FK Željezničar
Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee
- dubioza144
- Postovi: 2513
- Pridružen/a: 06 feb 2020, 20:01
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Ovi sto ga rade vjerovatno ni oni ne znaju kako ce izgledat 
Ali duboko u srcu, u središtu naše Grbavice osim ratnog plamena, tinjala je jedna iskra, iskra koja je tiho šaputala pjesmu ljubavi i znala da će doći neko drugo vrijeme!
Koliki je Željo, Željo je GOLEM, nije velik nego GOLEM, razlika je veliko i GOLEMO.
Koliki je Željo, Željo je GOLEM, nije velik nego GOLEM, razlika je veliko i GOLEMO.
Re: FK Željezničar
- Hrammm1921
- Postovi: 1629
- Pridružen/a: 08 jul 2025, 21:57
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
19vendetta87 je napisao/la: ↑18 avg 2025, 11:00Jedino ako budu poceli utakmicu sa 9 igraca na terenu, a mi sa 11...
Ovaj Zrinjski je losiji za 50% od onog sto smo navikli
Moze se ovo dobiti !
Re: FK Željezničar
Druže jel to mi igramo protiv Barce ili nekog Zrinjskog pa kao nemamo žanse nikakve jedino da oni izađu sa 9 igrača.E moj Željo šta dočeka da te tvoji "navijači"na tvom stadionu proglašavaju autsajderom protiv nekog Zrinjskog.Svašta19vendetta87 je napisao/la: ↑18 avg 2025, 11:00Jedino ako budu poceli utakmicu sa 9 igraca na terenu, a mi sa 11...
Re: FK Željezničar
Ali realno i mi smo losi do sad bili. Evo ide jaci protivnik, ako do sad nije bilo motivacije i ako nas ovo iz proslog kola ne ujedini da pokazemo nesto, onda ne znam sta ce.Hrammm1921 je napisao/la: ↑18 avg 2025, 12:1819vendetta87 je napisao/la: ↑18 avg 2025, 11:00Jedino ako budu poceli utakmicu sa 9 igraca na terenu, a mi sa 11...
Ovaj Zrinjski je losiji za 50% od onog sto smo navikli
Moze se ovo dobiti !
-
19vendetta87
- Postovi: 10307
- Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Bolje je pitanje, gledas li ti utakmice ove sezone?
Protiv duplo slabijih ekipa od Zrinjskog (Rudar i Radnik), mi morali ganjati rezultat da bod izvucemo na domacem terenu.
U Vrapcicima sa igracem vise se branili skoro cijelo drugo poluvrijeme.
Jel ti stvarno mislis da cemo mi preko noci proigrati i pobijediti ekipu koju samo zadnji put dobili prije 3 godine?
👉 Almedin Ziljkić - Ubica BORD mitomana i botova 😎
- Hrammm1921
- Postovi: 1629
- Pridružen/a: 08 jul 2025, 21:57
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Ma napast ih, pritisak od prve minute ko protiv KoperaOrvel je napisao/la: ↑18 avg 2025, 12:22Ali realno i mi smo losi do sad bili. Evo ide jaci protivnik, ako do sad nije bilo motivacije i ako nas ovo iz proslog kola ne ujedini da pokazemo nesto, onda ne znam sta ce.Hrammm1921 je napisao/la: ↑18 avg 2025, 12:1819vendetta87 je napisao/la: ↑18 avg 2025, 11:00
Jedino ako budu poceli utakmicu sa 9 igraca na terenu, a mi sa 11...
Ovaj Zrinjski je losiji za 50% od onog sto smo navikli
Moze se ovo dobiti !
Re: FK Željezničar
Bas tako,Stimac nikakav trener,nemaju sirine ko prije,koje gledo utakmicu sa Breidalbikom mogo je to primijetit da nisu ni sjena od ranije.Hrammm1921 je napisao/la: ↑18 avg 2025, 12:18Ovaj Zrinjski je losiji za 50% od onog sto smo navikli
Moze se ovo dobiti !
Brko iz druge galaksije!
Re: FK Željezničar
Pa macak poslije Rudara kako ocekivat da idemo na pobjeduc protiv Zrinjskog smrada, ne budi mahnitantibot je napisao/la: ↑18 avg 2025, 12:21Druže jel to mi igramo protiv Barce ili nekog Zrinjskog pa kao nemamo žanse nikakve jedino da oni izađu sa 9 igrača.E moj Željo šta dočeka da te tvoji "navijači"na tvom stadionu proglašavaju autsajderom protiv nekog Zrinjskog.Svašta19vendetta87 je napisao/la: ↑18 avg 2025, 11:00Jedino ako budu poceli utakmicu sa 9 igraca na terenu, a mi sa 11...
Re: FK Željezničar
Igraci se boje Grbavice i strah ih je pritiska, ne smijes pogrijesit, ne smijes bacit neki dribling da te seljacine ne izvizde i zato cemo bit outsajderi na Grbavici
Re: FK Željezničar
Re: FK Željezničar
S druge strane su dobili Velez u gostima, al je vazda lakse bit negativan, u startu racunaj da ces zijanit tako da se ne moras ni trudit.F1921B je napisao/la: ↑18 avg 2025, 12:37Pa macak poslije Rudara kako ocekivat da idemo na pobjeduc protiv Zrinjskog smrada, ne budi mahnitantibot je napisao/la: ↑18 avg 2025, 12:21Druže jel to mi igramo protiv Barce ili nekog Zrinjskog pa kao nemamo žanse nikakve jedino da oni izađu sa 9 igrača.E moj Željo šta dočeka da te tvoji "navijači"na tvom stadionu proglašavaju autsajderom protiv nekog Zrinjskog.Svašta19vendetta87 je napisao/la: ↑18 avg 2025, 11:00
Jedino ako budu poceli utakmicu sa 9 igraca na terenu, a mi sa 11...
Da ce bit lako, nece, dal se moze, moze.
Re: FK Željezničar
Orvel je napisao/la: ↑18 avg 2025, 12:22Ali realno i mi smo losi do sad bili. Evo ide jaci protivnik, ako do sad nije bilo motivacije i ako nas ovo iz proslog kola ne ujedini da pokazemo nesto, onda ne znam sta ce.Hrammm1921 je napisao/la: ↑18 avg 2025, 12:1819vendetta87 je napisao/la: ↑18 avg 2025, 11:00
Jedino ako budu poceli utakmicu sa 9 igraca na terenu, a mi sa 11...
Ovaj Zrinjski je losiji za 50% od onog sto smo navikli
Moze se ovo dobiti !
Zadnja izmjena: NoDi80, dana/u 18 avg 2025, 12:45, ukupno mijenjano 2 puta.
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
- Ferroviere1987
- Postovi: 700
- Pridružen/a: 05 jul 2025, 22:22
- Lokacija: Sarajevo
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Ma to ti je prosjecan navijac sarajeva nepismeni debilimamonelafo je napisao/la: ↑18 avg 2025, 09:01Hahaha, kakav lik braćo mila... Pazi kakve nebuloze piše... Pa to je nečuveno.desnibocni je napisao/la: ↑18 avg 2025, 08:56Ne da je fulio profil.
Fulio je sve što se moglo fulati.
Tek eto da ono nešto napiše, da se kao pika i da zbog toga bude velik i svojim očima.
Ne pišem često, ali kad vidim ovakvu glupost moram reagovati. E čuj "i brojem titula...".
Bože kakav lik.![]()
Re: FK Željezničar
Pa vjeruj mi brate bolje ne ocekivat puno pa da se covjek ne razocara, a vise se obradujes ako bude nesto drugo.Anpa je napisao/la: ↑18 avg 2025, 12:42S druge strane su dobili Velez u gostima, al je vazda lakse bit negativan, u startu racunaj da ces zijanit tako da se ne moras ni trudit.
Da ce bit lako, nece, dal se moze, moze.
A normalno da se moze, kako ne moze jbt kad zagrmi, sramota je sto mi ne damo svojim igracima da igraju
Re: FK Željezničar
Malo sam se zbunio hahaha
To je ta slika sto stoji na tabli
Ovaj jug je jos moderniji nego ovaj gore sto sam objavio
Ovaj ima i velike fan protorije za navijace, sad koji ce praviti ne znam
Vidjet cemo

Zadnja izmjena: NoDi80, dana/u 18 avg 2025, 12:47, ukupno mijenjano 1 put.
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
Re: FK Željezničar
Al Torcida bakljama gadja svoje igrace. I to poslije pobjede.
Nasi bijednici pretprosle sezone jedva ostanu u ligi niko ih nije ni naruzio. Zasto? Jer su odredjeni na platnim listama uprave i Manijaci sute ko zaliveni. Al eto ja sam negativac haha al dobro, cekacemo titulu jos deceniju, opusteno
Nasi bijednici pretprosle sezone jedva ostanu u ligi niko ih nije ni naruzio. Zasto? Jer su odredjeni na platnim listama uprave i Manijaci sute ko zaliveni. Al eto ja sam negativac haha al dobro, cekacemo titulu jos deceniju, opusteno
Zadnja izmjena: F1921B, dana/u 18 avg 2025, 12:50, ukupno mijenjano 1 put.
- Ferroviere1987
- Postovi: 700
- Pridružen/a: 05 jul 2025, 22:22
- Lokacija: Sarajevo
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Jeste, treba ih zapaliti.F1921B je napisao/la: ↑18 avg 2025, 12:47Al Torcida bakljama gadja svoje igrace. I to poslije pobjede.
Nasi bijednici pretprosle sezone jedva ostanu u ligi niko ih nije ni naruzio. Zasto? Jer su odredjeni na platnim listama uprave i Manijaci sute ko zaliveni. Al eto ja sam negativac haha al dobro, cekacemo titulu jos deceniju, opusteno
Re: FK Željezničar
U sustini ovo je ona modernija verzija juga sa vecim kopom i koja bi trebala biti strmija u odnosu na istok i sjever. Lijepo izgleda ovako samo sam skeptican oko krova koji mi ovdjr izglrda skuplja varijanta od obicnog krova koji je na istoku i sjeveru.
I ponovit cu, i dalje ne znam kako oni misle izgraditi ovu tribinu ovim tempom radova za 6mj od trenutka pocetka radova koji su bili 11.7.2025 ako.mene pamcenje sluzi.
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 30 gostiju.






