FK Sarajevo
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
Re: FK Sarajevo
Sve te nabrojane ekipe, Sarajevo bi trebalo prepišati bez po muke, da je normalnih okolnosti.
U sve četiri utakmice, da se sastavi jedan tim od ta četiri, najboljih igrača, ne bi mogao primirsati naših 11.
Rudar Prijedor, Sloga, Posušje, Radnik, mene bi bilo stid da iko od ovih ikad otkine bod Sarajevu.
To je 16 utakmica x 3 boda = 48
Nek se oklizneš u 2-3 utakmice, maks da izgubiš 8-9 ak bodova = 40ak (već smo pet zijanili, nemamo više prava na kiks ovdje)
Tako da svaki izgovor na prosuti bod protiv takvih rivala je smiješan, a mi smo već 5 prodali koje sada moramo namiriti u derbijima.
Velež i Široki su nagazne mine i tu će se svima desiti da tu i tamo prospu bodove (Borac protiv Večleža, Široki protiv Zrinjskog).
U tim utakmicama moramo biti maksimalni kući a na strani bi bio zadovoljan sa po 3/6 bodova.
Dakle 8 utakmica, 6 x3 = 18 bodova. (nek bude i 4 x3 = 2 x 1 = 14 bodova)
Već tu imaš 55-60 ak bodova.
12 je velikih utakmica (Borac, Zrinjski, Željo).
Ako smo mogli tu proći sa nekih 18-20/36, ako žečlimo titulu sad moramo zbog ovih manjih ići na 25 bodova.
Za titulu će ove godine biti dovoljno siguran sam 75-80 bodova. Preko neće niko otići.
Rudar Prijedor 12 bodova
Posušje 12 bodova
Radnik 12 bodova (već smo 2 izgubili) - Moraćeš negdje kroz remije ili dodatnu pobjedu u derbijima namiriti.
Sloga 12 bodova (već smo 3 izgubili, moraćeš negdje u derbijima kroz remije namiriti)
Zrinjski 6 bodova
Borac 6 bodova
Željezničar 6 bodova
Široki 9 bodova
Velež 9 bodova
= 78 bodova.
Ovo je titula 90%.
U ovoj kalkulaciji imaš 8 poraza u čitavoj sezoni.
Da li je moguće jeste, da li će biti zavisi od atmosfere u i oko kluba tokom ovog sad perioda i uvoda u sezonu.
U sve četiri utakmice, da se sastavi jedan tim od ta četiri, najboljih igrača, ne bi mogao primirsati naših 11.
Rudar Prijedor, Sloga, Posušje, Radnik, mene bi bilo stid da iko od ovih ikad otkine bod Sarajevu.
To je 16 utakmica x 3 boda = 48
Nek se oklizneš u 2-3 utakmice, maks da izgubiš 8-9 ak bodova = 40ak (već smo pet zijanili, nemamo više prava na kiks ovdje)
Tako da svaki izgovor na prosuti bod protiv takvih rivala je smiješan, a mi smo već 5 prodali koje sada moramo namiriti u derbijima.
Velež i Široki su nagazne mine i tu će se svima desiti da tu i tamo prospu bodove (Borac protiv Večleža, Široki protiv Zrinjskog).
U tim utakmicama moramo biti maksimalni kući a na strani bi bio zadovoljan sa po 3/6 bodova.
Dakle 8 utakmica, 6 x3 = 18 bodova. (nek bude i 4 x3 = 2 x 1 = 14 bodova)
Već tu imaš 55-60 ak bodova.
12 je velikih utakmica (Borac, Zrinjski, Željo).
Ako smo mogli tu proći sa nekih 18-20/36, ako žečlimo titulu sad moramo zbog ovih manjih ići na 25 bodova.
Za titulu će ove godine biti dovoljno siguran sam 75-80 bodova. Preko neće niko otići.
Rudar Prijedor 12 bodova
Posušje 12 bodova
Radnik 12 bodova (već smo 2 izgubili) - Moraćeš negdje kroz remije ili dodatnu pobjedu u derbijima namiriti.
Sloga 12 bodova (već smo 3 izgubili, moraćeš negdje u derbijima kroz remije namiriti)
Zrinjski 6 bodova
Borac 6 bodova
Željezničar 6 bodova
Široki 9 bodova
Velež 9 bodova
= 78 bodova.
Ovo je titula 90%.
U ovoj kalkulaciji imaš 8 poraza u čitavoj sezoni.
Da li je moguće jeste, da li će biti zavisi od atmosfere u i oko kluba tokom ovog sad perioda i uvoda u sezonu.
Biti srcem vezan, u tome leži snaga!
- napoleon72
- Postovi: 7134
- Pridružen/a: 04 jul 2019, 12:07
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ja sam davno odustao od online narudzbi bas radi toga. Odem i kupim. Dostava u gradu im traje po 3-4 sedmice, mogu mislit kako je kad salju u drugi kanton.
GRMI SA SJEVERA!
1946
Sumnja ubija više snova, nego što će neuspjeh ikada.
1946
Sumnja ubija više snova, nego što će neuspjeh ikada.
Re: FK Sarajevo
Ma ne ide mi u glavu kako možeš u tome loše biti... yebote pa makar danas je to uvezano, brza pošta, sad pa sad... evo meni u Visoko možeš za dan realno poslat tu narudžbu... na hajrnapoleon72 je napisao/la: ↑18 avg 2025, 13:45Ja sam davno odustao od online narudzbi bas radi toga. Odem i kupim. Dostava u gradu im traje po 3-4 sedmice, mogu mislit kako je kad salju u drugi kanton.
SARAJEVO SIAMO NOI <3
Re: FK Sarajevo
Kad apsolutno ništa u klubu ne funkcioniše, iznenadio bih se realno kad bi mi narudžba došla u okviru jedne sedmice. Ovako nešto je i za očekivati
Do zadnjeg dana života mog' samo Sarajevo
🇵🇸
🇵🇸
-
propoklopac
- Postovi: 723
- Pridružen/a: 16 jun 2021, 09:34
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ma to je to generalno u centar, moze se na ovu pricu jos dodavati nalozenost svih ostalih ekipa na nas ili kad idu njima svi znaju da tu tesko uzimas bodove pa mixaju sastave, cuvaju igrace kartona i sl., ali tako nam je kako nam jeOerde je napisao/la: ↑18 avg 2025, 13:23Sta ima ko mislit drugacije, prvo su izabrali ekipu u RS koja im je spremna dati 12 bodova, a ne ko po zasluzi treba. Onda su u tu ekipu doveli par igraca da se navikavaju u ligu i Mollsa, a onda su iz te ekipe prebacili Vuleta u Slogu, koji isto je spreman dat 12 boba. Onda su rekli Posusju vid, ostacete mi imamo 12 bodova, zapnite protiv ostalih nebil ostali u ligi. Malo mi je Radnik tu nejasan al ima i on deal stoposto.propoklopac je napisao/la: ↑18 avg 2025, 11:24to je to!!
U ovoj situac.gdje ako si imalo kvalitet hladno zavrsis u grupama, gdje je ozbiljna lova za BH, oni to nece prepustiti slucaju!!!
Ove gdodine Zrinja ce biti potrosen grupama, ovaj drugi gura od prvog kola uz to kao slave neki rodjendan, moras biti masinerija ozbljna da bi to sve preskocio!
PS Samo pogledas jucerasnju utakmicu protiv Sloge kakav je to sistem, sastav protiv nas i koje loženje igraca Sloge, i ovo juce, od mix sastava do "prijateljske " energije na terenu...ii to tako imaju protiv 3 ekipe rs-a zagarantovanih 36 bodova..ko misli drugacije nek prati nastavak![]()
Jedan pitarlike post. Ali tako izgleda.
-
mosarajvosa83
- Postovi: 10366
- Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
To je sistematsko unistavanje,ponizavanje da nam pokazu da smo niko i nista,mislim na sve i jedan BH klub,pa savez ti vodi covjek koji je psovao nasu drzavu na FB, naravno medije boli k nek samo karti ne fali. 3 puta Zrinjski prvak i 2 puta Borac do sada, cak i coravima je sve jasno, nasi klubovi,navijaci cekaju valjda jos 10 godina dok ovi uzmu jos 10 titula,dok promijene statut opet,onda mozda skontaju da je igranje ove lige debilizam.propoklopac je napisao/la: ↑18 avg 2025, 14:06Ma to je to generalno u centar, moze se na ovu pricu jos dodavati nalozenost svih ostalih ekipa na nas ili kad idu njima svi znaju da tu tesko uzimas bodove pa mixaju sastave, cuvaju igrace kartona i sl., ali tako nam je kako nam jeOerde je napisao/la: ↑18 avg 2025, 13:23Sta ima ko mislit drugacije, prvo su izabrali ekipu u RS koja im je spremna dati 12 bodova, a ne ko po zasluzi treba. Onda su u tu ekipu doveli par igraca da se navikavaju u ligu i Mollsa, a onda su iz te ekipe prebacili Vuleta u Slogu, koji isto je spreman dat 12 boba. Onda su rekli Posusju vid, ostacete mi imamo 12 bodova, zapnite protiv ostalih nebil ostali u ligi. Malo mi je Radnik tu nejasan al ima i on deal stoposto.propoklopac je napisao/la: ↑18 avg 2025, 11:24
to je to!!
U ovoj situac.gdje ako si imalo kvalitet hladno zavrsis u grupama, gdje je ozbiljna lova za BH, oni to nece prepustiti slucaju!!!
Ove gdodine Zrinja ce biti potrosen grupama, ovaj drugi gura od prvog kola uz to kao slave neki rodjendan, moras biti masinerija ozbljna da bi to sve preskocio!
PS Samo pogledas jucerasnju utakmicu protiv Sloge kakav je to sistem, sastav protiv nas i koje loženje igraca Sloge, i ovo juce, od mix sastava do "prijateljske " energije na terenu...ii to tako imaju protiv 3 ekipe rs-a zagarantovanih 36 bodova..ko misli drugacije nek prati nastavak![]()
Jedan pitarlike post. Ali tako izgleda.
-
Hordas1990
- Postovi: 991
- Pridružen/a: 13 maj 2025, 18:47
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Zasto cmizdrite na sudjenje kad mi nista ne radimo da to poboljsamo? Eto ne racunajte Zrinjski i Borac, kako Velez moze? Kako su oni sebi sve sredili? Nikad ih vise nece klati jer su se ljudi izborili za to. Sutra Zeljkanu ako Brkovic opet udje u klubu kao sto se pominje, imace i oni idealno sudjenje kroz mjesec dana. Samo mi nekako ne mozemo, sto li.
-
rimljanin90
- Postovi: 1036
- Pridružen/a: 27 apr 2025, 18:57
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Pokrali su Veleza protiv Zrinjskog pod bijelim brijegom zadnju tekmu bukvalnoHordas1990 je napisao/la: ↑18 avg 2025, 14:21Zasto cmizdrite na sudjenje kad mi nista ne radimo da to poboljsamo? Eto ne racunajte Zrinjski i Borac, kako Velez moze? Kako su oni sebi sve sredili? Nikad ih vise nece klati jer su se ljudi izborili za to. Sutra Zeljkanu ako Brkovic opet udje u klubu kao sto se pominje, imace i oni idealno sudjenje kroz mjesec dana. Samo mi nekako ne mozemo, sto li.
-
Hordas1990
- Postovi: 991
- Pridružen/a: 13 maj 2025, 18:47
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
To je bilo prosle sezone. Od ove imaju svog covjeka u komitetu za sudije Semira Kaplana i razlika se bukvalno odmah vidi. I protiv Borca i protiv Zelje se vidjela. Ne silji im se sto su nekome simpaticni nego su se ljudi za to sami izborili i svaka im cast da se razumijemo.rimljanin90 je napisao/la: ↑18 avg 2025, 14:23Pokrali su Veleza protiv Zrinjskog pod bijelim brijegom zadnju tekmu bukvalnoHordas1990 je napisao/la: ↑18 avg 2025, 14:21Zasto cmizdrite na sudjenje kad mi nista ne radimo da to poboljsamo? Eto ne racunajte Zrinjski i Borac, kako Velez moze? Kako su oni sebi sve sredili? Nikad ih vise nece klati jer su se ljudi izborili za to. Sutra Zeljkanu ako Brkovic opet udje u klubu kao sto se pominje, imace i oni idealno sudjenje kroz mjesec dana. Samo mi nekako ne mozemo, sto li.
-
propoklopac
- Postovi: 723
- Pridružen/a: 16 jun 2021, 09:34
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ma sta ima Velez, njim oni nisu zanimljivi, velez imao ili ne neko normalno sudjenje oni ce zavrsiti 5 ili 6...ovdje se prica o konkurentima za prvaka.Hordas1990 je napisao/la: ↑18 avg 2025, 14:21Zasto cmizdrite na sudjenje kad mi nista ne radimo da to poboljsamo? Eto ne racunajte Zrinjski i Borac, kako Velez moze? Kako su oni sebi sve sredili? Nikad ih vise nece klati jer su se ljudi izborili za to. Sutra Zeljkanu ako Brkovic opet udje u klubu kao sto se pominje, imace i oni idealno sudjenje kroz mjesec dana. Samo mi nekako ne mozemo, sto li.
Re: FK Sarajevo
Ja sam narucio dres u pre orderu i jos nije stigao, ko da sam na kosovu a ne na koševunapoleon72 je napisao/la: ↑18 avg 2025, 13:45Ja sam davno odustao od online narudzbi bas radi toga. Odem i kupim. Dostava u gradu im traje po 3-4 sedmice, mogu mislit kako je kad salju u drugi kanton.
Re: FK Sarajevo
Sta je sa Gojkom, je li potpisao? Zna li neko nesto?
-
Hordas1990
- Postovi: 991
- Pridružen/a: 13 maj 2025, 18:47
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Pa eto u direktnom duelu protiv Borca odlicno sudjenje imali cist im crveni oprosten, znaci ima veze. A sto nisu kandidat za prvaka jbg ljudi niti su ikad u istoriji uzeli titulu niti imaju budzet za to, realno njihove ambicije i jesu otprilike Europa, mozda kup.propoklopac je napisao/la: ↑18 avg 2025, 14:44Ma sta ima Velez, njim oni nisu zanimljivi, velez imao ili ne neko normalno sudjenje oni ce zavrsiti 5 ili 6...ovdje se prica o konkurentima za prvaka.Hordas1990 je napisao/la: ↑18 avg 2025, 14:21Zasto cmizdrite na sudjenje kad mi nista ne radimo da to poboljsamo? Eto ne racunajte Zrinjski i Borac, kako Velez moze? Kako su oni sebi sve sredili? Nikad ih vise nece klati jer su se ljudi izborili za to. Sutra Zeljkanu ako Brkovic opet udje u klubu kao sto se pominje, imace i oni idealno sudjenje kroz mjesec dana. Samo mi nekako ne mozemo, sto li.
- Shategabri
- Postovi: 19000
- Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Zavisi šta smatraš pred povicimaNoke995 je napisao/la: ↑18 avg 2025, 13:20Nešto dumam, samo na Koševu meščini nikakvih povika nema.Shategabri je napisao/la: ↑18 avg 2025, 12:53Ovako i mene dijaspora nazove, kaže hoćel to rat kod vas, reko vi gledate vijesti i zaključujete po tome.
Kad nije 30 godina izbio, neće ni sad.
Na tribinama je uvijek bilo orgijanja, ne vidim šta se promijenilo.
Bar što pamtim..
Misliš nacionalističkih?
Masovno nema sigurno.
Koševo Zapad
Re: FK Sarajevo
Prije 10 dana procivao, poručio četvrtkom naruđba došla u ponedjeljak... Drugi kanton,
https://****.com - [url=https://****.com/girl/kacy-79.html]Kacy[/url] [url=https://****.com/girl/mia-98.html]Mia[/url] [url=https://****.com/girl/mia-98.html]Mia[/url] [url=https://****.com/girl/kriss-kiss-66.html]Kriss Kiss[/url] [url=https://****.com/girl/lola-la-fleur-11.html]Lola La Fleur[/url] - No Verify - Anonymous Sex Dating - [url=https://****.com] Dating Without Fake Profiles [/url]
-
Samozdravlje
- Postovi: 9012
- Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Uz duzno postovanje, onda Ljajic moze igrati zadnjeg veznog, a Cimirot AM. Moze , ali ...Kyle88 je napisao/la: ↑17 avg 2025, 11:12Mujkic def skok je inace kritican, ne znam sto se zaziva toliko na stoperu kad bi bio bolji na LB.Samozdravlje je napisao/la: ↑17 avg 2025, 00:42Ti si moj covjekBralic(191), Turda (188), Paskalev (186 cm), nije nizak ni Ristevski(185). Od prve trojica traziti i uigrati
stoperski par. Sa Jattom, pa i Kyremeh mogu dobro skociti. Uz dobrog na izlasku Banica, ne bi imali problema na prekidima.
Naravno dok se vrate Gojkovic (195 cm) i Mujkic (189 cm).
Ristovski u ovim utakmicama mimo derbija bi po mom nekom skromnom sudu bio bolji na stoperu nego na beku, jer bi imao vise prostora za iznijet loptu (naravno da ga zatvara Jatta ili sl), dovoljno je brz da stigne kontre bez klizecih startova i dovoljno inteligentan i iskusan da se zna postaviti.
Generalno mislim da nam ne treba puno igraca u zavrsnici kad malo ove automatizme sredimo nego da samo trebamo pronaci nacin da imamo na lopti Adema u nekoj zoni 11 ili 14.
Sut(realizacija) i centarsut (asis.) borbenog i pristojnog Beganovica i Ristovskog, po meni i vjv. vecine neuporedivi.
Naci od ponudjenih 4-5 stopera najbolji par (Turda - Paskalev) (?) i u narednih 20 dana uigrati. Tj. svi na prirodne pozicije.
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.
Re: FK Sarajevo
I dalje cekam svoj dres, narucio sam ga na dan kad su izasli
-
propoklopac
- Postovi: 723
- Pridružen/a: 16 jun 2021, 09:34
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Imaju ok sudjenje jer je drugo kolo pa haj lafo Ljajicu pokazi se, i nece ga vise taj suditi BorcuHordas1990 je napisao/la: ↑18 avg 2025, 14:48Pa eto u direktnom duelu protiv Borca odlicno sudjenje imali cist im crveni oprosten, znaci ima veze. A sto nisu kandidat za prvaka jbg ljudi niti su ikad u istoriji uzeli titulu niti imaju budzet za to, realno njihove ambicije i jesu otprilike Europa, mozda kup.propoklopac je napisao/la: ↑18 avg 2025, 14:44Ma sta ima Velez, njim oni nisu zanimljivi, velez imao ili ne neko normalno sudjenje oni ce zavrsiti 5 ili 6...ovdje se prica o konkurentima za prvaka.Hordas1990 je napisao/la: ↑18 avg 2025, 14:21Zasto cmizdrite na sudjenje kad mi nista ne radimo da to poboljsamo? Eto ne racunajte Zrinjski i Borac, kako Velez moze? Kako su oni sebi sve sredili? Nikad ih vise nece klati jer su se ljudi izborili za to. Sutra Zeljkanu ako Brkovic opet udje u klubu kao sto se pominje, imace i oni idealno sudjenje kroz mjesec dana. Samo mi nekako ne mozemo, sto li.
Taj Kaplan koji je kao nesto Velezu znaci je tu i radi sto mu se kaze bas ko i prosli mu kolega mrtvi jazavac Pilav, dobiju parove gdje ce sebe ugraditi u delegiranju, a dobiju parove gdje su im vec delegirani huligani u zutom, jadnici manje posla da imaju
-
NajvecaRadosti
- Postovi: 10169
- Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ne bjezi niko od toga da smo bili losi ali ljudi malo realnosti.
Ne znam odakle i zasto se stvorio taj stereotip ako smo losi da nas imaju pravo kar.ati koliko hoce.Zasto?Zasto mi nekada ne mozemo bit losi i pobjediti naguzove 1-0/2-1 kao sto oni rade vise od pola sezone,zasto nama ne moze neka frljoka uletiti.Znaci mi moramo izdominirati da bi pobjedili a ostali znamo kako upisuju pobjede.
Ne volim ni ja bjezati od ekipe i gresaka,naravno da treba ukazati ali neke cinjenice su cinjenice.4.gol sto je priznao Radniku na Kosevu nama ne bi za 100 zivota priznao posto nam je prosle godine cist gol u Bijeljini ponistio.Znaci ova situacija Radnika je mega ofsajd za situaciju u koju se Kyeremeh bio nasao prosle sezone.Naravno vi to ne pamtite ali pamtili bi da nismo dobili.To prvo,dakle nije isto kad igras 3-3 i ganjas gol za pobjedu i kad gubis pa se cupas da ne zijanis.
Dalje,penal u Doboju cirkus.Takodjer nije isto gubiti 1-0 i 2-0.Na kraju se ispostavilo da smo izgubili zbog tog penala
Ja ne znam sta je vama ba ljudi,nisu to greske na 3-0/4-0/4-1 pa da kazes hajde yebat ga.Ni tada ne trebaju proci ispod radara a tek sada.Bili smo losi ali nismo zasluzili da izgubimo nijednu.I onda dodje novi trener tek odradi 3-4 treninga,promjeni skroz sistem,opet pobjedis i stvoris jos 3-4 dobre prilike i opet ne valja.Pa sta treba vise?I uvijek se na treneru lomi.E nek vam Borac ima igru u pm ljudi im se sklanjaju jedan sut za 90 minuta nebu pod obakle i opet jedva dobiju
Kad se sudjenje sredi i kad budu svi igrali kako treba a ne ovo zamazivanje ociju i igrokaz od jucer onda mozemo igru komentarisati i pljuvati.Kad posteno izgubimo bez mrlje treba to prihvatiti,nije nikakva sramota medjutim ovo sto se nama radi u prva 3 kola je samo uvertira sta nas ceka u nedelju.Hoce li nas predsjednik zastiti i kako ce se reagovati vidjet cemo.Ne znam kako mu se da vise.
Ne znam odakle i zasto se stvorio taj stereotip ako smo losi da nas imaju pravo kar.ati koliko hoce.Zasto?Zasto mi nekada ne mozemo bit losi i pobjediti naguzove 1-0/2-1 kao sto oni rade vise od pola sezone,zasto nama ne moze neka frljoka uletiti.Znaci mi moramo izdominirati da bi pobjedili a ostali znamo kako upisuju pobjede.
Ne volim ni ja bjezati od ekipe i gresaka,naravno da treba ukazati ali neke cinjenice su cinjenice.4.gol sto je priznao Radniku na Kosevu nama ne bi za 100 zivota priznao posto nam je prosle godine cist gol u Bijeljini ponistio.Znaci ova situacija Radnika je mega ofsajd za situaciju u koju se Kyeremeh bio nasao prosle sezone.Naravno vi to ne pamtite ali pamtili bi da nismo dobili.To prvo,dakle nije isto kad igras 3-3 i ganjas gol za pobjedu i kad gubis pa se cupas da ne zijanis.
Dalje,penal u Doboju cirkus.Takodjer nije isto gubiti 1-0 i 2-0.Na kraju se ispostavilo da smo izgubili zbog tog penala
Ja ne znam sta je vama ba ljudi,nisu to greske na 3-0/4-0/4-1 pa da kazes hajde yebat ga.Ni tada ne trebaju proci ispod radara a tek sada.Bili smo losi ali nismo zasluzili da izgubimo nijednu.I onda dodje novi trener tek odradi 3-4 treninga,promjeni skroz sistem,opet pobjedis i stvoris jos 3-4 dobre prilike i opet ne valja.Pa sta treba vise?I uvijek se na treneru lomi.E nek vam Borac ima igru u pm ljudi im se sklanjaju jedan sut za 90 minuta nebu pod obakle i opet jedva dobiju
Kad se sudjenje sredi i kad budu svi igrali kako treba a ne ovo zamazivanje ociju i igrokaz od jucer onda mozemo igru komentarisati i pljuvati.Kad posteno izgubimo bez mrlje treba to prihvatiti,nije nikakva sramota medjutim ovo sto se nama radi u prva 3 kola je samo uvertira sta nas ceka u nedelju.Hoce li nas predsjednik zastiti i kako ce se reagovati vidjet cemo.Ne znam kako mu se da vise.
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Re: FK Sarajevo
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.