Staro pravilo glasi:”igras onoliko koliko ti protivnik dozvoli” u ovom slucaju Vinko, koji je majstor toga (licno ja to ne volim ali daje rezultat) je umrtvio igru i takticki naveo na svoju stranu. Ne vidim ja tu nista sto bi ukazalo na pustanje, pogotovo tome u prilog idu i rekacije igraca Sloge, kod gola i par situacija kada su grijesili.robertkosar je napisao/la: ↑17 avg 2025, 22:52Onda ja i ti nismo gledali iste utakmice. Igraci sloge su protiv Sarajeva ginuli isli na svaku ostro tu im je pomogao dosta onaj celevi pavelicovac iz Kreseva.MikiPirs je napisao/la: ↑17 avg 2025, 22:45To su teme, bolesna ljubomorarobertkosar je napisao/la: ↑17 avg 2025, 22:42
Bar ovi iz Listice nisu skinuli gace ko Hadzi trivunova sloga![]()
![]()
![]()
![]()
A protiv bojca navijali da bojac sto prije da go![]()
![]()
Premijer liga BiH - aktuelno
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
-
bordobijeli
- Postovi: 18303
- Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
MikiPirs je napisao/la: ↑17 avg 2025, 22:59Staro pravilo glasi:”igras onoliko koliko ti protivnik dozvoli” u ovom slucaju Vinko, koji je majstor toga (licno ja to ne volim ali daje rezultat) je umrtvio igru i takticki naveo na svoju stranu. Ne vidim ja tu nista sto bi ukazalo na pustanje, pogotovo tome u prilog idu i rekacije igraca Sloge, kod gola i par situacija kada su grijesili.robertkosar je napisao/la: ↑17 avg 2025, 22:52Onda ja i ti nismo gledali iste utakmice. Igraci sloge su protiv Sarajeva ginuli isli na svaku ostro tu im je pomogao dosta onaj celevi pavelicovac iz Kreseva.
A protiv bojca navijali da bojac sto prije da go![]()
![]()
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
iii bice remi odnosno kurcina
BOSNA I HERCEGOVINA FK SARAJEVO FC BARCELONA
-
bordobijeli
- Postovi: 18303
- Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Složio bi se da nema pretjerane ljubavi izmedju Sirokog i Zrinjskog čak postoji i određeni rivalitet.york je napisao/la: ↑17 avg 2025, 22:59Dogode se svakom takve utakmice, vi to najbolje znate, imate ih u nogama dosta.Lik je napisao/la: ↑17 avg 2025, 22:53Hajde ne lazi, sta je bilo u kupu kad je Zrinjski u Mostaru pustio Sirokom, a Ultrasi izasli sa stadiona u znak protesta?york je napisao/la: ↑17 avg 2025, 21:52Svi koji prate od njenih pocetaka ovu ligu znaju da kad je u pitanju zrinjski široki nema spuštanja gaca nikada. Druga stvar što je zrinjski zadnjih godina puno bolji, a bilo je obrnuto u prvih 10 godina lige. Tako da ta priča ne pije vodu, a ovo u RS s Borcem je drugačije
Visi ciljevi jel?
I široki je zrinjskom pustio jedne sezone na pecari da bi ostali u ligi. Ali generalno ti je stanje kako sam napisao
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ljudino 2006.ako se ne varam. Tada je bod u gostima bio ravan osvojenom prvenstvuLik je napisao/la: ↑17 avg 2025, 22:53Hajde ne lazi, sta je bilo u kupu kad je Zrinjski u Mostaru pustio Sirokom, a Ultrasi izasli sa stadiona u znak protesta?york je napisao/la: ↑17 avg 2025, 21:52Svi koji prate od njenih pocetaka ovu ligu znaju da kad je u pitanju zrinjski široki nema spuštanja gaca nikada. Druga stvar što je zrinjski zadnjih godina puno bolji, a bilo je obrnuto u prvih 10 godina lige. Tako da ta priča ne pije vodu, a ovo u RS s Borcem je drugačije
Visi ciljevi jel?
SAMO ŠIROKI!
