Premijer liga BiH - aktuelno

Direktorcic
Postovi: 2592
Pridružen/a: 11 maj 2023, 21:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Direktorcic » 17 avg 2025, 22:10

Prcim ti MOMČAD i jednu i drugu

bordobijeli
Postovi: 18313
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la bordobijeli » 17 avg 2025, 22:15

MikiPirs je napisao/la:
17 avg 2025, 22:08
Redfire16 je napisao/la:
17 avg 2025, 22:07
Još jedna stavka sa kojom bi se savez trebao pozabaviti. Pravilo osmišljeno da ojačaš proizvodnju domaćih mladih igrača, afirmaciju za mladu reprezentaciju, zloupotrijebiš i lik koji igra za drugu reprezentaciju ti je " domaći igrač zaštićenog godišta ".
Kada smo k… od drzave, imas mogucnost da imas tri pasosa u isto vrijeme :D
Država je odlična koliko dusmana ima koji bi je sutra podijelili a sve imaju od ove države. Prvi Dodik i Covic vladaju imaju milione rade što nigdje drugo nebi mogli i opet im ne valja.

Avatar
ronaldo99
Postovi: 18858
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la ronaldo99 » 17 avg 2025, 22:15

Redfire16 je napisao/la:
17 avg 2025, 22:01
ronaldo99 je napisao/la:
17 avg 2025, 21:58
Redfire16 je napisao/la:
17 avg 2025, 21:54
Ko je kod Zrinjskog u21? Svi sa bh zastavom stariji
Hrvati i srbi nisu stranci u nasoj ligi
U21 mora biti bh. igrač.
Ne mora, vidis da ne mora, a ti kontaj ako ti nije jasno kako ne mora

Avatar
Nirton
Postovi: 7530
Pridružen/a: 18 feb 2021, 10:03
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Nirton » 17 avg 2025, 22:16

Redfire16 je napisao/la:
17 avg 2025, 22:01
ronaldo99 je napisao/la:
17 avg 2025, 21:58
Redfire16 je napisao/la:
17 avg 2025, 21:54
Ko je kod Zrinjskog u21? Svi sa bh zastavom stariji
Hrvati i srbi nisu stranci u nasoj ligi
U21 mora biti bh. igrač.
Ovaj Susak je 2006. godiste i ima dvojno.
24. oktobar 1946 - ostalo je historija. Ostalo je emocija, otrov i lijek, porodica, život, strast


I dok tvoje grane lome, još si draži srcu mome.

MikiPirs
Postovi: 1833
Pridružen/a: 15 apr 2025, 16:02
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la MikiPirs » 17 avg 2025, 22:17

bordobijeli je napisao/la:
17 avg 2025, 22:15
MikiPirs je napisao/la:
17 avg 2025, 22:08
Redfire16 je napisao/la:
17 avg 2025, 22:07
Još jedna stavka sa kojom bi se savez trebao pozabaviti. Pravilo osmišljeno da ojačaš proizvodnju domaćih mladih igrača, afirmaciju za mladu reprezentaciju, zloupotrijebiš i lik koji igra za drugu reprezentaciju ti je " domaći igrač zaštićenog godišta ".
Kada smo k… od drzave, imas mogucnost da imas tri pasosa u isto vrijeme :D
Država je odlična koliko dusmana ima koji bi je sutra podijelili a sve imaju od ove države. Prvi Dodik i Covic vladaju imaju milione rade što nigdje drugo nebi mogli i opet im ne valja.
Ne bi da puno iskacemo iz teme, samo cu kratko, ne kontas ti da njima ovo itekako valja i da ne bi ovu drzavu nikada mjenjali, samo smo mi svi ovce koja lagano idu za ovim ov ovnovima…. Al ko j… narod jada je glup :D

goGlobal
Postovi: 287
Pridružen/a: 23 jul 2025, 20:25
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la goGlobal » 17 avg 2025, 22:34

Resolute je napisao/la:
17 avg 2025, 19:03
mosarajvosa83 je napisao/la:
17 avg 2025, 18:57
Resolute je napisao/la:
17 avg 2025, 18:42

Ko vam je kriv. :mrgreen:

Gubio je i Borac bodove i od rudara, i od krupe, slavije, leotara. . znate vi to svi sve dobro, samo se pravite sad malo.
Opet da ti ponovim,ne samo da ova liga nije vidjela ovo sto vi radite ja mislim da ovo nema nigdje u svijetu od kad se igra lopta,cak ni u Africi to je svima jasno,pusti se te srpske mitomanske spike 21 je vijek, piramide nisu srbi napravili i Srbija nije do Tokija.
Ljudino, mi ovdje pricamo o prosipanju bodova Borca protiv Er Es klubova. Kakve piramide, Srbija do Tokija, sta pises ti decko..

I sta mi to radimo zivota ti sto do sad od kad liga postoji nije radio ni jedan hrvatski i federalni klub? Imamo guranje, sudije, imamo i naklonost klubova sa Er Es teritorije.. to je sasvim okej. Imamo Vicu.
Vicu imaju i federalni klubovi pojedini, a Boga mi i hrvatski. Nemoj da se sad moramo vracati na sezone kad je Borac ispadao za zelenim stolom, kad su se namjestali rezultati da isti taj Borac ispadne/ispusi evropu. Pusti kraju. Danas sutra ce otici Vico, doce neko drugi, onda ce Borac biti silovan sa svih strana vjerovatno i to je tako. Ono oko cega se vi trebate zapitati kako je moguce da Vico godinama ima podrsku, pogotovo federalnog dijela, a i hrvatskog? Toliko veliku da uvodi akte preko kojih ce ostati do 2033 predsjednik saveza. Nije vama Srbin kriv, ni ti FK Borac.. krivci su tu negdje medju vama.
Jako dobar spin. Samo da se razumijemo, ne postoji hrvatski dio, koji bi silno zeljeli i vi a i 'majorizirani' , postoje po konfiguraciji drzave Bosne i Hercegovine, potpisom Dejtonskog mirovnog sporazuma dva entiteta, Federacija Bosne i Hercegovine, genicidna tvorevina tzv. Republika Srpska i Distrikt Brčko. Na zalost svih nas, povrsinsko-procentualno manji entitet sa administrativnim sjedistem u Banja luci je u skladu sa odobrenjem dva druga naroda i ostalih narodnosti dobio ili bolje definisano dodijelio sebi ime tzv. Republika Srpska, sto samo po sebi alaudira na etnicki ociscen prostor po pitanju druga dva naroda, ali napisat cemo, ociscen od bosanaca i hercegovaca, obzirom da vi a na veliku zalost i 'majorizirani' ne priznajete drzavu i stanista na kojim obitujete stoljecima. No, da ne duljimo o teritorijalno-politicnkim temama, osvrnuvsi se na fudbalske okolnosti. Ovaj ritam i silni poguranci Borca su minorni, koliko se u sustini gura kroz nacionalni kljuc Zrinjski iz pozadine (iako ruku na srce, ljudi igraju ako nista lopte). Koliko god mi smatrali da je Vico taj koji gura Borac (ima istine) i utice na regularnost samog prvenstva, zapostavljamo cinjenice da porodica gdina Vice kompletna navija za Zeljeznicar (sto mozete jasno provjerit upitom doticnog), dok gdin Vico ascare radi mira u kuci tolerise nuspojave, koje cesto ispod radara medijima prolaze na racun Zrinjskog, podvizima preko sudacke organizacije od strane gdina Beusa.

ps: navodi 'gdin' sluze u svrhe personalizacije, daleko od toga da su pomenuti gospoda. To su obicni imbecili i rusitelji sporta u BiH, jer tim cinom urusavaju u sferama fudbala/nogometa ono malo optimizma koji smo mogli graditi za svijetliju buducnost svih nasih klubova a posebice reprezentacije nakon Safetovog plasmana na SP u Brazilu.
kad sa sjevera pjesmu čuješ ti, dole na terenu srce ostavi..

Avatar
avalPacidoroP
Postovi: 3893
Pridružen/a: 16 mar 2020, 16:24
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la avalPacidoroP » 17 avg 2025, 22:40

Loša utakmica.

Hansestadt
Postovi: 3711
Pridružen/a: 20 sep 2022, 01:24
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Hansestadt » 17 avg 2025, 22:40

Dobar golman ovaj Josipovic

NoDi80
Postovi: 19014
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NoDi80 » 17 avg 2025, 22:40

Siroki promasio cist ziceru prvom i to bi im moglo presuditi da ostanu na bodu ili bez bodova
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆

MikiPirs
Postovi: 1833
Pridružen/a: 15 apr 2025, 16:02
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la MikiPirs » 17 avg 2025, 22:41

O cemu se ovdje pise gospode boze, ajmo pls o tome kako se namjesta Borcu sve, bolje nego ove degutantne teme i nebuloze, hvala. (I ovo o namjestanju su nebuloze al ajd mogu razumjeti ljubomora ovo ono :D )

Ova utakmica Zrinjski Siroki je nevjerovatno losa :wtf:

Avatar
robertkosar
Postovi: 3626
Pridružen/a: 14 maj 2016, 11:19
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la robertkosar » 17 avg 2025, 22:42

MikiPirs je napisao/la:
17 avg 2025, 22:41
O cemu se ovdje pise gospode boze, ajmo pls o tome kako se namjesta Borcu sve, bolje nego ove degutantne teme i nebuloze, hvala. (I ovo o namjestanju su nebuloze al ajd mogu razumjeti ljubomora ovo ono :D )

Ova utakmica Zrinjski Siroki je nevjerovatno losa :wtf:
Bar ovi iz Listice nisu skinuli gace ko Hadzi trivunova sloga :puke: :puke: :puke:
KOMUNIKACIJA SAMO NA BOSANSKOM

Avatar
delko
Postovi: 3713
Pridružen/a: 06 avg 2011, 18:15
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la delko » 17 avg 2025, 22:44

Alminjo99 je napisao/la:
17 avg 2025, 21:44
Kakav škutrorski komentator, sta je ovo. :urnebes:
Sta prica boga ti, prestao sam gledati na poluvremenu ? :D :D

MikiPirs
Postovi: 1833
Pridružen/a: 15 apr 2025, 16:02
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la MikiPirs » 17 avg 2025, 22:45

robertkosar je napisao/la:
17 avg 2025, 22:42
MikiPirs je napisao/la:
17 avg 2025, 22:41
O cemu se ovdje pise gospode boze, ajmo pls o tome kako se namjesta Borcu sve, bolje nego ove degutantne teme i nebuloze, hvala. (I ovo o namjestanju su nebuloze al ajd mogu razumjeti ljubomora ovo ono :D )

Ova utakmica Zrinjski Siroki je nevjerovatno losa :wtf:
Bar ovi iz Listice nisu skinuli gace ko Hadzi trivunova sloga :puke: :puke: :puke:
To su teme, bolesna ljubomora :D

Redfire16
Postovi: 212
Pridružen/a: 20 jun 2025, 14:39
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Redfire16 » 17 avg 2025, 22:45

Pa i treba da se piše o svemu što krši propozicije takmičenja. Faktički je liga neregularna. Sutra Mirvić iskešira ove tamnopute što je doveo, sredi im pasoš i oni su ti u21. Čudi me što Jatti to već nisu uradili. Igra za Zambiju a ovamo u ligi ti je u21.

MikiPirs
Postovi: 1833
Pridružen/a: 15 apr 2025, 16:02
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la MikiPirs » 17 avg 2025, 22:47

Redfire16 je napisao/la:
17 avg 2025, 22:45
Pa i treba da se piše o svemu što krši propozicije takmičenja. Faktički je liga neregularna. Sutra Mirvić iskešira ove tamnopute što je doveo, sredi im pasoš i oni su ti u21. Čudi me što Jatti to već nisu uradili. Igra za Zambiju a ovamo u ligi ti je u21.
To pravilo je nidje veze, kao sto vidis lako se izigra i samo po sebi ne donosi nista. Po meni ja bih to pravilo ukinuo.

P.S. moj komentar nije bio na ovo sto pisemo i pravilo u21, nego ovo druge nebuloze, dnevno politicke prirode :D

MikiPirs
Postovi: 1833
Pridružen/a: 15 apr 2025, 16:02
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la MikiPirs » 17 avg 2025, 22:49

Ovaj Josipovic bas dobar golman :)

Avatar
robertkosar
Postovi: 3626
Pridružen/a: 14 maj 2016, 11:19
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la robertkosar » 17 avg 2025, 22:52

MikiPirs je napisao/la:
17 avg 2025, 22:45
robertkosar je napisao/la:
17 avg 2025, 22:42
MikiPirs je napisao/la:
17 avg 2025, 22:41
O cemu se ovdje pise gospode boze, ajmo pls o tome kako se namjesta Borcu sve, bolje nego ove degutantne teme i nebuloze, hvala. (I ovo o namjestanju su nebuloze al ajd mogu razumjeti ljubomora ovo ono :D )

Ova utakmica Zrinjski Siroki je nevjerovatno losa :wtf:
Bar ovi iz Listice nisu skinuli gace ko Hadzi trivunova sloga :puke: :puke: :puke:
To su teme, bolesna ljubomora :D
Onda ja i ti nismo gledali iste utakmice. Igraci sloge su protiv Sarajeva ginuli isli na svaku ostro tu im je pomogao dosta onaj celevi pavelicovac iz Kreseva.
A protiv bojca navijali da bojac sto prije da go :puke: :puke:
KOMUNIKACIJA SAMO NA BOSANSKOM

Avatar
Lik
Postovi: 5591
Pridružen/a: 05 mar 2009, 10:50
Lokacija: Tribina
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Lik » 17 avg 2025, 22:53

york je napisao/la:
17 avg 2025, 21:52
Svi koji prate od njenih pocetaka ovu ligu znaju da kad je u pitanju zrinjski široki nema spuštanja gaca nikada. Druga stvar što je zrinjski zadnjih godina puno bolji, a bilo je obrnuto u prvih 10 godina lige. Tako da ta priča ne pije vodu, a ovo u RS s Borcem je drugačije
Hajde ne lazi, sta je bilo u kupu kad je Zrinjski u Mostaru pustio Sirokom, a Ultrasi izasli sa stadiona u znak protesta?
Visi ciljevi jel?
BIT
ĆEŠ
OPET
PRVAK
ČEST
1946

Avatar
Hrammm1921
Postovi: 1629
Pridružen/a: 08 jul 2025, 21:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Hrammm1921 » 17 avg 2025, 22:56

Zrinski los nikakav, bice zanimljiva borba za titulu

york
Postovi: 944
Pridružen/a: 20 avg 2009, 11:29
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la york » 17 avg 2025, 22:59

Lik je napisao/la:
17 avg 2025, 22:53
york je napisao/la:
17 avg 2025, 21:52
Svi koji prate od njenih pocetaka ovu ligu znaju da kad je u pitanju zrinjski široki nema spuštanja gaca nikada. Druga stvar što je zrinjski zadnjih godina puno bolji, a bilo je obrnuto u prvih 10 godina lige. Tako da ta priča ne pije vodu, a ovo u RS s Borcem je drugačije
Hajde ne lazi, sta je bilo u kupu kad je Zrinjski u Mostaru pustio Sirokom, a Ultrasi izasli sa stadiona u znak protesta?
Visi ciljevi jel?
Dogode se svakom takve utakmice, vi to najbolje znate, imate ih u nogama dosta.
I široki je zrinjskom pustio jedne sezone na pecari da bi ostali u ligi. Ali generalno ti je stanje kako sam napisao

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []