FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koju poziciju će zauzeti FKS na kraju ove sezone?

Prvaci
46
11%
Drugi
42
10%
Treći
138
34%
Četvrti
76
19%
Peti
34
8%
Šesti
17
4%
Sedmi
6
1%
Osmi
15
4%
Ispadamo iz lige
36
9%
 
Ukupno glasova: 410

Avatar
Pitar6785
Postovi: 8139
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 18 avg 2025, 10:08

hurem je napisao/la:
18 avg 2025, 09:48
Standardno jadikovanje i izvlakusa zbog neuspjeha!
Jedini krivci za izgubljenih 5 bodova u prva 3 kola smo mi sami sebi. Dakle, nisu sudije krive sto imamo 4 umjesto 9 bodova, i sto imamo gol-razliku 7:7.
Nevjerovatan luzerski mentalitet a sezona jedva da je počela.
Zapravo bi već bila izgubljena da je kvalitet Sarajeva, Zrinjskog i Borca tu negdje kao prošlih nekoliko sezona. Posto je trenutno (vidjet cemo sta ce biti do kraja prelaznog roka) Sarajevo ipak najkvalitetniji tim, bez obzira na prosutih 5 bodova u prva 3 kola, i dalje je legitimni kandidat za titulu, da ne kažem favorit. E toliko je Sarajevo ove sezone, ali ove sezone, kvalitetnije u odnosu na konkurenciju. Prošlih sezona nismo ništa bili kvalitetniji od dvojca koji je titule osvajao.

Gledati samo sebe, tamburati male timove, protiv velikih ne gubiti na Kosevu i titula je tu.
Protiv Radnika i sl.klubova ti ni NATO ne bi trebao moći uticati na rezultat, a kamoli sudije. Jednostavno smo bili loši.
Cimirot bi bio najveće pojačanje Sarajeva u posljednjih ne znam ti koliko godina, veće i od Ristovskog i da ne nabrajam.
Sto sinoc nepobjedi zrinjski sb, kojeg je velez razmontirao prije 6 dana na njihovom terenu.

Borac pobjedi 0-1 slogu zeljo pobjedi posusje 0-1 pobjedi velez 0-1, a obje utakmice protivnik je zasluzio 10x vise remi nego radnik na kosevu..

Takodje 4:3 rezultat ti donisi 3 boda 4:4 donosi 1 bod.

Hoces da kazes da je bolje igrat ko zeljeznicar ovih 4 kola nego igru koju smo mi imali u oca 3. Mi smo od sloge izgubili skoro 90% radi pogreske var sudija protiv radnika.. jer stvarno neko misli da bi ZZ podnio ostavku da smo pobjedili radnik 4:3 , da nepricam koliko samopouzdanje bi igraci imali da su pobjedili i da ih je zoran vodio u doboju, ovde se vise gleda kako smo prokockali 2 boda od radnika a niko negleda to koju stetu nanosi. Sigurno smo 3 trenera izgubili u zadnjih 6 godina radi sudiski gresaka.. Kaze sta LJUDI U UPRAVI FK SARAJEVA rade, a niko se nepita sta rade ljudi koji su zaposljeni u NS BH (nebitno koje nacije) NAJBOLJI SUDIJA U BH IRFAN PELJTO JE SUSPENDOVAN 6 utakmica zrinjski borac a realno svaka odluka koja je donesena za koju su procjenili da je pogrijesio bila 50/50 evo ovaj sudija sto he sudio velez borac suspendovan (opravdano) sta he sa sudiom koji je sudio borac SARAJEVO 0:1 kad andjusicu covjek zamalo da slomi koljeno panonda onaj udarac kvrzica pa nepostojeci penal koliko je sudija suspendovan..


Sta rade ljudi u NS BH OPCENITO pa ako nista ljudi koji su u ns bh ispred BOSNJACKE KOMPONENTE, daliste culi ijedan komentar primjedbu dali mozda sute ucjenjivajuci Murvica da im plati ili su uzeli pare od vicini ljudi, zar je miguce da od 15 ljudi B komponente niko nista


STA SU NAVIJACI HZ ORADILI

Avatar
Noke995
Postovi: 1078
Pridružen/a: 27 sep 2024, 09:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Noke995 » 18 avg 2025, 11:20

hurem je napisao/la:
18 avg 2025, 09:48
Standardno jadikovanje i izvlakusa zbog neuspjeha!
Jedini krivci za izgubljenih 5 bodova u prva 3 kola smo mi sami sebi. Dakle, nisu sudije krive sto imamo 4 umjesto 9 bodova, i sto imamo gol-razliku 7:7.
Nevjerovatan luzerski mentalitet a sezona jedva da je počela.
Zapravo bi već bila izgubljena da je kvalitet Sarajeva, Zrinjskog i Borca tu negdje kao prošlih nekoliko sezona. Posto je trenutno (vidjet cemo sta ce biti do kraja prelaznog roka) Sarajevo ipak najkvalitetniji tim, bez obzira na prosutih 5 bodova u prva 3 kola, i dalje je legitimni kandidat za titulu, da ne kažem favorit. E toliko je Sarajevo ove sezone, ali ove sezone, kvalitetnije u odnosu na konkurenciju. Prošlih sezona nismo ništa bili kvalitetniji od dvojca koji je titule osvajao.

Gledati samo sebe, tamburati male timove, protiv velikih ne gubiti na Kosevu i titula je tu.
Protiv Radnika i sl.klubova ti ni NATO ne bi trebao moći uticati na rezultat, a kamoli sudije. Jednostavno smo bili loši.
Cimirot bi bio najveće pojačanje Sarajeva u posljednjih ne znam ti koliko godina, veće i od Ristovskog i da ne nabrajam.
Sam si rekao drug, kvalitet timova bio tu negdje a pobjegli nam jedni 16 jedni 17 bodova.
Ogromna je razlika kad si igrač Sarajeva i imaš pritisak rezultata, navijača, veličine kluba i pritom znaš da će te zaklat gdje god može i kad si igrač borca ili zrinjskog i uvijek u podsvijesti imaš da i ako krene loše biće vadiona.
Koliko god bio ljut što nema rezultata zadnjih 5 godina, zadnje 2 , a pogotovo zadnju sezonu nismo mogli ništa.
MNON

propoklopac
Postovi: 723
Pridružen/a: 16 jun 2021, 09:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la propoklopac » 18 avg 2025, 11:24

Lavcina je napisao/la:
17 avg 2025, 23:15
Ove sezone ce se Borac gurati jace. Tako da ovaj kiks Zrinjskog je onako.
Braca su to dogovorila svake godine se mjenja prvak izmedju ta 2 politicka kluba.
to je to!!
U ovoj situac.gdje ako si imalo kvalitet hladno zavrsis u grupama, gdje je ozbiljna lova za BH, oni to nece prepustiti slucaju!!!
Ove gdodine Zrinja ce biti potrosen grupama, ovaj drugi gura od prvog kola uz to kao slave neki rodjendan, moras biti masinerija ozbljna da bi to sve preskocio!

PS Samo pogledas jucerasnju utakmicu protiv Sloge kakav je to sistem, sastav protiv nas i koje loženje igraca Sloge, i ovo juce, od mix sastava do "prijateljske " energije na terenu...ii to tako imaju protiv 3 ekipe rs-a zagarantovanih 36 bodova..ko misli drugacije nek prati nastavak ;)

Avatar
ErosViverosViv
Postovi: 3382
Pridružen/a: 05 sep 2024, 19:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ErosViverosViv » 18 avg 2025, 11:33

utakmicu protiv nas najavili 2 dana ranije, pressica vuleta dan pred utakmicu i onda najave na dan utakmice.

Protiv borca bez ikakve najave, samo par sati prije napisali danas igra sloga :lol:

Da ponovim, svježe ohlađene od prvog do zadnjeg ❤️

Avatar
hurem
Postovi: 10146
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hurem » 18 avg 2025, 11:46

Noke995 je napisao/la:
18 avg 2025, 11:20
hurem je napisao/la:
18 avg 2025, 09:48
Standardno jadikovanje i izvlakusa zbog neuspjeha!
Jedini krivci za izgubljenih 5 bodova u prva 3 kola smo mi sami sebi. Dakle, nisu sudije krive sto imamo 4 umjesto 9 bodova, i sto imamo gol-razliku 7:7.
Nevjerovatan luzerski mentalitet a sezona jedva da je počela.
Zapravo bi već bila izgubljena da je kvalitet Sarajeva, Zrinjskog i Borca tu negdje kao prošlih nekoliko sezona. Posto je trenutno (vidjet cemo sta ce biti do kraja prelaznog roka) Sarajevo ipak najkvalitetniji tim, bez obzira na prosutih 5 bodova u prva 3 kola, i dalje je legitimni kandidat za titulu, da ne kažem favorit. E toliko je Sarajevo ove sezone, ali ove sezone, kvalitetnije u odnosu na konkurenciju. Prošlih sezona nismo ništa bili kvalitetniji od dvojca koji je titule osvajao.