-
Direktorcic
- Postovi: 2590
- Pridružen/a: 11 maj 2023, 21:57
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Obje momčadi za kurrac, da ne bi vratnice bio bi susret bez prigoda. Braniči sirokog brijega se sreli u putu nisu
- feniksptica
- Postovi: 19096
- Pridružen/a: 14 nov 2019, 19:12
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
E da te nesto zamolim..MikiPirs je napisao/la: ↑17 avg 2025, 22:59Staro pravilo glasi:”igras onoliko koliko ti protivnik dozvoli” u ovom slucaju Vinko, koji je majstor toga (licno ja to ne volim ali daje rezultat) je umrtvio igru i takticki naveo na svoju stranu. Ne vidim ja tu nista sto bi ukazalo na pustanje, pogotovo tome u prilog idu i rekacije igraca Sloge, kod gola i par situacija kada su grijesili.robertkosar je napisao/la: ↑17 avg 2025, 22:52Onda ja i ti nismo gledali iste utakmice. Igraci sloge su protiv Sarajeva ginuli isli na svaku ostro tu im je pomogao dosta onaj celevi pavelicovac iz Kreseva.
A protiv bojca navijali da bojac sto prije da go![]()
![]()
Nemoj ba, de nenmoj pravit budalu od sebe. Branis nemoguce. Samo pustis, svjesni smo mi svega, nismo glupi koliko ti mislis
Plavo oko plakalo je.
BOT (ponude u inbox)
BOT (ponude u inbox)
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Velež - Željezničar 0:1
U19 Željezničar - Sarajevo 1:1
U17 Željezničar - Posušje 4:1
U15 Željezničar - Posušje 3:0
U19 Željezničar - Sarajevo 1:1
U17 Željezničar - Posušje 4:1
U15 Željezničar - Posušje 3:0
Zadnja izmjena: NoDi80, dana/u 17 avg 2025, 23:05, ukupno mijenjano 1 put.
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Trenerčina, dingospo Dean Klafurić
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Kako je lijepo gledati fudbal,kad nije dogovoreno. Svaka cast za Zrinjski i Siroki.
A Borac nece boda izgubit protiv radnika,sloge i rudara,osim ako vec na kraju bude sve rijeseno pa im daju 3 boda kao prosle sezone.
A Borac nece boda izgubit protiv radnika,sloge i rudara,osim ako vec na kraju bude sve rijeseno pa im daju 3 boda kao prosle sezone.
- invincible1921
- Postovi: 11401
- Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
- Lokacija: Domovina ljiljana
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Eo da ne bude da se stalno se.re po savezu..realno liga 10 top pogodak jos da se ujedine druge.
Iskreno mislim da ce tesko iko pobjedviat u kontinuitetu zbog broja "teskih"utakmica , bice podvig da uzmes 3/4 zaredom
Isto tako vazda si u prilici da ako uspijes to ukljucujes se u borbu za sami vrh iako do tad mozda nisi blisto
Iskreno mislim da ce tesko iko pobjedviat u kontinuitetu zbog broja "teskih"utakmica , bice podvig da uzmes 3/4 zaredom
Isto tako vazda si u prilici da ako uspijes to ukljucujes se u borbu za sami vrh iako do tad mozda nisi blisto
=\_1921_/=
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Široki je vazda bio jaci od Zrinjskog odmjihove prvobitne HNS Lige pa sve do 2001 prije ujedinjenja lige 02-2003. Ako me sjecanje ne vara Široki je do ujedinjenja zajednicke lige peto-sestostruki prvak HNS Lige (koja nije bila priznata od strane UEFE). Široki je imao najjace sponzore privatnike, tada na prostorima drzave BiH. Nakon sljivotresa oko HDZa primorani su sponzori da se presele u Mostar, kako bi ojacali do tada nebitan kolektiv Zrinjski, vecinom iz nama prema gradskom rivalu i prkosu spram dominaciji BiH klubova, prvenstveno tada Zeljeznicara. Nakon ujedinjenja lige, sjecam se tacno sezone, Leotar iz Trebinja je tad osvojio zajednicku ligu prvi, naravno uz razne pogurance. Znali su povremeno sjevnuti klubovi poput Alfa-Maxima Modrice, Brotnja u Play-offu (NS i HNS Liga). Najtrofejniji klub NS Lige BiH je bio Celik Zenica sa uzastopne tri titule od 95' do 97', sjecam se da su se neke utakmice igrale, odnosno prvenstvo igralo na Bilinom iz bezbjednosno-infrastrukturalnih razloga. Uglavnom, trenutno je najtrofejniji klub od ujedinjenja lige Zrinjski.
kad sa sjevera pjesmu čuješ ti, dole na terenu srce ostavi..
- Hrammm1921
- Postovi: 1629
- Pridružen/a: 08 jul 2025, 21:57
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Niko ne igra dobro, niko nije u formi , bas se nisam nadao ovakvom startu al nikako ..
Borac je danas pokazao zasto je glavni kandidat za vrh, ali razlog nije njihova igra logicno.
Borac je danas pokazao zasto je glavni kandidat za vrh, ali razlog nije njihova igra logicno.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Mene samo zanima hoće li Borac uzeti svih 36 bodova protiv timova iz RS. Trenutno su na 6/36.
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Kiksaće Zrinjski i protiv Vase Miskina Crnog slj kolo.
🇵🇸 FREE PALESTINE! 🇵🇸
-
bordobijeli
- Postovi: 18303
- Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ako obezbijede matematički titulu prije svih tih utakmica, onda neće. Kao i prošle sezone, samo što su je prošle matematički bili izgubili pa onda kiksali protiv Radnika
🇵🇸 FREE PALESTINE! 🇵🇸
- invincible1921
- Postovi: 11401
- Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
- Lokacija: Domovina ljiljana
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Joj sto me vrati na nostalgijugoGlobal je napisao/la: ↑17 avg 2025, 23:08Široki je vazda bio jaci od Zrinjskog odmjihove prvobitne HNS Lige pa sve do 2001 prije ujedinjenja lige 02-2003. Ako me sjecanje ne vara Široki je do ujedinjenja zajednicke lige peto-sestostruki prvak HNS Lige (koja nije bila priznata od strane UEFE). Široki je imao najjace sponzore privatnike, tada na prostorima drzave BiH. Nakon sljivotresa oko HDZa primorani su sponzori da se presele u Mostar, kako bi ojacali do tada nebitan kolektiv Zrinjski, vecinom iz nama prema gradskom rivalu i prkosu spram dominaciji BiH klubova, prvenstveno tada Zeljeznicara. Nakon ujedinjenja lige, sjecam se tacno sezone, Leotar iz Trebinja je tad osvojio zajednicku ligu prvi, naravno uz razne pogurance. Znali su povremeno sjevnuti klubovi poput Alfa-Maxima Modrice, Brotnja u Play-offu (NS i HNS Liga). Najtrofejniji klub NS Lige BiH je bio Celik Zenica sa uzastopne tri titule od 95' do 97', sjecam se da su se neke utakmice igrale, odnosno prvenstvo igralo na Bilinom iz bezbjednosno-infrastrukturalnih razloga. Uglavnom, trenutno je najtrofejniji klub od ujedinjenja lige Zrinjski.
Ja se sjecam da je zeljo ako ne i prvu utakmicu protiv ovih HB klubova igro s posusjem..1:1 bilo meni se cini, igro onaj mali erceg
Finale Brotnjo- Buducnost, dadose rukom go..jel Brasnic ? Leotar doveo pola Zvezde na posudbu, Modrica najsramotija titula do ovih Borcevih..mislim da je te sezone il godinu prije Borac bio najbolji gost lige i imali su vako citavih 9b iz 15 utakmica
=\_1921_/=
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Osim vasih naprdjivanja, imate li ista konkretno, da dokazete da se svi sklanjaju Borcu? Dajte nesto konkretno, manite me vasih tumacenja igre, razumijete se koliko i ja, znaci nanivou gledaoca.feniksptica je napisao/la: ↑17 avg 2025, 23:05MikiPirs je napisao/la: ↑17 avg 2025, 22:59Staro pravilo glasi:”igras onoliko koliko ti protivnik dozvoli” u ovom slucaju Vinko, koji je majstor toga (licno ja to ne volim ali daje rezultat) je umrtvio igru i takticki naveo na svoju stranu. Ne vidim ja tu nista sto bi ukazalo na pustanje, pogotovo tome u prilog idu i rekacije igraca Sloge, kod gola i par situacija kada su grijesili.robertkosar je napisao/la: ↑17 avg 2025, 22:52
Onda ja i ti nismo gledali iste utakmice. Igraci sloge su protiv Sarajeva ginuli isli na svaku ostro tu im je pomogao dosta onaj celevi pavelicovac iz Kreseva.
A protiv bojca navijali da bojac sto prije da go![]()
![]()
E da te nesto zamolim..
Nemoj ba, de nenmoj pravit budalu od sebe. Branis nemoguce. Samo pustis, svjesni smo mi svega, nismo glupi koliko ti mislis
P.S. sta cete do godine pricati kada bude 5 klubova iz RS u PLBIH?
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 15 gostiju.

