Premijer liga BiH - aktuelno

goGlobal
Postovi: 287
Pridružen/a: 23 jul 2025, 20:25
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la goGlobal » 17 avg 2025, 23:52

Resolute je napisao/la:
17 avg 2025, 23:31
goGlobal je napisao/la:
17 avg 2025, 22:34
Resolute je napisao/la:
17 avg 2025, 19:03

Ljudino, mi ovdje pricamo o prosipanju bodova Borca protiv Er Es klubova. Kakve piramide, Srbija do Tokija, sta pises ti decko..

I sta mi to radimo zivota ti sto do sad od kad liga postoji nije radio ni jedan hrvatski i federalni klub? Imamo guranje, sudije, imamo i naklonost klubova sa Er Es teritorije.. to je sasvim okej. Imamo Vicu.
Vicu imaju i federalni klubovi pojedini, a Boga mi i hrvatski. Nemoj da se sad moramo vracati na sezone kad je Borac ispadao za zelenim stolom, kad su se namjestali rezultati da isti taj Borac ispadne/ispusi evropu. Pusti kraju. Danas sutra ce otici Vico, doce neko drugi, onda ce Borac biti silovan sa svih strana vjerovatno i to je tako. Ono oko cega se vi trebate zapitati kako je moguce da Vico godinama ima podrsku, pogotovo federalnog dijela, a i hrvatskog? Toliko veliku da uvodi akte preko kojih ce ostati do 2033 predsjednik saveza. Nije vama Srbin kriv, ni ti FK Borac.. krivci su tu negdje medju vama.
Jako dobar spin. Samo da se razumijemo, ne postoji hrvatski dio, koji bi silno zeljeli i vi a i 'majorizirani' , postoje po konfiguraciji drzave Bosne i Hercegovine, potpisom Dejtonskog mirovnog sporazuma dva entiteta, Federacija Bosne i Hercegovine, genicidna tvorevina tzv. Republika Srpska i Distrikt Brčko. Na zalost svih nas, povrsinsko-procentualno manji entitet sa administrativnim sjedistem u Banja luci je u skladu sa odobrenjem dva druga naroda i ostalih narodnosti dobio ili bolje definisano dodijelio sebi ime tzv. Republika Srpska, sto samo po sebi alaudira na etnicki ociscen prostor po pitanju druga dva naroda, ali napisat cemo, ociscen od bosanaca i hercegovaca, obzirom da vi a na veliku zalost i 'majorizirani' ne priznajete drzavu i stanista na kojim obitujete stoljecima. No, da ne duljimo o teritorijalno-politicnkim temama, osvrnuvsi se na fudbalske okolnosti. Ovaj ritam i silni poguranci Borca su minorni, koliko se u sustini gura kroz nacionalni kljuc Zrinjski iz pozadine (iako ruku na srce, ljudi igraju ako nista lopte). Koliko god mi smatrali da je Vico taj koji gura Borac (ima istine) i utice na regularnost samog prvenstva, zapostavljamo cinjenice da porodica gdina Vice kompletna navija za Zeljeznicar (sto mozete jasno provjerit upitom doticnog), dok gdin Vico ascare radi mira u kuci tolerise nuspojave, koje cesto ispod radara medijima prolaze na racun Zrinjskog, podvizima preko sudacke organizacije od strane gdina Beusa.

ps: navodi 'gdin' sluze u svrhe personalizacije, daleko od toga da su pomenuti gospoda. To su obicni imbecili i rusitelji sporta u BiH, jer tim cinom urusavaju u sferama fudbala/nogometa ono malo optimizma koji smo mogli graditi za svijetliju buducnost svih nasih klubova a posebice reprezentacije nakon Safetovog plasmana na SP u Brazilu.
Jedino mogu povjerovati u cinjenicu da si ovo preko chatgpt sastavio, i nalijepio ovdje. Jer sve i da se zezas, sprdas, provociras.. ovoliki post napisati sa ovakvom materijom istog ,a pogotovo ako si ozbiljan.. neki F je u pitanju i to dooobar dooobar F.
Kkav chatGPT, ja sam se drzao samo cinjenica. Ne treba jaro nikakva umjetna inteligencija. Pa nismo coravi pored ociju. Sve sto sam naveo su cinjenice. Trenutno ste vi na zubu, sve stoji kako i jeste. Al bilo je i moje Sarajevo pod pogurancima kao i Zeljo, Zrinjski takodjer. Sve sam ti napisao. Pa vece su pljacke bile u vakat Pusine i kompanije u Savezu nego sad. Samo sto se nije o tome plaho pisalo, nisu mediji i internet bili toliko digitalizovani. Pa j....ni Usanovic, Dominkovic i co. su vise zla nanijeli fudbalu u BiH nego
Sadasnja garnitura, mislim treba bit realan. Vico je ako nista kroz sredstva UEFE i deuge grantove, koliko toliko usmjerio fokus na infrastrukturu ma kakva ona bila. Naravno da nema optimalnih. Ali mene ato se tice, nek bude Vicin Vico na celu FNS/BiH samo daj da izbacimo
Jeb..i nacionalni kljuc i da se igra regularno prvenstvo podobno i prihvatljivo za sve nas. Mene ne zanimaju ni prefiksi ni opredjeljenja klubova i navijackih grupa pa krvnim
zrncima ako ce se vidjeti napredak samog fudbala, srzi sporta oko kojeg se svi okupljamo. Da odemo ako nista povremeno na neko veliko takmicenje, ne mora redovno, al daj povremeno. Da nam klubovi igraju regularno evropska takmicenja. Pa mi smo evo za 22g. zajednicke lige imali nakvih Play-offova sa nazovimo ih velikanima evropskog fudbala i na kraju nas ljudi iznabijaju da nam nije do same lopte. Pa smo se u medjuvrememu doveli do okolnosti da nas izbacuju poluamaterske ekipe iz San Marina, s Malte i slicnih 'velefudbalskih nacija' da bi u protekle tri sezone malo na misice, vise na srecu zrijebanja Zrinjski i Borac pokazali na evropskoj sceni da postojimo. Ako se zadovoljavamo kao fudbalska nacija (a jesmo) tim podvizima, bolje da ne igramo nikako.
kad sa sjevera pjesmu čuješ ti, dole na terenu srce ostavi..

bordobijeli
Postovi: 18307
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la bordobijeli » 17 avg 2025, 23:53

:kafa:
goGlobal je napisao/la:
17 avg 2025, 23:40
invincible1921 je napisao/la:
17 avg 2025, 23:15
goGlobal je napisao/la:
17 avg 2025, 23:08
Široki je vazda bio jaci od Zrinjskog odmjihove prvobitne HNS Lige pa sve do 2001 prije ujedinjenja lige 02-2003. Ako me sjecanje ne vara Široki je do ujedinjenja zajednicke lige peto-sestostruki prvak HNS Lige (koja nije bila priznata od strane UEFE). Široki je imao najjace sponzore privatnike, tada na prostorima drzave BiH. Nakon sljivotresa oko HDZa primorani su sponzori da se presele u Mostar, kako bi ojacali do tada nebitan kolektiv Zrinjski, vecinom iz nama prema gradskom rivalu i prkosu spram dominaciji BiH klubova, prvenstveno tada Zeljeznicara. Nakon ujedinjenja lige, sjecam se tacno sezone, Leotar iz Trebinja je tad osvojio zajednicku ligu prvi, naravno uz razne pogurance. Znali su povremeno sjevnuti klubovi poput Alfa-Maxima Modrice, Brotnja u Play-offu (NS i HNS Liga). Najtrofejniji klub NS Lige BiH je bio Celik Zenica sa uzastopne tri titule od 95' do 97', sjecam se da su se neke utakmice igrale, odnosno prvenstvo igralo na Bilinom iz bezbjednosno-infrastrukturalnih razloga. Uglavnom, trenutno je najtrofejniji klub od ujedinjenja lige Zrinjski.
Joj sto me vrati na nostalgiju :D

Ja se sjecam da je zeljo ako ne i prvu utakmicu protiv ovih HB klubova igro s posusjem..1:1 bilo meni se cini, igro onaj mali erceg :D

Finale Brotnjo- Buducnost, dadose rukom go..jel Brasnic ? Leotar doveo pola Zvezde na posudbu, Modrica najsramotija titula do ovih Borcevih..mislim da je te sezone il godinu prije Borac bio najbolji gost lige i imali su vako citavih 9b iz 15 utakmica :D
Mislim da jeste, prvu zvanicnu ste vi igrali protiv Posusja (tada ujedinjenje HNS i NS liga 2001 godine) i ako se ne varam, izgubili ste 2:1 (mada nisam siguran, mozda ste i 1:1 igrali, mozda postoji podatak na netu). A mi smo igrali prvu sa Sirokim isto nerijeseno 0:0. Tad je bod u gostima bio ravan pobjedi. Ali ono sto je fascinantno, do 2003 se igrao bolji fudbal nego sad. A realno, vecina klubova ni opreme tupve nije imala a o raznoraznim njivama da ne pricam. Nekad bila gostovanja ko ekskurzije onim harmonika busevima. Jbga, godine lete.
98 play of u Mostaru ubio nas Siroki Bubalo ,Filipovic itd 10 mrtvih šansi i Gogalic 0-1 iz jedne šanse . Al sve nam se to s kamatama vratilo kroz par sedmica u finalu gdje mi promasimo sve živo i tad su nas zakinuli za gol Avdica :D i onda Zubanovic za očaj. Al to je fudbal a ne ovo u Doboju kad se zna unaprijed pobjednik.

Avatar
brig
Postovi: 2611
Pridružen/a: 01 jun 2015, 18:04
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la brig » 17 avg 2025, 23:58

bordobijeli je napisao/la:
17 avg 2025, 23:53
:kafa:
goGlobal je napisao/la:
17 avg 2025, 23:40
invincible1921 je napisao/la:
17 avg 2025, 23:15


Joj sto me vrati na nostalgiju :D

Ja se sjecam da je zeljo ako ne i prvu utakmicu protiv ovih HB klubova igro s posusjem..1:1 bilo meni se cini, igro onaj mali erceg :D

Finale Brotnjo- Buducnost, dadose rukom go..jel Brasnic ? Leotar doveo pola Zvezde na posudbu, Modrica najsramotija titula do ovih Borcevih..mislim da je te sezone il godinu prije Borac bio najbolji gost lige i imali su vako citavih 9b iz 15 utakmica :D
Mislim da jeste, prvu zvanicnu ste vi igrali protiv Posusja (tada ujedinjenje HNS i NS liga 2001 godine) i ako se ne varam, izgubili ste 2:1 (mada nisam siguran, mozda ste i 1:1 igrali, mozda postoji podatak na netu). A mi smo igrali prvu sa Sirokim isto nerijeseno 0:0. Tad je bod u gostima bio ravan pobjedi. Ali ono sto je fascinantno, do 2003 se igrao bolji fudbal nego sad. A realno, vecina klubova ni opreme tupve nije imala a o raznoraznim njivama da ne pricam. Nekad bila gostovanja ko ekskurzije onim harmonika busevima. Jbga, godine lete.
98 play of u Mostaru ubio nas Siroki Bubalo ,Filipovic itd 10 mrtvih šansi i Gogalic 0-1 iz jedne šanse . Al sve nam se to s kamatama vratilo kroz par sedmica u finalu gdje mi promasimo sve živo i tad su nas zakinuli za gol Avdica :D i onda Zubanovic za očaj. Al to je fudbal a ne ovo u Doboju kad se zna unaprijed pobjednik.
Da, plus je Široki posle Čelika razvalio 6:2 i vama omogucio finale

goGlobal
Postovi: 287
Pridružen/a: 23 jul 2025, 20:25
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la goGlobal » 17 avg 2025, 23:59

bordobijeli je napisao/la:
17 avg 2025, 23:53
:kafa:
goGlobal je napisao/la:
17 avg 2025, 23:40
invincible1921 je napisao/la:
17 avg 2025, 23:15


Joj sto me vrati na nostalgiju :D

Ja se sjecam da je zeljo ako ne i prvu utakmicu protiv ovih HB klubova igro s posusjem..1:1 bilo meni se cini, igro onaj mali erceg :D

Finale Brotnjo- Buducnost, dadose rukom go..jel Brasnic ? Leotar doveo pola Zvezde na posudbu, Modrica najsramotija titula do ovih Borcevih..mislim da je te sezone il godinu prije Borac bio najbolji gost lige i imali su vako citavih 9b iz 15 utakmica :D
Mislim da jeste, prvu zvanicnu ste vi igrali protiv Posusja (tada ujedinjenje HNS i NS liga 2001 godine) i ako se ne varam, izgubili ste 2:1 (mada nisam siguran, mozda ste i 1:1 igrali, mozda postoji podatak na netu). A mi smo igrali prvu sa Sirokim isto nerijeseno 0:0. Tad je bod u gostima bio ravan pobjedi. Ali ono sto je fascinantno, do 2003 se igrao bolji fudbal nego sad. A realno, vecina klubova ni opreme tupve nije imala a o raznoraznim njivama da ne pricam. Nekad bila gostovanja ko ekskurzije onim harmonika busevima. Jbga, godine lete.
98 play of u Mostaru ubio nas Siroki Bubalo ,Filipovic itd 10 mrtvih šansi i Gogalic 0-1 iz jedne šanse . Al sve nam se to s kamatama vratilo kroz par sedmica u finalu gdje mi promasimo sve živo i tad su nas zakinuli za gol Avdica :D i onda Zubanovic za očaj. Al to je fudbal a ne ovo u Doboju kad se zna unaprijed pobjednik.
Al morate priznati da se igrao bolji, borbeniji, na oko leprsaviji timski fudbal. Nije bilo plaho imena, nekih 'mega kapitalaca' igralo se srcem i za raju. To je meni licno nevjerovatno sta nam se danas servira. Sinoc gledam protiv Posusja, nikakve zari, poleta, jednostavno sve se pretvorilo u komercijalu kojoj mi jos uvijek mentalno nismo dorasli.
kad sa sjevera pjesmu čuješ ti, dole na terenu srce ostavi..

Avatar
tutankamon1905
Postovi: 5255
Pridružen/a: 16 jun 2017, 14:21
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la tutankamon1905 » 18 avg 2025, 00:00

*p!p!t@* je napisao/la:
17 avg 2025, 23:50
tutankamon1905 je napisao/la:
17 avg 2025, 23:29
Oci mi krvare
Barem 'ajduk briljira...
zasto pratis hajduk? kolko su igrali?

goGlobal
Postovi: 287
Pridružen/a: 23 jul 2025, 20:25
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la goGlobal » 18 avg 2025, 00:02

brig je napisao/la:
17 avg 2025, 23:58
bordobijeli je napisao/la:
17 avg 2025, 23:53
:kafa:
goGlobal je napisao/la:
17 avg 2025, 23:40

Mislim da jeste, prvu zvanicnu ste vi igrali protiv Posusja (tada ujedinjenje HNS i NS liga 2001 godine) i ako se ne varam, izgubili ste 2:1 (mada nisam siguran, mozda ste i 1:1 igrali, mozda postoji podatak na netu). A mi smo igrali prvu sa Sirokim isto nerijeseno 0:0. Tad je bod u gostima bio ravan pobjedi. Ali ono sto je fascinantno, do 2003 se igrao bolji fudbal nego sad. A realno, vecina klubova ni opreme tupve nije imala a o raznoraznim njivama da ne pricam. Nekad bila gostovanja ko ekskurzije onim harmonika busevima. Jbga, godine lete.
98 play of u Mostaru ubio nas Siroki Bubalo ,Filipovic itd 10 mrtvih šansi i Gogalic 0-1 iz jedne šanse . Al sve nam se to s kamatama vratilo kroz par sedmica u finalu gdje mi promasimo sve živo i tad su nas zakinuli za gol Avdica :D i onda Zubanovic za očaj. Al to je fudbal a ne ovo u Doboju kad se zna unaprijed pobjednik.
Da, plus je Široki posle Čelika razvalio 6:2 i vama omogucio finale
Jeste.. to su bila vremena ikonskog fudbala. Vi ste par sezona bili bas jaki, nerealno jaki za tadasnje uslove u HNS ligi a poslije i u objedinjenoj. Kako ono Mladost Dubint?
kad sa sjevera pjesmu čuješ ti, dole na terenu srce ostavi..

Hansestadt
Postovi: 3711
Pridružen/a: 20 sep 2022, 01:24
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Hansestadt » 18 avg 2025, 00:03

Nije najveci transfer lige Ljajic u Sarajevu, nego Laudrup u Celiku.

Vorovus
Postovi: 1239
Pridružen/a: 13 feb 2025, 18:04
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Vorovus » 18 avg 2025, 00:08

Hajdeee je napisao/la:
17 avg 2025, 23:07
Znaci i Zrinjski moze kiksati, ali Borac nikada
Kiksao je Borac proslo kolo u Vrapcicima.

bordobijeli
Postovi: 18307
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la bordobijeli » 18 avg 2025, 00:10

Ma bilo je top igraca Stanko Bubalo ,Zeka Turkovic , Dzelo Muharemovic , Erceg mali iz Posusja,Senad Brkic ,Vuksanovic Slavija, Grujic, Mulina ,Krunic,Šilic,šabic,Mesanovic,Beslija,Berberovic, Music , Hasancic, Wagner,Skoro,Biscevic,Maletic,Hrgovic ,Hasagic.

Avatar
invincible1921
Postovi: 11414
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Domovina ljiljana
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la invincible1921 » 18 avg 2025, 00:14

goGlobal je napisao/la:
17 avg 2025, 23:59
bordobijeli je napisao/la:
17 avg 2025, 23:53
:kafa:
goGlobal je napisao/la:
17 avg 2025, 23:40

Mislim da jeste, prvu zvanicnu ste vi igrali protiv Posusja (tada ujedinjenje HNS i NS liga 2001 godine) i ako se ne varam, izgubili ste 2:1 (mada nisam siguran, mozda ste i 1:1 igrali, mozda postoji podatak na netu). A mi smo igrali prvu sa Sirokim isto nerijeseno 0:0. Tad je bod u gostima bio ravan pobjedi. Ali ono sto je fascinantno, do 2003 se igrao bolji fudbal nego sad. A realno, vecina klubova ni opreme tupve nije imala a o raznoraznim njivama da ne pricam. Nekad bila gostovanja ko ekskurzije onim harmonika busevima. Jbga, godine lete.
98 play of u Mostaru ubio nas Siroki Bubalo ,Filipovic itd 10 mrtvih šansi i Gogalic 0-1 iz jedne šanse . Al sve nam se to s kamatama vratilo kroz par sedmica u finalu gdje mi promasimo sve živo i tad su nas zakinuli za gol Avdica :D i :D onda Zubanovic za očaj. Al to je fudbal a ne ovo u Doboju kad se zna unaprijed pobjednik.
Al morate priznati da se igrao bolji, borbeniji, na oko leprsaviji timski fudbal. Nije bilo plaho imena, nekih 'mega kapitalaca' igralo se srcem i za raju. To je meni licno nevjerovatno sta nam se danas servira. Sinoc gledam protiv Posusja, nikakve zari, poleta, jednostavno sve se pretvorilo u komercijalu kojoj mi jos uvijek mentalno nismo dorasli.
Dobro bili su pitari tad bar po imenima osjetno jaci od ostalih :D Da se ne lazemo nas su rasuli u finalu, ali eto jbg :D Avdic,Gogalic, Dedic, Zukic, nez jel Smjecanin bio tad..itd
=\_1921_/=

NoDi80
Postovi: 18987
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NoDi80 » 18 avg 2025, 00:18

Da se podsjetimo tradicije busenja i nekih od najvecih pobjeda
U subotu Grbavica opet dominira :bih:

Željezničar - Zrinjski 3:1 1998
Željezničar-Zrinjski 3:0 2003
Željezničar - Zrinjski 3:1 2006
Za ove tri utakmice ne mogu da nadjem video

Željezničar - Zrinjski 3:1


Željezničar - Zrinjski 4:0


Željezničar - Zrinjski 4:2


Zrinjski - Željezničar 1:5


Željezničar - Zrinjski 3:1


Željezničar - Zrinjski 3:1


Zrinjski - Željezničar 0:2


Zrinjski - Željezničar 0:4


Željezničar - Zrinjski 2:0


Adzeme ponovite ovu utakmicu
Zrinjski - Željezničar 0:2 2025
Zadnja izmjena: NoDi80, dana/u 18 avg 2025, 00:22, ukupno mijenjano 1 put.
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆

MikiPirs
Postovi: 1833
Pridružen/a: 15 apr 2025, 16:02
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la MikiPirs » 18 avg 2025, 00:20

Vorovus je napisao/la:
18 avg 2025, 00:08
Hajdeee je napisao/la:
17 avg 2025, 23:07
Znaci i Zrinjski moze kiksati, ali Borac nikada
Kiksao je Borac proslo kolo u Vrapcicima.
Borcu se racuna samo poraz, ostalo je “namjesteno”

Avatar
avenija
Postovi: 10834
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la avenija » 18 avg 2025, 00:27

brig je napisao/la:
17 avg 2025, 23:58
bordobijeli je napisao/la:
17 avg 2025, 23:53
:kafa:
goGlobal je napisao/la:
17 avg 2025, 23:40

Mislim da jeste, prvu zvanicnu ste vi igrali protiv Posusja (tada ujedinjenje HNS i NS liga 2001 godine) i ako se ne varam, izgubili ste 2:1 (mada nisam siguran, mozda ste i 1:1 igrali, mozda postoji podatak na netu). A mi smo igrali prvu sa Sirokim isto nerijeseno 0:0. Tad je bod u gostima bio ravan pobjedi. Ali ono sto je fascinantno, do 2003 se igrao bolji fudbal nego sad. A realno, vecina klubova ni opreme tupve nije imala a o raznoraznim njivama da ne pricam. Nekad bila gostovanja ko ekskurzije onim harmonika busevima. Jbga, godine lete.
98 play of u Mostaru ubio nas Siroki Bubalo ,Filipovic itd 10 mrtvih šansi i Gogalic 0-1 iz jedne šanse . Al sve nam se to s kamatama vratilo kroz par sedmica u finalu gdje mi promasimo sve živo i tad su nas zakinuli za gol Avdica :D i onda Zubanovic za očaj. Al to je fudbal a ne ovo u Doboju kad se zna unaprijed pobjednik.
Da, plus je Široki posle Čelika razvalio 6:2 i vama omogucio finale


Sa vama je bilo bas velikih utakmica i klasika Premijer lige sa uvijek preko 10 000 ljudi. Gledaj ove, gledaj imena 0:2 pa 4:2

Škripari zajedno na sjeveru sa domaćom publikom bez policijske pratnje..kakva vremena.

Čelikov napad: Senad Brkić, Admir Hasancic i Matija Matko. :tokralju:

Ivo ištuk ove sezone osvaja PL sa Širokim nakon Leotara.
DVA NAJTRAGIČNIJA DATUMA U HISTORIJI ZENICE:
02.10.2016 KASUMOVIĆ POSTAO GRADONAČELNIK ZENICE
21.10.1697 EUGEN SAVOJSKI SPALIO ZENICU DO TEMELJA

NoDi80
Postovi: 18987
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NoDi80 » 18 avg 2025, 00:41

Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆

penke
Postovi: 1252
Pridružen/a: 23 jan 2017, 01:47
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la penke » 18 avg 2025, 00:47

bordobijeli je napisao/la:
17 avg 2025, 23:03
york je napisao/la:
17 avg 2025, 22:59
Lik je napisao/la:
17 avg 2025, 22:53


Hajde ne lazi, sta je bilo u kupu kad je Zrinjski u Mostaru pustio Sirokom, a Ultrasi izasli sa stadiona u znak protesta?
Visi ciljevi jel?
Dogode se svakom takve utakmice, vi to najbolje znate, imate ih u nogama dosta.
I široki je zrinjskom pustio jedne sezone na pecari da bi ostali u ligi. Ali generalno ti je stanje kako sam napisao
Složio bi se da nema pretjerane ljubavi izmedju Sirokog i Zrinjskog čak postoji i određeni rivalitet.
Široki i Zrinjski više od 30 godina imaju veliki rivalitet, uvijek napete utakmice kroz povijest i gdje se uvijek igra na nož, činjenica je da je Široki u padu već 4 godine bez Europe koju je igrao standarno, a Zrinjski igra zadnjih par godina najbolje.

Jedan podatak Zrinjski na Pecari jednu jedinu pobjedu zadnjih 18 godina ima 2016. kada je onom krađom i najboljom odigranom utakmicom u povijesti Premijer lige slavio 3:4. Od tad 10 godina nemaju pobjede na Pecari.
Samo jedno ime

Avatar
invincible1921
Postovi: 11414
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Domovina ljiljana
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la invincible1921 » 18 avg 2025, 00:57

NoDi80 je napisao/la:
18 avg 2025, 00:18
Da se podsjetimo tradicije busenja i nekih od najvecih pobjeda
U subotu Grbavica opet dominira :bih:

Željezničar - Zrinjski 3:1 1998
Željezničar-Zrinjski 3:0 2003
Željezničar - Zrinjski 3:1 2006
Za ove tri utakmice ne mogu da nadjem video

Željezničar - Zrinjski 3:1


Željezničar - Zrinjski 4:0


Željezničar - Zrinjski 4:2


Zrinjski - Željezničar 1:5


Željezničar - Zrinjski 3:1


Željezničar - Zrinjski 3:1


Zrinjski - Željezničar 0:2


Zrinjski - Željezničar 0:4


Željezničar - Zrinjski 2:0


Adzeme ponovite ovu utakmicu
Zrinjski - Željezničar 0:2 2025
2003. prvijenac Modrica

Jbt ba jel ovo Edin Avdic komentarise :o zakleo bih se da jes, radio je u to vrijeme na ftv
=\_1921_/=

NoDi80
Postovi: 18987
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NoDi80 » 18 avg 2025, 01:22

invincible1921 je napisao/la:
18 avg 2025, 00:57

2003. prvijenac Modrica

Jbt ba jel ovo Edin Avdic komentarise :o zakleo bih se da jes, radio je u to vrijeme na ftv
Jeste Edin Avdic je komentarisao, inace on navija za Zelju


“Igrao sam košarku u KK Bosna, ali navijam za FK Željezničar i NBA ekipu Juta Džez.” - Edin Avdic
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆

Pact1921
Postovi: 1083
Pridružen/a: 05 mar 2024, 19:44
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Pact1921 » 18 avg 2025, 01:53

bordobijeli je napisao/la:
18 avg 2025, 00:10
Ma bilo je top igraca Stanko Bubalo ,Zeka Turkovic , Dzelo Muharemovic , Erceg mali iz Posusja,Senad Brkic ,Vuksanovic Slavija, Grujic, Mulina ,Krunic,Šilic,šabic,Mesanovic,Beslija,Berberovic, Music , Hasancic, Wagner,Skoro,Biscevic,Maletic,Hrgovic ,Hasagic.
Ako ista jedan od navedenih je imao mozda najacu izjavu svih vremena a to je Alen Škoro : “Nisam imao priliku uspjeti u Marseilleu, trener je cijelo vrijeme gurao nekog Drogbu...”
Simpatizer najtrofejnijeg kluba u drzavi
Furam se na renana oliveiru ne smijem kod frizera ici

Avatar
Noke995
Postovi: 1072
Pridružen/a: 27 sep 2024, 09:52
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Noke995 » 18 avg 2025, 07:10

Pact1921 je napisao/la:
18 avg 2025, 01:53
bordobijeli je napisao/la:
18 avg 2025, 00:10
Ma bilo je top igraca Stanko Bubalo ,Zeka Turkovic , Dzelo Muharemovic , Erceg mali iz Posusja,Senad Brkic ,Vuksanovic Slavija, Grujic, Mulina ,Krunic,Šilic,šabic,Mesanovic,Beslija,Berberovic, Music , Hasancic, Wagner,Skoro,Biscevic,Maletic,Hrgovic ,Hasagic.
Ako ista jedan od navedenih je imao mozda najacu izjavu svih vremena a to je Alen Škoro : “Nisam imao priliku uspjeti u Marseilleu, trener je cijelo vrijeme gurao nekog Drogbu...”
Iako mi je najdraži igrač naš ikad (lično mi je uručio dres doduše s pijace, ali ta slika i zagrljaj nemaju cijenu) ta izjava nije tačna, tj nije nikad to on rekao.
Drogba i on nisu bili u istom periodu u Marseju :D :D
MNON

Avatar
Neutral
Postovi: 36468
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Neutral » 18 avg 2025, 07:20

Ma pusti, neka raja misli da jest, sladje je.

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 20 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []