Jel te stid ? Boze me sacuvaj
Stid me vaseg stida , niko da osudi ovo ponasanje , cemu hvatanje za vrat ? Karamarko da si mangup, saznas gdje zivi i hvatas mu zenu i njega za vrat da ti glabaju
Vehabovicu u stau te yebemo
Jel te stid ? Boze me sacuvaj
Koja budala uopste gleda u reflektore
Sirotinja iz sumske, prvi put vidjeli svjetlo pa ih se onoliko iskupilo i kolektivno buljili
Kakav UFC o cemu ti. Stvar je da ce im se uvijek vratit na isti il gori nacin jer su dirnuli u osinjak. Mogu sto puta povaljat, al opet ne spavaju mirno. Samo je malo tuzno da ekipica kojoj su usta bila puna imaginarne policije i placenika, na kraju pocne suradjivat sa istimaBordo10 je napisao/la: ↑17 avg 2025, 10:41O jbt i vi ko UFC, pa do prije par godina 90 posto vas nije smjelo preci Bulevar, sad prijetite sa tim niste trebali cackati’ shvatite da vas se niko ne boji, a za to je dokaza mali milion. Ljudi vas od deset tuca u osam povaljaju i ti pricas o nekim cackanjima, smijesno.tutankamon1905 je napisao/la: ↑17 avg 2025, 01:47U danasnjoj garnituri crvenih ne mozes deset mostaraca izvuc, a i tih deset bi moro ic 6 koljena unazad da bi ih nekako na stelu ubacio pod mostarce..nesto ko za Janelta sto probaju provuc da bude bosanac.goGlobal je napisao/la: ↑17 avg 2025, 01:25
To su neke zelje 'majoriziranih' anamo onih.
RA je prava RAja, momci srcani, patriote i povrh svega Mostarci.
Postujem UM kao grupu jer su dio scene i nije vam jednostavno na ovim prostorima, cetvere oci drzite otvorenim s razlogom, ali ruku na srce Armija je za vas ekipa jedna po jedna. Samo kad se sjetim snimka iz Mepasa kako vas nareda 'cojk' na vasem terenu, sve mi se poslozi u glavi kolike ste 'majorizirane' jajare. I ovaj navod da bi ih Horde pustile niz vodu je, malo je reci smijesan i izvucen bez razmisljanja. Hordama nije obraz straznjica, znamo mi kako su nas braca docekala i prisla bez prigovora u pomoc nakon Sirokog. Nije obraz kap znoja pa da ispari. Necu da djelujem drzak ali vama su cetvere oci malo, podebljajte sociva.
Oni koji drze cetvere oci otvorene su bas te "patriote i srcani momci"..Pogotovo nakon ovih akcijanja, kad samo cackaju, a nisu spremni za odgovor. A ako bude istina za šurovanje s pojedincima iz policije nece ih 6 Neretvi moc oprat.
Doduse kasno im je sad i za sestere oci jer su citavu povijest grupe izgubili preko noci. Samo povremeno koprcanje i show program za par lajkova na instagramu. Pucanj u prazno
Ja jesi i dosadan, eto te tužakaš ko vehabović sudiji.TheShed je napisao/la: ↑17 avg 2025, 12:38Molio bih admina još jednom da izbriše sve koji pozivaju na tučnjave i huliganizam.
Najglasniji od njih je tuta član UMrle grupe iz Mostara koji se izgleda ne može pomiriti da ih suparnička grupa RAhmetlije konstantno maltretira i tuče godinama unazad, hvala.
Moj tuta naivan si pravo. Neki dan 7 momaka razbaca 20 vaših na novom mostu. Sad na Pologu. Gdje god krocite dobijete degenek, strah vas je i u Makarsku otići a o aveniji da ne pričam, po rodocu bježite ko srne u lovu. Nikad jača grupa a vi nikad slabiji, par puta se izvučete bježanjem ostalo degenek. Imal mjesta gdje ste sigurni ? Možda Posušje jedino al kako je krenulo prema zapadu pitanje je i tamotutankamon1905 je napisao/la: ↑17 avg 2025, 12:31Kakav UFC o cemu ti. Stvar je da ce im se uvijek vratit na isti il gori nacin jer su dirnuli u osinjak. Mogu sto puta povaljat, al opet ne spavaju mirno. Samo je malo tuzno da ekipica kojoj su usta bila puna imaginarne policije i placenika, na kraju pocne suradjivat sa istimaBordo10 je napisao/la: ↑17 avg 2025, 10:41O jbt i vi ko UFC, pa do prije par godina 90 posto vas nije smjelo preci Bulevar, sad prijetite sa tim niste trebali cackati’ shvatite da vas se niko ne boji, a za to je dokaza mali milion. Ljudi vas od deset tuca u osam povaljaju i ti pricas o nekim cackanjima, smijesno.tutankamon1905 je napisao/la: ↑17 avg 2025, 01:47
U danasnjoj garnituri crvenih ne mozes deset mostaraca izvuc, a i tih deset bi moro ic 6 koljena unazad da bi ih nekako na stelu ubacio pod mostarce..nesto ko za Janelta sto probaju provuc da bude bosanac.
Oni koji drze cetvere oci otvorene su bas te "patriote i srcani momci"..Pogotovo nakon ovih akcijanja, kad samo cackaju, a nisu spremni za odgovor. A ako bude istina za šurovanje s pojedincima iz policije nece ih 6 Neretvi moc oprat.
Doduse kasno im je sad i za sestere oci jer su citavu povijest grupe izgubili preko noci. Samo povremeno koprcanje i show program za par lajkova na instagramu. Pucanj u praznoZamisli ovoliko prodje vremena otkad si citavu povijest grupe izgubio, a jos veze nemas kako si ispo ovca, nego si prihvatio pricu o placenicima i policiji. Sabani
Ne želim čitati gluposti na forumu.Noke995 je napisao/la: ↑17 avg 2025, 12:39Ja jesi i dosadan, eto te tužakaš ko vehabović sudiji.TheShed je napisao/la: ↑17 avg 2025, 12:38Molio bih admina još jednom da izbriše sve koji pozivaju na tučnjave i huliganizam.
Najglasniji od njih je tuta član UMrle grupe iz Mostara koji se izgleda ne može pomiriti da ih suparnička grupa RAhmetlije konstantno maltretira i tuče godinama unazad, hvala.
Pa trazio je, unosio u facu sudijama, prijetio prstom, paovao i galamio.Riquelme1921 je napisao/la: ↑17 avg 2025, 12:38Sve je stvar situacije. Da je Krpić ovako tražio crveni za nekog iz vrapčića feniks i viveros bi ovdje govorili kako je seljak i kako to samo Željo može..
Sad ce ti po 287 put napiati da si pomahnitali skretnicar. Frajer vrti iste rijeci ko pokvarena ploca.Manijakdokraja9 je napisao/la: ↑17 avg 2025, 11:04Ovaj balorda je pravi balavac. Nijednu smislenu recenicu nije sastavio od utakmice, samo neka ironija na silu i konta da je smijesan. Zvanicno moj prvi gnjavator.
Zasto spinujes kad i sam znas da nije bilo tako kako ti predstavljas? Jel vam u krvi da spinujete?feniksptica je napisao/la: ↑17 avg 2025, 12:35Da li je igdje ikad na Svijetu zabiljezeno da kapiten jedne ekipe vrsi pritisak na sudiju i trazi karton za protivnika ??
Uzasan potez
Tražio od sudije karton za faul ispred njega ili tražio karton za nešto što sudija uopšte nije vidio sa riječima "haj sad probaj da ne daš crveni."?feniksptica je napisao/la: ↑17 avg 2025, 12:43Pa trazio je, unosio u facu sudijama, prijetio prstom, paovao i galamio.Riquelme1921 je napisao/la: ↑17 avg 2025, 12:38Sve je stvar situacije. Da je Krpić ovako tražio crveni za nekog iz vrapčića feniks i viveros bi ovdje govorili kako je seljak i kako to samo Željo može..
Jesam li kad reagovao na to![]()
Ne.