Premijer liga BiH - aktuelno

Avatar
Hrammm1921
Postovi: 1629
Pridružen/a: 08 jul 2025, 21:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Hrammm1921 » 17 avg 2025, 11:48

Balorda je napisao/la:
17 avg 2025, 09:31
Dobro jutro, mogu li nam osjetljivi leptirići sa Grbavice objasniti zašto nisu objavili kompletan snimak iz tunela?

Hvala unaprijed.
Jel te stid ? Boze me sacuvaj :silent: giga gigaaa :facepalm:

Stid me vaseg stida , niko da osudi ovo ponasanje , cemu hvatanje za vrat ? Karamarko da si mangup, saznas gdje zivi i hvatas mu zenu i njega za vrat da ti glabaju

Vehabovicu u stau te yebemo
Zadnja izmjena: Hrammm1921, dana/u 17 avg 2025, 12:23, ukupno mijenjano 2 puta.

HyperOS
Postovi: 813
Pridružen/a: 01 mar 2025, 18:35
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la HyperOS » 17 avg 2025, 11:50

„Sinoć prva utakmica u Prijedoru pod reflektorima, sa ozvučenja išlo pet puta da se ne gleda u sijalice jer se može oštetiti vid, hitna odvezla jedno sedam osoba, ne možeš narodu nacrtati,“ piše na jednom nalogu na društvenoj mreži X.

:tokralju: :urnebes:

slika

Avatar
DamirT
Postovi: 30837
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la DamirT » 17 avg 2025, 11:51

HyperOS je napisao/la:
17 avg 2025, 11:50
„Sinoć prva utakmica u Prijedoru pod reflektorima, sa ozvučenja išlo pet puta da se ne gleda u sijalice jer se može oštetiti vid, hitna odvezla jedno sedam osoba, ne možeš narodu nacrtati,“ piše na jednom nalogu na društvenoj mreži X.

:tokralju: :urnebes:

slika
Koja budala uopste gleda u reflektore :urnebes:
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Velid Spaho - Dobro je

Avatar
Hajdeee
Postovi: 6350
Pridružen/a: 05 maj 2018, 01:10
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Hajdeee » 17 avg 2025, 11:55

Jel to fakat, za reflektore i gledanje u njih.
Meni zvuci kao dobar sarkazam.
- FKS -

leo1946
Postovi: 3812
Pridružen/a: 20 sep 2021, 13:28
Lokacija: ..
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la leo1946 » 17 avg 2025, 12:00

HyperOS je napisao/la:
17 avg 2025, 11:50
„Sinoć prva utakmica u Prijedoru pod reflektorima, sa ozvučenja išlo pet puta da se ne gleda u sijalice jer se može oštetiti vid, hitna odvezla jedno sedam osoba, ne možeš narodu nacrtati,“ piše na jednom nalogu na društvenoj mreži X.

:tokralju: :urnebes:

slika
Sirotinja iz sumske, prvi put vidjeli svjetlo pa ih se onoliko iskupilo i kolektivno buljili

Avatar
FKSzuti
Postovi: 2342
Pridružen/a: 22 avg 2023, 21:18
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la FKSzuti » 17 avg 2025, 12:19

Ma neko se zaebavao na twitteru ali profesionalni i ozbiljni portal sk to objavio kao vijest :rol: :urnebes:
R.I.P. Edin Avdić (1979. - ∞)

Avatar
tutankamon1905
Postovi: 5246
Pridružen/a: 16 jun 2017, 14:21
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la tutankamon1905 » 17 avg 2025, 12:31

Bordo10 je napisao/la:
17 avg 2025, 10:41
tutankamon1905 je napisao/la:
17 avg 2025, 01:47
goGlobal je napisao/la:
17 avg 2025, 01:25


To su neke zelje 'majoriziranih' anamo onih.
RA je prava RAja, momci srcani, patriote i povrh svega Mostarci.
Postujem UM kao grupu jer su dio scene i nije vam jednostavno na ovim prostorima, cetvere oci drzite otvorenim s razlogom, ali ruku na srce Armija je za vas ekipa jedna po jedna. Samo kad se sjetim snimka iz Mepasa kako vas nareda 'cojk' na vasem terenu, sve mi se poslozi u glavi kolike ste 'majorizirane' jajare. I ovaj navod da bi ih Horde pustile niz vodu je, malo je reci smijesan i izvucen bez razmisljanja. Hordama nije obraz straznjica, znamo mi kako su nas braca docekala i prisla bez prigovora u pomoc nakon Sirokog. Nije obraz kap znoja pa da ispari. Necu da djelujem drzak ali vama su cetvere oci malo, podebljajte sociva.
U danasnjoj garnituri crvenih ne mozes deset mostaraca izvuc, a i tih deset bi moro ic 6 koljena unazad da bi ih nekako na stelu ubacio pod mostarce..nesto ko za Janelta sto probaju provuc da bude bosanac.

Oni koji drze cetvere oci otvorene su bas te "patriote i srcani momci"..Pogotovo nakon ovih akcijanja, kad samo cackaju, a nisu spremni za odgovor. A ako bude istina za šurovanje s pojedincima iz policije nece ih 6 Neretvi moc oprat.
Doduse kasno im je sad i za sestere oci jer su citavu povijest grupe izgubili preko noci. Samo povremeno koprcanje i show program za par lajkova na instagramu. Pucanj u prazno
O jbt i vi ko UFC, pa do prije par godina 90 posto vas nije smjelo preci Bulevar, sad prijetite sa tim niste trebali cackati’ shvatite da vas se niko ne boji, a za to je dokaza mali milion. Ljudi vas od deset tuca u osam povaljaju i ti pricas o nekim cackanjima, smijesno.
Kakav UFC o cemu ti. Stvar je da ce im se uvijek vratit na isti il gori nacin jer su dirnuli u osinjak. Mogu sto puta povaljat, al opet ne spavaju mirno. Samo je malo tuzno da ekipica kojoj su usta bila puna imaginarne policije i placenika, na kraju pocne suradjivat sa istima :kafa: Zamisli ovoliko prodje vremena otkad si citavu povijest grupe izgubio, a jos veze nemas kako si ispo ovca, nego si prihvatio pricu o placenicima i policiji. Sabani

Rodjeni81
Postovi: 1882
Pridružen/a: 15 avg 2018, 17:28
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Rodjeni81 » 17 avg 2025, 12:32

Hade glupane ne brukaj se.

Avatar
feniksptica
Postovi: 19096
Pridružen/a: 14 nov 2019, 19:12
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la feniksptica » 17 avg 2025, 12:35

Da li je igdje ikad na Svijetu zabiljezeno da kapiten jedne ekipe vrsi pritisak na sudiju i trazi karton za protivnika ??

Uzasan potez
Plavo oko plakalo je.

BOT (ponude u inbox)

Avatar
TheShed
Postovi: 2069
Pridružen/a: 10 maj 2019, 23:32
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la TheShed » 17 avg 2025, 12:38

Molio bih admina još jednom da izbriše sve koji pozivaju na tučnjave i huliganizam.

Najglasniji od njih je tuta član UMrle grupe iz Mostara koji se izgleda ne može pomiriti da ih suparnička grupa RAhmetlije konstantno maltretira i tuče godinama unazad, hvala.

Avatar
Riquelme1921
Postovi: 1977
Pridružen/a: 29 jul 2024, 01:16
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Riquelme1921 » 17 avg 2025, 12:38

Sve je stvar situacije. Da je Krpić ovako tražio crveni za nekog iz vrapčića feniks i viveros bi ovdje govorili kako je seljak i kako to samo Željo može..
Grupa iznad svakog pojedinca.

Avatar
Noke995
Postovi: 1070
Pridružen/a: 27 sep 2024, 09:52
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Noke995 » 17 avg 2025, 12:39

TheShed je napisao/la:
17 avg 2025, 12:38
Molio bih admina još jednom da izbriše sve koji pozivaju na tučnjave i huliganizam.

Najglasniji od njih je tuta član UMrle grupe iz Mostara koji se izgleda ne može pomiriti da ih suparnička grupa RAhmetlije konstantno maltretira i tuče godinama unazad, hvala.
Ja jesi i dosadan, eto te tužakaš ko vehabović sudiji.
MNON

opalaopala
Postovi: 2642
Pridružen/a: 24 sep 2021, 20:58
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la opalaopala » 17 avg 2025, 12:39

tutankamon1905 je napisao/la:
17 avg 2025, 12:31
Bordo10 je napisao/la:
17 avg 2025, 10:41
tutankamon1905 je napisao/la:
17 avg 2025, 01:47

U danasnjoj garnituri crvenih ne mozes deset mostaraca izvuc, a i tih deset bi moro ic 6 koljena unazad da bi ih nekako na stelu ubacio pod mostarce..nesto ko za Janelta sto probaju provuc da bude bosanac.

Oni koji drze cetvere oci otvorene su bas te "patriote i srcani momci"..Pogotovo nakon ovih akcijanja, kad samo cackaju, a nisu spremni za odgovor. A ako bude istina za šurovanje s pojedincima iz policije nece ih 6 Neretvi moc oprat.
Doduse kasno im je sad i za sestere oci jer su citavu povijest grupe izgubili preko noci. Samo povremeno koprcanje i show program za par lajkova na instagramu. Pucanj u prazno
O jbt i vi ko UFC, pa do prije par godina 90 posto vas nije smjelo preci Bulevar, sad prijetite sa tim niste trebali cackati’ shvatite da vas se niko ne boji, a za to je dokaza mali milion. Ljudi vas od deset tuca u osam povaljaju i ti pricas o nekim cackanjima, smijesno.
Kakav UFC o cemu ti. Stvar je da ce im se uvijek vratit na isti il gori nacin jer su dirnuli u osinjak. Mogu sto puta povaljat, al opet ne spavaju mirno. Samo je malo tuzno da ekipica kojoj su usta bila puna imaginarne policije i placenika, na kraju pocne suradjivat sa istima :kafa: Zamisli ovoliko prodje vremena otkad si citavu povijest grupe izgubio, a jos veze nemas kako si ispo ovca, nego si prihvatio pricu o placenicima i policiji. Sabani
Moj tuta naivan si pravo. Neki dan 7 momaka razbaca 20 vaših na novom mostu. Sad na Pologu. Gdje god krocite dobijete degenek, strah vas je i u Makarsku otići a o aveniji da ne pričam, po rodocu bježite ko srne u lovu. Nikad jača grupa a vi nikad slabiji, par puta se izvučete bježanjem ostalo degenek. Imal mjesta gdje ste sigurni ? Možda Posušje jedino al kako je krenulo prema zapadu pitanje je i tamo
#Rebelswithoutpause
#Fuckthenobles

Avatar
TheShed
Postovi: 2069
Pridružen/a: 10 maj 2019, 23:32
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la TheShed » 17 avg 2025, 12:40

Noke995 je napisao/la:
17 avg 2025, 12:39
TheShed je napisao/la:
17 avg 2025, 12:38
Molio bih admina još jednom da izbriše sve koji pozivaju na tučnjave i huliganizam.

Najglasniji od njih je tuta član UMrle grupe iz Mostara koji se izgleda ne može pomiriti da ih suparnička grupa RAhmetlije konstantno maltretira i tuče godinama unazad, hvala.
Ja jesi i dosadan, eto te tužakaš ko vehabović sudiji.
Ne želim čitati gluposti na forumu. :kafa:

Avatar
feniksptica
Postovi: 19096
Pridružen/a: 14 nov 2019, 19:12
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la feniksptica » 17 avg 2025, 12:43

Riquelme1921 je napisao/la:
17 avg 2025, 12:38
Sve je stvar situacije. Da je Krpić ovako tražio crveni za nekog iz vrapčića feniks i viveros bi ovdje govorili kako je seljak i kako to samo Željo može..
Pa trazio je, unosio u facu sudijama, prijetio prstom, paovao i galamio.

Jesam li kad reagovao na to :urnebes:
Ne.
Plavo oko plakalo je.

BOT (ponude u inbox)

Avatar
Threeplanetrees
Postovi: 1766
Pridružen/a: 11 jul 2025, 13:11

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Threeplanetrees » 17 avg 2025, 12:43

Ovaj gunjaš tutankamon je škutorska verzija Nodija. Svako podneblje mora izbaciti jednog ovakvog degenerika. Grupa mu ugašena čisto navijački i prolazi najveća poniženja koja se u navijačkom svijetu mogu doživjeti, a on mlati o nekim sramotnim obijanima brava u četri ujutro. Odjavi se i čekaj da uradite nešto navijački pa će vas neko možda i pohvaliti

Avatar
MaroonBjelave
Postovi: 6276
Pridružen/a: 18 jun 2018, 13:12
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la MaroonBjelave » 17 avg 2025, 12:49

A šta je razlog ovolikom animozitetu između komšiluka i RA, odnosno Veleža u kompletu? Mislim, ne tako davno, Velež je igrao svoje europske utakmice na Grbavici, onda poruke podrške od konšiluka u svlačionici... Ne kontam bgm.

let3
Postovi: 31800
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la let3 » 17 avg 2025, 12:51

Manijakdokraja9 je napisao/la:
17 avg 2025, 11:04
Ovaj balorda je pravi balavac. Nijednu smislenu recenicu nije sastavio od utakmice, samo neka ironija na silu i konta da je smijesan. Zvanicno moj prvi gnjavator.
Sad ce ti po 287 put napiati da si pomahnitali skretnicar. Frajer vrti iste rijeci ko pokvarena ploca.

Manijakdokraja9
Postovi: 936
Pridružen/a: 09 dec 2024, 20:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Manijakdokraja9 » 17 avg 2025, 13:04

feniksptica je napisao/la:
17 avg 2025, 12:35
Da li je igdje ikad na Svijetu zabiljezeno da kapiten jedne ekipe vrsi pritisak na sudiju i trazi karton za protivnika ??

Uzasan potez
Zasto spinujes kad i sam znas da nije bilo tako kako ti predstavljas? Jel vam u krvi da spinujete?

Avatar
Riquelme1921
Postovi: 1977
Pridružen/a: 29 jul 2024, 01:16
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Riquelme1921 » 17 avg 2025, 13:06

feniksptica je napisao/la:
17 avg 2025, 12:43
Riquelme1921 je napisao/la:
17 avg 2025, 12:38
Sve je stvar situacije. Da je Krpić ovako tražio crveni za nekog iz vrapčića feniks i viveros bi ovdje govorili kako je seljak i kako to samo Željo može..
Pa trazio je, unosio u facu sudijama, prijetio prstom, paovao i galamio.

Jesam li kad reagovao na to :urnebes:
Ne.
Tražio od sudije karton za faul ispred njega ili tražio karton za nešto što sudija uopšte nije vidio sa riječima "haj sad probaj da ne daš crveni."?
Grupa iznad svakog pojedinca.

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Rule_hz, Venom i 22 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []