao i na drugim stadionima.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ko će to znati, imamo sve uslove da ih namučimo, ali nešto nisam optimista.
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović
- Combattente87
- Postovi: 1389
- Pridružen/a: 03 jan 2025, 10:31
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Inicijalna kvota...Znaš i sam da će ta kvota ići gore do vikenda!
BORAC U SRCU VRBAS U VENAMA !
- Shategabri
- Postovi: 18977
- Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Da vidimo može li Sloga ostati neporažena u Doboju ili im danas fali komplet tim?
Pa ćemo se onda baviti sljedećom utakmicom.
Pa ćemo se onda baviti sljedećom utakmicom.
Koševo Zapad
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Dobro jutro, mogu li nam osjetljivi leptirići sa Grbavice objasniti zašto nisu objavili kompletan snimak iz tunela?
Hvala unaprijed.
Hvala unaprijed.
Bijah uhvaćen u zamku
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Šta ste vi dizali u Zenici svojevremeno? Jesil tad na isti način pisao ?let3 je napisao/la: ↑17 avg 2025, 04:00Sad zamisli kolika budala moras biti pa da na Grbavici zeljovcima dizes parole da su sprski svet i da se lizu sa ceticima.rishovski je napisao/la: ↑17 avg 2025, 03:51Zamisli kolika moraš biti budala pa da zbog nekih forumaša pocnes da mrzis Velež,Želju,Sarajevo,Slobodu,Čelik,Jedinstvo...
Ovo je samo forum,a pojedini pricaju o ratu... I da se sutra desi rat,zna se tačno ko bi se borio za to da nema ni ove države a ni ove lige,kakva god je...
A vi samo nastavite biti debili...
To samo skupini limitiranih mognoloida moze pasti na pamet.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Gledam sad ovaj snimak ispred i iz tunela u Vrapčićima. Strašno. Kakva mržnja,urlikanje,ponašanje...U šta se Velež pretvorio ! Nekada klub koga su svi voljeli i poštovali ,a sad krkani mrtvi. Ponašanje pračovjeka .
-
bordobijeli
- Postovi: 18298
- Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Zanimljivo Sloga D na zvanicnoj stranici kluba uopste nema objave da se igra utakmica s Borcem . Sve druge utakmice najave uredno, pozovu publiku itd. Skidanje gaca tata Vici u najavi. Baš me interesuje kako to neko dodje i kaže treneru i igracima danas igramo da izgubimo.
Zadnja izmjena: bordobijeli, dana/u 17 avg 2025, 09:34, ukupno mijenjano 1 put.
- Combattente87
- Postovi: 1389
- Pridružen/a: 03 jan 2025, 10:31
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Imaće komplet tim i ostaće poraženaShategabri je napisao/la: ↑17 avg 2025, 09:28Da vidimo može li Sloga ostati neporažena u Doboju ili im danas fali komplet tim?
Pa ćemo se onda baviti sljedećom utakmicom.
BORAC U SRCU VRBAS U VENAMA !
Online
Trenutno korisnika/ca: BatistutA19, DoktorXabaras, HeavyBassBlues i 21 gost.






