Premijer liga BiH - aktuelno

Avatar
chily-rz
Postovi: 8716
Pridružen/a: 28 okt 2010, 19:08
Lokacija: Nicaze family
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la chily-rz » 18 avg 2025, 17:39

Maca diskrecija zaštitno lice SFF :mrgreen:

Avatar
bhsport
Postovi: 13516
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la bhsport » 18 avg 2025, 17:47

Prodje radni dan a snimka iz tunela od strane Veleza nebi.
Saopstenja na onaj cirkus i koridu takodjer nema.
Na sta je spao nekad veliki klub da ga vode mali ljudi.
Kodro javi se bar ti.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
Morgen19
Postovi: 274
Pridružen/a: 23 mar 2023, 17:36
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Morgen19 » 18 avg 2025, 18:01

bhsport je napisao/la:
18 avg 2025, 17:47
Prodje radni dan a snimka iz tunela od strane Veleza nebi.
Saopstenja na onaj cirkus i koridu takodjer nema.
Na sta je spao nekad veliki klub da ga vode mali ljudi.
Kodro javi se bar ti.
Eto vi ste objavili snimak iz tunela kad je Radović dobio crveni
Hahahaha

Avatar
Morgen19
Postovi: 274
Pridružen/a: 23 mar 2023, 17:36
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Morgen19 » 18 avg 2025, 18:05

tutankamon1905 je napisao/la:
18 avg 2025, 13:38
Mozel mi neko objasnit zasto Sarajevo lupa ovolike pare u igracki kadar ako su se vec predali za titulu? Vidim da je i dalje samo prica koga je red da osvoji Borac ili Zrinjski..Presmjesno i priprema alibija za moguci debakl
To ti je isto da ja tebe pitam što ste postali židovi, apsolutno te zaboli, tako isto nas zaboli što će biti debakl...

MikiPirs
Postovi: 1833
Pridružen/a: 15 apr 2025, 16:02
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la MikiPirs » 18 avg 2025, 18:06

rishovski je napisao/la:
18 avg 2025, 11:45
avenija je napisao/la:
18 avg 2025, 10:25
Niko nama nije kriv osim nas samih sto je klub bio doveden do 18 miliona KM duga i skoro na glasanje o stečaju gdje je isti već bio spreman a Bilino Polje već dodijeljeno drugom novoosnovanom klubu i prestanite tražiti krivca u drugima. Sve su to naše legende i naši sugrađani i lokalna politika uradile.

Pa nisu Dodik i Čović krivi sto je Čelik imao 150 blokada na računu i neisplacenih 55 igrača.

Ali eto kako su neki medju nama sjebali sve i napravili nestvarne dugove postoje i heroji sa druge strane koji su se izborili za spas, posluju legalno, nakon 20 godina Čelik ima račun. Ima jos posla ali velika je vjerovatnoća da će se iduce sezone u ovo vrijeme nakon 7 godina igrati Čelik- Željo, Sarajevo, Borac ,Zrinjski, Velež, Široki..

U-19 je nakon godina borbe i nakon 7 godina vraćen u PL i prosli vikend je ostvario pobjedu. Sada je red na prvi tim.

Tako da nemojte nikoga optuzivati za neuspjeh svog kluba nego isključivo lokalne legende, uprave, strukture, politiku grada i lihvare koje svaki klub ima kao i lešinare koje kruze da i oni čopaju mrtvu lešinu kakva je Čelik bio gdje je doveden i pokraden do nestvarnog minusa za BH uslove. Takav zlocin nam ni Dodik ni Čović ne bi napravili da su upravljali.
Sve to stoji Avenija ali ja pričam o tome da se ovdje šprda sa našim klubovima i da mi vodimo neke ratove između sebe i uživamo u tome... Kad si vidio da ovi iz hrvatskog ili srpskog korpusa žele da se Borac ili Široki npr ugase.. A ovdje se otvoreno navija da Sloboda crkne,da se Čelik ugasi,da se Velež izbaci iz lige,meni je to bolesno... Spali smo na 3 kluba...
Drugar moj, ti ocito nisi pratio ligu kada su se Leotar, Slavija pa i Modrica svojski trudili da Borac zakopaju u zemlju. ;)

Avatar
bhsport
Postovi: 13516
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la bhsport » 18 avg 2025, 18:15