Gledati samo sebe, tamburati male timove, protiv velikih ne gubiti na Kosevu i titula je tu.
Protiv Radnika i sl.klubova ti ni NATO ne bi trebao moći uticati na rezultat, a kamoli sudije. Jednostavno smo bili loši.
Cimirot bi bio najveće pojačanje Sarajeva u posljednjih ne znam ti koliko godina, veće i od Ristovskog i da ne nabrajam.
Sam si rekao drug, kvalitet timova bio tu negdje a pobjegli nam jedni 16 jedni 17 bodova.
Ogromna je razlika kad si igrač Sarajeva i imaš pritisak rezultata, navijača, veličine kluba i pritom znaš da će te zaklat gdje god može i kad si igrač borca ili zrinjskog i uvijek u podsvijesti imaš da i ako krene loše biće vadiona.
Koliko god bio ljut što nema rezultata zadnjih 5 godina, zadnje 2 , a pogotovo zadnju sezonu nismo mogli ništa.
Jednostavno se ne mogu složiti s tim.
Imaš sve u svojim rukama, bod-dva-tri razlike, i dodju ti Zrinjski i Borac na Koševo i pobijede te, bez pomoći sudija...ideš u bodovni minus, padaš psihički jer si luzer gdje su ti svi drugi krivi a samo ti ne...itd. Zato na kraju bude ta razlika.
To se desilo ove sezone. To se desavalo i ranije. To se desilo i one sezone kada smo prosuli +12 bodova prednosti. I opet si imao utakmicu na Koševu protiv Borca gdje su nas ljudi rasuli na proste faktore (bez pomoći sudija) i "prelomili" prvenstvo u svoju korist.
Ne prihvatam teoriju da smo zaklani od sudija, bez obzira na njihove "ciljane" greške. Sami sebe najviše koljemo.

Sramota je recimo opravdavati sudijama kiks od 4:4 na Koševu protiv Radnika, i to nakon što si 3:0 vodio.

Avatar
Galantni
Postovi: 369
Pridružen/a: 04 okt 2023, 19:46
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Galantni » 18 avg 2025, 11:59

Sta mislite vi o ovom nacionalistickom orgijanju u zadnje vrijeme. Na sta vas podsjeca ovo. Da nauljim pusku ili?

Avatar
napoleon72
Postovi: 7134
Pridružen/a: 04 jul 2019, 12:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la napoleon72 » 18 avg 2025, 12:01

Galantni je napisao/la:
18 avg 2025, 11:59
Sta mislite vi o ovom nacionalistickom orgijanju u zadnje vrijeme. Na sta vas podsjeca ovo. Da nauljim pusku ili?
Cuj u zadnje vrijeme, ovako je 20 godina vec
GRMI SA SJEVERA!
1946

Sumnja ubija više snova, nego što će neuspjeh ikada.

Ado_77
Postovi: 473
Pridružen/a: 07 jul 2010, 12:46
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Ado_77 » 18 avg 2025, 12:03

_weella_ je napisao/la:
18 avg 2025, 10:02
Da je uzet u Banja Luci, da svi zaborave sve probleme i da odjednom budemo Real Madrid :D
Kada igramo sa vicinom imovinom,je li za vikend ili ranije. :urnebes:

Avatar
Shategabri
Postovi: 19000
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Shategabri » 18 avg 2025, 12:07

napoleon72 je napisao/la:
18 avg 2025, 12:01
Galantni je napisao/la:
18 avg 2025, 11:59
Sta mislite vi o ovom nacionalistickom orgijanju u zadnje vrijeme. Na sta vas podsjeca ovo. Da nauljim pusku ili?
Cuj u zadnje vrijeme, ovako je 20 godina vec
Ako nisi mako iz Buća Potoka ili Švrakinog, onda pitaš šta se kojeg q događa.
Inače što kažeš, ništa bitno se nije promijenilo.
Koševo Zapad

Avatar
Shategabri
Postovi: 19000
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Shategabri » 18 avg 2025, 12:19

Ado_77 je napisao/la:
18 avg 2025, 12:03
_weella_ je napisao/la:
18 avg 2025, 10:02
Da je uzet u Banja Luci, da svi zaborave sve probleme i da odjednom budemo Real Madrid :D
Kada igramo sa vicinom imovinom,je li za vikend ili ranije. :urnebes:
Crna neđelja u 18:45.
Koševo Zapad

Avatar
Galantni
Postovi: 369
Pridružen/a: 04 okt 2023, 19:46
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Galantni » 18 avg 2025, 12:23

napoleon72 je napisao/la:
18 avg 2025, 12:01
Galantni je napisao/la:
18 avg 2025, 11:59
Sta mislite vi o ovom nacionalistickom orgijanju u zadnje vrijeme. Na sta vas podsjeca ovo. Da nauljim pusku ili?
Cuj u zadnje vrijeme, ovako je 20 godina vec
Mislim da nije odavno bilo ovako pojacano sa obje strane i bacanje kostiju ne bi li se napravio neki incident pa da krene belaj. Nema ovo veze za fudbalom, a preko tribine se kao uvojek provode politike. Mislim da nece ovo dobro zavrsit

Avatar
ErosViverosViv
Postovi: 3382
Pridružen/a: 05 sep 2024, 19:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ErosViverosViv » 18 avg 2025, 12:27

Galantni je napisao/la:
18 avg 2025, 12:23
napoleon72 je napisao/la:
18 avg 2025, 12:01
Galantni je napisao/la:
18 avg 2025, 11:59
Sta mislite vi o ovom nacionalistickom orgijanju u zadnje vrijeme. Na sta vas podsjeca ovo. Da nauljim pusku ili?
Cuj u zadnje vrijeme, ovako je 20 godina vec
Mislim da nije odavno bilo ovako pojacano sa obje strane i bacanje kostiju ne bi li se napravio neki incident pa da krene belaj. Nema ovo veze za fudbalom, a preko tribine se kao uvojek provode politike. Mislim da nece ovo dobro zavrsit
a jesil u bih ti

Avatar
napoleon72
Postovi: 7134
Pridružen/a: 04 jul 2019, 12:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la napoleon72 » 18 avg 2025, 12:30

Galantni je napisao/la:
18 avg 2025, 12:23
napoleon72 je napisao/la:
18 avg 2025, 12:01
Galantni je napisao/la:
18 avg 2025, 11:59
Sta mislite vi o ovom nacionalistickom orgijanju u zadnje vrijeme. Na sta vas podsjeca ovo. Da nauljim pusku ili?
Cuj u zadnje vrijeme, ovako je 20 godina vec
Mislim da nije odavno bilo ovako pojacano sa obje strane i bacanje kostiju ne bi li se napravio neki incident pa da krene belaj. Nema ovo veze za fudbalom, a preko tribine se kao uvojek provode politike. Mislim da nece ovo dobro zavrsit
Ma bilo je, samo je sad medijska masinerija malo pojacana, bas iz razloga sto se niko nije upecao na "rusenje drzave" i slicno. Prezivjela se i utakmica BiH SICG onda, unistavanje saveza od strane Ilje Dominkovica, prekid utakmice u BL kad je pogodjen Osim, onaj igrac Zrinjskog sto je potkacio igraca Veleza kad su ih navijaci gadjali, Valjic koji skida transparent ARBIH, kamenovanje nasih navijaca u Lukavici itd itd. Govorim samo za stvari vezane za fudbal, a van toga je pogotovo uvijek bilo rezanja. Narod se zasitio svega, tesko da ikog vise mogu nafurat na neki tezi incident.
GRMI SA SJEVERA!
1946

Sumnja ubija više snova, nego što će neuspjeh ikada.

Avatar
Galantni
Postovi: 369
Pridružen/a: 04 okt 2023, 19:46
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Galantni » 18 avg 2025, 12:38

ErosViverosViv je napisao/la:
18 avg 2025, 12:27
Galantni je napisao/la:
18 avg 2025, 12:23
napoleon72 je napisao/la:
18 avg 2025, 12:01

Cuj u zadnje vrijeme, ovako je 20 godina vec
Mislim da nije odavno bilo ovako pojacano sa obje strane i bacanje kostiju ne bi li se napravio neki incident pa da krene belaj. Nema ovo veze za fudbalom, a preko tribine se kao uvojek provode politike. Mislim da nece ovo dobro zavrsit
a jesil u bih ti
Bicu kad zatreba

Avatar
ErosViverosViv
Postovi: 3382
Pridružen/a: 05 sep 2024, 19:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ErosViverosViv » 18 avg 2025, 12:45

Galantni je napisao/la:
18 avg 2025, 12:38
ErosViverosViv je napisao/la:
18 avg 2025, 12:27
Galantni je napisao/la:
18 avg 2025, 12:23


Mislim da nije odavno bilo ovako pojacano sa obje strane i bacanje kostiju ne bi li se napravio neki incident pa da krene belaj. Nema ovo veze za fudbalom, a preko tribine se kao uvojek provode politike. Mislim da nece ovo dobro zavrsit
a jesil u bih ti
Bicu kad zatreba
Jasno

Avatar
Shategabri
Postovi: 19000
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Shategabri » 18 avg 2025, 12:53

Ovako i mene dijaspora nazove, kaže hoćel to rat kod vas, reko vi gledate vijesti i zaključujete po tome.
Kad nije 30 godina izbio, neće ni sad.
Na tribinama je uvijek bilo orgijanja, ne vidim šta se promijenilo.
Koševo Zapad

Avatar
Noke995
Postovi: 1078
Pridružen/a: 27 sep 2024, 09:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Noke995 » 18 avg 2025, 13:20

Shategabri je napisao/la:
18 avg 2025, 12:53
Ovako i mene dijaspora nazove, kaže hoćel to rat kod vas, reko vi gledate vijesti i zaključujete po tome.
Kad nije 30 godina izbio, neće ni sad.
Na tribinama je uvijek bilo orgijanja, ne vidim šta se promijenilo.
Nešto dumam, samo na Koševu meščini nikakvih povika nema.
Bar što pamtim..
MNON

Avatar
Oerde
Postovi: 886
Pridružen/a: 19 jul 2014, 03:50
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Oerde » 18 avg 2025, 13:23

propoklopac je napisao/la:
18 avg 2025, 11:24
Lavcina je napisao/la:
17 avg 2025, 23:15
Ove sezone ce se Borac gurati jace. Tako da ovaj kiks Zrinjskog je onako.
Braca su to dogovorila svake godine se mjenja prvak izmedju ta 2 politicka kluba.
to je to!!
U ovoj situac.gdje ako si imalo kvalitet hladno zavrsis u grupama, gdje je ozbiljna lova za BH, oni to nece prepustiti slucaju!!!
Ove gdodine Zrinja ce biti potrosen grupama, ovaj drugi gura od prvog kola uz to kao slave neki rodjendan, moras biti masinerija ozbljna da bi to sve preskocio!

PS Samo pogledas jucerasnju utakmicu protiv Sloge kakav je to sistem, sastav protiv nas i koje loženje igraca Sloge, i ovo juce, od mix sastava do "prijateljske " energije na terenu...ii to tako imaju protiv 3 ekipe rs-a zagarantovanih 36 bodova..ko misli drugacije nek prati nastavak ;)
Sta ima ko mislit drugacije, prvo su izabrali ekipu u RS koja im je spremna dati 12 bodova, a ne ko po zasluzi treba. Onda su u tu ekipu doveli par igraca da se navikavaju u ligu i Mollsa, a onda su iz te ekipe prebacili Vuleta u Slogu, koji isto je spreman dat 12 boba. Onda su rekli Posusju vid, ostacete mi imamo 12 bodova, zapnite protiv ostalih nebil ostali u ligi. Malo mi je Radnik tu nejasan al ima i on deal stoposto.
Jedan pitarlike post. Ali tako izgleda.

Avatar
ErosViverosViv
Postovi: 3382
Pridružen/a: 05 sep 2024, 19:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ErosViverosViv » 18 avg 2025, 13:39

Shategabri je napisao/la:
18 avg 2025, 12:53
Ovako i mene dijaspora nazove, kaže hoćel to rat kod vas, reko vi gledate vijesti i zaključujete po tome.
Kad nije 30 godina izbio, neće ni sad.
Na tribinama je uvijek bilo orgijanja, ne vidim šta se promijenilo.
galantni već počeo skupljati humanitaru u darmštatu za žrtve u BiH

Avatar
juka55
Postovi: 898
Pridružen/a: 15 jul 2024, 11:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la juka55 » 18 avg 2025, 13:41

Je li ko naručivao friško neke stvari iz fan shopa? Ima desetak dana kako sam naručio majice, duksericu, svašta nešto... isto da iz bangladeša ide, niti imaju kakav broj za praćenje pošiljke, nešto, baš nula bodova... isto člansku kad sam čekao majke mi
SARAJEVO SIAMO NOI <3

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Ammko99, johntravolta123, Seipronto i 15 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []