Kkav chatGPT, ja sam se drzao samo cinjenica. Ne treba jaro nikakva umjetna inteligencija. Pa nismo coravi pored ociju. Sve sto sam naveo su cinjenice. Trenutno ste vi na zubu, sve stoji kako i jeste. Al bilo je i moje Sarajevo pod pogurancima kao i Zeljo, Zrinjski takodjer. Sve sam ti napisao. Pa vece su pljacke bile u vakat Pusine i kompanije u Savezu nego sad. Samo sto se nije o tome plaho pisalo, nisu mediji i internet bili toliko digitalizovani. Pa j....ni Usanovic, Dominkovic i co. su vise zla nanijeli fudbalu u BiH negoResolute je napisao/la: ↑17 avg 2025, 23:31Jedino mogu povjerovati u cinjenicu da si ovo preko chatgpt sastavio, i nalijepio ovdje. Jer sve i da se zezas, sprdas, provociras.. ovoliki post napisati sa ovakvom materijom istog ,a pogotovo ako si ozbiljan.. neki F je u pitanju i to dooobar dooobar F.goGlobal je napisao/la: ↑17 avg 2025, 22:34Jako dobar spin. Samo da se razumijemo, ne postoji hrvatski dio, koji bi silno zeljeli i vi a i 'majorizirani' , postoje po konfiguraciji drzave Bosne i Hercegovine, potpisom Dejtonskog mirovnog sporazuma dva entiteta, Federacija Bosne i Hercegovine, genicidna tvorevina tzv. Republika Srpska i Distrikt Brčko. Na zalost svih nas, povrsinsko-procentualno manji entitet sa administrativnim sjedistem u Banja luci je u skladu sa odobrenjem dva druga naroda i ostalih narodnosti dobio ili bolje definisano dodijelio sebi ime tzv. Republika Srpska, sto samo po sebi alaudira na etnicki ociscen prostor po pitanju druga dva naroda, ali napisat cemo, ociscen od bosanaca i hercegovaca, obzirom da vi a na veliku zalost i 'majorizirani' ne priznajete drzavu i stanista na kojim obitujete stoljecima. No, da ne duljimo o teritorijalno-politicnkim temama, osvrnuvsi se na fudbalske okolnosti. Ovaj ritam i silni poguranci Borca su minorni, koliko se u sustini gura kroz nacionalni kljuc Zrinjski iz pozadine (iako ruku na srce, ljudi igraju ako nista lopte). Koliko god mi smatrali da je Vico taj koji gura Borac (ima istine) i utice na regularnost samog prvenstva, zapostavljamo cinjenice da porodica gdina Vice kompletna navija za Zeljeznicar (sto mozete jasno provjerit upitom doticnog), dok gdin Vico ascare radi mira u kuci tolerise nuspojave, koje cesto ispod radara medijima prolaze na racun Zrinjskog, podvizima preko sudacke organizacije od strane gdina Beusa.Resolute je napisao/la: ↑17 avg 2025, 19:03
Ljudino, mi ovdje pricamo o prosipanju bodova Borca protiv Er Es klubova. Kakve piramide, Srbija do Tokija, sta pises ti decko..
I sta mi to radimo zivota ti sto do sad od kad liga postoji nije radio ni jedan hrvatski i federalni klub? Imamo guranje, sudije, imamo i naklonost klubova sa Er Es teritorije.. to je sasvim okej. Imamo Vicu.
Vicu imaju i federalni klubovi pojedini, a Boga mi i hrvatski. Nemoj da se sad moramo vracati na sezone kad je Borac ispadao za zelenim stolom, kad su se namjestali rezultati da isti taj Borac ispadne/ispusi evropu. Pusti kraju. Danas sutra ce otici Vico, doce neko drugi, onda ce Borac biti silovan sa svih strana vjerovatno i to je tako. Ono oko cega se vi trebate zapitati kako je moguce da Vico godinama ima podrsku, pogotovo federalnog dijela, a i hrvatskog? Toliko veliku da uvodi akte preko kojih ce ostati do 2033 predsjednik saveza. Nije vama Srbin kriv, ni ti FK Borac.. krivci su tu negdje medju vama.
ps: navodi 'gdin' sluze u svrhe personalizacije, daleko od toga da su pomenuti gospoda. To su obicni imbecili i rusitelji sporta u BiH, jer tim cinom urusavaju u sferama fudbala/nogometa ono malo optimizma koji smo mogli graditi za svijetliju buducnost svih nasih klubova a posebice reprezentacije nakon Safetovog plasmana na SP u Brazilu.
Sadasnja garnitura, mislim treba bit realan. Vico je ako nista kroz sredstva UEFE i deuge grantove, koliko toliko usmjerio fokus na infrastrukturu ma kakva ona bila. Naravno da nema optimalnih. Ali mene ato se tice, nek bude Vicin Vico na celu FNS/BiH samo daj da izbacimo
Jeb..i nacionalni kljuc i da se igra regularno prvenstvo podobno i prihvatljivo za sve nas. Mene ne zanimaju ni prefiksi ni opredjeljenja klubova i navijackih grupa pa krvnim
zrncima ako ce se vidjeti napredak samog fudbala, srzi sporta oko kojeg se svi okupljamo. Da odemo ako nista povremeno na neko veliko takmicenje, ne mora redovno, al daj povremeno. Da nam klubovi igraju regularno evropska takmicenja. Pa mi smo evo za 22g. zajednicke lige imali nakvih Play-offova sa nazovimo ih velikanima evropskog fudbala i na kraju nas ljudi iznabijaju da nam nije do same lopte. Pa smo se u medjuvrememu doveli do okolnosti da nas izbacuju poluamaterske ekipe iz San Marina, s Malte i slicnih 'velefudbalskih nacija' da bi u protekle tri sezone malo na misice, vise na srecu zrijebanja Zrinjski i Borac pokazali na evropskoj sceni da postojimo. Ako se zadovoljavamo kao fudbalska nacija (a jesmo) tim podvizima, bolje da ne igramo nikako.