Morgen19 je napisao/la:
18 avg 2025, 18:01
bhsport je napisao/la:
18 avg 2025, 17:47
Prodje radni dan a snimka iz tunela od strane Veleza nebi.
Saopstenja na onaj cirkus i koridu takodjer nema.
Na sta je spao nekad veliki klub da ga vode mali ljudi.
Kodro javi se bar ti.
Eto vi ste objavili snimak iz tunela kad je Radović dobio crveni
Hahahaha
Nismo ga najavili.
Nisi upratio jucer najave da samo čekaju radni dan.
Rekao bih da se petljas tamo gdje ti nije mjesto.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

goGlobal
Postovi: 287
Pridružen/a: 23 jul 2025, 20:25
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la goGlobal » 18 avg 2025, 18:25

avenija je napisao/la:
18 avg 2025, 10:25
Niko nama nije kriv osim nas samih sto je klub bio doveden do 18 miliona KM duga i skoro na glasanje o stečaju gdje je isti već bio spreman a Bilino Polje već dodijeljeno drugom novoosnovanom klubu i prestanite tražiti krivca u drugima. Sve su to naše legende i naši sugrađani i lokalna politika uradile.

Pa nisu Dodik i Čović krivi sto je Čelik imao 150 blokada na računu i neisplacenih 55 igrača.

Ali eto kako su neki medju nama sjebali sve i napravili nestvarne dugove postoje i heroji sa druge strane koji su se izborili za spas, posluju legalno, nakon 20 godina Čelik ima račun. Ima jos posla ali velika je vjerovatnoća da će se iduce sezone u ovo vrijeme nakon 7 godina igrati Čelik- Željo, Sarajevo, Borac ,Zrinjski, Velež, Široki..

U-19 je nakon godina borbe i nakon 7 godina vraćen u PL i prosli vikend je ostvario pobjedu. Sada je red na prvi tim.

Tako da nemojte nikoga optuzivati za neuspjeh svog kluba nego isključivo lokalne legende, uprave, strukture, politiku grada i lihvare koje svaki klub ima kao i lešinare koje kruze da i oni čopaju mrtvu lešinu kakva je Čelik bio gdje je doveden i pokraden do nestvarnog minusa za BH uslove. Takav zlocin nam ni Dodik ni Čović ne bi napravili da su upravljali.
Fudbal se mnogo modernizovao u svijetu. Ekonomski strucnjaci kreiraju biznis planove i planiraju budzete vise sezona unaprijed. To je kod nas vec malo upitno. Ljudi iz sporta vode kolektive, ljudi koji su posveceni najbitnijoj sporednoj strasti na planeti, fudbalu! Kod nas velika vecina ne dozivljava strast prema fudbalu nego gleda licne interese. Celiku, posebno Robiji skidam kapu na ucinku i stajanju svim svojim bicem uz klub. Zenica ima ogroman potencijal u svim sferama ovog sporta, i nadati se da ce te u skorijpk buducnosti biti opet dio premier desetorke, ovo vrijedi i za Tuzlu kao i za Bihac. Mi u sustini dok ne usvojimo zakon o sportu i ne omogucimo investitorima sa privatnim kapitalom pristup strukturama klubova, necemo na zelenu granu izaci kolektivno. Celik, Sloboda i Zeljeznicar, kao i Borac. Zrinjski i Siroki imaju jako dobru podlogu da se otvore investicijama, kako bi se same strukture klubova unaprijedile a tim cinom i sam kvalitet fudbala i lige. Sli mislim da ce se to znacajno promijeniti u narednoj deceniji, jer budzeti sigurno nece moci pratiti finansijki tempo fudbala. Zeljo je slijedeci, potom Sloboda i Celik i onda slijedi Borac i ice sve redom.
kad sa sjevera pjesmu čuješ ti, dole na terenu srce ostavi..

goGlobal
Postovi: 287
Pridružen/a: 23 jul 2025, 20:25
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la goGlobal » 18 avg 2025, 18:31

Rigoletto je napisao/la:
18 avg 2025, 10:38
Samo da se ugasi Sloboda. Amin :bih:
Jos niste zboravili Fukarama ono strasno patosirsnje pred Tusnjem?
Koiko ste ono renti bijelih clija ostavili pred stadionom, 7,8?
To su tad bili neki prvjenci ulovljenij fasungi uz Zetru kod vas ako se ne varam.
Pusti ljude nek se bore, nemaju svi HDZ i 90% mnogo jakih privrednila iz HNK-a i ZHZ-e iz ledja, koji na zamolbu i direktivu stranke istresu kesu, onoliko koliko je potrebno. Jedini ste klub jos uvijek koji igracima isplacuje lezerno kes na ruke u sobici.
kad sa sjevera pjesmu čuješ ti, dole na terenu srce ostavi..

Avatar
Rigoletto
Postovi: 8590
Pridružen/a: 04 apr 2016, 21:06
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Rigoletto » 18 avg 2025, 18:56

goGlobal je napisao/la:
18 avg 2025, 18:31
Rigoletto je napisao/la:
18 avg 2025, 10:38
Samo da se ugasi Sloboda. Amin :bih:
Jos niste zboravili Fukarama ono strasno patosirsnje pred Tusnjem?
Koiko ste ono renti bijelih clija ostavili pred stadionom, 7,8?
To su tad bili neki prvjenci ulovljenij fasungi uz Zetru kod vas ako se ne varam.
Pusti ljude nek se bore, nemaju svi HDZ i 90% mnogo jakih privrednila iz HNK-a i ZHZ-e iz ledja, koji na zamolbu i direktivu stranke istresu kesu, onoliko koliko je potrebno. Jedini ste klub jos uvijek koji igracima isplacuje lezerno kes na ruke u sobici.
Svašta si nagnojio u ovom postu. Mislio si reći da smo jedini klub koji ne potkrada državu za razliku od "patrijota" :mrgreen:
imamo žicu za jela na žlicu, goveđigulašmajka

Bordo10
Postovi: 433
Pridružen/a: 21 avg 2023, 20:36
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Bordo10 » 18 avg 2025, 19:17

Manijakdokraja9 je napisao/la:
18 avg 2025, 15:10


Kakvo pisanje za samo 1 minutu videa :bow:
Kakvo ba pisanje, skini ovo, covjece upravo vidis u orvoh minut pa i dalje ko je sve zakuhao i kakav kompleks imate, prvi minuti utakmice, prve pjesme i sve psovka na psovku, a onda cvijece ocekujete hahaha

Pact1921
Postovi: 1081
Pridružen/a: 05 mar 2024, 19:44
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Pact1921 » 18 avg 2025, 19:32

Bordo10 je napisao/la:
18 avg 2025, 19:17
Manijakdokraja9 je napisao/la:
18 avg 2025, 15:10


Kakvo pisanje za samo 1 minutu videa :bow:
Kakvo ba pisanje, skini ovo, covjece upravo vidis u orvoh minut pa i dalje ko je sve zakuhao i kakav kompleks imate, prvi minuti utakmice, prve pjesme i sve psovka na psovku, a onda cvijece ocekujete hahaha
Inace HZ kao grupa ima vise pjesama gdje drugim klubovima psuju najmilije ili vrijedjaju te klubove pogotovu za Željeznicat . Nego sto imaju pjesama gdje pjevaju za svoj klub i ljubav prema klubu .
Simpatizer najtrofejnijeg kluba u drzavi
Furam se na renana oliveiru ne smijem kod frizera ici

mosarajvosa83
Postovi: 10366
Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la mosarajvosa83 » 18 avg 2025, 20:51

goGlobal je napisao/la:
18 avg 2025, 18:25
avenija je napisao/la:
18 avg 2025, 10:25
Niko nama nije kriv osim nas samih sto je klub bio doveden do 18 miliona KM duga i skoro na glasanje o stečaju gdje je isti već bio spreman a Bilino Polje već dodijeljeno drugom novoosnovanom klubu i prestanite tražiti krivca u drugima. Sve su to naše legende i naši sugrađani i lokalna politika uradile.

Pa nisu Dodik i Čović krivi sto je Čelik imao 150 blokada na računu i neisplacenih 55 igrača.

Ali eto kako su neki medju nama sjebali sve i napravili nestvarne dugove postoje i heroji sa druge strane koji su se izborili za spas, posluju legalno, nakon 20 godina Čelik ima račun. Ima jos posla ali velika je vjerovatnoća da će se iduce sezone u ovo vrijeme nakon 7 godina igrati Čelik- Željo, Sarajevo, Borac ,Zrinjski, Velež, Široki..

U-19 je nakon godina borbe i nakon 7 godina vraćen u PL i prosli vikend je ostvario pobjedu. Sada je red na prvi tim.

Tako da nemojte nikoga optuzivati za neuspjeh svog kluba nego isključivo lokalne legende, uprave, strukture, politiku grada i lihvare koje svaki klub ima kao i lešinare koje kruze da i oni čopaju mrtvu lešinu kakva je Čelik bio gdje je doveden i pokraden do nestvarnog minusa za BH uslove. Takav zlocin nam ni Dodik ni Čović ne bi napravili da su upravljali.
Fudbal se mnogo modernizovao u svijetu. Ekonomski strucnjaci kreiraju biznis planove i planiraju budzete vise sezona unaprijed. To je kod nas vec malo upitno. Ljudi iz sporta vode kolektive, ljudi koji su posveceni najbitnijoj sporednoj strasti na planeti, fudbalu! Kod nas velika vecina ne dozivljava strast prema fudbalu nego gleda licne interese. Celiku, posebno Robiji skidam kapu na ucinku i stajanju svim svojim bicem uz klub. Zenica ima ogroman potencijal u svim sferama ovog sporta, i nadati se da ce te u skorijpk buducnosti biti opet dio premier desetorke, ovo vrijedi i za Tuzlu kao i za Bihac. Mi u sustini dok ne usvojimo zakon o sportu i ne omogucimo investitorima sa privatnim kapitalom pristup strukturama klubova, necemo na zelenu granu izaci kolektivno. Celik, Sloboda i Zeljeznicar, kao i Borac. Zrinjski i Siroki imaju jako dobru podlogu da se otvore investicijama, kako bi se same strukture klubova unaprijedile a tim cinom i sam kvalitet fudbala i lige. Sli mislim da ce se to znacajno promijeniti u narednoj deceniji, jer budzeti sigurno nece moci pratiti finansijki tempo fudbala. Zeljo je slijedeci, potom Sloboda i Celik i onda slijedi Borac i ice sve redom.
Zrinjski nema jer je politicka prcija,inace klubovi su postali kao firme i to su cinjenice,evo Rijeku je uzeo ovaj amer sto ima 303 kluba.

mosarajvosa83
Postovi: 10366
Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la mosarajvosa83 » 18 avg 2025, 20:53

Pact1921 je napisao/la:
18 avg 2025, 19:32
Bordo10 je napisao/la:
18 avg 2025, 19:17
Manijakdokraja9 je napisao/la:
18 avg 2025, 15:10


Kakvo pisanje za samo 1 minutu videa :bow:
Kakvo ba pisanje, skini ovo, covjece upravo vidis u orvoh minut pa i dalje ko je sve zakuhao i kakav kompleks imate, prvi minuti utakmice, prve pjesme i sve psovka na psovku, a onda cvijece ocekujete hahaha
Inace HZ kao grupa ima vise pjesama gdje drugim klubovima psuju najmilije ili vrijedjaju te klubove pogotovu za Željeznicat . Nego sto imaju pjesama gdje pjevaju za svoj klub i ljubav prema klubu .
Vidim lose si bas upucen.

Manijakdokraja9
Postovi: 937
Pridružen/a: 09 dec 2024, 20:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Manijakdokraja9 » 18 avg 2025, 21:01

Ljudi izgrmili i izdominirali nemojte izmisljat.. sjebali se vrapcici kad zagrmi

mosarajvosa83
Postovi: 10366
Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la mosarajvosa83 » 18 avg 2025, 21:07

Manijakdokraja9 je napisao/la:
18 avg 2025, 21:01
Ljudi izgrmili i izdominirali nemojte izmisljat.. sjebali se vrapcici kad zagrmi
Pa jesu,zadacu im zadali,sta je sporno?

worchester
Postovi: 1289
Pridružen/a: 16 jun 2013, 13:06
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la worchester » 18 avg 2025, 21:17

ATV saznaje da je rukovodstvo FK Borac u završnoj fazi pregovora sa dva fudbalera koja u nogama imaju bogato internacionalno, ali i reprezentativno iskustvo.
Oni bi, svojim igračkim kvalitetom i iskustvom, trebalo da budu od velike pomoći banjalučkom timu u ostvarenju glavnog cilja ove sezone-osvajanje “duple krune”. Ukoliko sve protekne onako kako je planirano ovaj tandem pojačanja trebalo bi narednih dana da parafira ugovor sa FK Borac i da se odmah stavi na raspolaganje stručnom štabu.

Koga su nanisanili ??? :-D

Manijakdokraja9
Postovi: 937
Pridružen/a: 09 dec 2024, 20:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Manijakdokraja9 » 18 avg 2025, 21:21

mosarajvosa83 je napisao/la:
18 avg 2025, 21:07
Manijakdokraja9 je napisao/la:
18 avg 2025, 21:01
Ljudi izgrmili i izdominirali nemojte izmisljat.. sjebali se vrapcici kad zagrmi
Pa jesu,zadacu im zadali,sta je sporno?
Pa evo vidis sta ovaj bordo10 pise iznad :wtf:

Avatar
rishovski
Postovi: 5001
Pridružen/a: 10 jul 2018, 22:51
Lokacija: Skopje,F.Y.R.Macedonia
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la rishovski » 18 avg 2025, 21:36

MikiPirs je napisao/la:
18 avg 2025, 18:06
rishovski je napisao/la:
18 avg 2025, 11:45
avenija je napisao/la:
18 avg 2025, 10:25
Niko nama nije kriv osim nas samih sto je klub bio doveden do 18 miliona KM duga i skoro na glasanje o stečaju gdje je isti već bio spreman a Bilino Polje već dodijeljeno drugom novoosnovanom klubu i prestanite tražiti krivca u drugima. Sve su to naše legende i naši sugrađani i lokalna politika uradile.

Pa nisu Dodik i Čović krivi sto je Čelik imao 150 blokada na računu i neisplacenih 55 igrača.

Ali eto kako su neki medju nama sjebali sve i napravili nestvarne dugove postoje i heroji sa druge strane koji su se izborili za spas, posluju legalno, nakon 20 godina Čelik ima račun. Ima jos posla ali velika je vjerovatnoća da će se iduce sezone u ovo vrijeme nakon 7 godina igrati Čelik- Željo, Sarajevo, Borac ,Zrinjski, Velež, Široki..

U-19 je nakon godina borbe i nakon 7 godina vraćen u PL i prosli vikend je ostvario pobjedu. Sada je red na prvi tim.

Tako da nemojte nikoga optuzivati za neuspjeh svog kluba nego isključivo lokalne legende, uprave, strukture, politiku grada i lihvare koje svaki klub ima kao i lešinare koje kruze da i oni čopaju mrtvu lešinu kakva je Čelik bio gdje je doveden i pokraden do nestvarnog minusa za BH uslove. Takav zlocin nam ni Dodik ni Čović ne bi napravili da su upravljali.
Sve to stoji Avenija ali ja pričam o tome da se ovdje šprda sa našim klubovima i da mi vodimo neke ratove između sebe i uživamo u tome... Kad si vidio da ovi iz hrvatskog ili srpskog korpusa žele da se Borac ili Široki npr ugase.. A ovdje se otvoreno navija da Sloboda crkne,da se Čelik ugasi,da se Velež izbaci iz lige,meni je to bolesno... Spali smo na 3 kluba...
Drugar moj, ti ocito nisi pratio ligu kada su se Leotar, Slavija pa i Modrica svojski trudili da Borac zakopaju u zemlju. ;)
Joj druže ja govorim za forum,da ovdje samo Bošnjaci ratuju između sebe,Sarajevo,Željo,Velež,Sloboda,Čelik...takvih uvreda i omalovažavanja od strane navijaca neces naci na relaciji Široki-Mostar-Posušje ili Banja Luka-Prijedor-Bijeljina...
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)

mosarajvosa83
Postovi: 10366
Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la mosarajvosa83 » 18 avg 2025, 21:37

Manijakdokraja9 je napisao/la:
18 avg 2025, 21:21
mosarajvosa83 je napisao/la:
18 avg 2025, 21:07
Manijakdokraja9 je napisao/la:
18 avg 2025, 21:01
Ljudi izgrmili i izdominirali nemojte izmisljat.. sjebali se vrapcici kad zagrmi
Pa jesu,zadacu im zadali,sta je sporno?
Pa evo vidis sta ovaj bordo10 pise iznad :wtf:
Nemam ja taj problem da kazem kako jeste

Avatar
Herson
Postovi: 2783
Pridružen/a: 24 nov 2022, 15:14

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Herson » 18 avg 2025, 21:52

worchester je napisao/la:
18 avg 2025, 21:17
ATV saznaje da je rukovodstvo FK Borac u završnoj fazi pregovora sa dva fudbalera koja u nogama imaju bogato internacionalno, ali i reprezentativno iskustvo.
Oni bi, svojim igračkim kvalitetom i iskustvom, trebalo da budu od velike pomoći banjalučkom timu u ostvarenju glavnog cilja ove sezone-osvajanje “duple krune”. Ukoliko sve protekne onako kako je planirano ovaj tandem pojačanja trebalo bi narednih dana da parafira ugovor sa FK Borac i da se odmah stavi na raspolaganje stručnom štabu.

Koga su nanisanili ??? :-D
Neko bez časti, dostojanstva i karaktera, sklon skandalima i biografijom punom mrlja. Nijedan ozbiljan fudbaler sa bogatom karijerom neće sebi dozvoliti tu sramotu i ljagu pred nogometnu penziju.
Biti srcem vezan, u tome leži snaga!

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 15 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []